Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

🖐️jeszcze raz witam Re-ni,Grace,Biala,Kropke, Skorpionka 🌼 zrobilam sobie kawke i zajadam serniczek pychotka :)Biala mamnadzije ze moze popoludniu sie rospogodzi opiszcie blizej ten krzaczek migdalek:D GRACE milego odpoczynku i wracaj szczesliwie z powrotem ;) Melisanko glowa do gory i dla Ciebie zaswieci sloneczko ❤️ KROPECZKO niech cie dzisaj nic nie boli Zycze Wam dzsiaj duzo slonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może - skoro nie chcecie wykidajły- jak kolega Buber będę Was pozdrawiał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem na myśli ochronę przed niepożądanymi gośćmi. Nie będę nikogo bił przysięgam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mój komputerek odmawia mi posłuszeństwa chodzi jak slimak ,strasznie pomału otwierają się stronki .Mamcia pcha sie do komputerka . I jeszcze reklamówki cholewcia!A tak sympatycznie i z usmiechem rozpoczełam dzionek. Erlend a ty to taki zabijaka jesteś,ze aż przysiegasz? Cześć Asia .Zgadzamy sie na pomocne ramie? Co dziewczynki na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie zastanawiam 🖐️myslalam ze zostalam sama u mnie za oknem sloneczko niesmialo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś na wesoło:Kilka ciekawych apeli Różne I. Apel 1 Drogie dziewczyny! Nie stójcie koło drogi! Ustąpcie miejsca tańszym! II. Ambicjonalny Te! Młody! Kopsnij pięć złote na piwo! Nie masz? Ech, za grosz ambicji, szczyle w twoim wieku takie Chelsea London kupują.... III. Terrorystyczny Terroryści, którzy zajęli fabrykę wódek i likierów piąty dzień nie mogą sformułować żądań. IV. Optymistyczny? Faceci, nie wierzcie, że dziewczyny zwracają na rozmiar waszego interesu. One w krytycznej chwili i tak myślą o tym, jak wyglądają ich cycki.... V. Filozoficzny Jak byś nie pracował, zawsze się znajdzie jakiś sk...l, który pracuje mniej, a zarabia więcej. VI. Filozoficzny 2 Niedobrze jest znać wiele dowcipów. Jak trzeba, to nie można sobie żadnego przypomnieć, a jak kto inny opowiada - nie śmieszą. VII. Podobno... Podobno kobiety chcą przenieść swoje święto z 8 marca na 11 marca. Wolą mieć dwie pałki niż dwie dziurki.... VIII. Pracowy Firma poszukuje młodej kobiety z umiejętnością pracy na komputerze....stole, krześle i wszędzie, gdzie nadarzy się okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze nie pada deszczyk ,szaro i zimno bbrrrr! Chciałam iść na spacerek ale jak tu wyść.Moze jeszcze coś się zmieni z tą pogodą eehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staruszek to ma klawe życie! Kiedyś się zestarzejesz i wydawać by się mogło, że ma to same minusy otóż nieprawda! Przekonaj się co pozytywnego czeka na Ciebie w jesieni Twojego życia. 1. Ilość komórek w mózgu maleje ci do rozmiaru, nad którym potrafisz zapanować. 2. Możesz powierzyć swoje sekrety przyjaciołom, i tak nic nie zapamiętają. 3. Twoje stawy są bardziej dokładne od prognozy pogody. 4. Ludzie dzwonią o 9 rano i pytają: - Czy ja ciebie przypadkiem nie obudziłem? 5. Kiedy coś cię boli, nikt nie zarzuca ci, że jesteś hipochondrykiem. 6. Nie zostało już nic, czego byś się musiał uczyć na własnych kosztownych błędach. 7. Rzeczom, które kupujesz nie grozi znoszenie. 8. Okularów potrzebujesz bardziej niż seksu a skorzystanie z nich jest o wiele prostsze. 9. Potrafisz wysłuchać godzinnej opowieści o ciężkiej operacji. 10. Potrafisz gorąco dyskutować o planach emerytalnych. 11. Urządzasz imprezę, a sąsiedzi wcale o tym nie wiedzą. 12. Znaków ograniczenia prędkości nie traktujesz jako głupiej prowokacji. 13. Wzrok nie może ci się już bardziej zepsuć. 14. Pieniądze wydane na ubezpieczenie zdrowotne w końcu zaczynają się zwracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie nie pada ale zimno brrrrrrrr moze sie ociepli sloneczko bylo ale sie zmylo Malisanko gdzie mieszkasz jesli to nie tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Lubinie kiedyś byłam na giełdzie,stare czase... Ciekawe jak teraz tam jest? Generalnie nie znam nikogo z tamtych rejonów.Ja jestem zakochana we Wrocławiu strasznie mi sie podoba to miasto.Wieczny szum aut,a tramwajem to ostatni raz jechałam w dzieciństwie, dziadek mnie zabierał na różne przejażdżki:) Oj dobre były to czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia , Malisanka nie wiem czy zwrocilyscie uwage ze nasza Reni jest z Lubina Panie wykidajło na kawke zapraszamy. Przyda nam sie meski punkt widzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kochane. Mam chwilkę czasu to zaglądam do naszej Kawiarenki. Mój komp też chodzi jak mucha w smole. Jakiś męski osobnik się do nas dobija- niech wpada jak lubi kawę. Kropka- błąd skarbie. Re-ni jest z LUBLINA a z Lubina jestem ja. Asia - Lubin jest piękny. Dzięki miedzi miasto się prężnie rozwija. Jestem lubinianką od urodzenia i kocham to miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała chyle czola i przepraszam. Nie jestem w stanie takich rzeczy zapamietac chociaz jestem unysl scisły.Ale teraz juz zapamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewuszki.Mamy nowego Pana,który zainteresował sie naszą kawiarenką Witam Erlend. Dziewczyny i chłopaki obijam się przez cały dzień,wszystko przez to zimno,dzisiaj mnie nikt chyba nie wyciągnie gdziekolwiek.Mieliśmy z rodzicami pojechać do Książa na wycieczke.A Wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko - nie szkodzi, ja się nie gniewam. Malisanka - u mnie już słoneczko niesmiało zaczyna się pokazywać ale nadal bardzo zimno. Mam chwilkę bo męża bolała głowa i się po obiedzie płożył. Teraz chrapią oboje z Ropuchem i nie wiadomo który głośniej. A koło nich mój kot. O rany źle wam napisałam jego imię bo kot się nazywa ROTER. Planowaliśmy jechać na wycieczkę do lasu a tu pogoda do kitu. Może jutro będzie lepiej. A gdzie pozostałe Dziewuszki ??? Kala też zniknęła. Ostatnio pisała, że życie jej się przewartościowało. Mam nadzieję, że nic poważnego. KALUSIA pomachaj chociaż, że żyjesz - prosimy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy kosiarke do ogródka szkoda że tak zimno zaraz bym działała w ogrodzie a tak nici z tego jak i ze wszystkich planów eh Miejmy nadzieje ,ze jutro już pogoda sie poprawi.Moja znajoma pojechała nad polskie morze brrr.Mam nadzieje ,że wzieła cieplejsze ciuszki.Pogoda to tez lubi płatać figle.Nikogo nie ma w naszej kawiarence ,wszyscy pouciekali a ja mam dla Was pyszne bułeczki z nadzieniem czekoladowym.Czekają jakby co.Erlend częstuj się-smacznego.Zostałeś przyjety przez grono najwyższych władz więc i Ty możesz się dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję. Chętnie się poczęstuję bo lubię bułeczki. Za przyjęcie pięknie dziękuję. Bukiet kwiatów dla Pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisankaaaaaaaaaa zwabilas mnie zapachem buleczek,normalnie babki tuczucie mnie (z moim przyzwoleniem oczywiscie)jak Baba Jaga Malgosie!1 :) ;) Pogoda fatalnaaaa a mialam tyle planow-wycieczka rowerowa,kawa w ogrodzie a tu niciii Mamy nowego,witaj Erland ale powiem Ci szczerze-skorpion jest nieufny :) ,jezeli chcesz w przyjacielskim i kulturalnym tonie poklikac -zapraszam,jesli knujesz jakies zlosliwosci -pamietaj,ze jestem jadowita :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×