Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Witam w Piatek,troszke popracowalam i ...ide do domu.Wracam jutro.Teraz pojde zrobie sobie male zakupy,takie dla siebie,na poprawe humorku;)Co Wy wyprawiacie z tymi laczkami,u nas w domu zawsze mowilo sie laczki no i czasem kapcie,zabawne z tym naszym jezykiem,ma niesamowite bogatwo slow.Buberek okropnie tutaj rozrabia;) Skorpionku ten paskudny remont to jest u mnie w pracy,nie w domu.Ciagnie sie toto calymi latami,jak zrobia jedna czesc,to jest przeprowadzka i remont trwa w nastepnej czesci budynku.Budynek jest dosc stary,postawiony w 1925 roku,ciagle jest powiekszany .Pierwsza czesc remontu to bylo usuwanie sufitow,ktore byly zrobione z azbestu;( Poniewaz samych pracujacych mamy ponad 1000(razem pelno i pol -etatowych) , jest trudno utrzymac wszystko w pelnej funckcj jednoczesnie remontujac.Po prostu kazdy musi byc cierpliwy i wyrozumialy;)W weekend bedziemy \"zamykac\" ogrodek,Krolik moze sobie teraz grasowac bezkarnie;)Zycze Wam wszystkim milego popoludnia i do \"napisania\" jutro;)i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała te lwy bo były i są dwa stały kiedys przy zamku w poblizu Katedry Ponieważ były dewastowane przez chuliganów po renowacji znalazły miejsce na schodach Ratusza na Starym Rynku. Buberku fakt Płock jest ładnym miastem szczególnie skarpa z ktorej widać naszą katedrę i zamek. Władze miasta ją pięknie oświetliły więc widać ich kontury nawet w nocy. Tylko żeby jeszcze tak nie śmierdziało fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitajcieKochani ...Skorpionku....u mnie \"Laczki\' są nieznane, przynajmniej ja pierwszy raz słyszę. Fajnie tak poczytać jak piszesz gwarą, mogę się tylko domyslać o co chodzi. Masz rację ze mama powinna brać leki, na razie dostala od lekarza domowego uspokajające, np. dziś było lepiej, zobaczymy może nie będzie konieczny psychiatra - oby. ...Biała....piesek przesympatyczny, jest taki pokorny, czy on nie prosi o watróbkę. ...Kropciu...dla mnie spacer po lesie w tak piękny jesienny dzień, to sama przyjemność, a jescze nazbierać grzybow ?. Nie dziwię Ci się ze poprawilo Ci nastroj. ...Malisanciu....a co ciekawego się mozna dowiedzieć, bajzel, bajzel i jeszcze raz bajzel.To niesamowite żeby doszło do takiej sytuacji w kraju jaka jest. Mam nadzieję ze przy wyborach ludzie przejrzą w końcu na oczy. ..Dziewuszki, ja jak zwykle po nocy, ale ostatnio mam mniej czasu, więcej siedzę z wnuczkami. Dzis np. bylam u nich prawie caly dzień. No ale juz zmykam, najwyższy czas. Pa,Pa Kochani - do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK jak obiecałam zapraszam na TOrcik Rafaello ,,,serniczek i szampan:)) potem proponuje roznego rozdzaju sałatki ,,,,i napoje ;))Milej soboty i częstujcie się,,,Solenizantka stawia:)) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeesccc Wam...ummmmm juz teraz wiem co mnie wywabilo z lozeczka...Toogra to Twoje specyjalyyy ummmm Rafaello uwielbiam,szampan ...przepadam i salatki jejuuuu co tu wybrac?Najpierw ciacho poootemmmmm szampan za zdrowie solenizantki (dziewczynoo ale ten torcik pychotkowy) :) a na koncu sprobuje te roznobarwne salatki....taaaaaaak.....Noooo skorpionica siedzi u Togry z zadowolona mina i mysli sobie...\"Fajna dziewczyna z tej Toogry i jaka swietna pani domu i jaka goscinna........\":) Dzis ma byc wszedzie piekna pogoda wiec lapmy promienie slonca,cieszmy sie cudowna feeria jesiennych barw....:)Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ...Toogrusia kochana jeszcze raz wszystkiego najlepszego, własnie kawkę piję więc torcik, serniczek jak najbardziej, a szampanik trochę póżniej. ..Pogoda przepiękna, słoneczko swieci, cieplutko, och ! jak fajnie. Zaraz biorę się za mycie okien, przynajmniej ze dwa, nie będę bardzo szaleć bo jeszcze troszkę mnie trzyma grypka. ......Li-lcia...gdzie Ty się podzialaś ?, Kalusia, Asia, Rutkoś i inne Dziewczyny, odezwijcie się. Pozdrawiam Was - całuski👄👄👄👄👄👄👄👄👄 .....Malisańciu...jak się masz ? Trzymajcie się kochani, milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toogra 🌼 Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:) Kropoeczko czyżbys pochodziła z Płocka? Wiesz nie tak dawno dosyc czesto bywałem w Plocku służbowo.Średnio 2 razy w miesiącu. Iczasem udawało mi sie znaleźć czas zeby zajrzeć na płocka starówke zwłaszczA na wisone i wlecie. Mam taka swoją ulubiona ławeczkę na skarpie po duzym dębem bodajze na ktorej zawsze siadywałem i odpoczywałem. I raczyłem sie pieknym widokiem na doline Wisły:) Zreszta nasze Mazowsze jest piekne. Pozdrawiam panie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani piekny dzionek nastal w kawiarence imprezka sie rozkreca...Togrusiu jeszcze raz STO lat . Milo w takim nastroju dzionek przemierzac. Ja za chwileczke wraz z corka jade na lono przyrody...do kolezanki tej od agroturystyki. Mam nadzieje zrelaksowac sie tym razem w ciszy i spokoju. Buber tak mieszkam i urodzilam sie w Płocku. Podzielam Twoj zachwyt nad dolina Wisly ...to jedno z piekniejszych miejsc w naszym miescie. Nie wiem czy wiecie ze te piekne widoki na zalew Sobotki nakrecono i wykozystano w filmie \" Nigdy w życiu\" Pozdrawiam i zycze dobrej zabawy na urodzinkach Toogry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko - naprawdę??? Bardzo się cieszę bo ja uwielbiam ten film i się zastanawiałam, gdzie oni znaleźli takie piękne plenery. Ale się objadłam torcikiem i sałatkami u Toogrusi. Idę z Ropuszkiem na dłuuuuuuuugi spacerek. Ale wrócimy jeszcze na wieczornego szampana i kawkę. U mnie przepiękna pogoda aż żal siedzieć w domu.... Na razie Kochani. A tak a propos - gdzie pozostali ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,wlasnie,gdzie pozostali?Ja zglaszam sie na stanowisku,jest ponury,ale cieply dzien.Zycze wszystkim usmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,mam klopoty z otwarciem stron,a tak bardzo chce obejrzec zdjecia z Warszawy no i oczywiscie baaaardzo chce poznac Ropuszka:)Sprobuje jeszcze pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOI Kochani dzieki za pamiec,,siedze sobie dzis sama w domu,,syn na warsztatach inforamtycznych do wieczora,,,rodzice pojechali na dzialke,,,przyjaciel poszedl na mecz ,,,,Wiec spedzam do 19 ten dzien z Wami:)))Dziekuje za zyczonka,,czestujcie się,,,,jakby co doniose,,,lodowa pełna.Moze ktos reflektuje na drinka z sokiem z grefruta czerwonego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze ,,,czestujcie się ,,szampan chlodził się w lodowce,,,,wlasnie wyjełam....i leje babeli szaleją plu,,,plum A moze tance i pląsy ??szkoda ,,ze to nie real ale bysmy dały czadu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toogra,jest Sobota,Twoje Urodziny,ja nieszczesnik ,pracuje,ale..... do szampana i tancow ..........pierwsza:)♪♪♪♪♪Sto lat......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - hej ! ....mialam się tylko zdrzemnąć, a zasnelam na dobre, teraz jestem połprzytomna. Ale mowa o tańcach ?, ja też chętnaaaaaaaaa. ...Toogrusia piję szampana za Twoje zdrowie, oby Ci zawsze dopisywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej, Biala oczywiscie,ze moze byc jak najwiecej,jak najdluzej,jak najzdrowiej.....:)NO to mile Panie,zdrowie Toogry♪♪♪♪♪♪Niech Jej Gwiazdka Pomyslnosci nigdy nie zagasnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostalam chyba znowu sama przy stoliku,nawet solenizantka schowala sie:) Wczoraj zupalnie niespodziewanie mm wrocil do domu wczesniej i zafundowalismy sobie bardzo dlugi spacer w deszczu.Ja zajrzalam do sklepu z naturalna zywnoscia,kupilam olej z konopii,a mm przyciagnal butelke wina ,rodem z Chile,nawet dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas jestem... Tylko te bombelki maja swoja moc.... i muzyka mnie nastroiła marzycielsko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toogra - sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych w życiu przyjemnych wrażeń i jeszcze dużo usmiechu, oraz moc słodyczy Tobie w Dniu Twoich Urodzin, miałczek życzy 👄 A to , solenizantko, dla Ciebie ❤️ http://img1.spx.pl/u/yczy_13984.jpg Dzięki za poczęstunek. Jeszcze chcę drinka z sokiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manny nie jestes sama, własnie otwieram drugiego szampana. A co !, ma się zmarnowac ? Biala coś słabą masz glowę, a jeszcze drink, chyba nie odmowisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze,jak zwykle wygralyscie(tylko dlatego ,ze jestescie sympatyczne;),ja tez poprosze o szklaneczke urodzinowego trunku,a jakze ;),to co,ze pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałczek ....witaj, widzisz to co ja ???????, w jednym czasie pisalysmy.POZDROWKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odmówię Reni, odmówię - bo ja nie znoszę grejfrutów - kiedyś się zatrułam sokiem... A głowa słaba bo ja dość dużo tego szampana "wytrąbiłam' bo lubię. a co sobie będę żałować jak taki dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni, widzę widzę, to rzeczywiście niesamowite....:D Ale nie widze drinka z sokiem, a to już mnie smuci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki - czy Was to nie zastanawia, że nie ma pewnych osób ??? Że też zapach drinka nie zwabił Jagdusi, Rutkowskiego .. nie wiem co się dzieje z Kalą. Buber też whisky nie przytargał.... dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala,ja podejrzewam,ze ludzie powyjezdzali za miasto,to przeciez pierwszy dzien Jesieni,u nas nareszcie wyszlo Sloneczko i widac,ze jest przyjemnie(oczywiscie widzialam z okna w korytarzu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×