Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

A Wy co?Odchudzac sie tu prosze:P Hungerka gdzie jestes krzykaczu?! Ewcia ladne ,,nic ciekawego\'\' u Ciebie!A te 58kg to nic?!Nawet jak Ci waga podskoczyla to pewnie z 1kg tylko... Gagatka no to podajmy sobie rece.Tez sie nawdupczalam wczoraj chipsow i wciagnelam 3 batony.Zwalam to na wybory...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj :D Miska az tak sie stresowałas?? heee Ja siedziałam w komisji i tez przezyłam kilka stresów!! :) ale juz sie wyluzowałam :) Dzis terotycznie powinnam cwiczyc ale ogarneło mnie słodkie lenistwo i mowie cwiczeniom dzis nie :) zreszta zaraz ide do wanny musze sobie wygolic nozki :) bo ide dzis mierzyc suknie ślubna :) A pozatym do szkoła, praca (swietlica) i siedzenie w domu!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to nie ja :) to od tej dziewczyny kupuje sukienke:) ja tez magazynuje tluszczyk :) ale obiecuje od 2 stycznia wzizc sie solidnie za siebie :) zreszta az tak duzo schudnac nie moge !! Maksymalnie jakies 4 kg!! I bedzie gites :) Poki co mam dylemat dnia isc na piechte do pracy czy wsadzic dupe w autobus i heja !! I chyba wsadze :P Mi tez sie nic nie chce!! Poki co wysypiam sie rano do 9:30 a w nocy zasypiam po 12!! Wolałabym tak usypac kolo 11 i wstawac przed 9 ale za cholere sie nie da :P Zaraz bede sobie jadla drugie sniadanko :) a potem fruuu do pracy :) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem padnieta a ani mysle o odchudzaniu!! Nie mam na to siły!! Na arzie skupie sie na mniej jedzeniu!! Zaraz zaraz tak czytam i straszne glupoty pisze!! Wiec na razie z odchudzanie bede stosowac mz!! Czyli mniej żarcia :) Bo na gimnastyke nie mam juz sily!! Dzis byłam na dniu probnym s sklepie w Centrum niemowlecym!! Jestem padnieta, waidomo stres!! łażenie w butach na obcasie!! Tragedia!! Dajcie mi łóżka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam środowo Oj zeby tak ktos dał mi pożadngo kopniaka i zeby mi sie znowu chcialo cwiczyc!! No ale poki co skupiam sie na mz tylko mi to troche nie wychodzi!! A bo to a to tamnto!! wrrr a co u Was?? Jutro wszystkich świetych!! Mie lubie tego dnia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka zazdroszzce CI!! :) Ale na mnie jeszcze nie pora!! Tak od stycznia, lutego wracam do formy :) Poki co dzis były fryteczki!! Ale malusio :) bo jakos tak samemu jesc nie smakowało mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Dziewczyny dlaczego jak mam takiego lenia?? Dlaczego nie chece mi sie cwiczyc!! Bleeee Dzis mam zły dzien, bop to włosy zle sie układaja, bo to gruba jestem, bo to skarpetka mnie wkurza!! Tragedia!! :(:o Ide do koscioła, moze potem bede czuła sie lepiej!! (a moze i nie) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity! Juz jestem.Cholewcia odlaczyli mi internet bo nie zaplacilismy rachunku.Teraz molestuje laptopa meza a maz we Wloszech siedzi. Hungerka ja nie wiem skad Ty masz taki dobry nastroj.I jeszcze Ci sie cwiczyc chce?! Ja mam podobnie jak Gagatka.Nic mi sie nie chce.Narazie tez stosuje diete MZ.Nie jem kolacji od 2dni.O cwiczeniach nawet nie mysle.Nawet jak sie napatrze na te chude szkapy to mi to zwisa i powiewa.Nie wiem co mi sie dzieje.Patrzec na siebie nie moge a nie potrafie sie wziac za siebie.Masakra.Dziwie sie mezowi ze jeszcze chce mnie bzykac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Miśka jak zwykle sie usmiałam z Twojej wypowiedzi :) Al3 ja mam tak samo jak Ty :) Ostatnio wymyslu\\iłam plna, 1 kg mniej na miesiac, ograniczyc słodycze, i nie jesc nic po 18!!! Na razie wychodzi mi srednio!! No ale mam na schudniecie 8 misiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki!🌼 to jesli nasza dieta bedzie sie zaliczac do tego ,ze nie będziemy jedli nic po o 18 to schudniemy...?nie ukrywam ze żarłam dobrze po 18 potrafię nawet o 22 zjesc kolacje 😭 potem nie moge zasnąć ,bo brzuch mam tak wydęty jakbym miała zaraz peknąc i móie sobie wiecej nie wiem tak pozno az kurde do następnego dnia i dalej to samo:( ale wczoraj tak sie najadłam do 18 ze faktycznie nic juz nie pochłonęłam:):):) wiec....to jest dobrze... no a teraz mam podwojony albo potrojony apetyt:( ,bo rzuciłam fajki i wiadomo czymś trzeba zastapic wstrętne śmierdziuchy, i jest mi ciężko ma szczescie zatrzymała sie waga i juz nie idzie w gore:) ale przytyłam 7 kilo :( i wyglądam strasznie!!! najbardziej jestem z dołowana brzuchem jest ogromny!!! i wyglądam jakbym była w ciązy,pupa tez nie mała ,ale ten brzuch i te oponki ,kupiłam sobie skakankę i hula hop no nie ukrywam ze siły mi brak na skakankę :(poskacze ale ile minute:(:( wiec robie brzuszki ale z tego co wiem to lipa ,bo to kaloryferek jest z tego ale tylko u szczupłych osób a mnie u takiej grubaski jak ja!:( boje sie ze zacznę palić z tego wszystkiego:( ważyłam przy wzroście 154 ,57-58 kg. mnie pasowała ta waga dobrze sie czułam ,teraz wazę 64 i jest mi zle z tym bo w ciągu miesiąca tak utyłam i nie mogę sobie z tym poradzić ale sie rozpisałam .przepraszam :):):) Pozdrawiam was kochane i trzymam kciuku byście osiągnęły wymarzone kilogramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Witam cieplutko w ten zimny wieczorek! Od tygodnia chodze w końcu na siłownię. Jest super. Po pierwzej wizycie brzuch mnie bolał okropnie, ale lubię jak mięśniorki mnie bolą. Waga niestety nie spada, ale mam nadzieję, że coś jednak ruszy, bo mam już serdecznie dość tego nieustannego odchudzania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki! Ja ciagle nie mam netu w domu.Jade na laptopie meza.Troche sie wzielam za siebie.Od wczoraj jestem na nowej diecie.Podobno traci sie na niej 10kg w ciagu 2 tygodni.Za bardzo w to nie wierze ale postanowilam sprobowac.Wiec gotuje kapuche i wpierdzielam same warzywa i owoce narazie.Rybka bedzie w sobote a w niedziele miecho. Cwiczyc narazie mi sie nie chce.Zabieralam sie za biegi ale snieg spadl(w sama pore):). Gagatka jak tam Twoj ,,leniuszek\'\'?Ruszylas juz moze z czyms? Nadiya ja sie odzywam!Nie odchodz!!!Tez kiedys palilam ale juz nie chce.Fakt ze sie tyje jak sie rzuca.A ile fajek fajczylas i kiedy rzycilas? I jaki masz plan odchudzania??? Ewcia wreszcie jestes:)Silownia mowisz?Eeeeeeeeee,nie chcialo by mi sie samej.Nie mam z kim popychac ciezarkow:(A Ty chodzisz sama czy z kims? Huuungeeeerkaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka ja nie chodze na zakupy :) :P nie mam z czym :) kazdy zarobiony grosz odkładam na weselicho :) zeby rodzicom było lzej (mi za to nie koniecznie) Zaraz wychodze do pracy i czeka mnie dosłwonie sparec 30 minutowy w sniegu i z gorki bo autobusy do nas nie dojezdzaja bo 2 leza w rowie i wiecej juz nie chce dawac. nie cwicze (bo po co :) ) ale od przyszłego tygodnai sie biore za siebie :) powiedzmy ze nie jem po 18 :) choc czasami cos malego sobie przekasze :) Jutro mam egzamin i mam jak zwykle wytzuty ze sie nie uczyłam :) Tak wiec prosze trzymac kciuki :) Hungerka jak jest chomikowa mamo?? Ewka dlaczego nie jestes moja inspiracja??? yyyy Miska czesc :)'nadija hejka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Witam serdecznie w ten zimny wieczorek. Na siłowni byłam wczoraj, a chodzę tam z koleżanką. Brzuch mnie boli okropnie mimo, że chodziłam na aerobic. Ale to jednak nie to samo. U mnie początek okresu i czuję się gruba jak beka (albo Rebeka) nawet się nie ważę, bo strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam ciepło :) Normlanie gruba to ja jestem jak rebeka :) bo Wy przynjamniej cwiczyccie a ja?????????!!!!!!!!!!! No nic dzis egzamin :o oby sie dało cos sciagac. Od dzis (akurat skonczy mi sie okres) bede choc pol godzinki dziennie cwiczyc, a potem zwiekszac stopniowo. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak napisałam tak nie zrobiłam :P ale obiecuje ze dzis i to moze nawet zaraz pocwicze choc pol godzinki :) ale tak trudno sie za to zabrac !!! ehhhhhhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka mam juz jedna 4 :o ale liczyłam na 5, no ale sie przeliczyłam, kolejna szanas na 5 juz 22 grudnia :) z finansów publicznych :) O widze ze wielkie zmiany :) ja tez mam grzywke od jakiegos czasu :) i wygladam tylko dobrrze wtedy gdy sobie wyprostuje włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sa wszyscy krzykacze :) ?? (hungerka zgadnij o kim mowie?? :P ) ja ledwo zyje, tzn oczeta mi sie same zamykaja!! No ale musze pisac prace :( Tydzien temu miałam drugiew tym roku akademickim zaliczenia, mam 5 :) heheh Nic mi sie nie chce, a pasuje zaczac cwiczyc :) ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) co tam?? ja sie nudze w sumie. Wiec mozliwe ze dzis moze cos pocwicze :) ale to bedzie 8 minut abs. Zaczne od minimalnego czasu zeby czasem sie nie przecwiczyc :) a jak :) Przez pare dni byłam chora, i jak nie budził mnie w nocy atak kaszlu to niesamowity ból głowy!! No ale juz jest dobrze :) Do mojego slubu zostało 8 miesiecy, za niedługo trzeba brac sie z asiebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka jak tam Twoj świety kubek??? heheh Ja sie dzis wazyłam i jak zwykle waga wskazuje 57,4 !! Chciałabym w grudniu schudac tylko 1 kg wiecej mi do szzcescia nie potrzeba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka ja z paznokciami nie mam problemów, mam długie i nawet sie trzymaja mocno, choc poszło na ten cel kilka odyzwek i zjadłam kilkadziestiat tabletek. Ja dzis palnuje zaczac cwiczyc (ale to moje planowanie o dupe rozbic) 8 minut abs!! Przez 2 tygodnie bede robiła raz, po 2 tygodniach bede powtarzac cwiczenia 2 razy!! No ciekawa jestem co z tego bedzie :) Zaraz zmykam, moze bede miaął prace w mojej macierzystej pracy!! Ale moze, nie robie sobie nadziei bo po co!! Ja mam z zyciu raczej pecha wiec.... pozyjemy zobaczymy. A paznokcie zrobie sobie chyba na slub :) I do kosmetyczki tez sie udam :) Miłego dnia Hungerka i udanych wizyt w salonach kosmetycznych :) Ja udam sie tylko na zakupu do natury albo cos w tym stylu musze ratowac moje siano na głwowie :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na naszej klasie konto kobieto :) heheh I powiem Ci ze też mnie interesuje jak Ty wygladasz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normlanie wczoraj cwiczyłam 8 minut abs :) krótki to i ponoc daje efekty :) zobaczymy!! Załozełam sobie ze przez miesiac bede to robic :) przez pierwsze 2 tygodnie po razie, a po 2 tygodniach po 2 serie!! No i oczywiscie nie bede jadla po 18 Po 1 stycznia ide znów do normalnej pracy!! Tzn na staz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa szkieletor :) a te z psem yorkiem to sa sprzed miesiaca :) i wierz mi jest mnie teraz troszke!! Reszta to sprzed około 2 lat!! A tam miałąm co najmniej 4 kg mniej :) Z Ciebie fajna laseczka jest :P Dodam Cie do znajomych, ale pozniej bo teraz jest usługa chwilowo nie dostepna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj robilam 2 dzien 8 minut myslałam, ze zdechne!! Ale dzis jest tylko troszke gorzej, wiec jest sznasa ze przeyje to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alveo
cześć dziewczyny! o co chodzi z tym 8 minut abs? to są jakieś cwiczenia? gdzie o tym poczytam. jak to sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Hungerka dodałam Cie do znajomych :) przyjmij moje zaproszenie :) 8 minut abs to cwiczenia aerobowe, porownywane do aerobicznej 6 weidera, a czasem nawet uznane za lepsze!! Poszukaj na googlach :) jest tego duzo. Ja juz robie 4 dnia : przez pierwsze 2 nie moglam sie ruszac (nawet szyja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×