Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Asia - stronka się nie otworzyła jeszcze raz spróbuję http://persjado.ovh.org/muzycznapolska/1.htm ..Wdowciu - matko jedyna, torcik i szampan ??????,ja na to jak na lato, tylko trochę się tak rozmarzyłam słuchając tej piosenki. Wisienki w czekoladzie?????no nie -mniam,mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopionku bardzo mi sie podobało to zdanie: \"Sa swiadomymi swej wartosci mlodymi ludzmi.I w swoim domu czuja sie akceptowani pomimo swoich niedoskonalosci!\" Jesteś wpsaniałą mądrą mamą, taka jak mojna żona..... Reni co do wyjazdu za granicę - pisałas o corce, to ja powiedziałem swojemu synowi,że go nie bedę na siłe trzymal w kraju czy zdecyduje sia na studia za granicą , czy jak skonczy studia i bedzie chcial szukac pracy zgodnie ze swoim wyksztalceniem na obczyźnie. Po prostu takie czasy.Nie przejmuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na torcik i szampanika to ja też sie pisze,a gołąbki to mój najlepszy przysmak Nie zapominajcie o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam robić dzieciom kolację, atu masz.. dziewczynki posnęły na głodno syn jeszcze u kolegi ,więc komp dalej mój.Skorpionku no dobrze podzielę się z Tobą poznaj moje chamskie skorpiońskie serce- masz pół gołąbka ty kysz powiedziałam pół, reszta moja aaaaaałłłłłłłłł, mamo!!!! bijąї!!! skorpion czy nie wiesz że bić młodszych i słabszych to nieładnie??!!Malisanka wiesz co trochę więcej wiary w siebie i optymizmu ,a napewno uśmiech zagości u ciebie na stałe.Wcale nie jesteśtakim smutasem jak mówisz, tylko uwierz w to, życie potrafi być piękne naprawdęęęęę!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku tylko czemu te przepoczwarzanie jest takie uciążliwe buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ja chcę się śmiać ,radować na urodzinkach u Wdowci. A nawet nie mam apetytu na te wspaniałości...ten bigosik te gołąbki. Buberku pozdrów ode mnie Słowacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Buberek chyba się na mnie obraził, i mnie \'\'olał\'\'-nie napisał czy pomacha a ja biedna spędzę całą noc przy oknie z chusteczką w ręku i będę płakać buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Dziewuszki i Ty Buberku. Moja córcia też pobąkuje, że chce wyjechać z Polski. A moje serce zamiera. Ja mam jedynaczkę. Jest wspaniałą, radosną dziewczyną, kochającą poezję i zwierzęta. Jak jej nie ma to w domu od razu robi się ponuro i zimno. Ma 23 lata a potrafi podejść, przytulić się, lubi się rozpieszczać. Ma szczery uśmiech i najpiękniejsze na świecie wesołe oczy - jedno niebieskie a drugie nakrapiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski oczywiście ,ze Ci pomacham🖐️ tylko powiedz przez jaka miejscowośc mam jechac:)...B.Wdowo, moj syn też jest jedynakiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Reni otworzyla mi sie bolesna rana. Na tej stronce ktora podalas jest piosenka, ktora czesto puszczali w polonijnej stacji w Stanach przy okazji życzeń od rodzin z Polski. Ja tak strasznie tesknilam wtedy za domem ze przy okazji słuchania tej piosenki ryczałam jak bobr. Z jednej strony ukochany męż czyzna a z drugiej niesamowita tęsknota za starymi kątami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski - Buber się nie obraził tylko ma dylemat.Gołąbi czy Słowacja ??? Dziewuszki no co Wy - pisałam, że starczy dla wszystkich. Cieszy mnie, że tak am smakuję. Ale się Wam buźki śmieją. Kropeczko - no co Ty. Ja dopiero po 40 zaczęłam doceniać siebie. Mimo, że jestem przy kości - jestem najpiękniejsza, najzgrabniejsza, wiecznie młoda i szczęśliwa. Robię to na co mam ochotę. Bo właśnie taką kocha mnie moja córka, mąż i piesek. A innymi ludźmi przestałam się przejmować. Już Wam pisałam, że miałam dużo koleżanek. Do czasu bo po rozwodzie zrobiłam się według nich \"niebezpieczna\". I skończyły się przyjaźnie. Ale nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze ja na gołąbki się piszę, nie, nie pozwole pochłonąć Wam wszystkich, ja też chcę, daaaaaaaaaaaaaaaaajcie mi! I bigosik również!!!!!!! Biała, proszę nie daj im wszystkiego ja też mam ochotę, naprawdę ślinka mi cieknie. Odłóż, proszę dla mnie, niech oni wszyscy sobie w kulki nie lecą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji tej uczty i popijawy na urodzinach Wdowci przydałyby sie jakies toasty...co Wy na to . Ja proponuje taki: ZA oziębłych - żeby ich piwo rozgrzało, za skłóconych - żeby pojednało, za zmęczonych - żeby orzeźwiło, za smutnych - żeby rozbawiło, za obżartych - by im się łatwiej trawiło... i za nas wszystkich tutaj zgromadzonych, którym nic nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko - ja wiem jak to boli. I dlatego NIE PAMIĘTAM o przykrych rzeczach. Nawet jak mam kłopoty, chce mi się wyć to mąż o tym nie wie. On się bardzo przejmuje i po co ma się denerwować, sam bez rodziny, na obczyźnie. Jemu jest ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRACE - ale Ty masz szałową fryzurę !! A ja nienawidzę chodzić do fryzjera bo zawsze mi sknoci. I dlatego mam najprostszą fryzurę pod słońcem. A tak na uszko - mam w zamrażarce jeszcze zamrożone gołąbki. Zawsze robię dużo bo też lubimy. Kropeczko - toast super. To jeszcze raz za tutaj zgromadzonych. O rany a dllaczego mi tak wesoło i wzrok trochę zamglony ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki - proponuję toast na cześć Re-ni. To dzięki Niej naszej Mateczce Założycielce poznaliśmy się, polubiliśmy i życie stało się ciekawsze i piękniejsze. Re - ni jesteś WIELKA. Do śmierci Ci wdzięczne będziemy. NA ZDROWIE !!!!! PS. Piszę poznaliśmy itp bo mamy przecież BUBERKA. Był jeszcze Golas ale chyba zrezygnował. Pewnie się zawstydził swojej golizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[🖐️juz jestem czy mam szanse zalapac sie na torcika ... Re-ni muzyczka 😭 ale bardzo dziekuje,wiem ze mam przy sobie rodzine ale czasami brakuje mi przyjaciol ale ciesze sie ze znalazlam Was Wznosze toast niech zyje przyjazn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - no właśnie, za przyjaźń. A gdzie Jagdusia ???? Kala - pomachaj z daleka, żyjesz ????? O Matko - Ludzie!!! SAL SOLO śpiewa \" Never never comes\" jak ja kocham tę piosenkę. Ale niespodzianka super.... wzruszyłam się chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - chodź, chodź kochana. Masz tu talerzyk z torcikiem. O rany ale ze mnie stara sklerotyczka mam jeszce galareki w czekoladzie i kruche ciasteczka. Już podaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O maaamo dziewczyny ale sie zmordowalam ta walka o zarelko :) Rutkowski tys skorpion!!!!!!!Witaj zodiakalna siostrzyczko!Musimy za to wypic a co :) ;) Kropka przepoczwarzanie boli bo to jak porod!!!!Dam Ci cos przeciwbolowego-dziewczyny nalac szampana kropce a ja jej zrobie masaz karku-dalej siadaj dziewczyno. Toast za Matke zalozycielke_jak najbardziej wskazany-Reni dzieki Ci za wspanialy pomysl zaliozenia kawiarenkiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×