Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kluska....

gdzie najtańsza depilacja laserowa Bydgoszcz - Toruń ?

Polecane posty

Gość LaserMed Bydgoszcz
!Uwaga! PROMOCJA Zapraszamy na depilację laserową najszybszym i najskuteczniejszym urządzeniem Palomar Vectus. * Pakiet 4 zabiegów depilacji nóg 1600 zł (zamiast 3800 zł) * Pakiet 4 zabiegów depilacji bikini 600 zł (zamiast 1600 zł) * Pakiet 4 zabiegów depilacji pachy 500 zł (zamiast 1200 zł) * Pakiet 4 zabiegów depilacji brody 400 zł (zamiast 800 zł) * Pakiet 4 zabiegów depilacji wąsika 300 zł (zamiast 600 zł) UWAGA! Pakiety należy wykupić do końca września. Pierwszy zabieg z serii należy wykonać do końca bieżącego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum to już tylko nachalna reklama. Nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJola M
Wczoraj widziałam na Facebooku że do końca listopada w Beauty Medica w Toruniu bikini + pachy 299 zł Ja się wybieram ponieważ moja siostra wykonywała tam łydki i jest zadowolona Pracują Vectusem to udoskonalona technologia w stosunku do LightSheera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W toruniu najtańsza jest na www.depilacjatorun.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Kasia
Jakieś 2 lata temu byłam na depilacji bikini laserowej w Laser Delux chyba na lubickiej. Zrobiłam wtedy 5 zabiegów- od tego czasu nic nie odrosło Wiec jestem naprawdę zadowolona. Cena wtedy bardzo atrakcyjna chyba niecałe 900 zł za 5 zab. Teraz tez rozpoczynam depilacje łydek. Trochę się martwię ze nie wyrobie się do lata. Jak było u was po ilu zabiegach na łydki był fajny efekt ? Co do gabinetu laser delux polecam bardzo ! Dziewczyny z ogromna wiedza i dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy najtańsza, ale napewno skuteczna i robiona dobrym laserem light sheer. Jestem po depilacji pach i depilacji bikini w Laser Delux w Toruniu i jestem bardzo zadowolona https://www.laserdelux.pl/torun/depilacja-laserowa , po 6 zabiegach po włosach nie ma śladu a skonczyłam serię ponad rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGosia
Zdecydowanie polecam Beauty Medica w Toruniu Jestem po depilacji 4 razy łydek z kolanami laserem Vectus teraz zabieram się za bikini Bardzo doświadczony i miły personel Bardzo dobre ceny za łydki z kolanami zapłaciłam 200 zł Na bikini pełne z linią stringów też jestem umówiona na 200 zł Dla porównania wcześniej wykonywałam Light Sheerem Duetem pachy i miałam wykonanych7 zabiegów i co z tego że po 190 zł jak więcej i z większym bólem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy jest to najtańsza depilacja ale napewno skuteczna. Ja wykonywałam u siebie laserową depilację bikini i pach w Bydgoszczy w Laser Delux https://www.laserdelux.pl/bydgoszcz/depilacja-laserowa. Mają tam świetny laser light sheer i faktycznie efekty zabiegów pojawiają się zaskakująco szybko polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Toruniu w medicaskin jest to nowy salon, ale pracuje w nim bardzo doświadczona osoba. teraz trwa promocja 30 % na zabiegi depilacji laserowej. posiadają nalnowszy light shher desire. Bardzo przyjemna wizyta, polem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam za sobą serie depilacji bikini laserem light sheer. Jestem bardzo zadowolona z efektów, nie sądziłam, że kiedykolwiek będę mogła wyrzucić maszynkę do golenia do kosza a dziś właśnie tak jest. Rewelacja! Zabiegi robiłam sobie w Laser Delux https://www.laserdelux.pl/bydgoszcz/depilacja-laserowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×