Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocy ludzie.......

Ceny torebek z DIVERSE- czy ktoś zna??? Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość pomocy ludzie.......

Chodzi mi o0 taką damską, jasną z perforowanego materiału, z krótkimi rączkami, taki kuferek:) Plizz, pomóżcie:) 🌻 Mieszkam w małej mieścinie i nie chcę wybierać się do miasta, żeby potem się okazało, że mnie nie stać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja ostatnio kupiłam tam torebeczkę z krótkimi rączkami taki kufereczek jakby z zaokrąglonymi brzegami ale zamszowy w kolorze brązowym za 80 zł :) troche drogo jak dla mnie ale i tak było przecenione :)pozdrawiam :)dobrze sie nosi tylko miała takie ozdobne paseczki przy zamku które poodpadały ale nic to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups sorki hahaha ja kupiłam w reserved :D pomyłka ;) może wejdź na stronkę i zobacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok 69 zł albo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy ludzie.....
bardzo dziękuję dziewczyny:) 🌻 Niestety na stronie nie ma tej torebki, już sprawdzałam. Ona jest bardzo jasna, z ciemnymi krótkimi rączkami, z nowej kolekcji na wiosnę. Martwię się żeby nie kosztowała więcej niż 80-90zł, bo nie będzie mnie stać na razie... Może jednak ktoś wie, ile ona koszyuje dokładnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy ludzie.....
no.... może jednak:) anybody????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy ludzie.......
help:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×