Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka tam jedna

www.wylegarnia.com Czy ktoś kupował coś na tej stronie ???

Polecane posty

Gość taka tam jedna

Jestem ciekawa czy ktos kupował cos na tej stronie i jak ewentualne wrazenia. Czy byłyscie zadowolone ? Ja sie wlasnie zarejestrowałam ale przyznaje ze czuje pewna nieufnosc i mam obawy, bo niby widze na zdjeciu co kupuje a jednak zdjecie czesto daleko odbiega od widoku czegos w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
ja co prawda nie kupilam nic w wylegarni ale za to w pakamerze http://www.pakamera.pl/index.php i to co kupilam bylo dokladnie takie jak na foto:) a na obu stronach sa ci sami ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pomyslk
tam są fajne rzeczy ale straszliwie drogie zajrzyj sobie na temat wylęgarnia pomysłow tu na forum, dziewczyny tez robią kolczyki i inne rzeczy a dużo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De Courjois
Zajrzyj też na www.impresse.pl. Ceny niższe, a oprócz koralików, mają kilku ciekawych artystów z oryginalnymi formami. Mnie podobają się bransoletki robione z widelców ;) DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
ja kupowalam ...i mam 2 sliczne torebki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_winka
Kupowałam i kupuje ale ostatnio odkryłam www.kuferart.pl Stronka o podobnym asortymencie, ceny mają niższe troszkę, są nowi więc przesyłki dochodzą błyskawicznie. Kiedyś czekałam na wylegarni 2 m-ce aż ktoś mi łaskawie odpowie co z przesyłką. A tu chciałam inne bigle i luz, odpowiedź w ciagu jedego dnia. Szanują klientów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×