Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Li-la, próbuję sobie wyobrazić, co przeżywasz?, ale wiem, że to nie da rzeczywistego obrazu ;) Współczuję serdecznie i przytulam Cię mocno ❤️ Trzymaj się, kochanie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nareszcie weekend. Skorpion, narobiłaś mi apetytu na rurki ze smietana. Juz wieki minęły kiedy jadłam cos słodkiego. Nie przepadam za słodkościami, nie słodzę nic, ale czasami nachodzi mnie taka chetka że zjadam co mi wpadnie w rękę. I potem na długi czas mam spokój. Może obniza mi sie nagle poziom cukru? Li-la, marudź, tu możesz. Kiedyś człowiek musi wyrzucić z siebie to co mysli, bo inaczej psychika siądzie. Idę dzis do fryzjera, podciąć włosy. Mam juz takie paskudne że strach. Słoneczka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) 🖐️ Skorpionku mam na weekend nalot trzech wielkopolan czyli siostrzenców mojej żonmy. Bedzie wesoło. Co prawda białej kiełbasy chyba nie przywiozą ale cos poznańskiego chyba przyjedzie;) Jeden poznaniak bedzie bral w 2 edycji biegu Run Warsaw organizowanego przez Nike. A pogoda na weeken zapowiada sie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś jest taki szczególny dzień, który jest raz w roku ...dzień chłopaka...więc ja mili nasi topikowi Panowie Z okazji Waszego Święta - my, dziewczyny, życzymy każdemu chłopcu: - Dziewczyny - tylko tej najfajniejszej, - Ciastek - tylko tych najsłodszych - Samochodów - tylko tych najszybszych - Zabaw - tylko najweselszych - Przygód - tylko najciekawszych ... i butów - takich, co najlżejsze w których wszędzie mógłbyś dotrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomor jakiś w naszej kawiarence , ani żywego ducha. Zostawiać dziewczyny wasze robótki, papiery, sprzątanka i biegiem do kawiarenki właśnie zaparzyłam świeżą kawkę Coffee ) (( Break (\"\"\"\"\")o \'\'\'\'\'\'\'\' Liczę na Wasze ciasteczka jakieś pyszniutkie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko jestem..juz jestem i z przyjemnoscia wypje kawke ufff dzis walcze z pracochlonnym obiadkiem-robie potrawke z kurczaka czyli gotowany kurczak,ryz ,sos z rodzynkami i groszek z marchewka (corka wyjezdza jutro do akademika a uwielbia te potrawe wiec musze ja porozpieszczac przed wyjazdem) Nasi kawiarenkowi chlopcy i wszyscy inni jesli to czytacie ,zycze Wam z okazji Waszego swieta aby wszystkie Wasze dobre pragnienia i marzenia spelnily sie z nawiazka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIALA2
Witajcie moi Mili 🖐️ No nareszcie.. a już myślałam, że najbliższe lata spędzę za kratkami bo byłam o krok od morderstwa. W Telekomunikacji mi stale wmawiali, że muszę kupić nowy twardy dysk. znajomy informatyk sprawdził wszystko i wspólnymi siłami zrobiliśmy awanturę. Oczywiście głównie ja "rozwarłam paszczę" i pokazałam mój "byczy" temperament ale swoje osiągnęłam. Nie dość, że mam w końcu idealne połączenia to na dodatek dostałam ulgę w opłatach. A co niech sobie nie myślą chamy niemyte !!!! No to upuściłam trochę jadu.. a teraz dorzucam do kawy beziki i pierniczki w czekoladzie - kto chętny ?? CHŁOPAKI- Życzę Wam słodkiego, miłego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku - ja jadłam taką potrawkę i bardzo mi smakowała. Ale u mnie z wiadomych względów kurczak oznacza rosół !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała Ty nie pytaj tylko biegiem na stół z tymi bezikami...uwielbiam je mniam. Ale długo musiałam na Was czekać ...kawka wystygła , biegnę zaparzyć świeżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala oj poczekaj ,nie umykaj tak predziutko!Ja niedawno wrocilam z zakupow z corka z miasta....Oczywiscie na ostatnia miniute corce przypomnialo sie ,ze musi dokupic pare drobiazgow osobistych przed wyjazdem do akademika no i moze jakis nowy ciuszek! Matkooooo ,ona jest mistrzynia ostatnich pieciu minut1 Jak mnie to denerwujeeee.....nie znnosze niczego robic na ostatnia minute a ona uwielbia!! Przeczytalam Twoje przepisy na kawke .....wybor jest baaardzo trudny ,zdecyduje sie na mocno czekoladowa mocce..mniam przepis brzmi tak apetycznieee:).Ja najczesciej pije kawe po turecku ,Ty jestes pewnie wielka smakoszka kawy i pijasz ja na rozne sposoby!Ja pije swoja ulubiona astre ale zawsze w filizance...jakos mi lepiej smakuje -te filizanke dostalam od syna na Dzien Mamy jest na niej motyw konwalii ,moich ulubionych kwiatow :) i dlatego tez jest dla mnie tak cenna:) Udanego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielusia nie gniewaj się słońce , ale ja także musiałam biec w interesach. Miałam dziś umówione spotkanie tyczące moich spraw zawodowych. Teraz już jestem i chętnie napiję się kawy po egipsku. Po prawdzie ślinka mi cieknie na tą z czekoladą, ale z racji tego że taka kaloryczna muszę sobie odpuścić A gdzie reszta hm czyżby świętowały dziewczynyze swoimi mężczyznami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem..... Odezwała się moja skleroza....ale w porę sobie przypomniałam, że mam zaproszenie na imieniny!! Jadłam 3 pyszne sałatki i super ciacha. Pani domu napiekła jak dla stada wygłodniałych wilków !! Przyniosłam Wam gościniec, a są to : piernik z orzechami i czekoladą, sernik na zimno i snickers. Częstujcie się a kawę zaraz zrobię. skorpionku - moja córka jest lepsza. Oprócz tego, że wszystko robi na ostatnią chwilę to jeszcze ma niesamowitego \"nosa\". jak tylko dostanę jakieś dodatkowe pieniądze typu nagroda czy premia - ona bezbłednie wyczuwa ma \"nie cierpiące zwłoki\" zakupy.. a ja nie potrafię jej odmówić. Prędzej sobie coś nie kupię... Ot los matki... Kropeczko - ależ ja się wcale nie gniewam, a za co niby ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wróciłam wcześniej bo nikt nie siedział długo. Pani domu jest w ciąży i nie chcieliśmy jej męczyć długą wizytą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej lubię kawę z ekspresu ale to moja córcia \"wariuje\" (jak mawia mój mąż) czyli robi mi różne jej warianty. Jak wracam zmęczona z pracy to ona mi przynosi pyszną kawkę i jak ja mam nie być puszysta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ...Cały dzień przebimbalam w domu, nawet nie chciało mi się włączyć kompa. Widzę że dużo stracilam, kawka do wyboru, beziki, pierniczki. ..Skorpionku.....dogadzasz corci i dobrze, ja ostatnio nie mam komu. Syn rzadko przyjezdza, a dla nas dwojga i mamy niewiele tzeba. ..Biała...nareszcie zrobilaś porządek, gratuluję. Tak to jest, jak czlowiek nie wydrze chapy to nic nie załatwi. ..Li-lcia...to co Was spotkalo jest bardzo smutne, cięzko z tym żyć. Będziemy Cię wspierać jak tylko potrafimy, bo nic innego nie mozna zrobić i to jest wlaśnie najgorsze. Kazdy się modli żeby nie mieć nic wspolnego z tą okropną chorobą, ale wiadomo kto bedzie nastepny ? Li-lcia kochana jak teraz się poddasz to co Ty biedna zrobisz ?. Moze nie będzie tak żle, ludzie wychodzą z tego więc i mężowi się uda. Ściskam Cię - trzymaj się. Manny.....gdzie Ty się podzialaś ?????, odezwij się bo smutno bez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie-gdzie reszta ??? Re-ni nareszcie czytam, że nigdzie się nie śpieszysz !! Tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:) mam nadzieje ,ze jaeszcze załapie sie na kawałeczek pyszności:( zapewne juz wszystko zjedzone,,,,dzisiaj zabardzo nie miałam czasu zaglądnąć ,jeszcze dobrze z rana oczu nie otworzyłam a to słysze mojego tatuśka niunia szybko ,szybko,,,,,,,,jedziemy ,jedziemy ,oczy zrobiłam wielkie pytam a co się dzieje! żadnych odpowiedzi tylko jedziemy ,,,,,, i nie powiem było całkiem, całkiem sympatycznie,,,,zadziwiają mnie coraz bardziej kierowcy,zapominają o wyłączaniu kierunkowskazów,czy nie zdają sobie sprawy o zagrożeniu!jedzie sobie taki Gwiazdor pyka migacz a facio wcale nie kieruje się w danym kierunku tylko jedzie sobie prosto,kurcze szczęście w ,,,,,,że zagadaliśmy się i czekaliśmy na \"Stopie\"a co toby się działo jak,,,,nawet nie chce pomysleć,,,,,nie rozumiem,,,,nie rozumiem,,,,,,ide spać,,, Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,a powiadają że kobiety to nie kierowcy hahaha jednak okazuje się ,że może być zupełnie inaczej,,,, dużo usmiechu na niedziele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,a to tak na dzieńdoberek:) I pozostanie tajemnicą, co robiłam wczoraj przed snem Czy jestem świętą, czy grzesznicą Tylko moja mama to wie To pozostanie tajemnicą Nie usłyszy o niej świat Gazety o tym nie napiszą Nie zarobią netto plus vat No a pan? Co pan o mnie pomyśli to I tak mi się w nocy nie przyśni I pozostanie tajemnica czemu pan wie lepiej niż ja Ile zarabiam i z kim sypiam, jakie wino piję do dna... To pozostanie tajemnica Nie usłyszy o niej świat, Bo ja tłumaczę się rodzicom Panu rzucam słowa na wiatr... No a to, co pan dzisiaj o mnie napisze to i tak I tak jutro zmieni się w ciszę... ,,,,wyczytałam to w necie hmhmhm ,hmmm,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop Witajcie Moi Mili 🖐️ Ależ u nas leje jak z cebra, mówie Wam istne oberwanie chmury. Nawet Ropuszek nie chciał iść na spacer i musiałam go ciągnąćna smyczy. ale jak już zmókł cały to mu było wszystko jedno. Po powrocie do domu od razu się otrzepał ochlapując cały przedpokój a potem z wrodzoną gracją wytarł się w świeżo wczoraj zmienioną pościel !! Paskuda jedna. Teraz siedzi z niewinną miną i udaje, że nie wie czemu ja się na niego wydarłam... Ale i tak go kocham. Pościel można wyprać a on jest jedyny na świecie. Idę na gorącą kawkę i śniadanko a potem do Was wrócę. Malisanko - częstuj się bo jeszcze sporo zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani - hej ....Ale dziś tloczno, może jedno miejsce siedzące jeszcze się znajdzie, bo jesli nie to padnę jak mucha. Tak wymęczyły mnie moje kochane wnunie, dom jak po spaleniu. Nie jestem nawet w stanie po nich posprzątać, wlasnie robi to dziadek, mruczy pod nosem ale sprząta. Przez cały dzień byla piekna sloneczna pogoda ale siedzieliśmy w domu bo dziewczynki trochę podziębione. Więc Niedziela minęła bez zadnych atrakcji ..Herbatka z cytryną stygnie, z wielką przyjemnością się napiję. Tylko do herbatki nic niestety nie mam. Na razie, idę po jakieś kanapki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam,,od piatku się kuruje z grypki,,,,z przerazeniem mysle o jutrzejszej pracy,,,L4 odpada.Reni mam delicje ,,czestuj się ja ,,nawet smku nie czuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani ,ale mgla za oknem ....oj juz naprawde czuc jesien!!!Wczoraj nie udalo mi sie nic do Was napisac i to nie ze swojej winy ,cos sie stalo z ekranem to znaczy po wlaczeniu byl caly czarny i zadne zabiegi nie pomagaly ,dopiero jak syn mojej znajomej polecil ,by go wylaczyc z kontaktu na kilka godzin to podzialalo!!!!!!!!!!!!!!I dzis rano juz jest wszyyystko dobrze!!!Tak wlasciwie to baaardzo stary monitor ...moze to dlatego?Hmmm.....Mamy w planie kupic nowy i chyba bedzie trzeba to zrealizowac dosc szybko!!!!!:) Wczoraj odwiezlismy corke do Poznania....do akademika ,jejkuu ale auto bylo wyladowane:garnki,patelniaa,koc,wiezyczka,zelazko ..raaaaaaaaanyyyyyy....ufffff:) ;) Syn tylko zaciera rece i cieszy sie \"nareszcie nie bede walczyl z siostra o kompa!Hurrraaaaaaaaaaaa\":);) Milego dnia !Pedze na kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×