Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodyczka

Jakie słodkości lubicie???A jakich nie?

Polecane posty

Gość słodyczka

ja lubię róne batoniki, czekolady z nadzieniem cappucino, orzechowym, toffi, mlecznym! Lubię puddingi campiny toffi, karmelowe, waniliowe i różne tego typu desery. Orzeszki:tylko z miodem lub niesolone. Chipsów nie jadam bo ponć wyjątkowo niezdrowe i nie cierpię pierników, hałwy i delicji szmpańskich. Acha i lodów owocowych. Pyszne są natomiast ciastka w tej kawiarnio/cukierni w galerii mokotów na parterze przy super samie! 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looooooool chałwy nie lubie i samego cukru pozatym to wszytskowciamam bo kocham słodkosci!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ze słodkości - pocałunki ukochanego. tez wafelki czekoladowe, itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissii
a ja uwielbiam ciasta ciastka ciasteczka nie lubie owocowych nadzień owoce tylko w czystej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham
drożdzówki ale bardziej wole ciepłe dobre jedzonko niz słodycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszłoroczna stęskniona
ze słodyczy najbardziej lubię wino i sex :) w ramach rekompensaty - gorzką czekoladę, snikers, twix, tiramisu, sernik orzechowiec, rafaelo, toffifi, bezy, kokosanki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczomaniaczka
ja lubie wszystkie slodycze!!!!jedne mniej drugie bardziej ale jak juz nie mam tych co lubie bardziej, to nawet te co lubie mniej w danej chwili uwielbiam::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe , czekoladowo- bananowe chupa-chupsy to mój przebój , sa jeszcze takie u nas ? wmawiam sobie , że wogóle nie lubię;) nie przepadam za czekolada , za to kruche ciastka - uwielbiam , z dżemikiem z fig suszonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam slodki smak i zapach swojej kobiety. Nie ma nic na swiecie co by to przebilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam słodycze ... czekoladę orzechową, lody z bitą śmietaną i wódeczką, toffi czekoladowe, śliwki w czekoladzie, orzechy w czekoladzie, ... pychota ... i inne słodkości, ale niestety nie jem tych smakołyków bo nie chcę przytyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIQ
serniki,serniki,serniki,makowce,ptysie,bezy nie biorę do ust michałków,keksów,eklerek i lodów owocowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię wszystkie słodkości :P :D A ze slodyczy to hm... najchetniej roznego rodzaju ciasta, babeczki z owocami i tiramissu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie zajadam się krówkami w zwiazku z tym uwielbiam wszystko co jest o smaku tofi i karmelu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik
:-Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik
:-I ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa mandarynka
ja najbardziej lubię białą czekoladę,oponki,pączki,twixa,rożne princessy(najbardziej mleczną),prince polo classic,a z ciast serniki,makowce,szrlotki,ptasie mleczko,ptysie... Ale najbardziej to lubię ze słodyczy barszcz z uszkami hehe. Nie lubię orzeszków solonych,chałwy,chipsów,tortów,czekoladek z likierem blee,gorzkiej czekolady,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam batoniki :) Niektorzy czasami mowia na mnie \"Baton\" a po wejsci do Uni zmartwilam ich zdrozeniem ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajer
Ja uwielbiam wszelkie czekolady, najlepiej nadziewane, batony, tiramizu, czipsy od czasu do czasu (oprocz miesnych ), orzeszki miodowe uwielbiam :D , paprykowe , pistacje , suszone owoce banany sa exra ;) Nie cierpie chalwy , wafelkow, landrynek , mietowych rzeczy , karpatek,bez , makaronikow, gorzkie czekolady , kremowek ,ptysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naked_true
Kocham: Czekoladę mleczną Wedla:D , Takie czekoladki z nadzieniem pistacjowym, lody czekoladowe,truskawkowe,miętowe, co jeszcze lubie hmmm.... czekolade truskawkową wedla tez lubie:) tiramisu lubię, W-Z'etki KOCHAM :), Kinder Bueno lubię, lubię Mambę:) Nie lubię: chałwy, fig suszonych blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze słodyczy to uwielbiam
śledzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja cytryny
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj
żelki:) zozole) czekolada truskawowa.. wedel albo goplana:) i... te kwadratowe duże czekoladki z Solidarnosć.. np z nadzieniem pistacjowym.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA LUBIĘ KINDER BUENO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snikers tylko ze krem a nie
baton to moj nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię pączki
wreszcie jutro sobie podjem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×