Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osobnik

ale mi sie nudzi

Polecane posty

prosze nie mylić nicków......... ale może sie namyśle i też fotke prześle......ale jak narazie to nie ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob jak chcesz oj nie przesadzaj jak bys mnie troche polubila to miejsce w piwnicy by sie dla mnie jakies znalazlo :P margarita oj czemu sie tak wypierasz zdieciu w galerii nic nie brakuje slicznie wyszlas to czemu sie wypierasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż zobacze jak wygląda ta osobniczka....do której mnie porównujesz....normalnie z czystej ciekawości bo nie zapadła w mojej pamięci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margarita oj jesli nie wczytalem sie w nick i jesli zeczywiscie to nie ty to przepraszam :) sama22 oj nikt o tobie nie zapomnial tylko tak nic sie nie odzywalas i myslalam ze juz sobie od nas poszlas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama22 oj ja nikogo nie oszukiwalem ze bedzie zabawnie szczerze powiedziawszy liczylem na was:P takze mow o czym bedziemy debatowac i bedzie milo :) margarita zapewne ta osobniczka sie do ciebie nie umywa :P jesli chodzi o urode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest Margotta.......więc nie margaritta :) ale faktycznie niczego jej nie brakuje.....ale to nie ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob jak chcesz mam tylko jedno pytanie czy isnieje szansa awansu z przesladowanego do przesladujacego czy moge nie wytrzymac drogi proby hehehe i odejsc na ten leprzy swiat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margarita chyle czolo i przepraszam u mnie dzis czytanie ze zrozumieniem jest na niskim poziomie jesli wogole jest to jakis poziom hehehe ale w takim razie musisz cos z tym zrobic i umiescic swoje zdiecie tam :) chetnie popatrzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rób jak chcesz ale-------->dużo tych facetów masz w piwnicy ,to może przyprowadzę ci jeszcze jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob jak chcesz powodzenia w utylizacji zwlok hehehe narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare nie stare
my Wam coś powiemy nam się też jeszcze nudzi ale z tego co czytamy to same kobitki się nudzą gdzie te człopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa poszła postawić klotza
na klate swojemu królewiczowi:o ale niektórze to maja sposoby na nude:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTO TO WYMYŚLIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjjjjj
co tam śpicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja chce pieroga
to może na pierogi się wybierzem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×