Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kluska....

gdzie najtańsza depilacja laserowa Bydgoszcz - Toruń ?

Polecane posty

ESTETIQO DEPILACJA LASEREM NA ŻEGLARSKIEJ W TORUNIU. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam dziś skorzystać z depilacji na najwyższym światowym poziomie. Po pierwsze niesamowita obsługa, po drugie najnowszy laser Light Sheer DUET, nieporównywalnie szybko niż na poprzednim modelu i bez żadnych podrażnień, całe nogi były zrobione dużą bezbolesną końcówkąw 20 min, poprzednie zabiegi na Light Sheer ok. 3 godzin.-JA CHYBA JESTEM JESZCZE W SZOKU ;-)PO PROSTU SUPER ;-) MYŚLĘ, ŻE CHOCIAŻ TAK MOGĘ PODZIĘKOWAĆ. SUPER SUPER SUPER ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_j
byłam wczoraj w salonie "bf" na leśnym w Bydgoszczy. Cóż salonik jest bardzo malutki skromnie urządzony. Bikini dość głębokie i pachy kosztowały mnie 198zł. Obsługa bardzo miła. Sam zabieg niezbyt bolesny ponieważ Pani znieczulała mi epilowane miejsca jakimś sprayem. Czas usługi ok. 30minut.Siła naświetlania 40J/cm2. Podobno max. to 44J/cm2. Efekty? podobno 25% owłosienia po pierwszym zabiegu zniknie. Poczekam, zobaczę i dam Wam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też byłam
ja również byłam na zabiegu w bf...wrażenia podobne, moc taka sama tj.40...zobaczymy jak efekty (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulinna
Ja również odwiedziłam BFsalon skromniutki ale miła obsługa zobaczymy na efekty depilacji zaznaczam bardzo szybko wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_j
wczoraj udało mi się wykupić na www.groupon.pl bon za 49zł na depilację laserową w Toruniu w Estetiq Med (pachy lub górna warga). Za takie pieniądze to mogę zaryzykować, chociaż salon nie słynie z dobrej opinii. Dam znać gdzie lepiej czy BF w Bydgoszczy czy Estetiq w Toruniu. Pachy to będzie mój 2 zabieg wiec mam nadzieję że efekty będą znaczne. POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiam jak mala_j chcesz to porównać ? żeby mieć odniesienie musiałabyś jedną pachę epilować w Bydgoszczy a drugą w Toruniu :))), chyba że chcesz ocenić wygląd gabinetu i fachowość obsługujących pań a nie porównać efekty epilacji różnymi laserami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaiasia
ja dzis bylam na 1 zabiegu bikini, Pani miła, zabieg trwal krotko , dalo sie wytrzymac, chociaz w niektorych miejscach bolalo dosc mocno. ale czego sie nie da wytrzymac:) dam znac jak bede po calej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_j
Agatko_1 bikini mam robione w Bydgoszczy a pachy w Toruniu wiec mam jak mi się wydaje możliwości porównawcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowa królewna
ok 2 tyg temu byłam na zabiegu depilacji nóg w salonie bf, zabieg trwał bardzo krótko (mniej niż 1 godzinę) więc zastanawiam sie nad dokładnoscią ;) wczoraj zauważyłam, ze robia mi sie placki bez włosków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_33
Jesli chodzi o depilację laserową i inne zabiegi, nie dajcie się zwiesć cenom. Nie wierzę paniom kosmetyczkom i gabinecikom proponującym zabiegi laserowe podobne ceną do zabiegu henny. Jaką jakość mozna zaproponować za zabieg laserem w kwocie 40 zł? Chyba jakimś chińskim sprzetem , który w rękach osoby niedoświadczonej może tylko poparzyć. Niedawno, z powodu problemu wrastających włosków i za namową dermatologa zdecydowałam się na laser. szukałam długo i za namową przyjaciółki udałam się do Aesthetic Cosmetic Instytutu na Jagiellońskiej w Bydgoszczy (nie pamiętam dokładnie numeru). Nie załuję. ceny może i trochę wyższe, ale to miejsce (po prostu luksus) i opieka specjalistów, sprzęt laserowy na najwyższym poziomie. Po pierwszym zabiegu widzę efekty, przekonałam się do lasera i zdecydowałam się jeszcze na usuwanie tatuażu, tez w Instytucie Aesthetic Cosmetic, jak dla mnie są bezkonkurencyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowa królewna
zajrzałam na strone instytutu polecanego w poprzednim poście, osobiscie nie zdecydowała sie na na depilacje a własciwie epilacje laserem IPL + RV, z tego co wyczytałam najskuteczniejsze (czytaj efety na całe życie) są po zabiegach laserami diodowymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaiasia
pierwsza i zasadnicza kwestia, to fakt że IPL (ani IPL+RV) nie można nazywać laserem. To tak jakby krowe nazwać koniem.... IPL ma efekty tak jak wosk czy depilator. LUDZIE! nie dajcie sie na to nabierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIERWIOSNEK 34
Cieszę się, że udało mi się upolować Groupona na pachy w Estetiqo Med- bo znam gabinet i jestem bardzo zadowolona teraz zaczynam już kolejną partię. Zakończyłam już depilacje nóg. Zabiegi wcześniejsze były wykonywane na Light Sheer z mniejszą końcówką i trwał długo bo ok. 2,5h- troszkę czułam podczas pierwszego zabiegu ale był zrobiony dokładnie, efekt super, ostatni zabieg był wykonywany na nowym laserze Light Sher DUET, była tam specjalna duża końcówka i depilacja całych moich nóg trwała 35min- jestem w szoku, zupełnie bez bólu, fajne zasysanie rewelacja. Pachy z Grouponu również były wykonane dużą końcówką- 4 impulsy na jedną pachę i koniec fantastycznie. I WIOSNA RADOSNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację , ja się zapłaciłam za depilację 99zł w Yasumi ( No Vello też była taka cena) , bo pani w Yasumi zapewniała mnie ,że to laser ale to była fotoepilacja IPL, a urządzenie jak plastikowa zabawka, zabieg zrobiony tak, że urządzenie przykładano w bardzo dużych odstępach i oczywiście efekt do kitu- słabiutko. Bikini miałam robić co 4 tygodnie to mnie zdziwiło, a jak wcześniej czytałam powinno się zrobić co 8 tygodni by dopasować się do wzrostu włosa. Widać, że nie ma co oszczędzać , trzeba trochę zainwestować by mieć oczekiwany efekt i nic się na to nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co myślicie o no+vello, chciałabym się tam wybrać, ale najpierw chciałabym poznać wasze opinie, czy ktoś tam był i ile zabiegów trzeba przejść ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowa królewna
marla29 osobiście ne polecam to IPL czyli epilacja nie depilacja czyli raczej spowolnienie odrastania włosów i to tylko na jakis czas ... raczej wyrzucone pieniadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodowo krolewna a jaki laser polecasz, nie ukrywam że zależy mi żeby było tanio, pytałam w no+vello i panie zapewniały że po serii zabiegów efekt jest przez kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_j
Też upolowałam ofertę na grouponie na depilację pach w estetiq med ale podczas umawiania wizyty pani powiedziała że za dużą końcówkę muszę dopłacić 120 zł :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_j
Dziewczyny a co sądzicie o Elderm w Bydg? Była któraś? jak wrażenia? Obsługa miła? Chciałabym tam się wybrać na bikini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowa królewna
z tego co wiem to najlepszy i najbardziej popularny (czyt. najwięcej pozytywnych opinii kilentek) ma laser Light Sheer lub Light Sheer Duet (ma wiekszą głowice) ten ostatni jest dostepny w Eldermie na Glinkach i tam w Bydgoszczy są najnizsze ceny (przynajmniej jak przeszukiwałam oferty to tak mi wyszło) ... osobiście ze względu na koszty zdecydowałam sie na wizytę w BFSalon na 11 listopada (bikini 100 zł, nogi 400) jest tam laser niemieckiej firmy o podobnej zasadzie działania co LS...jestem po piewszym zabiegu i jestem zadowolona po tym pierwszym razie...po całej serii bede mogła coś konkretniejszego powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_j
byłam dziś w Toruniu w Estetiq Med. Babka bardzo miła, kompetentna odpowiadała na wszystkie pytania. Sam zabieg o niebo przyjemniejszy niż w salonie BF w Bydg. Nawiasem mówiąc po kolejnej wizycie w salonie BF wyszłam z poparzeniami i trochę się obawiam :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka..
Pierwszy zabieg depilacji bikini wykonałam w profesjonalnym salonie na ul Jagiellońskiej był wykonywany IPL. Zabieg nie był tani, niestety nie byłam zadowolona, włosy po zabiegu zaczeły mi wrastać. Na następną wizytę depilacji umówiłam się w BF salonie, jest to skromny ale przyjemnie urządzony salonik, zabieg nie drogi bo 99zł za bikini brazylijskie(przy zapłacie za trzy zabiegi od razu(297zł) ,czwarty gratis.Cena za trzy zabiegi nie przekroczyła ceny jaką zapłaciam za poprzedni zabieg.Miła obsługa, pani wykonująca odpowiedziała mi na każde pytanie. Najważniejsze dla mnie było to, że osoba wykonująca zabieg podchodzi do sprawy profesjonalnie przez co nie czułam się w ogóle skrępowana. Do zabiegu wykorzystywany jest laser diodowy, czułam działanie lasera podczas zabiegu. Okolice bikini mam strasznie wrażliwe, włos mam gruby i czarny. Po zabiegu miałam zaczerwienioną skóre i wokół niektórych włosków pojawiły się tak jakby bąbelki. Czytałam, że taki objaw jest jak najbardziej pozytywny, świadczy to o działaniu lasera. Wszystkie objawy zanikły na drugi dzień. Dziś jestem 3 tyg po zabiegu i mogę stwierdzić że wypadło mi 60% włosów. Jestem bardzo zadowolona i zdecyduje się jeszcze na depilacje pach i napewno ponownie trafie do BFsalon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goha7977
MEDiKOM w Toruniu ma atrakcyjną ofertę cenową na depilację laserową http://www.bhclub.pl/Zabiegi-i-uslugi/Uroda/Lasery/depilacja-laserowa/Depilacja-laserowa23 a jeśli jesteście zainteresowane innymi rodzajami depilacji to polecam te miejscówki: http://www.bhclub.pl/Zabiegi-i-uslugi/%28offset%29/10?City=&Category=15864&Name=&Province=127&price_from=&price_to=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możecie mi powiedzieć kiedy widać efekt, nie chodzi mi o ilość zabiegów tylko czy po zabiegu włosków nie ma natychmiast czy wypadają dopiero za jakiś czas? A co do Medikomu, czy ktoś kto tam robił już zabiegi może się wypowiedzieć? Czy efekty są zadowalające? Nie wiem już gdzie mam się udać bo opinie są różne, bólu się nie boję, najważniejszy dla mnie jest porządany efekt czyli brak włosków w niechcianych miejscach... PCME ma bardzo dobre opinie ogólnie, ale na temat depilacji u nich nic nie słyszałam, no i ceny są mniej atrakcyjne bo po 3 zabiegach tylko 10% zniżki a nie tak jak w innych 50%. Pomocy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannae
Nie polecam PCME. Wydałam tam już ponad 4000 zł, a na udach zostało mi jakieś 40% włosów, a bikini szkoda gadać wszystko odrosło. Pani się jakoś mętnie tłumaczy, że to dziwne bo przecież mam czarne włosy i nie powinny odrastać. Bolało jak nie wiem co. Zawsze słyszę że od kolejnego zabiegu będzie jakiś rabat. Za uda płaciłam po 450 zł a za bikini po 300 zł. Wyrzucone pieniądze. Szukam innego gabinetu. Proszę podeślijcie mi jakiś SPRAWDZONY gabinet. Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za info, to już sie tam napewno nie wybiorę, chciałam sobie zafundować tańszą wersję zabiegów i kupiłam laser domowy ale zabiegi były mega czasochłonne i efektu żadnego, nie wiem czy to ściema czy coś źle robiłam... od tamtej pory zaciskałam pasa i odkładałam na zabiegi w salonie ale boje się wyrzucenie kasy w błoto bo poprostu mnie na to nie stać, chce miec pweność ze tam gdzie sie udam naprawde włoski zostaną usuniete... Pozostaje Medikom tu mają Apex 800 - nic nie wiem o tego typu laserze poza informacjami jakie mają na swojej stronie... Estetiqu, Laser studio 4, Laser Plus - w tych wszystkich mają Light Sheer a o tym laserze wszedzie huczy tylko bardzo różnie, raz czytam, że to najlepszy obecnia laser a raz ze to juz przezytek... Czy jest ktoś kto odbył już całą serie w którymś z tych salonów i może się szczerze wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdds
odnawiam temat. jesli ktos z was niedawno usuwal owlosienie laserem w bdg, to dajcie znac jakie sa efekty, bo tez chce sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabylam
bylam w bf salon. mam za soba juz 3 zabiegi, ale sporo jeszcze wlosow zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×