Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Wrociłam,,,bylo tak na 3 plus;))narazie net znowu dziala,,,ale szaaa nie zapeszam,,,,Buber ogladałam,,foty,,,fajnutkie. Pieką mnie policzki chyba mnie słoneczko podpiekło,,,jak grabilam sobie na dzialce.Pozdrawiam wszytskich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kropciu, jutro kupię te krople. Ale mnie rozebralo, czuję się taka choreńka, wyglada na grypę bo wszystko mnie boli, nie mam sił, no i gorączka. ...Dobranoc, trzymajcie się pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedzialek :) oj czytam Was i sobie mysle,ze jesien tuz ,tuz! Przeziebienia ,wirusy i grypy zaczynaja szalec!Re-ni serduszko ..dbaj o siebie...jak Cie boli caly czlowiek i masz goraczke to grypa jak nic! Moze powinnas na przyszly rok pomyslec o szczepionce na grype?Mojemu synowi lekaRKA NA KATAR ZAPISALA TABLETKI HOMEOPATYCZNE O NAZWIE CORYZALIA(och wybaczcie wielkie litery-zle wdusilam)i wiesz co?Pomogly! Nie bardzo bylam przekonana do nich ....ale pomogly naprawde! Biala biedactwo....moze choc pamietaj o robieniu krotkich przerw gdy pracujez na kompie...wtedy oczy choc troszke odpoczna?:)A Twoj jesienny bukiet jest pieeeknyyy......:). Kropeczko...och nie wiem jak Cie pocieszyc z powodu smutku i tesknoty za synem.....najwazniejsze,ze on jest szczesliwy i jest mu dobrze......odwiedzi Cie jeszcze nie raz -tak jak Ty jego! Toogra na opalona buzie mozna kupic zel lagodzacy fitmy soraYa gdyby Cie za mocno bolalo! Buberku i jak bylo na lonie natury?Pewnie wrociles wypoczety i objedzony owocami jesieni cooo?:) Aleksandra lokalna patriotko:)pozdrawiam Cie slonecznie Ja wczoraj na pogaduchach bylam u kolezani i ona poczestowala mnie salatka z grzybkow ze smazona cebulka i takim sosem z przecieru pom,oleju i octu!Wykonala rowniez straszna rzecz-dala mi sloik na sprobe i ........no wlasnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......moi chca isc na grzyby i mam im ja zrobic bo jest pyyszna! Co jest prawda ! O raaanyyyy ...znowu zaprawy ufff Milego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny:) Skorpionku Twoja intuicja jest niesamowita;) oczywiście że, ciasto upiekła moja żona. I faktycznie wrócilem objedzony sliwkami i winogronami.:D Re-ni nie daj sie choróbsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak u was mija dzien,,,,u mnie w pracy jak zwykle duzo roboty,,dzisejsza pogoda mnie troche wykonczyla,,,,nagle zrobiło się za cieplo:))dzisiaj bylam u znajomej lekarki ,zwazylam się,,o matko nie pytajcie się ile waze.....szok,,,a odchudzam się niby od jakiegos czasu....chyba musze suchy chleb wcinac,,,,,Pozdrawiam,,, Reni,,,mam nadzieje,,,,ze juz ci lepiej:))Biała jak oczka:))Skorpionik buziaki.Wszystkich pozostalych pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej,:) Pamietacie mnie jeszcze:)? Spedzilismy przemily weekend,pogoda byla piekna,zrobilam w domu bardzo duzo,lacznie z praniem,ktore wysuszone bylo na dworze.chyba musze unikac tego \"pola\":) Jak trudno zapomniec stare nawyki;)Dzisiaj ma juz padac deszcz i tak caly tydzien;(W NIedziele wbralismy sie z mm na wycieczce rowerowej,ogladalismy jesien na wsi,a mowiac wies,mam na mysli takie na prawde wiejskie proste zycie,ktorym zyje grupa ludzi zgodnie z zasadami kreowanymi prez ich przywodce Menno.Bardzo jest przyjemnie w rejonie gdzie oni prowadza gospodarstwa.Prowadza oni bardzo proste zycie,czasem nawet bez elektrycznosci.Czy sa szczesliwi?calkiem mozliwe.Patrzylismy na ich mlodziez jak grali w pilke zaraz po mszy w Kosciele.Wszyscy ubrani bardzo prosto i parawie jednakowo,grzeczne dzieciaki.Aha,co najwazniejsze,ludzi ci nie uzywaja chemii,wiec powietrze zdrowe,przesycone zapachem obornika:) Wpadne jescze do Was,teraz mam troche pracy.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani wieczornie 🖐️ Od dzisiaj znowu pracuje ale staram się oszczędzać i robię częste przerwy. Zaległosci mam tyle, że spod papierów mnie prawie nie widać.Wściekłam się, bo ja muszę wszystkich zastępowac a jak mnie nie ma to robota leży. To się chyba nazywa wyzysk. Wróciłam z pracy a córcia mówi, że kolega jej przyniósł CD z filmem i musi go szybko obejrzeć i jeszcze dzisiaj wieczorem oddać. Zrobiłam sobie kawkę i oglądałyśmy razem. Trochę to trwało bo robiłam często przerwy (dbam o oczka). A film jest piękny... Pomijając inne aspekty warto go obejrzeć dla samej Meryl Streep. Wygląda w tym filmie bosko i gra przepięknie. Gorąco polecam. Tytuł : \"Diabeł ubiera sie u Prady\". Jeszcze go nie ma w kinach bo premiera dopiero 6 października. Teraz idę z pieskiem ale jeszcze wrócę... Re-ni skarbie jak tam Twój katar ?? I gdzie pozostali ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Buber - jesteś.. A bo wiesz mnie strasznie, ale to strasznie interesuje... Czy ty byłeś w wojsku ???? Tylko szczerze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber zdjęcia cudo... że też ja przestałam... miałabym dzisiaj niezłą kolekcję. Ale ja robiłam portrety i przeważnie naszym rodzinnym dzieciom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem, ale znów na krótko ;) Witajcie wszyscy Pozdrawiam cieplutko całe średniactwo :D Przyszło mi tak latać do mojego wnusia,bo jest taka potrzeba i daje mi w kość niesamowicie :) nie ma jeszcze roczku, nie chodzi, a wszczędzie chciałby być ❤️, no to babcia tak go ciąga i wnusiowi w to graj, gorzej z babcią ;) Biała 2 wspołczuję tych dolegliwości, związanych z uczuleniem (jestem też alergikiem), stosuj się do zaleceń lekarza. Li-la, tak mi przykro z powodu choroby Twojego męża 😭 Re-ni, kuruj się i nie daj tym paskudnym infekcjom {zły], pij nalewki, chociażby takie czosnkowo-cytrynowe . Skorpionku, tak mnie ładnie nazwałaś..... Muszę przyznać, że prawie trafiłaś, tylko już teraz nie wyrabiam z tym, co bym chciala zrobić.... Posyłam 👄i wszystkim życzę spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala - Biber dziękuję za odpowiedź. Rozumiem to Twoje phi - pewnie sie spodziewałeś czekoś pikantniejszego, co ??? Niedoczekanie Twoje !!! Tralalalala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wam wszystkim......:) No na topiku dobrze sie dzieje.......:) kawiarenkowiczki tralaluja :) ;) co jest objawem dobrego nastroju,Buber jest poddawany \"damskiej lustracji\"co jest wysoce sluszne....powiem wiecej ..wskazane poniewaz jest jednym z dwoch meskich rodzynkow :) ;) Re-ni jak Twoja grypa biedactwooo....3maj sie i nie dawaj sie napastliwym i bezczelnym wirusom...a wogole to jak smialy zaatakowac nasza Re-ni(tu powininien byc emotek z rozezlonym skorpionem z biczykiem na wirusy czyli hmmm chyba z antybiotykiem w dloni ;)) Manny pranie wysuszone na dworze cuuudownie pachnieeeee.....ja staram sie tak robic jak najczesciej :) Mialczek..male dziecko potrafi i nastolatka oslabic i wprawic w stan totalnego wyczerpania :) ;) Ja juz wyroslam z \",malych dzieci\"ale mam sasiadke ktora ma 2 maluszkow i czesto mnie odwiedza...wtedy nawet roslinki w ogrodzie sa zagrozone bo dzieciaczki uwielbiaja obrywac listki i kwiaaaatkiiiiii a niektore z tych roslinek sa mlodziutkie i maja po kilka kwiatkowwww.......a mnie az serce peka na ten widok.....ale hmmmm no .....jakos to znosze ..co najwyzej lekko upomne :) Milego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani Moi 🖐️ Za oknem okropna pogoda, mglisto i deszczowo a mnie energia rozpiera mimo, że już mnie zdążyli w pracy wyprowadzić z równowagi... Ale ja mam ich głęboko w nosie... Tralala..... Odnośnie małych dzieci ... Mój ojciec zawsze powtarzał : \"chcesz mnieć dziecko czyste czy szczęśliwe\' ?? I dlatego naszym dzieciom wolno było robić wszystko. Próbowałam tłumaczyć, że kwiatków się nie niszczy ale jak całą czwórką wpadły za piłką w rabatki to zostawała goła ziemia....ku rozpaczy mojej mamy. Re-ni pomachaj chociaż, że żyjesz biedactwo !!!! Miłego dnia wszystkim życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani - a co tu tak pusto ???? Przyczepiła się do mnie jedna piosenka i stale ją nucę aż wszyscy na mnie potrzą spod oka....a co mi tam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOMUNIKAT:w zwiazku z awarią neta w domu........juz teraz zapraszam wszystkich na urodzinowe CIACHO I SZAMPANA,,,,,bawicie się na moje konto kochani w sobotę:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ...Żyję,żyję, dzieki za pamięć.Dziś już jest lepiej, wczoraj nie chcialo mi sie nawet wlączyć kompa. Ale dziś się stęsknilam, sciskam Was mocno👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Bielusia - zdradż co to za piosenka, czasami nam sie udaje miec dobry humor pomimo wszystko, tak trzymać. ..Manny - nareszcie i ja będę mogla wywiesic pranie na balkon, ach ! jak mi tego brakowalo. Suszenie w domu to nie to samo, to męczarnia, z suszarni w bloku nie korzystam bo kradną. ..Skorpioś masz rację ze będę się napyszniać balkonem, wlasnie wyniosłam kwiatki, niewiele zostalo bo same czerwone pelargonie. Bardzo ładnie wyglądają na tle piaskowej ściany, taki kolor popadl u mnie, a tak wogole to blok jest pomalowany na piaskowo - wrzosowo -niebieski kolor, szczytowe sciany pomaranczowe. Natomiast jesli chodzi o balkony to baljerki na niebiesko, a plyta pomaranczowa. W caolosci bardzo ladnie wyglada. Na razie, bo cos sie dzieje z klawiatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RENI - a nie wiem czy znacie... bo ja Wam nie pisałam ale ja mam swoją wielką PLATONICZNĄ miłóść... od 34 lat (a tak !!!). I właśnie sobie nucę jego piosenkę po francusku... Toogrusia - wszystkiego naj, naj, naj... niech Ci się darzy. Zdrowia i uśmiechu na twarzy, otymizmu i worka pieniędzy... Ale może do soboty uda Ci się wpaść do naszej Kawiarenki ??? PS. A ja balkonu nie mam..... buuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,ale mi jest smutno:( cholewcia ,,,,,chciałabym sie uczyć .....ale cóż za błędy trzeba płacić.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na stanowisku,wczoraj zmoklam jak szczurek:),dzisiaj dzien jest ladniejszy.Biala,witaj,ogromnie ciesze sie,ze jest Ci lepiej:).Toogra,❤️ wszystkiego NAJ,NAJ.....lepszego z okazji URODZIN:) Skorpionku,pranie oczywiscie bylo suszone na dworze,nigdy na polu:) Pozostalym zycze Milego popoludnia,Malisanko,trzymaj sie,nie mozna zasmucac slicznej buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×