Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Toogra zycze Tobie.....no wlasnie ..zycze aby Ci sie spelnilo wszystko to,o czym marzysz i czego pragniesz!A w prezencie przynosze Ci kamien przynalezny Twojemu znakowi-szafir.Kolor tego klejnotu symbolizuje kolor pogodnego nieba,jest obtazem harmonii duszy i sprawiedliwosci.Urok szafiru panuje niepodzielnie nad nasza polska kultura.Moze dlatego,ze wiele polskich dziewczyn usmiecha sie blawatkowymi oczami?:) A Ty jakie masz oczy? :) Re-ni dobrze,ze przemoglas chorobsko! Prosze teraz dbac o siebie i zapobiegawczo lykac witaminki:) Biala napisz co to za spiewajaca milosc,ja sie domyslam ale poniewaz nie znam francuskiego a nie chce sprofanowac nazwiska Twojego idola to wole poczekac na Twoja odpowiedz!Naaaapisz proosze.... Malisanka jejuuuu nie frasuj sie wacpanna :) ;).....uczyc sie zawsze mozna ......teraz tez! Dasz rade tylko smialo i do przodu!!!!! Jakby co ,to nasze dziewczyny i chlopaki beda Cie wspierac! A tak! Pamioetaj o tym!:) Manny a wiesz.....ja lubie czasem zmoknac aleeee....deszcz muuusi byc cieply i muusi to dziac sie latem!:) A powiedz ...jak Twoja rodzina krolicza..nadal taka lakoma i psotna?Bo moje krety sa jakby mniej aktywne i takie jakby hmmm mniej zlosliwe!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni,oczywiscie troszke zazdroszcze Ci nowego balkonu:),fajnie,ze masz odnowiony,zawsze to milej.Skorpionku,wczoraj bylo przynajmniej 25C na swiecie,czyli nie bylo tak zle,kataru -zadnego:)Toogra,jesli mozna to poprosze sampana za Twoje Zdrowie👄.U nas w pracy trwa remont,taki na duuuuza skale,wczoraj byl pierwszy dzien po przeprowadzce dwoch pieter.Zamieszanie wciaz trwa,ten remont to juz chyba jakis 6 rok,a moze nawet dluzej.Konca oczywiscie nie widac:( Wpadne jeszce moze wieczorem,jak nie zgine w tym zamieszaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota 52
syna nie ma komp wolny wiec buszuje po nim. o...o... znalazlam ciekawe wypowied\zi na tej stronie ale ja jestem za stara do was-sredniaczki.mam 54 lata iwlasnie w sobote zostalam babcia-mam wnusia Kubusia. pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny🌼 Macie ochotę na szarlotkę , własnie żona wyciąga ja z piekarnika :D Skorpionku ja tez czasem lubie moknac na letnim deszczu tylko nie sam..wiec jakby co to mozemy moknac razem ;) Hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczornie... Wpadłam i zaraz wypadam bo umówiłam się ze znajomym prawnikiem. Nawet sobie nie wyobrażacie ile mam spraw do załatwienia w związku z przeprowadzką, ze zmianą dowodu łącznie. Najgorsze jest latanie po urzędach, pilnowanie terminów...Kończy mi się karta płatnicza i mam 35 dni przed złożyć podanie w Banku, że nie chcę drugiej. Muszę zmienić bank bo w moim nowym mieście nie ma CUPRUM BANKU. Jednym słowem horror... Skorpionku - Salvatore Adamo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota - GRATULACJE !!! Co to znaczy za stara ???? To jest najpiękniejszy wiek !!!! Buber - witaj. Gorąca szarlotka ?? A z cynamonem ??? To ja się piszę bo uwielbiam !!! . Poproszę kawałek ale nie od brzegu. A do tego proponuję herbatkę Lipton. Może być ??? A swoją drogą - masz super żonę, nieprawdaż ? Nie możesz jej \"przytargać\" do naszej Kawiarenki ??? Bo my ją już baaaaardzo lubimy i Ty o tym wiesz. Cholewka, że też ja zaraz muszę znikać.... Malisanka - dziewczyno, \"znowu w życiu Ci nie wyszło\" ?? Nie przejmuj się. Ja też mam ostatnio w pracy piekło.. i co z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku,ja tez chce szarlotke:) Dorota,witam Cie milutko:) NIe przejmuj sie nic,tutaj nie pytaja o wiek,a jest bardzo faaaaaajnie:) Tak na marginesie,gratuluje wnuczatka\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 TOOGRA 🌼 Życzę Ci... ...spokojnego snu i radosnego przebudzenia; ...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęłaś, a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć; ...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim mogła przetrwać złe chwile; ...wiosny - tego zachwytu, który ciągle przerasta Twoje oczekiwania; ...abyś zawsze była komuś potrzebna; ...tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Twój widok, albo gdy dostrzegasz ukochana osobę na końcu peronu; ...radości myślenia, ostrości spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia... ...abyś znalazła szczęście, którego szukasz. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie Trochę zaskorupiłam się w sobie i smętna snułam się po domku...znowu musiałam się żegnać z bliską mi osobą. Jak na mnie to za dużo tych powitań i pożegnań i do tego boli. Zawsze preferowałam spokojne , rodzinne życie, pełne miłości i radości.Gdzie można było na sobie polegać, gdzie się snuło plany na dalsze dni , tydodnie , miesiące. Życie w którym ważne były tradycje. Od kilku lat to wszystko skończyło się , a mnie mimo upływu czasu coraz trudniej się z tym pogodzić. Pewnie Skorpionku...niedługo będę się witać , ale za chwilkę żegnać. A to nowy przyczynek do smutku i niedobrych myśli. Witam nową duszyczkę w naszym gronie i gratuluję wnuczątka. Odwiedzaj nas jak najczęściej i pogwarz z nami o wszystkim co Ci w duszy gra Biała dasz radę Reni zdrowiej i nie szalej na balkonie zabardzo. Malisanka...będzie dobrze. Buber...czy TY nas chcesz utuczyć hę ? Rutkosiu, Jagodko, Kala, Lila, Many, Mralczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Buber, coś mi zapachniało, ale nic nie widzę ;) Te sznurki (link) nie do szarlotki.... No trudno ;) Jakoś wytrzymam ;) Dorota 52 jak fajnie, że tu dotarłaś wraz z wnusiem :D Gratuluję babciu ❤️.Melisanko, co Ciebie dzisiaj tak smuci ? Może jutro będzie weselej :classic_cool:, życzę Ci tego :) Kropeczka nie martw się i nie smuć tym pożegnaniem, bo zawsze następne jest powitanie 🌼Cierpliwości troszeczke. Biała, tak mnie nastroiłaś tą swoją miłością , że odgrzebałam płytę i słucham teraz...ach...ach...jak pięknie śpiewa ❤️ Jestem zodiakalny Baran, ale straszliwie wrażliwy.... Toogra, życzenia będą w sobotę, ale i tak już dziś życzę Ci naj...naj...najlepszego 👄 Śpijcie wszyscy smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem z powrotem... Ach, jak tu przyjemnie pachnie. Nie wiedziałam, że mamy tylu amatorów szarlotki... Miałczek - Ty masz jego płytę ??? Nie gadaj ???? Ale ma głos skubaniec, prawda ??? Kropeczko - ja takie nastroje mam co dwa tygodnie. W sobotę ryczę z radości bo mąż przyjeżdza a w niedzielę ryczę bo odjeżdza. Do tego dochodzi lęk bo on jedzie daleko a wariatów na drodze nie sieją... Kochani - ale przeżyłam szok !!! Już Wam pisałam, że brat mojego męża zginął w wypadku samochodowym. A dzisiaj miała wypadek jego żona. Jakiś wariat wcisnął się wyprzedzać na trzeciego. Całe szczęście, że obok było orne pole. Samochód koziołkował i jest do kasacji a pasażerom nic poważnego się nie stało poza złamaniem ręki i paru guzami na czole. Policja złapała drania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was wszystkich ze Szwecji. Wasza szarlotka tak pachnie, że zatęskniłem za Kawiarenką. Buber witaj \"rodzynku\". Pozdrawiam Was serdecznie. Niedługo wracam to więcej napiszę. Osobne ukłony dla Reni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Toogrusia kochana sciskam Cię mocno i życzę wszystkiego dobrego, przede wszystkim zdrowia i pogody ducha, malo zmartwien, duzo radości. Szkoda ze nie bedziesz mogla być z nami w sobotę, a może coś jeszcze wymyslisz? Buberku ja tez chcę szarlotkę, ostatnio nas rozpieszczasz i bardzo dobrze. Czy Twoja żona wie jak ją podziwiamy ? ..Dorotko pozdrawiam Cie serdecznie i gratuluję wnunia, ja też jestem babcią, mam dwie wnuczki. Miło ze zwóciłas na nas uwagę, a będzie jeszcze bardziej miło jeśli do nas dołączysz, zapraszamy. ..Kropeczko droga wiedz że Ci wspóczuję i bardzo bym chciala pocieszyć, ale cokolwiek powiem i tak bedzie bolalo - trzymaj się. ..Biala..to okropne, brak mi slów.Całe szczęście ze nic się nie stalo, drania złapano, ale czy napewno odpowie za to ?.bo róznie ostatnio z tym bywa. ..ERLEND dzieki za pozdrowienia i za pamięć, fajnie Cię widzieć. Powodzenia, oby udało Ci sie wszystko pozalatwiać. Pa,pa Kochani, troche się zasiedziałam. SPOKOJNEJ NOCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaaaaajcie Kochani 🖐️ Ale jestem zaspana bez mocnej kawy to się dzisiaj nie obejdzie. Pogoda okropna. Szaro, buro i ponuro... Ale damy radę... Czy Was tez doprowadzają do białej gorączki wszelkie reklamy ????? na mnie działaja jak płachta na Byka !!!!! Miłego dnia wszystkim życze.. Dzisiaj także będę sobie nucić bo coś się nie chce ode mnie odczepić ta piosenka.... Tralala..... PS. Buber - zostało coś szrlotki ??? Do tej mocnej kawy ??? Proszęęęęęę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeesc Wam! :) Ooo mamy nowego goscia ..witaj Dorotko....chyba musze Cie uswiadomic :) a wiec juz pisze co nastepuje :okresy w Zyciu kobiety sa nastepujace:okres noworodkowy,niemowlecy,przedszkolny,szkolny,dojrzaly i SREDNI.....czyli ten najbardziej aromatyczny i pysznyyyyyyyy :) a dalej to oczywiscie sredni ,sredniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii booo my -kobiety wlasnie tak mamy i juz! I prosze nie marudkowac :) a\\zreszta juz o tym pisalam -nie liczy sie wiek metrykalny ,wazniejszy wiek duszy! A Ty masz ja mloda !!!!!!!! Buber ja to podejrzewam ,ze Ty chyba sie odchudzasz a nas chcesz hmm noooo co nieco zaokraglic na cieleee:) ;)...zakladam tez druga mozliwosc......Ty wiesz,ze ze mnie kiepski cukiernik i mnie dreeeczyyszzzz i ciasteczkowoooo :) ;) i przychodzi mi tez na mysl trzecia-najfajniejsza opcja ......masz bardzo uzdolniona malzonke i bardzo Cie to cieszy i dlatego masz przeogromna ochote pochwalic sie tym :) . Erlend milo.ze znalazles czas by odezwac sie do nas1 Biala a wieeesz....mnie jak czasem \"dopadnie jakis utwor\"to potrafie go sluchac z godzine....co moja rodzinke doprowadza do nooooo....dooooo silnego stanu wzburzenia:) ;) i stwierdzili,ze na Gwiazdke kupia mi sluchawki bezprzewodowe bo \"ze mna to juz wytrzymac nie mozna\":)Eeeee ale tak zle to chyba nie jest! A reklamy i mnie podnosza skutecznie cisnienie i powoduja znaczny wzrost adrenaliny we krwi .....mowiac kolokwialnie wkurzaja mnie okruuuutnieeeeeeeeeeeeeee........no ale co moge zrobic?Pofukam ze zlosci i troszke mi mija...do nastepnego razu!!!!!! Ja dzisiaj znowu dzialam kuchennie to znaczy zawiezlismy swinke do rzeznika i dzis odbieram wedliny od niego...czeka mnie wiec pakowanie a w domku bedzie pachnialo jak w sklepie wedliniarskim polska kielbasa i biala .......co moje 2 koty wprawia w taki stan ekscytacji ,ze az drapia pazurkami w drzwi! łobuzy jedne...... Milego dnia kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yes!!! Ktośtu pisze o białej kiełbasie wielkopolskiej!!;) Skorpionku A Ty mnie nie kusisz ona kiełbasą poczekaj, niech ja sie zjawie w Wielkopolsce już ja wytropie Twoje siedlisko ze spiżarnią włącznie:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:):( tak mam uśmiech i smutno mi ,dziwne wiem ale,,,,,w pracy i tak ogólnie to wszystko jest ok nie mogę marudzić ,,,,chce się uczyć i tu zaczynają się schody mam strasznie marne szanse na dostanie się ,,,,bo,,,,,pierwszeństwo mają osoby które pracują w tej dziedzinie a ja,,,:( niestety .... )ehhhhhh aaa i jeszcze sa egzaminy ,,,,, usmiechuuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie środowo Malisanko jesteś straaaaaaaaaaaaaaaaszną pesymistką Czemu ty z gory zakladasz iz nie dostaniesz sie . A może nie zaszkodzło by trochę wiary w siebie i pozytywne myslenie. To nic nie kosztuje , a jest połową sukcesu...pomyśl że dasz radę :-) 3majcie się moi mili....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekścik adekwatny do tego z czym borykam się codziennie odpalając kompa Rymowanka - dla tepsy wiązanka Dziękuję Ci tepso - Ty moje zbawienie, Że mi utrudniasz z Netem połączenie. Gdy się ze światem połączyć chcę grzecznie, Ty mi to utrudniasz bardzo skutecznie. Bo gdy jak co dzień, zapuszczam dial-upa, Po raz kolejny robisz ze mnie przygłupa. Bo nijak inaczej nazwać tego nie można, Gdy dzień trzeci z kolei, Twa sieć wciąż nie drożna. I Twe cudne serwery od siedmu boleści, Co na nich cały Twój galwas się mieści, Ślą one do mnie pewien \"miły\" komunikat, - Toż to na skalę światowšą unikat! \"Twój limit czasu został przekroczony.\" Głowił się nad tym już niejeden uczony, Cóż ten wspaniały monit znaczyć może? Że Twe serwery poczuły się znów gorzej? Po próbach kolejnych nadzieja ma zgasła: \"Trwa weryfikacja użytkownika i hasła\". I w tym momencie, mógłbym to przysiąc, Że gdybym czekał tu minut i z tysiąc, I pół mej pensji na cel ten przeznaczył, To i tak nic innego bym już nie zobaczył. Więc może to modem - sprawdzam ustawiemia, Łudząc się i oczekując z Twej strony zbawienia, A może w Windowsie, jakiejś dziury istnienie, Blokuje skutecznie me z Tobą połączenie. Więc szukam i ściągam czym prędzej już cracka, By móc na Ikspeku zapodać Service Packa, Lecz na nic me trudy, to nie jego wina, Bo Ty tak samo trakujesz też Pingwina. I w tym momencie puszczają mi nerwy, - Czemu cholero rozłączasz mnie bez przerwy! Ech szkoda, bo gdybym, o Twej polityce wiedział, To dni kilkanaście bym nad projektem nie siedział, Bo po cóż mam z siebie siódme poty wyciskać, Skoro mych projektów i tak nie dajesz mi wysłać. I me projekty, choć genialne i wspaniałe, Stały się przez ten czas, lekko przestarzałe. Co z nimi teraz zrobić? Powiem. Będę szczery, Mogę je sobie zapodać w... cztery litery... I co ja widzę?! Twe łapsko, podsuwa mi swą tacę Myśląc, iż rachunek za to, Ci jeszcze zapłacę. No cóż, to się w końcu kiedyś stać musiało, Więc już wytaczam przeciw Tobie działo. Gdy trwać tak będziesz, wtym swym błogim stanie, Wydarzy się rzecz dla Ciebie straszna - nieoczekiwanie, Bo dnia pewnego, gdy już będziem w Europie, Każdy tylko dojdzie i Ci po mordzie dokopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znow jestem w tyle i nie wiem co sie dzieje,,pozdrawiam serdecznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny jesienny dzien:)Biala,rozumiem co czujesz.Tutaj tez nie brakuje lunatykow za kierwnica,a juz szczegolnie jezeli chodzi o Ronda uliczne.Jest to nowoscia i ludzie tak narzekaj,ze to niebvezpieczne,itp,czytaj :zmuszajace do myslenia:(Znam ludzi,ktorzy potrafia jezdzic w kolko,nie mogac znalezc wyjscia.Smutne,prawda? Skorpionku,swinka...?Zycze Wam wszystkim bardzo milego popoludnia.Dzisiaj wstalam o 6 rano,narobilam pierogow,posprzatalam w domku,teraz moge troszke popracowac:( Malisanko,prosze Cie,badz dobrej mysli,na pewno bedzie dobrze:),ja trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,,,,,,probowałam dostac się na neta od godzin,,,,i udalo się,,,,,KROPKO chyba masz te same problemy co Ja jak sądze po wierszyku/Pozdrawiam stare i nowe znajowme z forum.Uklony dla panow:)).Reni w sobote bede jednak w domciu ,,,nie jade na dzialke,,,bo syn idzie na warsztaty informatyczne ,,,,wiec wyjazd odpada.jesli łaskawa neostrada mnie wpusci to napewno do Was zajrze.Aby poswietowac urodziny.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała Ty zbierasz pszepisy na różne serniczki a ja właśnie znalazłam cos takiego- moze cie zainteresuje ROLADA SEROWA 75 dag białego sera 2 żółtka łyżka miodu 2 czubate łyżki cukru pudru łyżka margaryny 7 łyżeczek galaretki morelowej lub brzoskwiniowej (w proszku) 2 paczki herbatników (po 100 g) szklanka posiekanych orzechów 2 łyżki skórki pomarańczowej 3 figi 5 daktyli 5 suszonych moreli 5 łyżek rodzynek pół tabliczki gorzkiej czekolady łyżka rumu lub winiaku (ewentualnie wódki z kilkoma kroplami esencji rumowej) Ser zemleć 3 razy. Figi, daktyle i morele pokroić w kawałeczki. Czekoladę pokroić w małą kostkę. Herbatniki przełożyć do foliowej torebki i pokruszyć, np. wałkiem. Żółtka z cukrem utrzeć na gładką masę i nie przerywając ucierania, stopniowo dodawać margarynę, zmielony ser oraz rum. Galaretkę wymieszać z 2 łyżkami zimnej wody, a następnie rozpuścić w 3 łyżkach gorącej wody i odstawić do wystygnięcia. Do utartej masy serowej dodać miód, 2/3 pokruszonych herbatników, 2/3 posiekanych orzechów, pokrojoną czekoladę oraz bakalie i wszystko razem dokładnie wymieszać. Na koniec wlać tężejącą galaretkę, wymieszać i tak przygotowaną masę schłodzić w lodówce. Z tężejącej masy uformować wałek i obtoczyć w mieszaninie pozostałych herbatników i orzechów. Ciasto zawinąć w folię spożywczą i na 4 godziny włożyć do lodówki. Przed podaniem roladę pokroić w plastry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wieczornie:) mogę wreszcie troche klapnąć na mojej szanownej d...i :) nalatałam się dzisiaj cały dzień.....list wysłany:) co dalej zobaczymy,,,,,, z tego wszystkiego \"zapomniałam\" cały dzień o jedzeniu:( ....słuchajcie ja jestem realistką:) wiecie doskonale ,że nie chce być pesymistką!!! cóż zobaczymy ,czas pokaże i egzamin,,, ...mam troszke zaległości co się dzieje w naszej kawiarence ,ale nadrobie dziś już nie,,,,, Toogra wszystkiego naj naj,,,,co tylko sobie wymazysz,,,,:):):) miłego wieczorku:) ,,,dziękuje za wsparcie,oj potrzebne mi ono będzie potrzebne,,,,naprawde,,,,kto wie może jeszcze uwierze ,że mazenia się spełniają-okaże się,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Ale piekny wieczor Własnie wrocilem ze spaceru po naszym Starym Mieście.I w środku tygodnia dużo ludzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, Hop, czy jest tu kto ???Witajcie Kochani wieczorkiem. ...Bielusia.....reklamy ?, na mnie tez tak działają, normalnie brak słów. Za każdym razem przeklinam jak szewc, bulwersuję się niesamowicie, no ale co z tego ? ...Skorpioś...własne wyroby to jest to, swojska kiełbasa, kaszanka. W sklepach wędliny są coraz gorsze jakościowo, przynajmniej u mnie. Wyglądają apetycznie a jak się przyniesie do domu to nie nadają się dojedzenia. ...Malisańciu....marzenia się spełniają, ale pod jednym warunkiem - trzeba w nich wierzyć. Dasz rade, cały dzień nie jadłaś i żyjesz, więc jesteś silna. Ja na Twoim miejscu dawno bym padla z glodu. ...Buberku....jesli chcesz wytropić Skorpionka, to pośpiesz się puki swieży zapach wędzonki, bo pózniej nie będziesz miał szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jeszcze ja nocnie. Kropeczko - kochana jesteś.Na pewno wykorzystam, tylko bez skórki pomarańczowej bo nienawidzę okropnie !!! Jestem dzisiaj padnięta, w pracy \"wyścig szczurów\" na moje miejsce..możecie sobie wyobrazić co się dzieje. Wróciłam z pracy i nawet obiadu nie jadłam.Tak mnie boli głowa, że nie mogę sobie miejsca znaleźć. Jestem po 3 tabletkach i nie pomagają. Położyłam się ale jeszcze gorzej. Mam wrażenie, że mi zaraz wybuchnie. Idę na długi spacer z Ropuszkiem - może świeże powietrze mi pomoże.... Do jutra Kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, Hop Manny jesteś?.Ja jeszcze nie śpię,specjalnie zajrzalam żeby sprawdzić czy się nie zgubilaś w tym zamieszaniu podczas remontu. Ty nie zartuj i uwazaj na siebie, bo co my biedne zrobimy? ..Biala....mam nadzieję że po spacerku trochę Ci ulżyło,śpij dobrze, obyś rano nie musiala wstawać z bolem glowy. ..Kropciu...ja też skorzystam z przepisu, ale czy uda mi sie tak zwinąć w roladę żeby się nie rozwalalo ?, no nic trzeba wyprobować. .....................D..O..B..R..A..N..O..C.............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha, Re-ni,jestem.ale uciekam do domu,juz jezdze zupelnie po ciemku,ale jaka frajda:),wpadam do domu tak zmeczona,ze tylko kapie sie ,czytam troszke i lulu:) Spie jak kamien do 6 rano,no i kolowrotek od nowa.Przez ten paskudny remont mam pokoj bez okna:(,przedtem mialam z widokiem na ulice.Duzo usmiechow na jutro,kiedy wstaniecie ,zycze Wam milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×