Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

halo :) I ajk bol szczeki?? Ja jzu ide lulu :) jutro na szzcescie w pracy do 12 (jezeli sie wyrobie z robotą) wytrwale cwicze prawie codziennie jak nie 60 minut to 40, to 30 to 8 :) ale cwicze :) powoli ale w strone swiatla ide :P dzis mialam tylko napad glodu ale okres mi sie zbliza wiec sobie pozwoliam :) jutro mamy post czyli na stowe bede caly dzien glodna ehh :P Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dobrze :) wczoraj cwiczylam 55 minut :) dzis juz 25 :) narodzilam sie na nowo :) po swiatach zaczne jeszzce mniej jesc i heja banana :P :) milej Wielkiej Soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) i jak ?? Wlasnie skonczylam cwiczyc, 50 minut przewaga marszu :) bardzo lekko bo okres mam!! I teraz zostaje mi tylko cwiczyc dziennie maksymlanie po 20 minut bo egzamin w sobote. Jutro idziemy po obraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ale Wy wytrwale jestescie.Ja jak zwykle pojawiam sie i znikam.Oczywiscie nadal sie odchudzam:PPo tej diecie kapuscianej schudlam 5kg w 2 tygodnie ale w swieta(Boze Narodzenie) nadrobilam.Ale 70 kg nie przekroczylam.Teraz przeszlam znow na cwiczenia.W dupie mam te diety.Na mozg tylko mi sie po nich rzuca.Wole sie spocic i smierdziec. Agatko ja nie wiem z czego Ty sie chcesz odchudzac.Widzialam kiedys Twoje zdjecia i moim zdaniem jestes szczuplutka bardzo. Ps.Szkoda ze nie jestes z opolskiego... Hungerka🖐️ Pozdrowka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska czesc :) ale ostatnio bardzo prztyylam po zaczelam zazywac tabletki tzn. duzo nie duzo, ale jakies 3 kg wiec teraz waze 60 kg!! poszło mi we wszystko niestety :( a zrzucic to cholerstwo trudno, ale musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooo.Hormony daja czadu.Wiem cos o tym.I trudo sie zrzuca,niestety.Wydaje sie ze 3kg to nie duzo ale jak chce sie je zgubic to juz jest problem.I nie ma ,,łatwo przyszlo,łatwo poszlo\'\'. Ja marze o 60kg... Dzis sie wazylam i zalamka...68.7kg:(Jedyny plus to to ze tej 70 nie przekraczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno :) oj bardzo :) ale nie dam za wygrana nie moge z takim brzuchem wystajacym chodzic :) Dzis nie pocwicze bo jutro mam egzamin i pasuje do ksiazek zagladnac :) ale jutro po co najmniej godzine pocwicze :) AS Hungerka to gdzie polzła?? Niech wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie mialam pisac a tu Hungerka juz cosk napisala :) telepatia :D W marcu marcu, i do tego chyba bede musiala szykowac sie na poprawke :o Wczoraj sobie cwiczylam L:) dzis tez zamierzam :) a co :P A gdzie byąłs w górach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe znowu Cie wyczaiłam :P A co sie dzieje ze poszłas na l4?? Ja dzielnie cwicze :) dzis te z zamierzam co najmniej 40 minutek :) zaczynam powoli widziec efekty :) Zdalam egzamin na 4,5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czecho! Jeny a mnie sie nie chce cwiczyc.Robie bunt.Jak ciocia przyjedzie to dopiero zaczne. Wiecie co? Powiedziec Wam cos? Albo nie,jeszcze poczekam,ale powiem kiedys na 100%. Agatka gratuluje zdanego egzaminu.Ty kujonie Ty:) Hungerka co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Miśka czesc :) co tam przed nami ukrywasz?? A ja postanowilam zrezygnowac z tabletek, przez 3 miesiace zazywania przytylam jak na razie 3 kg, w okół mego brzuch zrobila sie otoczka bleee!! I mam taki straszny celulit na nogach!! Dlatego pwoeidzialam dosc!!! Wczoraj nie udało mi sie cwiczyc :( dzis maksymalnie 10 minut w poniedzialek cos wiecej pocwicze dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje :) jeszcze 3 mam przed soba i 5 rok wita mnie :) i pisanie pracy jeee :) Osdtro ćwicze tzn staram sie, bo wczoraj tylko 15 minut ale za to przed wczoraj przeszło godzine :) :) Gdybym miala wiecej czasu to bym i codziennie cwiczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczyłam dzis i wczoraj godzine :) niby zleciało mi te 3 kg ale nie wiem czy to efekt zaprzestania brania tabletek czy dlatego ze cwicze!! Wlasnie zdycham bo w domu goraca jak fiks!! chyba pojde na pole albo na strych tam upal nie dochodzi!! Jutro znow mamy poniedzialek jupuuu :o przede mna tydzioen pisania esejow ( no w zyciu sie nie spodziewalam ze bede musiala pisac eseje na politologii!! ) i to dwóch jeden na lokalna i regionalna polityke spoleczna a drugi na isstytucje spolecz. obywatelskiego czy jalkos tak!! No i mam jeszzce egzamin z marketingu :) ale po tym maratonie mam juz spokoj :D:) no 5 rok wita mnie :) Dobra lecem bo dzwonia do drzwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc lasencje!!! Znow mnie wcielo.Cholera na nic nie ma czasu.Ja mam taki zapierdziel teraz ze nie wiem od czego zaczac. Plac mam rozwalony,robotnicy przychodza tylko w wekeendy.Czesc oczywiscie ,,w kulki leci\'\'.Nie mam juz sil do nich.Po remoncie domu przysiegalam sobie ze kolejne zmiany to za 10 lat dopiero beda ale moj M wymyslil mi zaraz zajecie.No i znow zapierdalam. Do tego musze sie jeszcze obronic...Boze jak mi sie nie chce... No i grubą dupe nadal mam.Ta tajemnica o ktorej poprzednio pisalam to term line II.Wiecie te nowe tabletki na odchudzanie.Na mnie to nie dziala.Strata grubej kasy.Durna bylam ze kupilam.Nie wiem co mnie podkusilo, tym bardziej ze jestem przeciwnikiem takich metod odchudzania. Trzeba niestety ruszyc 4litery i mz. Hungerka wreszcie Cie ogladnelam na NK.Kurcze z czego Wy sie chcecie odchudzac.Lasencje i tak jestescie. Glupio mi ze Was wyogladalam a Wy mnie nie wiec proponuje ze wysle Wam moje fotki na maile...jesli chcecie oczywiscie... Narazie spadam i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki! Wyslalam Wam foty:PDajcie cynka jak dojda:) Tez mi sie nie chce cwiczyc...I do tego wpierdzielilam wczoraj chipsy:( Leca obiad gotowac bo mam roboli. Pozdrowka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska czesc :) fotki dostała :) i w porzadku wygladasz :) tzn. pwoeim tak nie ejstes gruba ani chuda :) :) mi wczoraj zmarł chrzestny... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okaokaoka
hej dziewczyny, może mi tutaj ktoś powie- czy skakanie na skakance odchudza? mam teraz mnóstwo nauki, tak ze nawet nie mam czasu wychodzić z domu, ale skacze sobie kilka razy dziennie na skakance przez parę minut, czy to cokolwiek pomaga w spalaniu tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Agatko strasznie mi przykro z powodu Twojego chrzestnego... Wspolczuje calej rodzinie... Az odechcialo mi sie pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska cześć :) Dziekuje :) ja jzu pogodzilam sie tzn. doszło to do mnie, ja juz nie mam na to wplywu, przestałam z tym walczyc... Szkoda mi tylko mojej babci i mamy no i jego rodziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w tyjm tygodniu sie zaniedbałam ale juz dzis pocwicze z 40 minut (jak Bozia da) A tak ogolnie to do 17 maja musze schudac 3 kg!! JAkeis pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem :) cos mi sie obiło zeby zjesc chwile oprzed posilkiem ale czy białko czy weglowodany to juz zapomnialam :) Wczoraj cwwiczylam 45 minut przy filmie - marsz i 30 minut na podłodze głownie na brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×