Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carrie Bradshaw

Ojciec Tadeusz powinien dostać nobla!

Polecane posty

Trawnik, słusznie zauwazyłeś. On im miesza w głowach, to są najnormalniejsze w świecie metody jakimi posługują się różnego rodzaju sekty.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ile w tym wszystkim sprzeczności! Boskie miłosierdzie i nienawiść do bliźniego. Tak uogólniając. Wygląda to raczej jak wiara w Ojca Dyrektora, nie w Boga. Polski Kościół ma spory problem, żeby dyplomatycznie rozwiązać ten problem. Swoją drogą trochę przespali odpowiedni moment. Teraz, z Prawem Lub Sprawiedliwością u władzy będzie jeszcze trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie:) nawet nie słuchają dokladnie :) słyszą to co chcą usłyszeć. Jak powiedziałam mojej babci, ze niedziela to pierwszy dzień tygodnia , wyzwała mnie od heretyczek, a przecież ksiądz to klepie co niedzielę na każdej mszy. Prywata i Samowola Niech Będzie Pochwalony Lech Kaczyński, Prezydent Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i Brat Jego Jarosław - zawsze Dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jobla powinienem dostac, ja tego nie doczekam, ale moje dzieci na pewno.Bog zaplac, co łaska 50 ojro. walute narodowa tez przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mamy szanse? Trawnik Tobie ani mnie on nie zagraża, manipuluje prostymi ludźmi nie znającymi historii, dla nich jest świete co powie ksiadz. Mój dziadek, mówił \"nie beda mowić oni, przemówią kamienie\" i oddawał resztki emerytury by ksiądz ze swoja panią mógł jechać na Szeszele i nie dał na niego słowa powiedzieć, taka karma wielbłądzia. To jednak waska grupa ludzi, nie byłoby o co robić szumu gdyby nie kaczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że słuchacze Radia Maryja to przede wszystkim ludzie prości, niewykształcenie ... i wlaśnie takimi latwo manipulować, mozna im wciskac ciemnotę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuuuuuuuuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemne siły ogarnęły kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mailem o Murzynku:) Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka czarna sukienke ma ten kolezka. Uczy,tlumaczy w Radiu Maryja kto godny chwaly a kto wrecz kija. Leje na serce miod swoim gosciom do adwersazy zionie miloscia. Zyda,Masona czuje z daleka wszystko w nim widzi oprocz czlowieka. Glemp traci nerwy\"Rydzyk-lobuzie \"Tadzio z usmiechem nadyma buzie Pieronek blaga \"daj na wstrzymanie\" to on rozkreca nowa kampanie. Zycinski prosi \"wez-odpusc sobie\" a Rydzyk\"spadaj co zechce-zrobie. RZad go popiera,prezydent chwali Lepper z Giertychem poklony wali. Czuje sie bosko jak w siodmym niebie do Sejmu wchodzi tak jak do siebie. A gdy podskoczyc ktos mu probuje armie BERETOW mobilizuje. Ich nie obchodzi co sadzi prasa -ze dla Rydzyka Bogiem jest KASA. Mochery wielbia swego pasterza dla nich wazniejszy jest od PAPIEZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×