Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

Gość Gosiak28
Witam wszystkich :) 🖐️ Ja dzis raniutko :) Obijalam sie caly tydzien wiec dzis musze troche popracowac ;) U mnie dzis szaro i ponuro :( Co u Was kobietki? Moli jak tam jajnik, nadal boli? Gabi pewie nadal zapracowana :) Ciekawa jestem czy u Padlinki wszystko OK. Mam nadzieje,ze tak. Pozdrowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
OK kobietki, ja uciekam. Dzis juz nie dam rady do Was zajrzec. Milego dnia i do jutra. Pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czekam na @. Własnie wróciłam z ubikacji i zauważyłam jakąś wydzielinę - jak galaretka tylko przejrzysta i trochę zmieszana brązowym zabarwieniem. Jakieś to dziwne pierwszy raz taką miałam. I nie wiem czy to @ czy co? Ale myslę, że to raczej @ chodź dziwne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich moli, ja też na początku pierwszej @ tak miałam nie wiedziałam do końca co to jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja jestem teraz u rodzicow wiec moge wejsc do was i napisac. . ja jestem na zwolnieniu lekarskim do maja a w domu nie mam co robic ...musze sie oszczedzac ale z ciaza jest wszytsko ok.ale rano czuje sie strasznie te mdlosci mnie wykoncza! gin nie robil mi jeszcze usg bo za wczesnie to dopiero 5 tydzien biore luteine na te klucia ale jest wszytsko ok. kolejna wizyte mam 6.06 i moze wtedy zrobi mi usg bo bedzie to 8 tydzien! mowie wam jak mi sie nudzi nic nie moge robic w tv nic nie ma wiec dzis przyjechalam do rodzicow posiedziec bo w domu nie mam komputera :( caly czas o was mysle i brakuje mi was!!!!!! czas tak sie wlecze ze jak pomysle ze jeszcze przyszly tydzien mam siedziec w domu to koszmar no i w przyszlym tygodniu czekaja mnie badania:( czasami martwie sie zeby wszytsko bylo ok. ale mysle ze bedzie!!!! nie wiem kiedy znowu przyjde do rodzicow i bde mogla cos napisac. ale codziennie o was mysle:D to do 29 maj.trzymajcie sie i licze na same dobre wiadmosci po moim powrocie:D buziaczki,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi ze mam zwolnienie lekarskie do 28 maja a do pracy ide 29 maja dopiero jak ja bez was tak dlugo wytrzymam????? chcialabym byc juz w polowie 4 miesica to bylabym juz pewna ze wszystko ok a tak to te pierwsze 3 m-ce sa najgorsze ale mysle ze bedzie dobrze. postaram sie tu jeszcze wpasc a jak nie dam rady to do 29 maja. pa,pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka trzymam kciuki że będzie wszystko ok i to nie do 4 ,m-ca ale do 9 jestem pewna oszczędzaj się leniuchuj, kup sobie gazety o niemowlakach i czytaj a my czekamy na ciebie, i mam nadzieję że będą jakieś dobre wiadomości od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędzaj się , kochana. Wszystkiego dobrego. Trzymam kciuki. Najważniesze się nie stresować. Wyluzuj i odpoczywaj jak jest okazja. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka>>>> gratulacje !!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dawno tu nie zagladalam a dzisiaj weszlam i odrazu ppatrzylam co u ciebie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puściutko dziś zmykam do domku pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaitam dziewczyny! Bez was jest strasznie pusto! Padlinka ma zwolnienie a wy? Pozdrawiam was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Witam wszystkich :) 🖐️ Ja wprawdzie nie na zwolnieniu, ale za to jeszcze w lozku ;) Moli jak tam,dostalas okres czy tylko plamisz? Gabi pracuje, Padlinka odpoczywa, cichutko tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dostałam okresu i nie plamię tylko to co wczoraj i to tylko z rana! I już wariuję, myślę o tym cały czas. Co to mogło być. Sikam co chwilęi na dodatek sutki mam wrazliwe. To jakby przed okresem ale go nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
W takim razie tescik Moli, koniecznie tescik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj już sama nie wiem! Po tabletkach dziwne to wszystko! Test jak test nie wiążę nadzieji ale wizyta u gina musi mieć miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam :D Moli Moli kiedy robisz tescik?trzymam kciuki:) ja dzis jestem znowu u rodzicow mezus pracuje a ja w domu nie mam co robic wiec wpadlam z wizyta:) mowi wam jak mi sie nudzi idzie oszalec! nie zycze nikomu porannych mdlosci sa okropne dzis sie obudzialm strasznie glodna wiec poszlam do kuchni cos zjesc i po chwili musialam biec do wc i oddalam wszystko :( wiec poranki sa okropne jak ja bede chodzila do pracy to chyba bede musiala wstawac o 5.00 bo potrzebuje godzinki zeby dojsc do siebie :( a twarz mam okropna mam tyle pryszczy ze nawet jak dojrzewalam to nie mialam takich pryszczy jak teraz ale moze to i dobrze bo to podobno na dziewczynke :D🌼 mam nadzieje,ze w 4 m-cu to zejdzie bo jak bede chodzila taka pryszczata????? oj jak mi was brakue :( jeszcze tydzien i juz bede z wami . Moli Moli czekam na same dobre wiadomosci gosiak, gabi a co u Was? jka tam staranka kiedy macie dostac @ zycze wam ...same dobrze wiecie czego!!!!!:D:D to tyle. koncze musze sie polozyc bo mnie dzis cos glowa pobolewa:( eh aby wytrwac do 4 miesiac to juz powinno byc lepiej:) to trzymajcie sie ,pa,pa i do 29 maja 🖐️pa,pa buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Witam dziewczynki :) Jak minal weekend? Padlinka biedactwo zmaga sie z mdlosciami. A co u Was Gabi, Moli? Moli jak tam z@? Przyszla czy moze tescik pojdzie w ruch? Dajcie znac dziewczynki co u Was slychac, bo na naszym topiku ostatnio bardzo cicho :) Ja dzis pedze troche po pracowac. Pozdrawiam i milego poiedzialku :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiitam Dziewczynki! Nie dostałam @. Chyba będzie teścik! A napewno odwiedzę Pana G. Nie ma co? Zaczynam się denerwować. Własnie tu jest strasznie cicho. Ja cały czas jestem. Walcie jak w dym [buziak}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Dzien dobry wszystkim :D 🖐️ Co u Was dziewczynki? Ja wczoraj pracowalam i niestety nie moglam zajrzec na topik :( Widze,ze pusciutko tu bylo... Szkoda... No ale mysle,ze sie poprawimy :) Moli co tam u Ciebie? Gabi daj znac jak tam staranka :) Migotka i inne dziewczyny odezwijcie sie, nie spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki. ja jutro wybieram sie do gina musze wiedziec co ze mna nie tak ze jeszcze nie mam dzidzi. od czwartku mam urlop 3 tygodnie i bede pracowac nad dzidzią,wyliczylam sobie ze akurat w czwartek mam plodne to bedzie mega przytulanko. mam nadzieje ze gin nic we mnie nie znajdzie niepokojacego,troche zaluje ze dopiero teraz ide do lekarza bo jak cos jest nie tak to juz dawno bym sie leczyla,a tak.... ehh a pozatym mam remont ktory trwa juz trzeci tydzien i dzieki Bogu juz sie konczy !!!! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Robiłam test i wyszła jedna krecha! 😭 W tym tygodniu nie mam kiedy ale w przyszłym odwiedzę Pana \"G\" Może i ze mną jest cos nie tak. Musi mi wywołać @. Nie ma rady. Nie chcę już czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
No nareszcie cos sie ruszylo w naszym topiku :) Migotko, a ile miesiecy juz sie staracie? Czy robilas juz jakies badania np. prolaktyne, inne hormony? Ja tez jestem zdania, ze nalezy wszystko sprawdzic i w razie czego leczyc. Czasem lekarze mowia zeby czekac i czekac, a jak po roku nic nie wychodzi robia badania i okazuje sie,ze to lub tamto bylo za niskie lub za wysokie. Przeciez takie rzeczy mozna spokojnie sprawdzic na poczatku staran. Wielu kobietom mozna w ten sposob oszczedzic miesiecy frustracji i zmartwien. Moli glowa do gory i do gina marsz :). Zbada Cie i w razie koniecznosci dostaniesz leki. Nie ma sie co martwic. Fajnie,ze jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie stram od pazdziernika,badan jeszcze zadnych nie robilam bo wszyscy mi powtarzali ze trzeba troche sie postarac zeby miec dzidzie,wiec dopiero teraz ide moli glowa do gory,jak padlince sie udalo to nam tez musi... swoja droga szczesciara z niej,ale jej zazdroszcze,koncze bo musze uciekac do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
U mnie to dopiero 2 cykl staran a 3 po odstawieniu pigulek. Pierwszy cykl odpuscilam, bo chcialam zeby organizm troche odetchnal. Mam pytanie dziewczyny,czy tez mierzycie temperaturke? Ja mam problem z obserwacja sluzu.Piewszy cykl po odstawieniu tabsow dokladnie w srodku cyklu mialam sluz o konsystencji bialka a w ostatnim cyklu i teraz jedynie wodnisty. Czy ktoras moze tez tak miala? Wiem,ze wodnisty sluz tez uwazany jest za plodny, ale mimo to troche sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam też wodnisty i popatrz no ale nie wiem czy coś u mnie mozna nazwać cyklem śmieszy mnie już to wszystko tz. mój cykl! Ale trzymam kciuki za nas wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Hej wszystkim :) 🖐️ Ja tylko na momencik przywitac sie, bo za minutke musze uciekac. Co u Was kobietki? Ruszcie troche nasz topik zebysmy nie wisialy gdzies na szarym koncu :) Do jutra. Milego dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północ-południe
dziewczyny mam pytanie skąd bierze się taka paskudnie obwisła skóra na brzuchu po porodzie? wiem ze to od ciąży, skóra się rozciąga, ale od czego to jest uwarunkowane? nie wszystkie kobiety tak mają, ale niektóre.....jak patrze na ich brzuchy....odechciewa mi sie wszystkiego. Wygląda to fatalnie. Przeraża mnie to tak bardzo, że przez to nie chce miec dziecka!!!! nigdy!!!!mam teraz piekne, wysportowane ciało......dużo ćwiczę.... nie chce zajść w ciążę a potem popaść w jakieś kompleksy i przestać podobać się własnemu facetowi:( ogladacie polską wersję Chcę być piękna?? tam każda tak ma- najpierw ciąża, potem zaniedbanie się, jedyna rozrywka w zyciu to bycie kurą domową. Az się serce kraje.......:( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×