Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

a no cisza, sama z soba pisac nie bede :o co jakis czas daje jakies pomruki zycia ale bez odzewu ja dzielnie cwicze na orbitreku 35 minut dziennie, w sumie to 2 tygodnie juz, na razie widze marne efekty ale poczekam jeszcze z 2 tygodnie. w szkole urwanie glowy, maz pracuje wieczorami, tak sie wymijamy. powoli czasa zaczac pisac prace mggr ale tak mi sie nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O gagatka fajnie ze jestes.Ja teraz musze juz leciec ale jutro wpadne. Pozdro narka😘 Hungerkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... A tu znowu cisza.Cos mi sie zdaje ze topik zdechnie... Nikt sie nie chce przylaczyc... Ja ostatnio mam doly i chyba deprecha mnie dopada.Z tego wszystkiego schudlam prawie 2 kg w tydzien ale jakos mnie to nie cieszy... Sorki ze nie wpadlam w czwartek ale zapomnialam ze mialam wyjazd do Warszawki... A co tam u Ciebie gagatka?Sa juz jakies efekty po tym orbitreku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagi i co z tym orbitkiem?Sa efekty? Widze ze nadal go meczysz. Ja schudlam i waze teraz 63kg.Musze stracic jeszcze 3kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igatychy
dziewczyny, błonnik owsiany do jogurtu lub serka danio i w 2 miesiące 5 kg 3,5kg bez żadnych wyrzeczeń.. 39,5zł za 0,5kg błonnika.. kupiłam na www.fitness24.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igatychy
5kg schudł mój mąż a ja 3,5kg.. bo widzę że coś mi zdanie ucieło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziocha
czesć dziewczyny no właśnie ja tez mam ten problem!! duży brzuch, pupa!! mam nadzieje ze ktos mi pomoże.. tylko długo tu nikt nie pisał:(( ale czekam na odp:** pozdrawiam wszyskich:P podpowiadajciee:PP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! A ja juz 2,5kg w dol.I to bez diety,jem wszystko na co mam ochote tylko w malych ilosciach i 4 razy dziennie.No i pomaga,doslownie jestem w szoku.Chcialam troche pocwiczyc ale nie mam na to czasu.Tez mam jeszcze jeden egz,no i obrona.Pracy jeszcze nie napisalam:(A Ty na jakim etapie jestes? Ciekawe co u gagatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem daleko w dupie ze swoja praca,zreszta z kg tak samo.Wy chuderlaki to jak zwykle z kosci na osci.Ja zaczynalam od ponad 68kg,schudlam jakies 2,5kg.Mnie sie marzy 60kg,gdzies bym miala wtedy odchudzanie. Kopnij tam gagatke na NK ode mnie.Moze wtedy zagladnie do nas,chociazby pochwalic sie tym nowozenstwem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci zazdroszcze...Paryz to moje marzenie... A ja rzygam jak kot,zaczelam znow chudnac.Teraz sie tym martwie...jeszcze mi sie anemia przyplatala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziołek mat.123
a ja nie jem kolacji i ćwiczę 5 rytuałó tybetańskich i kilogramki pomału same lecą w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppp1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krok pierwszy - postanowienie :P krok drugi - słodycze precz krok trzeci - hawaje w bikini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaczynam od nowa,tylko nie na maxa bo karmie piersia...Ale juz slodycze odstawilam:) Hungerka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×