Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewcia25

Lizanie męskiego tyłeczka i zabawa prostatą...

Polecane posty

Gość A która lubi jak jej się
masuje prostatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio miałem możliwość przeżyć cudowny i niepowtarzalny orgazm. Moja kobieta zajmowała się mną oralnie, miałem zawiązane oczy gdy nagle poczułem jej paluszek w moim tyłeczku którym zaczęła masaż prostaty Co za wspaniałe uczucie , długo nie mogłem dojść do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUDII13
Uwielbiam zabawiać się ze swiom facetem, raz wsadził mi wibrator i byłem w siódmym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vates
JA z miom facetem się zabawiam, bo jestem gejem i huj, wale go wibratorem w tyłek a on mi się spuszcza w przełyk, cudowne uczucie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prorok z Niebios
o wy ścierwa ludzkie ! Gardze śmieciowymi kobietami ktore liżąo odbyty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noom
a ja wręcz przeciwnie, podziwiam kobiety liżące odbyty i pijące siki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noom
Sam często spijam soki moich kumpli i oni mnie za to szanują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łuki
Jatez prubowalem to z moja dziewczyna.Bardzo mi sie podobało.Bardzo lubie jak mi lize pupe i wklada palec,nie jestem gejem i nie popieram geji ale to co ona mi robi to jest kosmos.jajebiscie sie tak ochac,mi nie pozwala sie bawic jej pupcia ale to nic.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terenia
To jest fajne a szczegulnie lizanie penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p25
no terenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeza
dookladnie to odjechane:) jak on przy tym mruczy....oh kurde no:) z paluszkiem zadko kiedy sie zabawiamy.... on sie boji...moze w koncu sie przekona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyłka mu nie liżę bo ma owłosiony, za to uwielbiam go macać i pieścić. Laskę robię na porządku dziennym i nocnym - Uwielbiam to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek_26
to poradz mu zeby golil pupe, ja tak robie :D to o wiele bardziej higieniczne i gdy chcesz go tam lizac to po kapieli nie ma zadnego problemu :D Ja tam uwielbiam ten rodzaj pieszczot to mistrzostwo swiata dla mnie i po stronie biernej jak i aktywnej. mniam! :D i szczerze mowiac takie mam gusta, a jak mojej aktualnej parnerce sie to nie podoba to se zmieniam na taka ktora wpasowuje sie w gusta lozkowe bo to przeciez najwazniejsze w zwiazku - sex! psuje sie sex to psuje sie zwiazek - proste pozdrowki Piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24ania
:) niezły ten filmik, tez bym tak chciała ale strasznie sie wstydzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzia24
witam...uwazam, ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania na owy temat. jakze intymny przeciez.rowniez jak wiekszosc z Was uwazalam ze to obrzydliwe..do czasu kiedy sprobowalam i uwazam, ze takie pieszczoty to cos cudownego. sprawiaja mi i partnerowi satysfakcje. Moj chłopak byl wniebowziety, kiedy hmm..wlozywszy palec w jego dziurke doprowadzilam go go megaorgazmu i ani razu wtedy nie dotykajac penisa. z reguly zachowuje sie cicho w sypialni lecz ten orgazm nie pozwolil milczec mu z zadowolenia. :) polecam te pieszczoty, jednak beda one przyjemne, jeli obie strony wyraza na nie chec. PS.i nie uwazam sie za zboczona, czy psychiczna. kocham swoje cialo i cialo mojego faceta. a dawanie mu rozkoszy to najpiekniejsza rzecz jaka moze byc na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjest
też to uwielbiam, naprawde czuc język laski w tylku to cudowne przezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solariss
super sprawa , wkladanie jezyczka do meskiej dziureczki , faktycznie dochodze wtedy szybciej i tryskam na sciane.. z SILA WODOSPADU !!! he he he , ale oczywiscie trzeba sie tam wczesniej przygotowac, a jak laska raz tak sprubuje to juz przy tym zostanie...nio . POLECAM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cypis
a jak chłop puści bąka albo co gorzej kleksa na nosek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikkwik
smiesznie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eroticdreams
Wszystkich zainteresownych seksem analnym namawian do zerknięca na lubrykat firmy Pjur, który ułatwi ten pierszy raz i zagawarntuje, że już zawsze będzie to zabawa bez bólu !!! http://www.eroticdreams.istore.pl/sklep,3414,,,03,,pl-pln,516505,0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gesi
lizanie tyłeczka jest bardzo przyjemne moja pani lize mi jajka i tyłek jest wspaniale ,ale przed tym robie sobie lewatywe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toreni
moja kobieta bawi sie moim ptaszkiem prz tym lize mi jajka i wkłada jezyk do odbytu , oczywiście przed tym robimy sobie lewatywe dla pewnosci , wtedy wiemy ze nie bedzie przykrych zapachów bo pózniej role sie odwracaja . pieszczoty takie kacza sie wytryskiem w buzi jest bosko sperma spływa z ust partnerki ,a ja ja zlizuje i całujemy sie namiętnie .Piekna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneros
chlopy, kupcie sobie aneroasa, to zjefajne jest! pukasz swoja panne, a aneros stymuluje sam prostate, lepszych odlotow nie ma!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna zabawa
polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adat
tak sobie czytam i Teofil napisał że lubi pieścić prostate swoje dziewczyny no widzż że mamy tu szereg doświadczonych ludzi jeśli chodzi o żnajomość anatomi ciałA kobiety bo ja nie wiem gdzie kobieta ma prostate,zgadza sie to jet bardzo przyjemne dla faceta tylko pogadajcie z chirurgem najlepiej proktologem albo urologem to powie wam jake są konsekwencje nieumiejętnej zabawy.pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępiciel pedalstwa
do ''facetów'' których rajcuje wkładanie im czegoś do dupy...:O jak już ''przerobicie'' z palcami kobiety, a potem z wibratorami - to co to za różnica jakby wam inny pedał penetrował dupsko qta/sem? nawet pewnie jeszcze większe doznania... :O jesteście ewidentnymi kryptopedałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek_26
kryptopedal to Ci wchodzi do lozka ograniczony smieciu bez przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem kiedyś taką akcję ze swoją żoną w kąpieli. rozgrzaliśmy sie troszkę całusami i pieszczotami. w pewnym momencie wypięła do mnie swój tyłeczek a ja nie zastanawiając sie długo zaatakowałem językiem... Myślałem że eksploduje, tak sie wyginała i jęczała i zrobiło się naprawę gorąco... dopiero później jak ochłonęliśmy zapytała co we mnie wstąpiło... Z jej strony na takie pieszczoty się nie doczekałem ale wystarcza mi jak popieści mnie tam paluszkiem... chociaż może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listonosz Pat
Polecam !! Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×