Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewcia25

Lizanie męskiego tyłeczka i zabawa prostatą...

Polecane posty

Gość to rzeczywiscie tragedia
to za czym/o czym tesknisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnikliwy czytelnik
przeciez juz wszystko zostalo napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochliki szaleja
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladam
wyzej jest prawie wszystko dokladnie opisane, co i jak, jak sie przygotowac, jak zaczynac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zapisków
Bosz... ten topik ciagle dycha (dycha – pierwsza dziesiatka najglupszych ;D). No dobra, do "a glupota kwitnie". Znam te teoryjke, jakoby „silna awersja wokol wszelkich tresci i zachowan, ktore w jakikolwiek sposob moga byc skojarzone z homoseksualizmem, moze byc znakiem wlasnie takich ukrytych sklonnosci”. Zgrabne to, sama wyciagam te teorie gdy drazni mnie jakis homofob. Jednak nie bierze ona pod uwage czynnikow srodowiskowych. Tymczasem to one, w tym wspolne meskie przekonania, jakies zarty, to jak wychowuje się chlopakow, czego ucza się oni nawzajem od siebie (a tam nalezy szukac meskiego przeswiadczenia ze to homoseksualisci lubia pieszczoty okolic odbytu), maja ogromny wplyw na ich zachowania. Dlatego przecietny mezczyzna hetero wzbrania się przed dotykaniem tych miejsc. Wiecej, takie chronienie siebie swiadczy o zdrowych hamulcach i wzorcach zachowan seksualnych. Tym samym cieszy mnie ze moj ukochany nie chce byc dotykany w tamtych rejonych ani przeze mnie, ani przez kogokolwiek innego. Tak samo cieszy mnie ze nasz uklad jest typowo damsko meski, i to osob doroslych, tzn. to nie moj mezczyzna „wypina sie do lizania pupci kladac na brzuszku” (bo te relacje o ktorych czytalam traca troche pedofilia, troche seksem z kims uposledzonym umyslowo, a tak opisywany partner, i zachowujacy sie w taki sposob, wydaje mi sie obiektem wysoce aseksualnym, zeby nie powiedziec oblesnym i odstreczajacym). Dzieki temu wiem ze moj ukochany jest meski, ze wie czego chce, ze moge mu zaufac, i ze nie przekroczy kulturowych granic normalnosci w imie szukania nowych doswiadczen. P.S. „Glupota”, nie jestem dla ciebie skarbem. Po drugie, nie mam oporow w pieszczeniu mojego ukochanego ale to już niczyja sprawa, nie naleze do ekshibicjonistek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie...dobre sobie...
chce jeszcze, napiszcie coś o lizaniu męskich tyłecxków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaakkkkkk
zaraz trysnę Ci w twarz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia27
a wiec jak czesc moich poprzedniczek, probowalam i nawet nam sie spodobalo, polecam. ale raczej dla par ktore sa juz ze soba jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...świetne... ja nie pytałam swojego faceta czy chciałby tak spróbować tylko zaskoczyłam go klęcząc przed nimi i robiąc mu loda najpierw delikatnie pieściłam jego pupcię, a gdy zrobiło mu się dobrze, gdy się rozluźnił włożyłam mu plauszek w odbyt... wył z rozkoszy.... mrrrruuuu... nabrałam ochoty na niego właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up.....
PODNOSIMY JAK JA TO LUBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wprost: facet który twierdzi że go to nie kręci musi mieć kompleksy i nie jest pewny swojej orientacji seksualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orkaaaaaaa
A gdzie dokładnie jest umiejscowiona ta prostata? gdzies wewnatrz czy na zewnatrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu ja też bym tak chciała
ale mój mężulek się broni i nie chce spróbować :( Ja lubię jak mi wsadzi paluszek w pupę podczas minetki, to czemu ja mu nie mogę wsadzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjj
A gdzie dokładnie jest umiejscowiona ta prostata? gdzies wewnatrz czy na zewnatrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany.
Wewnatrz.Od 7 do 10 cm.Jak wsadzisz palec wyczujesz ją od razu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizaczek...
Ja tez próbowałam ten rodzaj pieszczot. Oczywiście wcześniej na samą myśl o lizaniu tyłeczka robiło mi sie niedobrze... Ale któregoś razu... podczas lodzika zaczęlam lizać jajeczka i schodziłam coraz nizej i nizej i było to dla mnie masakrycznie podniecajace (widząc jeszcze podniecenie partnera). Nie czuje sie z tego powodu jakaś "brudna" i gorsza... wyszło to zupełnie spontanicznie i do niczego sie nie zmuszałam. Mysle, ze to nic złego pod warunkiem, ze kobieta sie do tego nie zmusza w imie miłości do partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulejarz w czapce
ale dupa jest taka wielka i ­ ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­czarna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizaczek...
Dodam, ze nigdy paluszka nie wsadzałam mu TAM i on tez tego nie chce. Jak mu lize to jest maksymalnie podniecony, ale przed paluszkiem wzbrania sie... ciekawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam
tak piescic mojego faceta.sama mnie to bardzo podnieca,cholernie.uwielbiam go tam lizac niestety palca mu nie wkładam gdyz mam bardzo długie paznokcie a zauwazyłam ze faceci wyjatkowo boja sie o swoj tyleczek.kiedys zaproponowałam tak troche w zartach innemu taki rodzaj pieszczot to dziwnie na mnie spojrzał a pozniej tak chował tylek ze hej!ale z tego co sie orientuje sa tacy którzy lubia nawet wibratorek poczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka z fiutka
WIECIE DLACZEGO KOŚCIÓŁ ZABRANIA SEXU OD TYŁU??? bO JEST ZA BLISKO KRZYŻA !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big-Mac
Masz potem brązowy język ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirMike
Uwielbiamy to robić z żona, wspólne lizanie tyłka to jest to co tygrysy lubią najbardziej. Nic nie zastąpi tych dreszczy gdy wkłada mi język w t... k jak najgłębiej. w naszym związku niema zadnych ograniczeń, obydwoje uwielbiamy też wspolne lizanie stóp, palce lizac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ciemnogrodu
smiac mi sie chce na te wasze "na wymioty mi sie zbiera" "to obrzydlwe" :D:D 15 lat temu dokladnie to samo pisalibyscie/łybyscie na temat seksu oralnego. Wiecej otwartosci ciemnogrodzie, bedzie jasniej i... przyjemniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicia
hej !pozdrawiam muszę przyznać , że wypowiadający się maja w 100 % racje , to ogromnie podnieca faceta - mój to wrecz uwielbia choć na pozcatku powuedział mi , że było mu głupio i czuł się nieswojo , ale teraz jest to juz stały element pieszczot i faktycznie orgazmy sa po tym nieziemskie - ostatnio uslyszalam ze traci po takim orgazmie swiadomosc ze nigdy nie mial tak mocnych a swoją droga cos na rozweselenie sskoro juz moiwmy o prostacie , w mojej szkole jeden uczen na sprawdzianie z biologii napisał ze prostata to skrzywienie kręgosłupa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy przed lizaniem i wkładaniem palca nie byłaby wskazana lewatywa? Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka
Prawda jest taka, że duża część mężczyzn to po prostu KOCHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optimus
Można też tak myć partnera kiedy nie ma papieru toaletowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawilżony paluszek w pupci jeszcze nikomu nie zaszkodził, a tyle przyjemności. Ci co tak się obrażają niech raz doznają tej przyjemności w chwili gdy partnerka robi im jednocześnie loda, a szybko zmienią zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znoszę jak mój misio grzebie mi w pupie. Kiedyś pamietam, jak po takim grzebaniu stał w łazience i wąchał i czyścił paznokieć. Czułam sie jak brudas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuba
słuchajcie, to jest fajne chyba spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×