Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anettaaa

szara, zmeczona cera-co robic???

Polecane posty

Gość gość
Na szara cerę polecam peelingi medyczne bardzo fajna jest tez infuzja tlenowa Derma OXY. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny - to świetna alternatywa dla botoxu. Ja robiłam derma Oxy na klinice BBC na Ursynowie. Miejsce sprawdzone, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2929
Prowadze taki tryb życia, że często nie śpię długo po nocach, zrywam się wcześnie rano i wyglądałam jak zombie. Od jakiegoś czasu stosuję polecone przez moją kosmetyczke serum Vichy Idealia Life i muszę powiedzieć, że efekty są rewelacyjne. Moja skóra odżyła, nie jest już taka szara i nie wdać na mojej twarzy ciągłego zmęczenia, chociaż nadal zdarza mi się nie wysypiać. Zapytajcie o próbki w aptece i wypróbujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmęczoną cerę czasem wystarczają domowe zabiegi, maseczki. Gdy jednak to za mało, warto udać się po pomoc do specjalisty. Tutaj lista zabiegów, spośród których warto wybrać odpowiedni dla siebie oraz rady kosmetologa dot. dbania o cerę zmęczoną: http://zdrowo.pl/uroda/co-na-zm%C4%99czon%C4%85-cer%C4%99-zabiegi-piel%C4%99gnacyjne-i-masa%C5%BC-twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beky25
Seria Idealia od Vichy to na prawdę fajne kosmetyki dla szarej i zmęczonej cery. Stosuję od miesiąca i widzę znaczną poprawę w wyglądzie skóry na twarzy, nie jest już taka ziemista, co przy moim trybie życia i paleniu papierosow jest moją zmorą, ale dzieki Idealii da sie nieco to zatuszować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie podstawą pielęgnacji jest sauna do twarzy. Zamówiłam sobie taką z mimari bo mają profesjonalne kosmetyki w przystępnych cenach. Po takiej saunie skóra jest świetnie nawilżona, czyli wygląda młodziej i jest też przygotowana do dalszych zabiegów bo pory się otwierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam problem ze zmęczoną skórą i w moim przypadku sprawdził się krem na noc z Vichy. Świetnie sprawdza się nawet u osób z wrażliwą skórą. Jest bardzo delikatny, ma olejki roślinne i kwas hialuronowy. Możecie niedrogo zamówić ten krem np. w tej aptece online http://www.aptekamirowska.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwasy u kosmetyczki, serum z witaminą C, krem dobrze nawilżający(neuro collagen jest ok, sama używam), maski z glinką zieloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam raz na jakiś czas udać się na zabieg rewitalizacji do profesjonalnego gabinetu. Ja mogę polecić dr Szczepańską z Mielca. Chodzę do niej regularnie na zabiegi i od tego czasu widzę znaczną poprawę stanu cery. Starzeje się dużo wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Miałam szary nalot na policzku. Dzięki zabiegowi infuzji telnowej wszystko zostało mi usuniete. Zabieg super się sprawdza i polecam. Mogę polecić klinike w której robiłam Lumiere w Kielcach  ul. Żeromskiego 15/2 https://gabinetlumiere.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka

Używałyście może kremu rozświetlającego od Bielendy z sokiem z ananasa z serii fresh juice? Jeśli nie to zacznijcie. Nie ma mowy, żeby regularnie stosując ten krem skóra twarzy była ziemista, czy szara. Świetnie nadaje jej zdrowego kolorytu i rozświetla cerę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna81

Ja na taką skórę zrobiłam peeling kawitacyjny u kosmetcyzki , ale to nie wystarczyło i poszłam do  kliniki medycyny estycznej i  doradzono mi serię peelingów medycznych i zaczęłam stosowac cudowną vitaminę c z Obagi.  Lenartowicz Clinic mogę polecić śmiało bo tu wiedzą jak dobrać odpowiednie zabiegi dla skóy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×