Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szokujaca

mam 36 lat i spalam tylko z jednym facetem!!!

Polecane posty

Gość szokujaca
sie wcale nie dziwie Wonder...pewnych rzeczy lepiej nie widziec;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee to ty
stara dupa jestes :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokujaca
nie czuje sie jak stara dupa...wszystko mam na miejscu...plus doswiadczenie...wygladem tez nie przypominam paszteta, wiec sobie podarujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokujaca
ależ zaczynam pierdolić od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam....
miałem jedną dupe w życiu :O i chyba jednak nie mam się z czego cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee to ty
nie powiedziałem ze jestes pasztet Kot jak jednej dziury pilnowal do zdechł.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam....
... ja właśnie zdycham. jedzenia mało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do -też tak mam
ja też mam tylko jedną dupę, bo taka się urodziłam i bardzo się z tego cieszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziel sie ze mną
swoim doswiadczeniem - szokujaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam....
kobietą się nie urodziłem ... a dupę zdobywa się wraz z doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokujaca
tym zawodowym- z biedronki? co tu duzo mowic, ciagne i ciągne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokujaca
nie zamierzam sie z nikim dzielic...probuje wam tylko otworzyc oczy na pewne sprawy...nigdzie nie jest napisane, ze wiernosc drugiej polowce a cio wazniejsze samemu sobie to cos zlego, zaslugujacego na potepienie!! To Wy sie zastanowcie nad swoim zyciem, bo to Wy bedziecie potepieni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam....
wybór należy do ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokujaca
Boli mnie tylko jedno...nikt sie nie liczy z takimi osobami jak my( wiem ze wcale nie jest nas tak malo)...teraz liczy sie kto ile razy zaliczyl na boku i dlugosc "pytonga" jak ktos tu juz wyzej wspomnial..strasznie zenujace i niepokojace czasy mamy:( Az strach sie bac cio wyrosnie z naszej kochanej mlodziezy skoro im taki przyklad dajemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.Rydzyk.
Od dziś corko szokująca możesz nie dawac na tace. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam....
wybacz ale nie zadawala mnie świadomość doświadczenia miłości cielesnej z jedną osobą, która w dodatku ma cię daleko w d... i ewentualnie jak ma dobry humor to udostępni ci swój otwór.... tyle nic więcej.. takiej kobiecie wolę alimenty płacić... ale zmarnować życie vide nie realizować się seksualnie .... nie dziękuje ... i kur... nie bedę sie poświęcał ... nie będę jakimś kurw... męczennikiem!!!! ja pier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z tym,ze panije ogolna opinia iz jeden partner w zyciu to cos zlego.ja mam 19 lat a z miom kochanym jestem 3 lata.Jestesmy strasznie mlodzi a ja juz w tym wieku czuje sie \"inaczej\"pod tym kontem na tle mioch kolezanek,lecz nie jest mi z tym zle:) pozdrawiam serdecznie autorke topicu,gratuluje i mam nadzieje,ze za 17 lat bede w takiej samej sytuacji jak Ty:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokujaca
jasne....lepiej isc na latwizne...a pomyslales ze tej kobiecie cos kiedys obiecywales, na dobre i zle...dlaczego Wy , zamiast rozmawiac...zamiast chociaz postarac sie zrozumiec od razu "dziury" we wszystkim szukacie!!?? Moze czasami warto wziac na przeczekanie i sie porzadnie klupnac w leb zanim stracicie reszte czlowieczenstwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokujaca
i przypominam jeszcze jedna wazna kwestie..malzenstwo(partnerstwo) to nie tylko wypelnianie malzenskich (partnerskich) obowiazkow...zeby brac trzeba dawac!!! Powodzonka i wiecej zrozumienia zycze. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam....
czasami się ludzie nie dobiorą seksualnie ... ja i ona czekaliśmy z "tym" do czasu ślubu. rok dwa ... najwyżej było dobrze. potem dziecko ... wiadomo trochę spokojniej tak raz na pół roku ok rozumiem praca, dziecko ... rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokujaca
czasem juz tak bywa...sa rozne okresy w zyciu nas kazdego, to jest proba, nie wolno nam sie poddawac, trzeba dzwigac, cale zycie, nawet jak jest ciezko, praca uszlachetnia, nasi rodzice nie mieli takich dylematow, zapytaj to nie jednego madrego sie dowiesz..moja rada? Kochaj tak jak umiesz i wierz, bo tylko milosc i wiara czynia nas szczesliwych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale myślisz że to kogoś szokuje?Spałaś z 1 chwała Tobie :) spałaś z dwoma chwała dwojgu etc.:D a po co na necie pisać? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokujaca
nie szokuje mnie fakt kto z kim ile razy spal...mamy czasy takie jakie mamy...szokuje mnie fakt, ze normalni ludzie sa szykanowani...wytykani..bo co...jak sie stosuje do jakis zasad etycznych, moralnych to juz sie innym?? Bog dal, Bog zabierze...dziekujmy za to co mamy!! Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wątpię że spałaś tylko z jednym facetem. Nie grzeje mnie to i nie ziębi. Ale pomyśl kochana, ile on miał kobiet oprócz Ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smartman
ty weź zobacz na te swoje kurze łapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to jest w ogole mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szanowna Pani
To jest wspaniałe, że w końcu się odwarzylaś , że zechciałaś , że zaryzykowałaś , ryzyko Twoje zostało nagrodzone wspaniałą miłością i tak trzymaj, nie puszczaj i nawet nie popuszczaj. Ja jednak myślę , że w naszym kraju są i nadal wspaniale się miewają kobiety samotne, które nadal studiują , dorabiają się i żyją w samotności przytulajać się do kota lub do maskotki swojej i liczą że , pewnego dnia zobaczą gdzieś księcia swojego wymarzonego pochodzącego z bajek o królewnej Marysi, tak myślę , że jeżeli kobieta nie zaryzykowała do trzydziestki i nie pozwoliła się dotknąć facetowi to już nigdy nie pozwoli się dotknąć i poprzeczkę swoich wymagań będzie stawiać coraz wyżej. Co czeka taką samotną kobietę to chyba każda kobieta wie, że samotność , czy samotna kobieta się staje dziwna w samotności ? Niech sobie sama odpowie na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna-
wzruszające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×