Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewcia25

Lizanie męskiego tyłeczka i zabawa prostatą...

Polecane posty

Gość ensto
i jak się kompiemy w brodziku to czasami jak wypnę pupe, żeby mi lizała to czasami mam ochotę jej się zesrać na twarz, tera chyba na to jeszcze nie jest gotowa ale nie długo już bendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podewers
zapomnialam dodac mowil,ze woli z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ensto
Może coś w tym jest bo jak moja mi liże odbycik to czasami mam chęć, żeby poczuć w niej prawdziwie twardom pałe jakiegoś młodego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliovesleather
Największym spełnieniem dla mnie było, jak dwie koleżanki zaprosiły mnie na kawę do siebie i pukając do drzwi otworzyły mi ubrane w kozaczki, stringi i długie do łokci z cieniutkiej skóry rękawiczki.Już na ten widok zakręciło mi się w głowie na różowo. Wciągły mnie na wpół przytomnego dośrodka i dopiero tam doznałem odlotów o takiej sile jakiej nie jest w stanie opisać nikt słowami.Rozebrały mnie powolutku, a ja nie byłem w stanie nawet protestować,a nawet nie chciałem. Jola delikatnie jedną dłonią zatkała mi usta, a drugą delikatnie objęła szyję i delikatnie ściskając powiedziała nie krzycz ,a nie pożałujesz. Julia nasmarowała oliwką swje dłonie w skórzanych rękawiczkach wzięła mojego sztywnego już członka i zaczęła pieścić go ręką i ustami ustami. Drugą ręką wślizgnęła się do mojej prostaty i wtedy myślałem że tracę grunt pod nogami. Czułem nadchodzące jeden po drugim orgazmy potęgowane przez świadomość tego co powiedziała Jolka zatykając mi usta rączkami w pachnących, skórzanych rękawiczkach i leciutko podduszając moją szyję, że jak będę cicho to na pewno nie pożałuję. Mówię wam, to był totalny Kosmos. Dowiedziałem się później,że moje koleżanki robią to z innymi swoimi kolegami, chyba je to kręci. Szczerze, nie mogę się doczekać następnego z nimi spotkania, gdyż powiedziały już po wszystkim, że koniecznie trzeba powtórzyć tą sesję. Tak nazwały zaproszenie mnie na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darki
tez chciałbym mieć takie koleżanki , te zabawy sa super , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwa2691
ja z moja partnerka robimy to od dawna ,jest to jak mysle dla kazdego facwta duza przyjemnoscia i nie ma tu rzadnej sklonnosci do ge...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackXL
Uwielbiam całować oba otworki mojej partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawoj....
Dobrze jak kobieta wie co zrobić z naszymi ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghostttt
Moja juz dawno lize mi tyleczek i bardzo ja to podnieca:)ale mysle ze mnie bardziej jak ja lize jej mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliszak30
Mam pytanie nie wiem jak powiedzieć mojej pannie ze tez bym tak chcial ale troche się wstydze? Ja jej tak robie i to lubi, czasem nie rozumie jej calkowicie potrafi by wyuzdana sama sie nadziewa swoją druga dziurka na jezyk a analu nie chce a wkladam jej jezyk naprawde gleboko co za różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalafiorriss
Ale fajnie. Kiedys zapytalem jedna laske czy polize mi kakaowe oko ale odmowila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja to zrozumiałem po latach
Ja lubię każdą z pieszczot czy oralnych czy analnych, kwestia znalezienia odpowiedniej osoby, moja partnerka taka jest i chętnie się tak bawimy, czy w jedną czy w drugą stronę, do tego nadmienię że nie to jak się bawimy określa naszą orientację ale to do kogo mamy pociąg, więc nie bójcie się panowie, strap - on w tyłku włożony przez kochającą partnerkę, jeszcze z nikogo geja nie zrobił, a doznania są nieziemskie naprawdę. Samemu musicie zadecydować, ja od nastoletnich lat miałem pociąg do nieco innych zabaw tłumiłem to w sobie, aż trafiłem na moją partnerkę, która poruszyła ten temat pierwsza i otworzyłem się, zrozumiałem i zaakceptowałem to czego pragnę, zacząłem dbać o nadmierne owłosienie, bardziej o higienę i czytać na dany temat kiedy chcieliśmy spróbować nowej zabawy w łózku, po to by nie zrobić sobie na wzajem krzywdy. Jeżeli ufacie sobie i nie kryjecie swoich fantazji, seks nawet po ślubie nie będzie nudny i nie zniknie, a odkryjecie nowe granice spełnienia siebie i zbliżycie się do siebie. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest super sprawa dla faceta .Robiłem to z moją żoną Ale od jakegos czasu niechcze że mną mieć takiego seksu i niewiem jak ja przekonać do tego bo mi brakuje tych pieszczot .Może ktoś ma pomysł jak ja przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uytr
Idę rzygać. Za żadną przyjemność lizać kupę! Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uytr
Idę rzygać. Za żadną przyjemność lizać kupę! Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona rzadko mi to robi a to jest nieziemskie uczucie jak ssie i lize mojego k***ska a paluszek wkłada do pupy nieraz zabawke dostaje wtedy nieziemskich orgazmow marze rez o strap-onie moze jestet jakas chetna ktora lubi to robic najnowszy3131@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie mnie kręci lizanie dupki mojemu Facetowi. Fajnie, kiedy pieszcze mu prostatę jednocześnie liżąc to magiczne miejsce między o***tem a jadrami lub same jądra i do tego jeszcze robiąc mu dobrze ręką. Wtedy Jego orgazmy są najintensywniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ukochana dosiada mnie na jeźdźca i ujeżdża posuwając palcem w tyłeczek. Strasznie nas to podnieca. Na początku miałem obawy i odruch chronienia tyłów. Do pierwszego orgazmu który wyjebał mnie w kosmos i pozbawił świadomości. Orgazm z paluszkiem to zupełny reset, inny stan świadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega odjazd jest gdy dwie kobiety pieszczą mężczyznę języczkami. Jedna zabawia się penisem a druga pieści jądra ich okolice i tyłeczek. https://www.sexuarium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrtsim
Archeologu zj**any...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×