Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam dla pewnosci

w którym momencie zakładacie gumki?

Polecane posty

Gość pytam dla pewnosci

podczas pieszczot kiedy juz jestesmy nadzy i on lezy na mnie pocierajac czlonkiem o pochwe bez gumki to robimy, ale nie wklada mi. czy juz wtedy powinnismy miec gumke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie :o bo tak będziecie się musieli ubierać i lecieć do apteki albo na stację benzynową :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde belefellek
po co się pieprzycie skoro nie wiecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie każdy facet powinien wiedzieć kiedy ma wytrysk, każdy zapewnia że nad tym choć w części panuje, jednak w parktyce część spermy może się wydostać samoistnie, bez wiedzy partnera. zaznaczam to nie wzwód, jednak bądź co bądź taka sytacja jest możliwa więc bądźcie ostrożni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie? ja myślałem że pierw odcina się czubek i naciąga po same jaja :o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zakładam
ja zakładam jak się uczeszę i zbiorę włosy w kucyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile macie lat ze juz pocieracie?;) najlepiej droga niewiedząca forumowiczko po pieszczotach i pocieraniu \"palcami a nie penisem\" , miejscie w pogotowiu perezerwatywe bu ją załozyc kiedy juz bedzie moment ze che w ciebie wejść (nie pocierac ale wejść do srodka).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny nick bez odwagi
Chochliczek co jak co- ja wiem ze zawsze starasz sie byc zabawna ale teraz to Ci nie wyszlo i to byla najglupsza wypowiedz jaka czytalem- niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janakł
Zaraz po zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zakladam
rano w Biedronce jak kupuje prezerwatywy z Constaru (kiszka bydleca)! W pelni ekologiczne i wielorazowe! Sasiedzi sie troche denerwuja bo suszymy je na balkonie, ale nie moge sie oprzec przyjemnosci patrzenia z namaszczeniem jak sie kolysza na wiaterku wiajacym od Huty Czestochowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×