Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewcia25

Lizanie męskiego tyłeczka i zabawa prostatą...

Polecane posty

Temat jest ciekawy i przyjemny pod warunkiem jak tu stwierdzono higieny i dobrego nawiżacza vide oliwka dla niemowląt ;) co ciekawe osoby oburzone tą formą sprawiania sobie przyjemności po wyrażeniu swojego zdania wracaja tu co świadczy o tym, że coś je interesuje bo gdyby było inaczej zdegustowane nie wróciyby :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genius
Ale tam jest kupa I tylko lewatywa może oczyścić odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldy100
tak ostatnio dziewczyna mi to zrobila jest lekarka doprowadzila mnie palcem do pelnego wzwodu i delikatna pieszczota do wytrysku. super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla amazonka
nie wiem co myslec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big bombel
napiszcie dokładniej ,gdzie jest ta prostata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos ale za to kto
wejdz sobie na wikipedie i zobacz, mozna ja wyczuc wsadzajac palec w pupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś
próbował robić to co w temacie? Jak wasz facet na to reagował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Fajnie że ktoś jeszcze ma odwagę podzielić się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na tym forum. Do krytykujących /rzygających z obrzydzenia itd/ - nie wszyscy mają tak ograniczone horyzonty i uważają, że to co oni tolerują i uznają jest jedynym słusznym punktem widzenia, Pamiętajcie że tylko krowa nie zmienia zdania i może kiedyś odkryjecie że coś co dziś się Wam wydaje wstrętne może się okazać czymś fajnym , ciekawe czy ktoś z Was potem się przyzna że uważał inaczej. Wracając do tematu to i my z moją żoną próbowaliśmy tego typu pieszczot. Na początku też się wzbraniałem ,ale bardzo mi się to podoba . Moja żona czuje mój orgazm zanim dojdzie do wytrysku i można powiedzieć że ją to \"rajcuje\". Padła w między czasie uwaga ....a czy ON jest Ci wierny z tej innej strony.........co zapewne sugerowało skłonności do homoseksualizmu Autorka chyba też się zarzekała że oni takowych skłonności nie posiadają. Przytoczę jedną mądrą wypowiedź z innego topicu: homoseksualizm to pociąg do osobnika tej samej płci a nie do seksu analnego...........najczęściej uprawianą formą seksu przez homoseksualistów jest seks oralny . To tyle refleksji na ten temat. A dla obrzydliwych z bujną wyobraźnią : pomyślcie czy Wasi rodzice wycierając Wasze pupy kiedy byliście mali myśleli tylko o tym że palce i ręce będą im śmierdziały czy martwili się aby się Wam dobitnie mówiąc dupy nie odparzyły??? Pozdrawiam i przypominam nic na siłe, nie komentujcie jak nie próbowaliście i najważniejsze nie ważne co mówią inni ważne to co Wam obojgu sprawia przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i ja cos doloze
nigdy nie podpisalabym sie czarnym nickiem , bo byloby mi wstyd ale my tez sie tak zabawiamy , ja i moj maz on to tak cholernie lubi, jak sie mu lize pupcie , ze mam wrazenie ze jest zboczony, ze inni mezczyzni tego nie chca nie zebym za tym przepadala , ale robie to dla niego mowi ze jest zajebiscie , ze to go podnieca ,jak mu wkladam palec i tam ruszam i lize tylek i masuje to miejsce dodam , ze zawsze sie wykapie , wiec nie smierdzi wiec ci panowie ktorzy tego nie maja , chyba duzo traca pewnie ich partnerki nie chca sie na to zgodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego się wstydzisz? Pomyśl że to nir Wy robicie źle bo jak zrozumiałem to obydwoje czerpiecie z tego przyjemność. Inni i tak mają swoje doświadczenia i zdania , każdy ma inne oczekiwania , jednym pasuje \"to\" innym \"tamto\", nie można konfrontować tego w kategori że coś ktoś robi to ja musze albo nie robi to i ja nie mogę. Najgorsze jest nie to że uważamy inaczej , straszne jest to że nie stać nas na tolerancje wobec zachowań innych niż nasze. Oczywiście jak ktoś Ci wmawia że coś co on robi jest najlepsze i Ty też musisz bo to jest \"trendy\" to można go delikatnie na ziemię sprowadzić ale po co komuś ubliżać czy go krytykować za coś o czym opowiada bo go to cieszy lub nurtuje i szuka bratniej duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mnie krecą tego typu pieszczoty zjednym tylko zastrzeżeniem.To mezczyzna powinien lizac języczkiem moja pupkę a nie odwrotnie.Najgorsze jest to że nie mogę przełamac mojego skrepowania tego typu pieszczotami .Czy kiedys się przełamię.....?PRZECIEZTO MNIE TAK PODNIECA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego on powinien ? Zabrzmi to może głupio ale znasz przysłowie : nie czyń drugiemu co tobie niemiłe? Ale tego raczej nie znasz, a jak znasz to wiesz kto to powiedział: /a podpowiem że to ogromny autorytet dla wielu ludzi/ ...cokolwiek chcecie aby wam inni czynili i wy im czyńcie........ Więc czemu z tej rady nie skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge uwierzyc w to
co czytam. Pytam powaznie teraz, czy nie czujecie nigdy posmaku ze sie tak wyraze kupy? no i czy wasi faceci sa tam kompletnie ogoleni bo przeciez wiadomo ze prawie kazdy facet ma przy odbycie wlosy. Nie moge sobie tego wyobrazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam od czasu do czasu gole sobie pupę żeby łatwiej było domyć, ja u swojej żony nie czuje posmaku kupy ona mówi że też nie . Połowa sukcesu to nie starać się na siłe wmawiać że pupa musi śmierdzieć kupą. Czy jak zmieniasz bielizne to zawsze jest zabrudzona ? Czasem zapewne się przytrafi ale nie sądze że jest to regulą , dlaczego więc nie założyć że można się skutecznie podmyć. Spróbuj na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież myśląc analogicznie seks oralny powinien być równie obrzydliwy bo penis i cipka powinny cuchnąć moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge uwiezyc w to
wiesz ja jestem kobieta i nie mam wlosow przy odbycie wiec nie mam takiego problemu, ale mam jakas psychiczna blokade, nie moglabym lizac tam mezczyzny jesli wiedzialabym ze rano tym otworkiem robil kupe:o zreszta moj chlopak nie daje sie tam doknac nawet wiec i tak pewnie nigdy nie bede miala takich dylematow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge uwiezyc w to
tak ale wiesz, penisa mimo wszystko latwiej domyc niz odbyt no i jesli lizesz odbyt to czasem zahaczysz pewnie ze sie tak wyraze o jego wewnetrzna strone. W ogole to jestem niezle zaskoczona, nie wiedzalam ze to zjawisko jest az tak powszechne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc widzisz że jak się chce to można , wszystko zależy od partnerów ich dojżałości i otwartości, nie są to doświadczenia seksualne par na pierwszej randce tylko jak mi się zdaje /ale mówie tylko za nas/ osób które już troszkę ze sobą żyją i eksperymentują a najważniejsze rozmawiają o tym czego oczekują i czego sie obawiają. Niestety nie każdy potrafi o tym rozmawiać z partnerem a co dopiero z obcymi / chociaż jak zauważyłem jakiś czas temu niektórym rozmawia się lepiej z obcymi/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my myślimy
ze nie zainstalujemy gg 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge uwiezyc w to
jestesmy ze soba 2,5 roku a mamy po 21 lat. Moge z nim rozmawiac o wszystkim i o tym tez, wiem ze ani jemu ani mi nie odpowiadaja takie rzeczy, podobnie jak sex analny. Moze jestesmy nudni, ale przynajmniej w tej kwestii sie zgadzamy:) bylam tylko ciekawa tych kilku rzeczy, jak owlosienie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasz wybór, my mamy i nie żałujemy . Znacznie szybciej się można podzielić spostrzeżeniami i jakby bliższy kontakt..........ale cóż każdy robi co uważa za stosowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego typu pieszczoty wymagają pedantycznej czystosci. Żeby móc sie tak zabawiać partner musi bezwarunkowo dbac o higienę.jakiekolwiek zaniedbania z tej stony moga przynosis negatywne odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge uwierzyc w to
no i szanuje ten wybor, najwazniejsze, zeby w zwiazku robic to co odpowiada obojga partnerom i wlasciwie w takiej sytuacji to wszystkie chwyty dozwolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my myślimy
ze tak wlasnie powinno byc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczAtku i nam nie odpowiadało ,a wręcz sprawiło przykrość, ale jesteśmy ze sobą...........14 lat i tak jak mówiłem ...tylko krowa nie zmienia zdania ale tylko ludzie się nie potrafią do tego przyznać Najgorsza jest postawa nie bo nie Nie namawiam , stwierdziłem tylko że nam to odpowiada i rozumiemy tych których to cieszy oraz tych którym to nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i ja cos doloze
moj facet sie tam goli, wiec nie ma wlosow, gole sie tez ja mysle ze to kwestia zaufania i stazu w zwiazku , my jestesmy razem szesc lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QA
Widze że lubicie scat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my myślimy
ze QA zapomnial o P pomiedzy Q i A 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×