Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carrie Bradshaw

Ojciec Tadeusz powinien dostać nobla!

Polecane posty

Gość Nobla Nobla Nobla
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZE-RA-ŻA-JĄ-CE... Hipokryzja i agresja. I to są chrześcijanie? Wyznawcy Boga? Coraz bliżej do islamskich fanatyków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coście się tylko
taaa tylko wyznawcy judaizmu to rycerze bez skazy :-P darujcie sobie Mośki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coście się tylko
a wam żal dupę ściska - proponuję emigrację - do Izraela, chociaż z drugiej strony Palestyńczyków też szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, powinniśmy się zacząć bać. To nowy rodzaj faszyzmu. To straszne, zwłaszcza w ustach ludzi, którzy z racji wieku powinni pamiętac koszmar II wojny, ale z drugiej strony patrząc na nich nie dziwi mnie, że w Polsce właśnie miało miejsce Jedwabne, że wydawano ludzi Szwabom na pewną śmierć, że miało miejsce szabrownictwo, donosicielstwo i cała reszta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coście się tylko
żebyś uschła, w całej Europie tak samo "kochali" i "kochają" Żydów jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gałązko, patrzysz trochę tendencyjnie - bohaterów też mieliśmy sporo. Ale zgadzam się, że to wszystko nie zmierza w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość film nr 1
popatrzcie jacy "biedni" "schorowani" emeryci...........jak na tych co u lekarza biadolą, że muszą stać w kolejce (np. - lub też w sklepie się bardzo pchają do kolejki) to zadziwiająco żwawi są - ŻENADA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coście się tylko
po co tu siedzicie, jak wam źle, masochistki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd mi przed światem , że jestem Polką, nie dziwą mnie kawały na nasz temat, nic mnie już nie zdziwi! Przeraża mnie za to, do czego ten kraj zmierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowi, nie stać Was na podpisanie się nickiem i rzeczową dyskusję, z szacunkiem dla rozmówców, to po prostu nie wypowiadajcie się. Wasza agresja nieprzyjemnie przypomina tą z filmiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gałązka, chyba jednak trochę przesadzasz... Dlaczego tak Ci wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość film nr 1
CARLITTA Czy ja Ci coś zrobiłam ???? Może Ci się pomyliło z tym chamskim "a coście się tylko" i drugim nie lepszym "jebaka pospolity"????? Nie generalizuj tak:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego, że mam wielu znajomych cudzoziemców i BARDZO trudno im wytłumaczyć, że ta Polska w mediach, to nie ja, nie moja rodzina, nie moi znajomi.Nasze dzieje są tak skomplikowane, trudno je przedstawić w rozmowie, bez odniesień do przeszłości, do historii, do naszej mentalności, a to wymaga JAKIEjś wiedzy na nasz temat, której przważnie cudzoziemcy nie mają.Widzą nas takich, jakimi przedstawiają nas ich media...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany! Wzbudzam więcej kontrowersji niż moherowe berety?! ;-) Gałązka, trochę brzmi to tak, jakbyś do Polaków i naszej historii miała pretensję o ignorancję cudzoziemców. My też widzimy inne narodowości tak, jak nam je przedstawiają. Do czasu, kiedy sami się nie przekonamy. Normalna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten filmik od dawna:PP oni pokazuja wlasnie, ze trzeba kochac blizniegojak siebie samego, najchetniej zalozyli by sekte pod nazwa MOHER i nas wszytskich pozabijali za to, ze ogladamy TVN :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To straszne
ile agresji jest w tych starszych ludziach, ile niegodziwości, jeżeli tacy są katolicy i jeżeli o. Rydzyk to popiera, to chciałoby się zadać mu pytanie ... dokąd to wszystko zmierza ??????????? Jak mozna tyle zla wyrządzać kosciołowi katolickiemu. Myślę, że to są wyznawcy szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie pozwoliłam sobie skopiowac link, aż trudno w to uwierzyć... to są jednak prości ludzie, takimi najłatwiej manipulować. \"Paradoks słuchaczy Radia Maryja - lżą Żydów (jak chcą kogoś obrazić to nazywają go Żydem). Jednocześnie zapominają, że patronka ich ukochanego radyjka była Żydówką i urodziła syna, którego ww słuchacze czczą jako Syna Bożego, który oczywiście też był Żydem. To przejaw typowego (u słuchaczy radyjka) braku możliwości logicznego myślenia \" i hymn http://www.moheroweberety.com.pl/articles.php?id=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tych ludzi rozumiem. Rozumiem - nie znaczy akceptuję. Rydzyk wyciągnął dłoń do ludzi niepotrzebnych, odrzuconych przez świat ludzi młodszych, zdrowszych, silniejszych, sprytniejszych, oczytanych, otwartych i inteligentnych. Rydzyk pod przykrywką wiary dał tym ludziom siłę wspólnoty i zjednoczył ich wobec wspólnych wrogów - których wskazał jako główną przyczyne ich życiowych niepowodzeń. Nadał ich życiu cel - obrony wiary i ojczyzny przed zakusami wyimaginowanych masonów, Żydów, Niemców, liberałów i kogo tam jeszcze zapragniesz. Ci ludzie poczuli się wreszcie potrzebni, ktos nadał ich zyciu sens - zyskali też na sile - to Rydzyk na zjazdach pokazał im ilu ich jest i jaką stanowią zbiorową siłę. Jeżeli do tego dodamy radio i jego codzienną indoktrynację które dociera do najbardziej zabitych dziur w kraju, szafowanie imieniem Boga i Matki Boskiej - co nadaje temu przekazowi pozór wiarygodnosci oraz polityków, którzy mocą swych wysokich urzędów to radio jescze uwierzytelniają - to mamy właśnie taki pasztet jakiego przejaw widzieliśmy na załączonym tu filmie. Rydzyk to cwaniak nad cwaniaki - nie dosć że ci naiwni skrzywdzeni przez los starcy zapisują mu swe majątki to jeszcze dają mu pod zarząd swe dusze. Mając taką broń - może zajść daleko. Wszak w kazdej rodzinie jest jakaś babcia czy dziadek który słucha z zacięciem godnym lepszej sprawy przekazu płynącego z Torunia. Pytanie - czy mamy jakieś szanse się przed Rydzykiem obronić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×