Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

gosiak a w ktorym Ty kochana jestes tygoniu ciazy i na kiedy wyliczylas sobie dzien porodu:D? napisz bo jestem bardzo ciekawa!!!! narazie to mysle zeby wytrwac do 15 a potem to mysle ze juz poleci!!!! a jutro wolne w piatek mam luz w pracy bo prawie nikogo nie bedzie a gabi pewnie znowu kogos zastepuje i nie ma dostepu do interneru :( Moli Moli a jak tam u Ciebie sprawy sie przedstwaija lepiej cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Padlinko, wedlug daty ostatniej @ to 6 tydzien, tak licza lekarze.Czyli termin porodu wypada na 13 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byloby super jakbys urodzila 14 lutego :D to miedzy nami jest tylko 1 miesiac roznicy :) jej zyje nadzieja ze gin zrobi mi dizs usg i bedzie wszytsko ok. martwie sie a chcialabym byc juz spokojna .niem usialabym sie martwic ale czasami bardzo boli mnie brzuch , kluje i do tego mam plamienia brazowe i 2 razy z krwia ale tak minimalnie i dlatego sie boje tej wizyty tak bardzo chcialabym zeby wszytsko bylo dobrze. ja znowu o tym ale nie potrafie przestac o tym myslec :( a gdzie reszta dziewczyn pracuje czy sie opalaja na sloneczku:D? gosiak a masz jakies smaki czy jesz jak dawniej ???? bo ja nie znosze miesac na sama mysl chce mi sie wymiotowac raz poszlam do miesnego i na zapach miesac zaczelo mnie mdlic i wyrywac ludzie patrzyli na mnie bo mysleli ze wymiotuje i tak mam do tej pory :( jestem na owocach i warzywach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochę się wyjaśniło. Po tym jak moja przyszła teściowa zadzwoniła do niego, a on wczoraj do mnie. Więc myslę, że wszystko jest na tej dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Moli to super, ze wszystko jest na dobrej drodze :D :D Padlinko, ja zadnych zachcianek nie mam i jem wszystko. Nie mam zbyt duzego apetytu, ale jest OK. Nie mdli mnie i nic nie boli, jak dotad naprawde czuje sie super. Tez chcialabym jak najszybciej zrobic USG, moze da sie cos wykombinowac w przyszlym tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moli Moli no widzisz wszytsko zaczyna sie ukladac i oby tak bylo zycze Ci wszytskiego naj🌼 gosiak-> to szczesciara z Ciebie te mdlosci i wymioty mnie wykoncza ale sie pocieszma ze jak nie moge jesc miesa to znak na dziewczynke i cera tez mi sie popsula wiec chyba mam powody do radosci :D:D:D!!!!! juz za 2 godzinki do domciu zjem cos odpoczne i do gina .w piatek wam napisze co mi gin powiedzial i trzymajcie za mnie i zeby mi zrobil wreszcie usg kotre bede mogla wziasc do domciui pokazac mezusiowi zeby wiedzial ze na darmo mowi do mojego brzuszka:)❤️ mnie cos glowa zaczela bolec nie wiem czy to nerwy czy pogoda bo chyba bedzie u mnie padac bo jest duszno i sloneczko zaszlo za chmurki:( eh nudzi mi sie poszlabym jzu do domciu.... postaram sie tu jeszcze wpasc pod koniec pracy i pozegnac sie z Wami narazie znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusciutenko ....:( bede sie juz zegnala z Wami bo juz niedlugo do domciu trzymajcie sie i do piatku licze ze bedziecie.... trzymajcie dzis za mnie oby wszytsko bylo dobrze z dzidzia:D buziaczki 👄 🖐️pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,u mnie nic nowego.powoli sie pakuje bo jade na ten długi weekend nad morze,to sobie poleniuchuje.... Padlinka trzymam kciuki żeby wszystko było ok.,Moli widze ze twoja sytuacja też zaczyna sie wyjasniac,mam nadzieje ze bedzie ok. Buziaczki i do poniedziałku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej,co tu tak pusciutko???? byłam nad morzem,troche odpoczełam,ale pogoda troche sie zepsuła. no co sie dzieje ? padlinka jak tam po wizycie u gina? wszystko w porzadku? niezagladasz tu?czyzbys znowu była na zwolnieniu? Gosiak ty też nas zostawiłas? Moli a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja jeszcze dzisiaj w pracy, jutro badania okresowe. I wolne. I kupa przygotowań. Sprzątanie, kosmetyczka fryzjer. W niedzielę odetchnę może!! Narazie jestem wykończona. Pochłoneło mnie to wszystko. Nie moge spać po nocach ciągle myśli kołączą się w mojej głowie. Strasznie mnie ti stresuje. Chciaabym już byc po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Moli trzymam kciuki zeby wszystko poszlo sparwnie. Gosiak gdzie sie podziewasz? Padlinka też uciekła? czyżby znowu wyladowala na zwolnieniu? Nikt niechce ze mna gadac....... dzisiaj ide do gina i zacznamy badac moja płodność,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co jest? sama ze soba mam pisaxc? moli jest zwolniona bo zaganiana a reszta? byłam wczoraj u gina,przepisał mi luteine i w srode nastepne spotkanie.... jestem dobrej mysli ze w tym cyklu mi sie uda. Tak jestem nastawiona i tego bede sie trzymac,całuski odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka cisza. tak jestem na zwolnieniu wczoraj wyszlam ze szpitala a lezalam 8 dni jestem na zwiolnieniu 14 dni.mialam plamienia ale juz jest wszytsko dobrze .dzidzia jest zdrowa i slyszalam bijace serduszko. wiec odpoczywam i duzo leze a was jak widze nie ma :( nie wie kiedy wpadne bo teraz jestem u rodzicow a w domu nie mam internetu a nie moge za duzo chodzic. ale caly czas mysle o was! gosiak jak tam ciaza jak sie czujesz???? gabi a co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Moli ja jestem,ale nic niepisze bo tu nikogo nie ma. Widzisz,wszystko ułożyło sie dobrze,gratuluje!!!! a teraz miesiac miodowy? niemam pojecia gdzie sie podziewaja dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! O miesiącu miodowym mogę sobie pomażyć. Jestem z powrotem od wczoraj w pracy.Jeszcze miesiąc do urlopu. Szkoooooooooooddddaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej??????? dziewczyny gdzie wy sie podziewacie? ale pustki na tym naszym topiku. martwie sie o was,Padlinka,Gosiak co z wami? wszystko w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze topik umarl na dobre. ja bylam dosc dlugo na chorobowym ale teraz pracuje przez 1.5 miesiaca potem urlop 2,5 tyg. i juz wolne do konca ciazy szkoda ze was juz nie ma i nie mam z kim poklikac ciekawe co tma u naszej gabi i gosiak jak tam jej ciaza? ja przybieram na wadze i brzuszek rosnie ......:D jestem juz pod koniec 17 tygodnia :D szkoda ze was juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ten topik sie skonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dostawiłam we wrzesniu 2006 a w listopadzie zaszłam w ciąże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia***
witam wszytskiech:) pisze bo mam mały problem.wczoraj wziełam moją pierwsza tabletke yasminelle gdyz wystapiło krwawienie ale dzis go nie ma:/ a dodam ze mam nie regularne miesiaczki ostatnio.i kurcze tera sie obawiam czy to mógł nie byc okres??i co teraz?/ czy wogóle jestem zabezpieczona??jak ktoś był w podobnej sytuacji badz wie jak to teraz z tym zabezpieczeniem u mnie to niech napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka26
czesc dziewczyny.pewnie zadna juz tu nie wpada ale tak jakby ktoras czasem zajrzala to chce wam powiedziec ze mam corcie karolinke ktora 15 stycznia skonczyla roczek. przeczytalam caly topikktory zalozylam i czytajac nasze wpsiy wszytsko sobie przypomnialam jak bardzo chcialm tej dzidiz co czylam jak robilam testy jej jak to szybko minelo. bardzo bym chciala zebysmy sie spotkaly jeszcze na tym topiku i napisaly co u nas. ale pewnie to nierealne. szkoda ale milo bylo was poznac .trzymajcie sie kochane. buziaczki dla was i waszych dzieciatek jezeli juz sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×