Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Buberku.....dzięki👄 Maria......kawusia gorąca bardzo chętnie, własnie wrociłam zmarznięta ale pomnik wysprzątalam na glanc. Serniczkiem rownież nie pogardzę, siadam wygodnie i odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywitać, ale zaraz uciekam bo muszę pilnie załatwić coś w banku i mam mało czasu a potem jeszcze wpadnę do Rodziców.Będę wieczorkiem ale kawałek serniczka proszę mi zostawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje,,,,,,,za slowa pocieszenia apropo operacji mamy. cieszę się,,,ze powoli wszystkie uczestniczki ,,,i nasz rodzynek Buberek tu zagladają,,,co jakis czas.)))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem Nie bardzo to dla mnie radosny dzień, bo trochę życiowych spraw mi się komplikuje i mam nerwowkę jak cho.... Jak by tego było mało to moja córka znowu chora...ropna angina z temperaturą 40 stopni. Ja na te anginy jej już nie mam siły. Boję się o jej stawy i serce. Kiedyś chcieliśmy jej wyciąć te migdałki ale lekarz powiedział ze to nie jest możliwe w jej przypadku ponieważ może miec problemy z mową.Juz sama nie wiem co o tym mysleć i co z tym robić. Czuje się taka bezsilna. MIŁEGO WIECZORKU...ja biegnę do chorej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wioeczornie:) ale mam zaległosci az mi sie micha cieszy:) troszke zalatana dziś byłam i wczoraj,ale spokojnie jutro mam dane wolne to sobie poczytam ,oj poczytam,,,,jestem troszke padnieta 24h. na nogach to sporo ,wiem wiem powiecie ,ze ja nie pierwsza i nie ostatnia hahah,,,czytam pojedyńcze słowa i same dobre wiesci o jak miło,,,,, dziś mi się troche adrenalina podniosła ,,,,ehhhh ,,,, ale tak to jest nie zawsze wszystko układa się super ,atmosfera się oczysci i mam nadzieję ,że będzie dobrze,,,,,albo źle ,,,,ide do łóżeczka spac bo tylko o tym marze,,, trzymajcie się pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisańciu....o jej !, 24 godz. na nogach to nic dziwnego ze jesteś padnięta. Odpoczywaj - niech coś Ci się przyśni miłego. Kropciu.....jak ktoś jest skłonny do anginy, to wiem że nie wolno pić nic gazowanego nawet w najmniejszych ilościach bo to może być powodem między innymi.. No ale o tym to chyba wiecie. Ja w każdym razie miałam tak z synem, też często chorował na gardło. Teraz dzięki Bogu wyrósł z tego. DOBREJ NOCY - KOCHANI pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️ Strasznie mnie dzisiaj boli głowa więc nie mam humoru. Jutro jadę na swoje śmieci i wracam 1.XI w nocy - nie będzie mnie więc w naszej Kawiarence. Jestem już po kawce i biorę się do roboty. Miłego dnia. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mam dzis badania, bardzo tego nie lubię. Spędzenie kilku godzin w szpitalu sprawia że dopiero czuje sie chora. A nic mi nie dolega, to tylko kontrolne tarczycy, a raczej poziomu hormonów tarczycy, jodu itp. Miłego, jesiennego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam wszystkim.Wlasnie wrocilismy z cmetarza ,bylismy porzadkowac groby(cmetarz mamy kilometr od domu) a moj M.zaplanowal wyjazd rano wiec przystalam juz na to!!!!!!Pracy nie bylo na szczecie wiele a pogoda ciepla wiec nie zmarzlam (a tego balam sie najbardziej,poniewaz jesienia wylazi ze mnie straszny zmarzlak). Malisanko tyle czasu na nodach...reety....to ile Ty kaw wypilas by moc jakos funkcjonowac co?Mam nadzieje,ze takie \"dyzury \" nie zdarzaja sie Tobie czesto!!!!!! Biala moze to pogoda,stres albo hormony nakrecily Ci bol glowy...Matkooo dlaczego kobiety sa na to takie wrazliwe!!!!Juz ja wiemjak bol glowy potrafi obrzydzic zycie i uprzykrzyc!!! Kala szpital na kazdego tak dziala ...chocby i na najzdrowszego!!!!!Ale jak mus to mus.Poziom tyroksyny i trojodotyroniny nalezy kontrolowac ....sama wiesz o tym najlepiej:)Wracajac z badan kup sobie cos smakowitego...moze to poprawi Ci nastruj. pozdrawiam Was slonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,mamy piękny jesienny dzień,słoneczko świeci ,niebo bez chmur,drzewa przybrały rózne kolory,,,,hmmm mam tak fajnie ,że pisząc mogę sobie popatrzeć na widoki nie domów ale pięknego krajobrazu,,,, ,,,przeczytałam wszystko:) i mam promiewnny uśmiech na twarzy,sympatyczne wiadomości również poprawiają humor,,,,wczoraj spotkałam się z koleżanką po fachu tyle czasu się nie widziałyśmy,jakzwykle zadbana,uśmiechnieta,,,,i tak trzymać,,,pyta mnie a co u Ciebie czy wszystko napewno dobrze,,,,,ale napewno,,,,można się nie widziec ,ale jak się okazuje ktoś wspomni ,pomysli,zapyta przez inne osoby,,,,jak się okazuje jest wiele takich osób,znajomych,,,,z inna kolezanką równiez nie widziałyśmy sie troszke czasu rok ,więcej? ,,,, żadko się widzimy ale często o tobie mysle mówi,,,,,hmmm,kultura,grzeczność,,,hm w kazdym razie miło słyszeć takie słowa ,,,jak się spotkamy to poplotkujemy ,,,,wieczorem tel.kolejna kolezanka pogaduchy co i jak słychować w świecie,,,,:),,,,,, Skorpionku aby pracowac dobe i utrzymać kondycje psych. i fiz. nie wiele trzeba wypić kawy 2 a może 3 ,wydaje sie tylko ,ze to pomaga nieprawda wręcz odwrotnie kawa wypłukuje sód ,magnez i potas i działa zupełnie odwrotnie lepiej napić sie dobrej herbaty z cukrem,ja w razie \"W\" jak mam kryzys to wypije plusza\"Aktive\" (witaminy)i po chwili mój umysł jest jak nowo narodzony,,, a tak naprawde to kwestia przyzwyczajenia ,w dzisiejszych czasach jest wiele osób co pracuje po 24h.i muszą dawać rade i nie ma zmiłuj się,,,,, jak trzeba to trzeba,,,,dzisiaj mam za to luzik,może nie tak do końca ,,,, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,jeszcze tak troszke napisze na temat SŁ.ZDR. ,,,,mój tatuski chodzi na wizyty do swojej Lekarki pierwszego kontaktu i wyobraźcie sobie jest zachwycony i nie da złego słowa powiedzieć na P.DR,,,pyta czy cos potrzeba,proponuje badania,leki ,,,, sama się dziwie bo przewaznie wiecie jak jest ,zreszta sama doświadczyłam i zawsze będe pamietać jak to chciałam \"pojechać na wakacje\" i tylko było mi potrzebne zwolnienie,,,hahah a potem ups ani ręką ani nogą i neurolog(to tak w ramach przypomnienia tylko) ja mysle ,ze wszystko zalezy od człowieka i jego charakteru i sposobu podejścia do pacjenta,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani Wykorzystuje dzisiejsza piekna pogode i .....myje okna. Zdrowiej by dla mnie bylo przejsc sie na spacerek ale coz pozniej to juz nie ma szans na ich umycie...pluchy chlody. Piszecie o czyszczeniu grobow ...i ja mam za soba tą pracę. W sobote bylo tak pięknie i ciepło u nas to pojechałam i wypucowałam grub rodziców. Mam jeszcze grub dziadków ale tym zajmuje sie zawsze jeden z wujków bo ma cmentarz na rzut kamieniem. A tak na marginesie powiem wam że nie lubię święta zmarłych , bo mnie ono przygnębia i wywołuje okropny dół. Moi rodzice zmarli w sumie młodo...tata miał zaledwie 58 lat , mama 67. Mimo że od ich śmierci minęło już trochę czasu to do końca nie mogę pogodzić się z tym że odeszli. I ta niesamowita atmosfera przemijania , która zawsze mi towarzyszy w ten smutny dzień. Sorki za te smutne refleksje. Pozdrawiam milutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalusia jak badania????Kropeczko taki czas,,,ze myslimy więcej o zmarłych,,,, Dziewczyny jestem wykonczona,,,,jutro zaproponowano mi wypad do kina na babski wieczor,,,,,chyba się skusze,,,wogole mam chcec na jakies szalenstwo aby odreagowac stres.Trzymajcie się cieplo,,,,,,,,co nas nie zabije to ponoc wzmocni,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy widziałyście prognozę pogody? Ja widzialam i jestem w szoku totalnym. Jutro w całej Polsce ma być lato...temperatura w cieniu 19 stopni. W sobotę troszkę chłodniej ale od niedzieli rozpacz 10 stopni i burze!!!!! szok. Od poniedziałku tylko 4 stopnie i deszcz. Toogrusiu ty nawet się nie zastanawiaj tylko wal jak w dym na to babskie spotkanko. Jestem pewna na 1000 procent ( wcale nie pomyliłam się z tym zerem) że odstresujesz się i będziesz wyśmienicie się bawić. Kazdej dziewczynie radzę aby po ciężkim tygodniu w ten sposób odpoczywała od wszelkich problemów czy to rodzinnych czy zawodowych. Wiem po sobie ze pózniej ma się taki czad w sobie ze żaden problem nie jest straszny i jakoś tak inaczej go widzimy. Bielusia będzie mi ciebie brakować i twojego ropuszka takze. Wracaj szybciutko :-) Dziewuszki co z wami Biała się odmeldowuje a wy znikacie z topiku? Reni zrób tu musztrę :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam serdecznie,kurcze dzieki ze omnie pamietacie(przejzalam troszke wasze wpisy)wiem niezagladam,ucze sie ,codziennie i mam teraz duzo pracy ale napewno zima to nadrobie tz.po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero przyszłam do domku i jestem padnięta. Byłam wczoraj w Banku zlikwidować konto ( o matko co za makabra - zajęło im to 40 minut !!!.). Prosiłam, żeby konto zlikwidować od 1 grudnia bo miesiąc się czeka ...a pracownik Banku (nie wiem jak to nazwać ale przygłup i bezmózgowiec to za delkatne określenie) na moich oczak nożyczkami pociął moją kartę. A ja do niego : Moze mi pan powiedzieć dlaczego pan to zrobił i jak ja w listopadzie mam wziąć wypłatę ???? Mam znowu stać w Banku godzinę w kolejce ??? Normalnie dostałam białej gorączki - myślałam, że go zabiję !!!!!! Na szczęście udało mi się w pracy załatwic, żeby nie wysyłali wypłaty na konto tylko wypłacili mi w kasie. Dzisiaj też się wkurzyłam na maksa bo coś mi odbiło i wybrałam się na zakupy. CChciałam sobie kupić nowy ciuch. Tłumy ludzi, sklepy zawalone a konkretnie nie ma co wybrać. Jak spódnica dobra to żakiet ma rękawy do kolan. Jak rozmiar dobry to kolor \"sraczkowaty\". W końcu kupiłam osobno spódnicę i osobno żakiecik ale zajęło mi to 2 godziny zanim coś znalazłam. Makabra. Bo ja nie cierpię kupować ciuchów !!!! A jeszcze mnie dzisiaj czeka pakowanie bo jutro o 16 mam pociag i nawet obiadu nie zdązymy z córka zjeść. Wpadnę do domu, złapię bagaże, psa, córkę i kłusem na stację- na szczęście blisko. To tyle na dzisiaj atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szare komurki juz rozruszlam a teraz pilnuje zeby znow zaczecly wchlaniac ,Biala jedziesz do meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagdusia - nareszcie !!!!! Jak miło z Twojej strony, że jednak się odezwałaś a już myślałam, że o nas zapomniałaś... Dziewczyny się ucieszą !!! Trzymaj się- poczekamy i trzymamy Cię za słowo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagdusia- do męża, do mamy mojego męża, do swojej kochanej chałupki, do sąsiadów.... i bardzo się cieszę. Ach mąż nie wie bo umawiałam się z nim, ze przyjadę w niedzielę - robię mu niespodziankę. Bo on już dzisiaj przyjechał i pomaga swojej mamie z grobami a ma ich 6 - i każdy gdzie indziej na dwóch cmentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dopiero zauważyłam, że i Kala sie znalazła - witaj nam Kalusia. Będzie dobrze zobaczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop !, Hop ! - Witajcie .....Niedawno wrociłam do domu, w tej chwili nie mam czasu poczytać co u Was słychać. Muszę zdążyć coś jeszcze załatwić. POZDRAWIAM - Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka jak miło cie widziec uff więc zyjesz i jak mniemam masz sie całkiem niezle. Nie jecz dziewczynko dasz sobie rade jestem pewna. Machnij łapką do nas czasami. I jeszcze jedno nie ma takiej mocy bysmy cie zapomialy ...prawda dziewczyny. Biała ja tez jak jasny gwint nie cierpie ciuchowych zakupów i zawsze sie przy nich spocę jak mysz. To dlatego że też mi trudno dobrać garderobę. Zawsze mam problem z długością spodni i długością rękawów przy koszulach czy żakietach własnie. Wszystko mozna o mnie powiedzieć ale nie to że mam złodziejskie ręce hahahah :-D. Ale moja droga jutro o wszystkim zapomnisz jak dojedziesz w to miejsce gdzie miłe kąty i małżonek czeka :-p Kala trzymam kciuki...myśle że panujesz nad sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wit6am Dziewczyny! Ale miałam dziś dzień. Rano odwiozłam męża na lotnisko i szybko do pracy,o 14 zadzwoniła koleżanka /ma kłopoty z synem i jego rodziną więc jako pogotowie rodzinne jazda na Mokotów/. Jako receptę prze pisałam koleżance na bezsensowne żądania jej rodziny powtarzanie na razie w myślach \"pocałujcie mnie w d...\"Podejżewam że w Warsza wie rozplenił się wirus rugowania matek z ich mieszkań. I znów ja jestem ten \"zły\", ,,ale jak całe życie spełniała zachcianki swojego synka bo on taki genialny to teraz ma problem. Tylko ja nie toleruję niesprawiedliwości w swoim otoczeniu, więc często wikłam się w cudze sprawy zamiast przejść obojętnie. Później pojechałam na zachodni koniec Warszawy sprawdzić hamulce w samochodzie ,tłok przy wyjeździe, a jeszcze większy przy powrocie do miasta. Po 14 godzinach w \"zatrudnieniu\" jestem w domu. Czy to jest tryb życia Pani w \"średnim wieku\"? Na cmentarz jedziemy z siostrą w niedzielę, zawsze jeżdzimy razem. Ojciec nasz zmarł młodo miał 51 lat, a Mama mając 84 lata. Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny są nostalgiczne, ale powinny takie być, żeby się zastanowić nad przemijaniem, koniecznością radowania sie tym co mamy, wogóle nad porządkiem rzeczy na tym Swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rankiem Udało mi się jako pierwszej tu zawitać więc witam was pyszną kawką i rogalikami. Pogoda zapowiada się pięknie więc tym chętniej ogarne dzisiejszy dzionek . Z radością zafunduje sobie spacerek zamiast jazdy autem. Lila mnie średniaczce życie funduje coraz ciekawsze niespodzianki życiowe, których by pewnie nie wymyślił żaden scenarzysta ech. Ważne byśmy dały sobie z tym radę....ja staram się jak mogę chociaż czasami moje ciśnienie wzrasta do stanów niebezpiecznych. Chej śpiochy wstajemy ....kawa czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) pomacham tylko i zaraz uciekam do pracki,,,, nie lubie smutnych dni jakim jest 1-go listopada jak się okazuje będe sama,,,,hmmm,,,,atmosfera juz u mnie się robi przygnębiająca,mam nadzieje ,że przezyje,,,,, ,,,,co to się dzieje teraz w szkołach? agresja,molestowania ,morderstwa,samobujstwa,,,,,,głowa mała aby to wszystko pomieścić,,,nie rozumiem,,,za moich czasów było rygorystycznie-mundurki,chodzenie bez spodni,grzyweczka przycieta,szacunek dla nauczyciela,,,,,a teraz? wszystko wszyscy mogą ,,,,,to jest jakieś nieporozumienie jaka przyszłośc czeka dzieciaków,,,,,,też chodziło się na wagary ,tez robiło sie psikusy nauczycielom i kolezankom ale to wszystko miało swoje granice a teraz wolna amerykanka kto silniejszy ten lepszy? szok,co to dalej będzie,,,,, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani.Jagodkaaaaaa jak sie ciesze ,ze sie odezwalas!Piszesz,ze sie uczysz...no no..dzielna z Ciebie kobietka:).Najgorsze poczatki wchlaniania wiedzy masz juz za soba ..terazto juz bedzie tylko lepiej i bedziesz chlonac wiedze jak pustynia wode!!!!! Toogrunia a pewnie ,ze idz na ten babski wieczor i do kina! Czasem odrobina odskoczni od codziennosci jest wrecz niezbedna kazdemu!Pozwala to naladowac nam nasze akumulatorki i troszke rozerwac sie !Milej zabawy!!!!!!! Popatrzcie dziewczeta ...zawsze mowia ,ze kobiety uwielbiaja kupowanie ciuszkow....a tu piszecie,ze sie tak \"meczycie\":) ;)A myslalam,ze tylko ja tak mam.Faktycznie tez mam wrazenie idac na zakupy,ze sklepy sa pelne tylko ,ze ja jakos nie moge niczego wybrac bo zawsze cos nie tak lezy ...i jestem spocona,zirytowana i zniecierpliwiona!Dopiero odsapuje jak cos juz kupie i ide do domu! Wczoraj w przyplywie wielkiej odwagi wybralam sie do dentysty_ukruszyla mi sie plomba.Pierwszy raz w zyciu siedzialam na fotelu w miare spokojna ,poniewaz nic mnie nie bolalo :)a juz na sam koniec _gdy dentystka po sprawdzeniu calego mojego uzebienia stwierdzila\"wszystko jest dobrze\"to juz byla pelnia szczesciaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!Musialam to uczcic ...paczkiem z kremem orzechowym ! Mniam!!!!!!!! Kropeczko wracaj do nas predziutko ,bo naprawde bez Ciebie i Twoich opowiesci smutno w kawiarence! Kropeczko a kawce i i rogalikowi sie nie opre..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochani i uciekam bo mam dużo pracy. Dzękuję za miłe słowa. Ja tez będę za Wami tęsknić. Trzymajcie się cieplutko i pamiętajcie o Kawiarence. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześcć. Biała, zgadzam się z Tobą, że zakupy bywaja meczące. Dla mnie ostatnio takie też były, ale to z mojej winy, gapiostwa czy raczej głupoty. Otóż kupiłam sobie buty, po dłuuuugich ogladaniach, wędrówkach po sklepach. I gdy przyszłam do domu to zauważyłam sa sa różne, prawy inny i lewy inny. Nie wiedziam czy mam sie walić w łeb, płakać czy śmiac się. Na szczęście udało mi sie następnego dnia je wymienić. A poza tym jestem zdrowa ( hi hi). Słoneczka zyczę, pa.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×