Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plameczka

NAJKOSZMARNIEJSZY kosmetyk

Polecane posty

Gość cola light
zauwazylam ze duzo piszecie tu o uczuleniach po stosowaniu kosmetykow ziaji....ja tez nigdy nie bylam na nc uczulona i kupilam kiedys jakis krem na tradzik z ziaji...twarz mialam cala w czerwonych plamach cos w tym musi byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 ORIFLAME WIOSNĄ ZA 1 ZŁ ! :D Chcesz rozpocząć własny Biznes?? nic prostszego:) Jeżeli lubiesz kosmetyki firmy Oriflame lub chcesz je poznać DOŁĄCZ DO ORIFLAME WRAZ Z WIOSNĄ! WPISOWE 1ZŁ ! Super nagrody w programie \"WITAMY\" dla nowych konsultantów np.elegancki portfel,segregator firmowy,kosmetyczka,torebka oraz krem do ciała Silk.Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków-zysk natychmiastowy 30%. Zaproś nowe osoby do Oriflame-otrzymasz do 21% od ich sprzedaży. Odroczony termin płatności za kosmetyki 14 dni. Samodzielnie wybierasz warunki współpracy,dostosowując je do własnych potrzeb. Możesz potraktować Oriflame jako dodatkowe zajęcie lub poprowadzić własny biznes. Więcej info na -> jenny_17@op.pl 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskafffffka
Moje pomyłki: 1. krem pod oczy AA - jakem nie-alergik, dostałam po nim wysypki! Nie wiedziałam, ze to możliwe :( 2. normaderm Vichy - skóra błyskawicznie sie do niego przyzwyczaja. Pierwsze opakowanie - super, kolejne - porażka. Ale to tylko moja opinia. 3. błyszczyki Nivea - no comments 4. krem matujący Eris - zero matowania (moze dlatego, że ja już mam powyżej 20 ;) ) 5. kredki do oczu Rimmel - twrade jak nie wiem 6. i 7. - tradycyjnie - Avon i Oriflame... :( Natomiast - Sopot Ziai jest dla mnie bomba. Śmierdzi jak każdy samoopalacz, ale bardzo równo sie rozprowadza, w przeciweiństwie np. do samoopalacza w spreyu Sorai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berra
Hm hm... jakosmetyki do włosów Dove ocneiam abrdzo wysoko, mozę dlatego, ze mam na głowie straszliwe siano (resztki trwałej), a po nich włosy stają się cieższe (plus połysk), chcoiaż zapach jets niemiłosiernie ntensywny... dodatnio oceniam też różowe Elseve. od Sopotu Ziai zeszła mi skóra - nie uczulenie tylko przesuszenie,w ygladałam jak w oststnim stadium łuszczycy, podkłady Rimmel nie pokrywają skóry tylko jakoś dziwnie wnikają w nią, tak, ze jets błyszcząca i widać wszytkie pory, żele Garniera do mycia twarzy ściagają i wysuszają, kremy i pianki do depilacji Veet/Tanita/Rossman w ogóle nie naruszają włosków. ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe bubu
wszystkie kosmetyki Avonu do piachu w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afle
Wszystkie te oriflamy, avony, ziaje, soraje, timotei i inne wyżej wymienione tanie badziewie. Oprócz nivei, bo ta jest tania i zawsze dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×