Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawie już magister

A ja wam coś powiem

Polecane posty

Gość Prawie już magister

Właśnie że dzięki temu że jest się anonimowym to wielu użytkowników internetu zachowuje się zupełnie inaczej niż w przypadku prawdziwych spotkań twarzą w twarz. Wystarczy wejść na jakikolwiek czat i zobaczyć. Jedni udają kogoś innego, i nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować z kim mamy do czynienia, nawet czy to jest chłopak czy dziewczyna, czy ma 20 czy 40 lat. Inni wyżywają się, korzystając z tego że są oddzieleni od współrozmówców i są anonimowi - wychodzi z nich całe zgniłe wnętrze. Zachowują się w sposób na jaki nigdyby nie mogli sobie pozwolić w spotakaniu twarzą w twarz. Takich ludzi gdy spotykają kogoś, do zachowania w miarę przyzwoity sposób motywuje strach przed tym, że pokażą się jacy są. W internecie już nie ma strachu, jest anonimowość, i wtedy prezentują swoje wypatrzone i obleśne wnętrze, gdzie nie ma miejsca na jakiekolwiek wartości. Tacy ludzi zachowują się przyzwoicie ze strachu, nie mają żadnych wartośći które szanują, a gdy są anonimowi pokazują jacy są naprawdę. Człowiek który posiada jakiś system wartości, to czy jest "jawny" czy anonimowy, zawsze kieruje się wyznawanymi wartościami. Wchodząc na czat lub czytając wypowiedzi na forum możemy zobaczyć jak anonimowość wyzwala w ludziach agresję, różne zboczenia, ignorancję itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaa
nic nowego panie magistrze, o tym bylo wiadomo jeszcze zanim zacząłes studia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo już prawie mistrzu stawiaj przed \"że\" nie przed \"i\" wypatrzone Ci wyszło tak bez składu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognitka
Prawie juz magister.......czyzby to byla refleksja z autopsji? Nie mierz wszystkich własna miarą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacospowiem
Spieprzaj dziadu ! Jakbyś chciał mnie pozwać to to nie jest uznawane za coś obraźliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Nikt_
ja też się zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jeżeli ktoś chce pogadać kulturalnie... ale ze mnie też wszstko wychodzi wszystkie zboczenia itp... ogólnie zgadzam się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×