Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Utwór nijaki wierszem spisany... Kobieto !!! Puchu marny Choć tutaj bardzo wirtualny Patrzysz na mnie zza szkła monitora Mimo że to już chyba spaceru pora Ty tu siedzisz niczym Sfinksa figura I znów nie umyta starego fura Godziny mijają ci bezpowrotnie A ty oczkami ruszasz przewrotnie Kamerka włączona mikrofon też działa A może byś dzieciom obiadek podała Dzieciarnia wokoło wojnę swoją toczy Wirtual kochanek ciut znowu się droczy Twój mężuś niedługo na obiad przybędzie A ty pitolisz na tym ludzkim spędzie Rusz dupsko z krzesełka, weź się do roboty To zaraz do życia nabierzesz ochoty Prądu oszczędzisz za miesiączek cały Znajomym opowiesz najnowsze kawały Ucieszy się z tego rodzina twa cała Dostrzeżesz różnice, mąż nie opierdala I drzewka za oknem i słonko na niebie Świecące za oknem również i dla ciebie Bo z tego wierszyka morał taki płynie Że tu uzależnić łatwiej się dziewczynie... (net) ha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej ! - Malisańciu, co u Ciebie słychać. ...Dobrze ze ten wierszyk nas nie dotyczy, nie jestesmy uzaleznieni, w kazdym razie nie od Kawiarenki, widac to gołym okiem po wpisach. ...Skorpioś....pierwsze slyszę o tym zwyczaju, ale to miłe, podoba mi się. Faceci nie kwapią się z dawaniem prezentów tak bez powodu, więc to jest okazja. ...Bielusia....krokiety z pieczarkami lub z mięsem, do tego barszczyk,to też moje bardzo ulubione jedzenie. Jutro przyjezdza syn, tez się ucieszy jak zrobię. Gdzie się podziały pozostałe Dziewczyny ?, mam nadzieję że nie pouciekalyście na inne topiki. Napewno jesteście zajęte i macie wazniejsze sprawy na glowie, ale wpadajcie chociaż na chwilę.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny,chociaz zimny jesienny dzien;)Mielismy ostatnio duzo deszczu,burz,ale teraz jest slicznie,chociaz w nocy temp.spadla do zera.Spanie przy otwartym oknie-wspaniale;)Zanedbuje WAs ostatnio,a to tylko dlatego,ze pracy mam cale tooony,zaczal sie nieszczesny sezon gryp i wszytkiego co pochodne od tego,wiec nie mam czasu nawet na swoj lunch,coz,chodze glodna,ale za to sluze innym,taki juz moj los;)Teraz mam chwile przerwy,wiec zajrzalam do Was,oczywiscie mam zaleglosci,tylko zauwazylam,ze znow jest cos pieczone.Litosci!!!!rzuccie mi kawaleczek:) Zycze milego ppoludnia i do nastepnego razu,moze bedzie u nas lepiej.Zbliza sie Swieto Dziekczynienia,tutaj obchodzone bardzo fajnie i uroczyscie,oczywiscie musze zrobic Indyka,ale to w weekend.Jak na razie bede miala wolne,ale to nic jeszcze pewnego.Pozdrawiam wszystkich moich PRZYJACIOL❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manny // u na steż jesien, ale slyszałem ze kanadyjska jesień potrafi byc wyjątkowo piekna.Czasem buszuje po roznych geograficznych i podrózniczych portalach i znajduje tam cudowne zdjęcia kanadyjskich por roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u mnie hmm ehhh pod górke:( nie chce juz marudzić bo za wiele tego mojego marudzenia ostatnimi czasy ,zawsze jakies ale,,,,ilez mozna a to tel, coś szwankuje a to komus nie podobam się ,a to rodzinka nie tryska humorem i ot...... a i praca ponoć uszlachetnia (\"głupiego\" lubi robota,czyż nie tak?) ,,,,,,,, i mozna by wymieniac i wymieniac ,,,, to ja już wole chyba sobie pomilczeć,zaczyna mi brakowac cierpliwosci aaaa i oczywiście ręki do techniki to ja tez nie mam a to to juz jest udowodnione,więc zadaje sobie pytanie a do czego ja mam ręke? gdybym mieszkała sama tobym wyszła sobie na spacer i nie obchodziło by mnie że taka pora,,,,ehhhh papapap chyba mam zły dzień,,,,,i to bardzo a jak sobie pomysle ,ze jutro kolejny i nie przewiduje poprawy to już całkiem załama,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo... ale jestem skonana. Wzięłam się za porządkowanie mojej piwnicy..Rezultat?? Jeszcze większy bałagan !!! I co ja mam terez z tym zrobić ?? Przydałaby się jakaś wróżka z czarodziejską róźdźką bo zwykły śmiertelnik nie da sobie z tym rady. Chyba poczekam na męża i niech on decyduje. Wywalę jego ukochane szpargały i będzie awantura..... Dobrej nocy Kochani.. jutro zaczyna się weekend może pozostali się odnajdą czego sobie i Wam życzę. Słodkich snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Manny, u mnie jesień piękna, sloneczna, cieplutko aż chce się żyć. Ja jescze nie spię bo nalecialo mnie na szydełkowanie, Jak nie robię to nie robię, a jak zacznę to nie mogę się oderwać. Teraz boli mnie kręgosłup, a zwłaszcza ręka. Wiem że szkodzi mi siedzenie, ale co mam tylko lezeć i patrzec w sufit ? ...Biala...dobry pomysł, zostaw piwnicę mężowi niech się bawi. ...Malisanciu....ja bym nie zakladala z gory ze jutro bedzie zły dzień. Zobaczysz wszystko będzie dobrze. Napewno masz rękę do wielu rzeczy, czy nie za ostro się oceniasz ?- myślę ze tak. Jezeli masz ochotę pomilczeć to milcz, rozumiem to, ja natomiast nie potrafię tłumić problemow w sobie. Zmykam bo o tej porze podobno duchy grasują, a ja się baaaaaardzo boję. BUZIAKI -pa,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani ...prosze o usmiech...przed nami 2 dni wolnego od pracy zawodowej!!:) Malisanko rozumiem,ze wpadlas w przygnebienie i zly nastroj ale tak czasami ma kazdy z nas...to minie _zobaczysz!Nie mozna tak uogolniac serduszko ..bo popatrz..moze i komus sie nie podobasz ale nie mozna podobac sie wszystkim a poza tym nawet jesli ktos Cie nie lubi to NA PEWNO sa tacy ktorzy Cie lubia i cenia choc moze nie potrafia tego Ci tak pieknie i w pelni tego okazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nkujacy telefon mozna naprawic albo tanio kupic inny :) .a co do reki do techniki...a kto powiedzial ,ze musza ja miec wszyscy co?Ja tez nie jestem techniczna ale za to jestem cierpliwa i mam reke do kwiatow :) Sproboj moze wygospodarowac sobie troszke czasu dla siebie i pojdz na spacer do parku.....\"nalap\"troszke spokoju z pieknego ,spokojnego widoku drzew czy pieknej feerii barw jesiennych lisci ......mnie przyroda zawsze wycisza i uspokaja i pozwala sie wsluchac w siebie i pomaga w zebraniu mysli :)a moze kup sobie jakis drobiazg ktory sprawi Ci radosc...piekna filizankae,plyte czy cos innego.......szkoda bezcennych chwil zycia na smutkowanie czsem trzeba cieszyc sie drobnymi szczesliwosciami aby nie popasc w przygnebienie i totalny marazm:) Re-ni boli Cie kregoslup i reka czyli z pewnoscia masz cos z dyskami szyjnymi! Och to bardzo bolesna przypadlosc ...uwazaj na siebie ! Jejku szydelkowanie wymaga takiej dokladnosci i precyzji .... a co szydelkujesz?Moja mama haftuje hafty Richelieu sa pieeekneeeeeeeeeeeeee ,dostalam od niej obrus i serwetki!!!! Biala z tymi porzadkami czekaj na meza ..wiesz?moja znajoma tak jak Ty robila porzadki w piwnicy bez meza i wyrzucila do smieci jego stare numery Technika z lat 70 ..ale jej zrobil awantureee i nie pomogly tlumaczenia,ze to juz stare i nieaktualne czasopisma!!:) ;)Faaaaceeeciiiiiiiii Milego dnia kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na porannej kawce ..Skorpioś jak tu się nie usmiechać, kawuśka stygnie,sloneczko u mnie jak zwykle świeci, na razie nie trzeba mi więcej. Tak więc niech się wali, pali, jutro mam wesele i tym już żyję. A co szydełkuję ?, serwetę-obrus na kwadratowy stół, do hawtowania mnie nie ciągnie, nigdy nie probowałam. ..Dziewczyny moje kochane, Skorpionek ma rację, ja też poproszę o uśmiech. Trzeba się troszkę zmuszać, uśmiech i zadowolenie nie przychodzi samo. Moze za malo dbamy o siebie a za dużo wszystkim się przejmujemy???????????? ..Bielusia...jeszcze co do piwnicy, chciałam powiedzieć że dla mnie najgorsza kara iść do piwnicy, możesz się śmiać ale byłam tam tylko kilka razy.Nie mam pojęcia gdzie co jest, mąż się tym zajmuje. Wynosi, przynosi przetwory, sprząta tam ciągle, twierdzi ze lepszy ma porządek niz ja w szafach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop żyjecie 🖐️🖐️🖐️ Właśnie wyszłam z kuchni, piję kolejna kawę i czekam na męża.... Smutno mi samej - niech się ktoś przyłączy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Biała , witajcie życzliwe duszyczki chcesz pogadać to zainicjuj temat bo ja jakaś wypalona jestem od kilku dni ...tylko was podczytuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam.... co się stało z innymi ??? Jagdusia... Rutkowski....Asia.... Li-la.....Skorpionek też ostatnio opuścił skrzydła .. tj. chciałam napisać odnóża.... Malisanka się smędzi.... ehhh co ta jesień narobiła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Biała ja takze o tym myślę...pusto się tu zrobiło i zimno. Tyle fajnych dziewczyn \"odleciało\" czyżby do ciepłych krajów :-p Ale faktycznie muszę przyznać ci rację że ta jesień która wkroczyła niestety deszczowo ma taki nostalgiczny wpływ na nas. Coraz częściej łapię się na tym że nic mi się nie chce. Muszę jeszcze tylko dodać że ty masz fajnie ...za chwilkę będziesz cieszyć się małżonkiem a ja....ech życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka...no co ty !! To tylko 2 dni a potem znowu pustka... Czy Ty wiesz ile spraw ja muszę w tym czasie omówić, uzgodnić... A powinnam byc miła, uwodzicielska....etc,etc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) już jest spoko,wszystko mineło ,złosci odeszły co prawda spacerku nie było po parku ale najlepszym lekarstwem na smutki jest co? praca i wszystko mija bo nie ma wyjscia tel. cóz bez niego mozna zyć:) tak? szkoła coż jak nie teraz to może kiedyś tak?:) a facetowi jak zalezy tylko na fotce i nie wie co to jest kompromis to niech spada,czyli to tez nie problem tak?:) a rodzice hmmm ja Ich kocham to Oni mnie muszą też,tak? ,,,,zycie składa się z wzlotów i upadków tak? i ja je mam ,gdyby ich nie było oj to byłby to zły objaw :) :)duzo ciepełka bo juz mamy jesień i jest chłodnawo...papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko - Asia to naprawdę TY ????? Co za niespodzianka !!!! A witaj, witaj.... Co tam u Ciebie ??? Ja czekam na męża-zaraz będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZDRAWIAM:))SERDECZNIE,,CALY TYDZIEN SIĘ KUROWŁAM,,,ALE TO TRUDNE JAK SIĘ ROWNOCZESNIE CHODZI DO PRACY.dZIS IDE DO ZNAJOMEJ NA IMIENINY,,,POZDRAWIAM WSZYTSKICH BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kawiarenkowicze:) Jak juz pisalam i ja zauwazylam,ze nas mniej w kawiarence i tematy jakos \"umieraja \" szybka smiercia ...i jakos trudno sie zdobyc na wynurzenia bo tak jakos brak sily do pisania......Sama nie wiem czym to jest spowodowane...chyba za duzo klopotow .....z zyciem,z rodzina....Czasem chce sie po prostu tylko swietego spokoju i ciszy i samotnosci ....jejku to chyba nie poczatki jesiennej depresji :) ;)bo na to jeszcze stanowczo za wczesnie! Udanego i energetyzujacego wypoczynku sobie i Wam zycze a dziewczetom bawiacym sie dzis na weselu szampanskiej zabawy i mnostwa wzruszen i mocy wrazen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam 🖐️ U mnie strasznie pada wieć nawet spacer odpada... Właśnie piliśmy kawę i odpoczywamy ... Życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem chociaz wiem ze nikt tu dzis nie wejdzie. Niektore jakze szczesliwe dziewczyny bawia sie na imprezkach , Biała cieszy sie mężem ....ech. Ja niestety od kilku dni mam potężnego doła z ktorym trudno mi sie uporac.........praca zawodowa, a raczej jej brak przez to moje chorobsko. Brak zajecia to dziwne i głupie myśli kłębiące sie w głowie. Czasami mam taki kociokwik że ech szkoda gadać. Mam tylko nadzieje ze to szybko minie i znowu bede normalnie funkcjonowac. Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku 3majcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️serdecznie pozdrawiam wcale o Was niezapomnialam tylko brakuje mi na wszystko czasu i jeszcze zeby bylo malo to sie przeziebilam ,czuje sie...........fatalnie Dobranoc i jeszcze raz pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie 🖐️ U mnie pieknie świeci słońce ale jest zimno. Korzystamy z tego, że nie pada i jedziemy z Ropuszkiem do lasu, niech sie wybiega. Może jakieś grzybki się trafią ??? Miłego dnia Kochani... Asia-kuruj się i wracaj bo smutno. Kropeczko - ja też tak mam. Beznadzieja totalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc _witam was .I u nas jest zimno i brzydko.Dzis pojechalismy na zakupy do tesco i przy okazji dowiezlismy corce reszte rzeczy do akademika.Ale pogoda taka kiepska i samopoczucie do niczego ,ze nawet zakupy nie cieszyly...by poprawioc sobie humor kupilam wrzos w doniczce krory pieknie zdobi mi stol ,dziecie plci meskiej kupilo sobie podrobke wody toaletowej \"Egoista\" i wonieje teraz nia intensywnie :) ;) ..zapach naprawde przyjemny.....slubny przytaskal ocZywiscie ryby (na szczescie juz przygotowane w sloikach i gotowe do s[pozycia)a mnie chcial kupic osmiorniczki jakos tam przyprawiane...zrezygnowalam z jego propozycji troszke dla mnie obrzydliwej ..... Milego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadii9
Witam Was serdecznie jestem nowa przypatkowo trafilam na Was i chcialabym do was dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×