Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

czesc dziewczyny. Gosiak trzymam kciuki zeby pojawiły sie dwie kreseczki !! bardzo bym sie cieszyła gdyby ci sie udało!! niewwiem co ze mna sie dzieje,żadnych objawów,nic,zero!! trzymam kciuki za nas dwie,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Kupilam test i zrobie go chyba jednak w sobote, dla pewnsci :D Trzymam kciuki Migotko :D🌻 U mnie jedyny objaw to napiety i czasem pobolewajacy brzuch, trudno powiedziec czy to w ogole jakis objaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja juz w poniedzialek wracam do pracy gosak jak tam test ale bym sie cieszyla jakbys ujrzala te dwie kreseczki ale jak masz podwyzszona temperature to duze prawdopodobiwnstwo:D zycze Ci tego z calego ❤️ pewnie o wyniku poczytam dopiero w poniedzialek bo wczesniej nie dam rady a co u reszty gabi -> co u Ciebie??? olaa jutro twoj wielki dzien ale sie ciesze zycze Ci wszystkiego najlepszego i duzo milosci ja koncze do poniedzialku,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Witam wszystkich :D 🌻 Test zrobie jutro, albo w niedziele, temperatura nadal 37.0, zadnych objawow procz pobolewania brzucha. Padlinko, fajnie,ze wpadlas. Rozumiem,ze juz czujesz sie lepiej skoro wracasz do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Jestem przepraszam, że się nie odzywałam mam ogólny szał przed ślubem. Pewno do dnia ślubu tak będzie. Chciałabym już być po. Ale jeszcze dwa tygodnie. Moje dni płodne wypadna wtedy kiedy mojego nie ma bo wróci na kilka dni przed a to juz musztarda po obiedzie. Co ja się mam. Szkoda Tak poza to trzymam kciuku Gosiak. Pozdrawiam was wszystkie! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Hej Moli, tak myslalam, ze przygotowania slubne wciagnely Cie na dobre, wiec jestes usprawiedliwiona ;) Mam nadzieje, ze mimo to znajdziesz czas by tu zajrzec. Zycze udanych przygotowan :D Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Molli tez trzymam kciuki zeby wszystko sie udało,mam nadzieje ze podeslesz nam pare zdjec z tej uroczystosci. A ja dalej nie mam @,zadnych objawów,tylko wydaje mi sie ze sutki zrobiły mi sie straszszsznie duuuuze ! narazie testu nierobie,bo jak poprzedni nic niewykrył to poczekam chociaz do poniedziałku. Pozdrawiam,całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Dzien dobry :D Dzis nie wytrzymalam i zrobilam test i od razu pojawily sie dwie krechy. Jestem w ciazy i w takim szoku, ze nie moge dojsc do siebie. Wpadne poznej jak pozbieram troche mysli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak bardzo sie ciesze,huuura !!!!! fantastycznie!!! no to teraz musisz zaczac dbac o siebie,biegnij po folik!! gratulacje,naprawde sie ciesze!! ja dalej niemam @ moze ja też.... całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Migotko ja teraz trzymam kciuki za Ciebie, bardzo, bardzo mocno i wysylam mnostwo fluidkow ****************************************************************************************************************************************************************************** :D :D Jesli nadal nie masz okresu jutro spokojnie rano mozesz robic test. Twoj okres chyba mial wypasc dzien przed moim o ile sie nie myle. Calusy i czekam niecierpliwie na wiesci od Ciebie :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz test chyba niebedzie potrzebny,bo juz mam taki ciemny sluz,wiec zapowiada sie jednak @,niestety. Już mam dosc,robilam test i wyszlo ze niejestem,ale potem niedostawałam wiec sobie pomyslalam a może jednak?eeh,a tu znowu rozczarowanie. Kurde,co ze mną jest nie tak?byłm u gina i niby wszystko ok.ale chyba niewszystko ok.? Tak,tak powinnam byc cierpliwa ale to juz tak długo trwa,od listopada. Jestem osoba dość twardą,z charakterem zawsze tak myslałam ale juz wysiadam. Jak dostane @,mam zadzwonic do gina i bedziemy sie umawiac na monitoring cyklu,zobaczymy. Zycze ci Gosiaczku i tobie Padlinko i pozostałym które juz maja fasolke dużo zdróka bo to teraz bardzo ważna kwestia!! trzymam kciuki,całuski,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Tak się cieszę Gosiak graty. Pewno cudownie się czujesz. Też bym tak chciała. Suuuuperrr! Nie wiem czy do ślubu dojdzie mój kazał odowłać wkurzona jestem na maksa. Fajnie zostać porzuconą na 2 tyg przed ślubem. Jest super. Nic dodać nic ująć. Jestem pełna goryczy. Dziewczyny nam się wykruszają ale życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze. Dbaj o siebie Gosiak. Migotka dasz radę wierzę ja zostanę na szarym końcu bo mam głupią sytuację a poza tym chyba facet ode mnie oszedł. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Dzien dobry dziewczynki. Migotko, jak tam @, jesli to nadal plamienie to ciagle jest nadzieja. Doskonale Cie rozumiem,ze zaczynasz tracic cierpliwosc. Lekarze mowia zeby jak rok sie kobieta stara i nic z tego nie wychodzi to dopiero wtedy mozna zaczac sie martwic i robic badania. Wcale sie z tym nie zgadzam,wedlug mnie powinno sie wszystkie badania robic na poczatku staran i w razie czego od razu leczyc. Masz racje zrob monitoring i w razie czego inne badania, przebadaj meza. Nie ma co czekac, bo to wszystko wplywa zle na psychike i tylko lapie sie dola. Sciskam Cie mocno i cieplutko i nadal mocno trzymam kciuki. Odwiedzaj nasz topik jak najczesciej :D Jeszcze raz wielki buziak 👄 Moli czyta co napisalas i normalnie jestem w szoku. Co sie stalo, dlaczego Twoj facet odwolal slub???Tak mi przykro kochana :( Buziaki dla Ciebie i duzo sily. Mam nadziee, ze wszystko sie pomyslnie wyjasni 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moli ja k to sie stało? może to tylko strach obleciał twojego faceta? trzeba z nim pogadac i bedzie ok.mam nadzieje!! trzymam kciuki. trzymaj sie kochana,jeszcze raz mam badzieje że wszystko bedzie w porzadku!!!!!!!!!!!! no a ze mną bez zmian,mam takie ciemne plamienia,takie delikatne,brzuch od wczoraj boli mnie jak na @ i nic wiecej sie niedzieje. Nigdy tak niemiałam żeby przed @ mieć takie plamienia,warjacja !!!!!!!!!! W sumie może tak być ze mi sie poprostu wszystko tam oczyszcza i dalej jest szansa że jestem w ciąży?? no dobra starczy tych rozczulań,ładna pogoda sie zrobiła wiec szybko obiadek trzeba zrobic i leciec na słonko troche złapac słonka. Jeszcze raz Moli trzymaj sie !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Migotko, jesli nie dostaniesz normalnej @, zrob jeszcze raz test. Troche poczytalam na ten temat i mozliwe jest, ze w ciazy pojawia sie plamienie zamiast okresu. Sporo dziewczyn ma takie brazowe plamienia na poczatku ciazy. Ja nadal trzymam kciuki :D Moli, Migotka ma racje, moze facet po prostu spanikowal, pogadaj z nim na spokojnie. Trzymam kciuki,zeby wszystko skonczylo sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czytałam o tych plamieniach i ciąży. Wiesz,ja poprostu czuje ze jednak żadnej ciąży nie ma. Mam fatalny humor,pożarłam sie z mężem na maxa,a musimy isc na imieniny,pfiu,ale mi sie niechce. Nie mam ochoty uśmiechac sie i na siłe być miła,poprostu nie mam ochoty!!!! Moli trzymamy wszystkie za ciebie kciuki żeby temu twojemu rozjaśniły sie komurki ! bo biedak niewie co robi. no to co? musze szykowac sie na te imieniny..... zajrze wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,Gosiak a co tam u ciebie? powiedziałas swojemyu facetowi o ciąży? pewnie szalał z radosci!! a jak samopoczucie? wszystko w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Hej Migotko, ja czuje sie OK, zadnych objawow nie mam, poza lekkimi skurczami w brzuchu. Moj facet oczywiscie wie i cieszy sie :D Moj nastroj z kolei taki sobie, troche mam dola. Jutro musze umowic sie z lekarzem domowym i on pewnie skieruje mnie do poloznej. Dola mam tak jakos...sama nie wiem czemu chce mi sie plakac. Migotko ja Ci naprawde radze zrobic test, chocby po to by wiedziec na czym stoisz. Ja ciagle wierze,ze Ci sie udalo :D Co do meza...coz faceci sa z innej planety i tyle.Moj tez czasem doprowadza mnie do bialej goraczki. Moli daj nam znac czy cos sie wyjasnilo. Pozdrowki dla Was kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeżyłam te imieniny i nastrój też mi sie poprawil. Jutro wybieram sie na zakupy to przy okazji kupie tescik. Wiecie,mam ochote na pierogi z truskawkami,takie domowej roboty. Gosiak a co to za nastrój,płakać ci sie chce? Głowa do góry,masz w sobie nowe życie! całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj wieczorem dostałam takiego doła ze aż.... jak zaczęłam płakac nad ta moją przekleta sytuacja to końca niebyło... teraz mi troche lepiej,ale zanim pójde spac to wiele może sie wydarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
A ja nadal w dole, jakos tak nie moge dojsc do siebie. Ciesze sie, ale mysle jak to bedzie... Poza tym dochodzi obawa,czy aby wszystko bedzie dobrze i w ogole same lzy mi z oczu leca... :( Fajnie Migotko, ze jednak zrobisz test i ze jakos przezylas te imieniny ;) Dobrej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Dzien dobry :) Wpadam tylko na chwilke przywitac sie, bo bede dzis raczej zajeta i wpadne dopiero wieczorem. Migotko daj znac jak test :D Padlinko mam nadzieje, ze dzis bedziesz juz w pracy :D Moli, daj znac jak sytuacja u Ciebie. Milego poniedzialku. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem juz w pracy ale mam tyle papierkowej robory ze nie wiem kiedy sie z tym uporam poza tym cos mi internet warjuje . u mnie dzis cieplo.narzie czuje sie dobrze ale jak bedzie za 2 godziny to trudno powiedziec! narazie koncze bo musze cos zjesc potem sie zamelduje licze ze bedziecie :D gabi gosiak reszta co u was potem na spokojnie poczytam cou was bo narazie jestem glodnaaaaaa milego dnia ,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz pojadlam sobie a Was nie ma co z Wami??? gosiak gabi... Moli Moli????? jakos sie odzwyczailam od pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie go wychowałam to tak mam. Poszłam na imprezę na która on mi zabronił. Dowiedziałm się, że mam mnie dosyć że ślubu nie będzie, mam odowłać swoich gości i on nie zjedzie. I nie żartuje. Takie tam. Fajnie co. Mam co chciała. Tak go wychowałam. Przez prawie 5 lat nigdzie na imprezy sama nie wychodziłąm. Jestem typem domownika więc jak on wyjeżdża to siedzę w domu albo widuję się z jego rodzinom. I co mam za swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moli Moli co ja czytam ja to slubu nie bedzie , tak po prostu wszytsko odwolac , 5 lat to kawal czasu nie rozumiem tego????? gabi-> a co u Ciebie jak staranka????? ale mi sie nie che pracowac ze ho,ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moli kochana bardzo ci współczuje,nie wiem co powiedziec.... próbuj może z nim jeszcze rozmawiac,co? szkoda..... trzymaj sie Witaj Padlinka w pracy,ja jestem na urlopie i mam pewne perypetie z tym moim @,poczytaj a zobaczysz...,eh. A ty jak sie czujesz? raczej wszystko w porzadku jak wróciłas do pracy? a czemu wylądowałas w szpitalu? co sie działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×