Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Witajcie Kochani ...Jeszcze dobrze się nie obudziłam, Asia kawką częstuje więc i ja wyjątkowo się załapię. ...Zaraz syn przywiezie mi wnunię będzie wesoło i gwarno. Teraz biegnę do sklepu, nie chce się wychodzić takie zimno. Na razie. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ale zimno się zrobiło. Gdy stałam rano na przystnaku to czułam jak mi marzna ręce. Trzeba wyjąć juz rekawiczki, chociazby na te poranne godziny w drodze do pracy. A pogode na Wszystkich Świętych zapowiadają nieciekawą. Szkoda, bo do tej pory jesień była taka ładna, ale cóż, taka pora roku. Mimo aury zyczę ciepełka, pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Kalusia ....U mnie własnie słoneczko świeci i jest ciepło. Ale rano było O st. na termometrze. W moim rejonie zapowiadają na jutro deszcz ze śniegiem. Więc nie tylko rękawice się przydadzą ale kozaczki i nakrycie głowy konieczne. Teraz moja wnunia słodko śpi, więc wpadłam na chwilę. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, Hop, czy jest tu kto ?. Przyszłam na drugą kawkę ale nikogo nie ma. Pewnie wszyscy zajęci po przyjściu z pracy obiadem. Chwilę odpocznę, syn przed chwilą zabrał wnunię, więc jestem padnięta. Zaplanowałam dziś gotowanie bigosu ale chyba przełożę na jutro. ..Miłego wieczoru. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni o bigos marudzi mi syn,tylko caly szkopul w tym,gdzie dostac dobra kapuste kiszona,poniewaz czasem jest tak kwasna i chyba sztucznie zakwaszana,ze az strach....bleeeee.Pyszna kapuste kiszona miala moja babcia .-taka prawdziwie wiejska z debowej beczki!Mniam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo wiem,czy mnie jeszcze pamietacie,ale na wszelki wypadek usmiecham sie do Was i.....rozdaje promienie Slonca.Przywiozlam duzo,nawet bardzo duzo.Jestesmy wypoczeci i zmeczeni ....wypoczywaniem.Wrocilismy w Niedziele ,wczesnie rano,przywital nas snieg,ale dzisiaj jest piekny dzien,sloneczko,chociaz troszke zimno,jak na moje ostatnie przyzwyczajenia.Teraz wracam do pracy,odezwe sie jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie zabieg sie udal mieliscie racje nietaki diabel straszny jak go maluja jutro ide na zmiane opatrunku i sama zobacze jak to wyglada znieczulenie przestalo dzialac to troche boli wzielam tabletki bedzie dobrze narazie jestem na zwolnieniu to bede wmiare mozliwosci zagladac narazie zycze milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manny a pewnie ,ze Cie pamietamy_nasza podrozniczko :),od Twojego sloneczka zaraz zrobilo sie cielej i radosniej A widzisz Asiu....wszystko poszlo dobrze,teraz tylko uwazaj na siebie i dbaj!!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigos gotowy, tak się śpieszyłam. Przyznam się szczerze byłam pewna że nikogo nie ma. A tu proszę jaka miła niespodzianka. ....Manny - witaj w domu, też się do Ciebie usmiecham. Wypoczełaś, jesteś zadowolona więc tylko się cieszyć. Jeszcze się pytasz czy pamiętamy ?,czekałyśmy na ciebie. Biała przypominala ze niebawem wracasz. ...Skorpionku masz rację, kwaszona kapusta jeszcze się nie nadaje na bigos. Ja gotowałam ze słodkiej. ....Asia...cieszę się ze zabieg się udał. Wcale się nie dziwię że się martwiłaś. Nie jest łatwo nie martwić się na zapas, oczywiście innym potrafimy radzić. ...Toogrusia...hej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ladnie,serwuja bigos,a czlowiek glodny;(Witam Was jescze raz i dzieki za pamiec;)Reni-czy wypoczelam? i tak i nie,opaloneni jestesmy,ale i zmeczeni Sloncem no i jazda na rowerach,plywaniem na zaglowkach.W sumie,zadowoleni z urlopu,ktory to przedluzylismy w ostatniej chwili o nastepny tydzienn.Znowu mam zalegosci,ale mam nadzieje,ze zastaje wszystkich w zdrowiu i przy dobrych humorkach.Jutro odezwe sie,ale traz uciekam do domu/znow przyjechalam rowerem/,troske odwyklam od pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej kochaniiii.....to jaaa :) Manny to le masz mnostwo wrazen z urlopu i pewnie robilas sporo zdjec albo uwiecznilas co piekniejsze chwile kamera ....Ja nie mam niestety kamery alee...moj aparat cyfrowy ma funkcje ,ktora stwarza mozliwosc krecenia krociutkich scenek z czego skwapliwie korzystam :) Reety jak dzis spojrzalam w lusterko to oniemialam ....dopadla mnie opryszczka na ustach -czyli...u nas w Wielkopolsce mowi sie na owo paskudztwo \"febra\" albo \"ogroszka\"bleeeeee ,boli ,piecze,nawet usmiechac sie nie moge .bo bola kaciki ust......ajajajjjjj .M.oczywiscie zaleci mi oklad z czosnku...maaatkooo kochana....juz wole katowac to woda kolonska1 Milego dzionka kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ,,,u mnie zaczynają się remonty na zewnątrz budynku ,,,,nic dodac nic ująć:(widze tylko jak ktos mi zagląda przez okno do mojego pokoju,,,,,,,,, pogoda to nie za bardzo na takie remonty ,ja o tym nie decyduje,,,u mnie atmosfera bardziej już związana ze Św.Zmarłych,,,,, pogody ducha,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Reni, ugotowałas bigos, pychotka. Też nad bigosem się zastanawiałam, moja cała rodzinka pracuje w Wszystkich Świętych, związani są z komunikacją i policją, tak że ten okres dla nich to czas wytęzonej pracy. I zawsze gotuję na ten dzień coś co każdy po powrocie do domu, o różnych, wieczornych godzinach podgrzeje i zje. Ale wymysliłam, że ugotuję bogracz, pozywne, smaczne i łatwe do odgrzania. Lubię Wszystkich Świętych, to taaki dzien zadumy i wyciszenia. A Wy? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala i dla mnie ten dzien jest pelen wspomnien,melancholii i zadumy.I nasuwaja mi sie wtedy na mysl slowa ks.Twardowskiego \"spieszmy sie kochac ludzi,tak szybko odchodza\" Zaganiani w naszym codziennym zyciu zapominamy,ze nasze zycie jest tak kruche,tak ulotne jak smuzka dymu na wietrze....zapominamy czesto bliskim powiedziec ,ze ich kochamy,ze sa nam tacy drodzy .....powiedziec ot tak ..bez przyczyny ... Ja chadzam na cmetarz jak jest malo ludzi czyli rano albo pozno wieczorem ,gdy jest ciemno...dziesiatki rozjarzonych swiatelek pelgaja cieniami po grobach..przypominajac nam -zywym\"bylem -kim jestes,bedziesz kim jestem\"Ta cisza,te swiatelka sprawiaja,ze czuje sie \"blizej\" Nich!Piekne to swieto!Tylko czasem smutno,ze groby przez caly rok zaniedbane tylko w ten jeden dzien w roku sa takie wypieszczone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny i Chlopaki:))narazie uffff mysle ,ze do konca tygodnia spokoj,,,,narazie szef zagraniczny odjechal,,,i przyjedzie dopiero na koniec listopada,,,wiec zwolnienia bedą ew, mam nadzieje dopiero wtedy.Nie mam na miejscu grobów,,,wiec pojde z synem na cmentarz miejscowy i zapale znicze na opuszczonych grobach. Trzymajcie się cieplutko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie .....Nie było mnie cały dzień, teraz też tylko na chwilę pokazać się że żyję. Św. Zmarłych to smutny dzień, ale co zrobić, trzeba jakoś to przeżyć. Ja wybieram się z samego rana, mniejszy tłok i jeszcze muszę kupić wiązankę. Żeby przynajmniej słoneczko świecilo, będzie razniej. DOBRANOC KOCHANI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ,w dniu pelnym zadumy,dobrze ze jest taki dzien pelen wspomnien o ludziach ktozy odeszli ale nazawsze zostana w naszych sercach i umyslach u mnie Dzien zmarlych bedzie dopiero26listopada ale my zawsze idziemy dzis niemam tu zadnych grobow najblizszych ale mamy kolege ,zapalimy swieczki na jego grobie moze w polsce znajomi zapala swieczki dzis na grobach moich bliskich u mnie dzis jest normalny dzien wszyscy pracuja dzieci w szkole tylko najmlodszy ma wolne bo chodzi do szkoly katolickiej to maja tylko msze sw w kosciele i bedzie mial wolne a ja mam zwolnienie wiec mam dzis czas choc troche zwolnic i wyciszyc sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sennym chłodzie południa, a w zadusznym święcie, jakoby słoneczne, nazbyt nagłe zaćmienie, pośród tłumów wyrosły grobowe kamienie. Powietrze mlecznoszare schładzając przeklęcie za nic sobie mają szlachetne to wzdychanie, lekce sobie ważąc uczuciową tę dumę, która raz do roku okrutnie włada tłumem, aby pustą ciszą oznajmił jej oddanie, a i strach, lub zgoła tępo-mdłe przerażenie, wzbudzone kamienistą grobowców powłoką. Im trzeba symboli, by porazić się trwogą, jakoby nazbyt nagłym, słonecznym zaćmieniem. Grobowcowe płyty, gdy pod nikogo nie ma, pielgrzymką tradycyjnych wizyt ożywione, z pamięci odchodzą, z uniżonym pokłonem jak letnie ciepełko gasnącego płomienia, jak kształty ginące w brudnym różu zachodu pogrążają się gliną wchłaniane planety, jak do rzeki wrzucone, błyszczące monety, jak dzieci umarłe męczarnią porodu. Jeszcze pośród drzew złudna snuje się nadzieja, iż pamięć wielka jest i nieprzemijająca, ale mija zbyt nagle, jak zaćmienie słońca, kiedy resztki ciemności kryją się po kniejach. Gdy łuny rozświetlają płomienne cmentarze, jeden po drugim znicze umęczone głodem gaszą swe płomienie, giną jak skute lodem kwiaty, ofiary nagrobne, złożone w darze. ^ ^ ^ ^ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w dzień Wszystkich Świętych.... Kropeczko____znowu bede służbowo jeździł do Twojego miasta. Mozę spotkamy sie kiedys na waszej Starówce? Pozdrawiam panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani w tym szczegolnym jedynym dniu Wszystkich Świętych. ....Własnie wrociłam z cmentarza i dopiero teraz z wielką przyjemnością napiję się kawki. Rano nie było czasu, wyszłam o 7-ej, trochę mniejszy tłok. Rano pogoda była, nawet słoneczko swiecilo. Na cmentarzu wyszła chmura i strasznie zaczęło lać. Więc długo nie dało się stać nad grobem. Jak będzie pogoda to jeszcze raz pojadę wieczorem. Pozdrawiam, duzo buziaków i ciepłego słonecznego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani.Pogoda dostosowala sie do nastroju i atmosfery Swieta....smutno o mgliscie i troszke deszczowo jest u nas.My juz objechalismy nasze groby ze zniczami i stroikami.Teraz\\czekam z kawka i placuszkiem na Rodzinke mojego M. Spokojnego popoludnia zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie widze ze nikogo niema napewno jestescie na cmetarzach lalbo jestescie zajeci myslalam ze opowiecie jak wam minol ten wyjatkowy dzien ale mowi sie trudno moze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. ....Groby bliskich odwiedzone, płoną znicze. Będą się paliły jeszcze przez całą noc. Na dworze zimno, ponuro co jeszcze bardziej pogarsza samopoczucie w takim dniu. Piję herbatę i oglądam \" Pianistę\" Trzymajcie się Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.:) U nas minus 3 stopnie czyli zimno!!!!!Czas wyciadac rekawice i szaliki.Oczywiscie moja corka znowu zasmarkana i kaszlaca ! Ledwo wyszla Z JEDNEJ CHOROBY JUZ DRUGIE ZAZIEBIENIE.aLE JAK MOZE BYC INACZEJ JAK JE ZIMNE JOGUrty prosto z lodowki i pije lodowate mleko bedac po chorobie!Normalnie nie mam na nia juz sily! Na drugi raz jak bedzie jeczec =mamo podeslij jakies leki to chyba odmowie!!! Niech sie nauczy sama dbac o swoje zdrowie!!!!!!!Jacy Ci mlodzi ludzie sa lekkomyslni! Milego dnia kochani1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas takze ziomb a do tego straszny wiatr. Nie chce sie wychodzić z domu.Pięknie nas przywitał listopad nie ma co. My tu na równinach podobno mamy i tak całkiem znośne warunki pogodowe.Przed chwilą czytałam że szaleństwo dzieje się nad Bałtykiem...tam jest sztorm 12 stopni w skali Buforta. Nie zazdroszczę ludziom tam mieszkającym. Togrusiu daj znać jak znosisz to szaleństwo pogodowe. Kala o ile dobrze pamiętam ty także mieszkasz dość blisko tej strefy. Skorpionku masz racje że dzieci nasze za grosz nie mają wyobrazni. Moja córcia po anginie , którą przez tydzień odleżała w domu dziś przed wyjściem do szkoły umyła włosy. Myślałam że ją uduszę. Tak jak by nie mogła tego zrobić wczoraj. Z rozgrzaną głową od suszarki wychodzić na taki wiatr. Ręce opadają. Kazałam czapkę nałożyć i szal na szyję. Zapowiedziałam że jak znów zachoruje to palcem nie kiwne. Dorosłe te dziewczyny a takie dzieci. Buber oczywiście jeśli tylko będziesz w moim mieście to nie ma problemu...możemy się spotkać.Pokaże ci moje miasto widziane moimi oczyma. Pozdrawiam serdecznie na cały pracowity dzionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i kazdego z osobna u mnie pogoda znosna swieci sloneczko i jest 3 stopnie calkiem znosnie ja wlasnie zrobilam mala pauze wlasnie skonczylam mycie okien teraz mala chwilka odpoczynku i dalej za spezatanie trzeba wykorzystac i pogode i zwolnienie bo pozniej znowu nie bedzie kiedy .Moje dziciaki tez nielepsze synek chcial isc do szkoly bez kurtki a corka lepiej niemowic bluzka krotka i katanka a potem mama niemasz jakis lekow bo mnie wszysko boli nasza mlodziez chyba wszedzie jest taka sama brakuje im wyobrazni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani👄 ....No niestety z ciepłem już trzeba się pożegnać. U mnie też zimnica rano padał deszcz ze śniegiem. Pogody nie ma za oknem ale za to pogoda ducha moze być w nas. Grunt to się nie przejmować ! Zabrałam dziś resztę Pelargoni z balkonu, mowię Wam jak jeszcze pięknie kwitną, nie można się nacieszyć widokiem. ...Wnerwiamy się na nasze dzieci jeśli chodzi o ubiór i odgrazamy się że to..ze tamto. Ale jak zachorują to biegamy koło nich i dogadzamy jak mozemy.Także Skorpioś nie wierzę że corci odmowisz- hi,hi,hi. ...Kropciu moj syn też tak robi i to przez całą zimę. Umyje głowę i stoi w lusterku \"godzinę\", robi coś z tymi wlosami.Więc nie nałozy czapki bo wszystko by się zepsulo.Co mogę zrobic, chodzę i lamentyję. Dziewuszki moje kochane, kawkę wypilam i zmykam. Komu w drogę temu czas. Jadę do Banku po kaseeeee !!!. POZDRAWIAM WSZYSTKICH.- cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×