Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

To jeszcze ja na chwilkę, oglądałam film i zasnęłam w ubraniu. Widzicie jak o mnie dbają, nikt mnie nie obudził. Biała....nie wpadłam na placek i kawkę bo przyszla sąsiadka. Gadu, gadu i wiesz jak to jest, czas leci. Ale za to wysłałam coś na pocztę do tych Dziewczyn co znam adresy. Długo nad tym myślałam, bo obawiam się rozczarowania co do mojej osoby, ale wola Twoja Panie. Dziewczyny mam nadzieję że doszlo ,tylko się nie przestraszycie. ...Asia...a tam się przejmować ze ktoś będzie się śmial. Jak ktoś lubi się śmiać z ludzkich problemów to niech się śmieje, ale i jego może to spotkać. Ale co ja Wam truję o połnocku. Dobranoc. pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zadajecie sobie pytanie co ja tu robie o tej porze a więc sprawdzam czy mój komp działa bo wczoraj nie działał hmmm ,,,nie rozumiem ,to wykożystuje moment przed pracą i chce Was mocno pozdrowić tych czytajacych,pracujących w dzień czy to w nocy:) ,,,jak nie dam znaku życia to znaczy wiadomo co :\"robaczki działające w moim kompie\" ,,,jak widze \"burza \"wyszła na dobre,,,,:) Reni ale o co chodzi dlaczego ma być rozczarowanie? ,,,co powiedzą inni?zadajecie sobie nieraz takie pytanie pisząc w Naszej kawiarence ja również,a jak się skompromituje ,a jak ktos mnie podsumuje ,a ktoś powie głupia i takie tam,,,czytam wiele w internecie informacji pisanych przez specjalistów jak i zwykłych szaraczków,przestałam sie tym przejmować,czy ja robie coś złego?czy kogoś krzywdze? nie,,,,albo mnie ktos zaakceptuje taką jaka jestem albo papa tak? wszystkim i tak nie dogodze jak każda z Nas,zawsze były są i będą nieporozumienia nawet w necie,,,,mi osobiście bardzo dużo pomógł internet- Nasza kawiarenka,kolezanki z pracy tej czy poprzedniej ,znajomi,internetowa nieznajoma z którą klikam tyle czasu pokazując mi czym są marzenia ,,,,:):) miłego dnia :) świat wirtualny a tyle może zrobić dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani :) Ale mnie dzis rano ciagnelo do kompa ...i juz wiem dlaczego...Reni ja baaaaardzo prosze ja tez chce niespodzianke od Ciebie :)....i predziutko podaje Ci moj adres wit-a_1@tlen.pl i odwdziecze Ci sie tym samym...:) ;) Malisanko ,Asiu macie racje,ze znajomosci netowe moga dawac duzo radosci ......czasem pomagaja nam przetrwac ciezkie chwile...czasem rozweswla ....czasem ucza.....ubogacaja nasze wnetrze.....:)Mysle,ze nasze kawiarenkowe przyjaznie pomimo roznych raf i drobnych sztormow przetrwaja!!!!! Moj syn ogladal \"wladce ...\"wiec pozno poszedl spac a ja po ciemku ,przy blasku monitora klikam do Was...maaatko co za warunki:) ;) Dzis brykam na babskie pogaduszki do kolezanki i mamy sobie nawzajem szamponem koloryzujacym farbowac wlosy i robic zlocisto-brazowe pasemka.....sama jestem ciekawa co nam wyjdzie ..bo zawsze tak jakos mam,ze mam \"w glowie\"wymarzony kolor swoich wlosow ale....nigdy go nie moge uzyskac za pomoca zadnych srodkow barwiacych.....a ma byc to po prostu sredni braz z refleksami\"starego zlota\"jak ja to nazywam.No nic ..zobaczymy!!!! Milego wypoczynku zycze wszystkim Wam no i sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku moj tez synek ogladal ten film chociaz juz dawno temu ogladal tylko ze w wersji niemieckiej czytal tez ksiazki a ja siedzialam z nim do towarzystwa mnie osobiscie ten film sie niepodobal ale janiemam11 lat i nieprzepadam za filmami tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam wszystkich cieplutko, jeszcze dobrze się nie obudziłam, ale kawka już czeka. Budzik zdzwonił, nie ma rady trzeba wstawać. Za oknem słoneczko świeci, a to poprawia mi humor. Ściskam. Pozdrawiam. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-niiiiiiiiiiiiiiiii przeczytaj co napisalam na stronie 195 dzisiajjj.....ja tez chce dostac to,co dostana od Ciebie inne dziewczynyyyy (tu emotek beksa z wieeelka fonntanna lez i spuchnietym nosem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie 🖐️ Skorpionku dziś jest czas na rogale marcińskie:) Pyszne są!!! I udanych eksperymentow z farbowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni doszło i mowy nie ma bym się wystraszyła ...nawet tak nie pisz.Jest :classic_cool:. Wszyscy jestescie :classic_cool:. Po formatowaniu nie mam ani pół zdjęcia na dysku , ale moje dziecie coś wymyśli w tym temacie. Jak tylko będzie to możliwe prześlę fotki. Tylko czy jesteście w stanie przełknąć taką żabę. Pozdrawiam wszystkie dobre duszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
re-ni, gfotki suuuuper, za tą butelkę zawiszy przed tobą lubię Cię jeszcze bardziej, wnusie są slodkie- nawet mój synuśto ztwierdził, i tylko męża nigdzie nie widać-buuuuuuu:classic_cool:, narazie macham wszystkim, i zmykam sprzątać, bo w domu mam jak po wojnie......pa pa pa, aha a spotkanie w realu , to ja się piszę, i biala nie zapominaj że z Opola, gdzie chcesz się przenieść jest do mnie naprawdę niedaleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️ Ależ mnie dopadła śpiaczka jakaś bo znowu spałam do 10 aż mi wstyd ! A teraz nie wiem jak robote dogonic bo trochę sobie na dzisiaj zaplanowałam.... i w dodatku za żadne skarby nie mogę wymysleć co na obiad. Córka ma długie zęby i wybrzydza, najchętniej by jadła bułkę z szynką ale ja jej nie pozwalam. Chyba jej zrobię spagetti z sosem carbonara bo bardzo lubi. Poza tym usiłuję sobie przypomnieć jakie mam konto e-mail bo kiedyś zakładałam i miałam problemy a potem mnie zgniewało i do tego nie wracałam. Jak córcia wróci to razem sprawdzimy. Tylko, że ja nie mam żadnego aktualnego zdjęcia ale zrobię jak trzeba. Ostatnio jak była siostara to wszystko fotografowała aparatem cyfrowym. Ja w tym czasie miałam na twarzy maseczkę koloru fioletowego, na oczach plasterki świeżego ogórka, na głowie odżywkę (czyli włosy w poplątanych strąkach) i ręce rozcapierzone bo nałożyłam odżywkę. Acha i nogi w miednicy z olejkiem do stóp. Jednym słowem - miss przed wyborami . I ONA MI ZROBIŁA ZDJĘCIE I MA JE JAKO TAPETĘ NA MONITORZE - JAK MOGŁA !!!! Rutkowski - jak tylko się zainstaluję to przyjeżdzaj !!! Adres dam wszystkim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objedzony rogalami marcińskimi zapraszam was na imienowa karpatkę mojej żony. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem ....Normalnie nie mogłam odpalić kompa, coś mi zaczyna wykręcać numery, ale jak się ma starocie to nic dziwnego. ...Buberku....dzięki za karpatkę, na poprawę humoru w sam raz. Oj dawno dawno nie jadlam. ...Skorpionku.....mam nadzieję że kolor wyszedł taki jak sobie wymarzyłaś, a jeśli nie to może następnym razem się uda. Możesz zajrzeć na pocztę, wlasnie Ci wysłałam, aż się boję. ..Rutkoś....na żurek to ja zawsze chętnie, ale koniecznie musi być z wkładką - całe jajko i kawałek kiełbasy. Wtedy dopiero poczuję ze się najadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) tylko pomacham jestem ,nie ukrywam już usypiam mimo ,ze tak sympatycznie gra sobie w moim kompie radio,wszyscy pewnie tańczą,balują,,,,a ja ,,,jedno marzenie łózeczko,,,chociaż kto wie,przy takiej muzie to tylko samochodzik i tak pojechać sobie przed siebie hmmm ,,,,ehhh-odpoczynek ,odstresacz,,,, do miłego kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała....nie tylko Ciebie, mnie śpiączka od zawsze dopada. Najchętniej to spałabym do południa, a potem też się wnerwiam. Malisańciu.....chodzi o takie rozczarowanie że moze nie jestem taką osobą jak ktoś sobie mnie wyobrazał i nie zechce się ze mną kolegować. Też czasem się zastanawiam jak Ty, czy ktoś nie pomysli - ale głupia baba, z czym do ludzi. ..Ja balowałam dziś ale z wnuczką, a teraz z szydełkiem. Bolą mnie gnaty, pieką oczy. Moze w końcu położę się wcześniej spać i wypoczęta wyruszę rano na WYBORYYYYYYY !!!!!! DOBREJ NOCY. pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni nie stresuj się tak jesteś laseczka i miło jest pisać do kogoś kogo widziało sie na zdjęciu. Odbierz pocztę...ciekawa jestem czy twoje wyobrażenie o mnie potwierdzi się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten niedziely poranek ja tez sie pisze na spotkanie ale niesmiejcie sie niewiem co to znaczy w Realu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Buber bardzo prosze przekazac swojej malzonce serdeczne zyczenia z okazji imienin,niech sie Jej spelnia wszystkie marzenia...nawet te najdrobniejsze i najbardziej zwariowane :) i oczywiscie poprosze o kawaleczek karpatki jak jeszcze zostal. Re-ni pytasz o kolor ..hmmm wiesz jak to z kobietami jest:) ;) wyszlo nienajgorzej...... ale poprawialysmy sobie skutecznie humor nalewka jej meza z czarnej porzeczki! Dziewczyny ja tez prosze o Wasze foto ,wzamian wysle Wam swoja facjate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przyszłam do naszej kawiarenki tylko na sekundę, by podzielić się z wami smutną dla mnie informacją. Właśnie dowiedziałam się że zmarła moja koleżanka....miała tylko 48 lat. Jej mąż jest załamany. Ja się cała trzęsę i pewnie długo nie dojdę do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie POZDRAWIAM - miłego dnia. Ja jak zwykle słoneczkiem się pocieszam, bo dodaje mi chęci do życia. Troski, problemy niech idą precz !. Najważniejsza pogoda ducha. ...Skorpionku....ponownie wysyłam Ci zdjęcia, dopiero zauważyłam że pomyliłam adres. ...Kropciu.....przykro mi, to smutna wiadomość. Trzymaj się jakoś. Twoje zdjęcia nie doszły, nie wiem dlaczego. ..Asia....w realu to znaczy spotkanie naprawdę, na żywo, na przykład u mnie w domu. Nie jest to łatwe bo trochę kilometrów nas dzieli, ale nie można powiedzieć ze niemożliwe. Tylko góra z górą się nie zejdzie. Moja córka w Stanach spotkała kolegę ze swojego bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) coraz ciekawiej w naszym zyciu czy to wirtual czy real,,, wczoraj dostałm niezłego kopniaka w mój tyłeczek od mojej przesympatycznej kolezanki za co? należało mi się oj należało,,,,czas najwyższy abym powiedziała sobie stop bo tak naprawde słysze wiele komplementów (tych miłych oczywiście) na temat mojej osoby bez piwa oczywiscie hahahah wg. mężczyzn nie ma brzydkich kobiet,tylko zależy ile piw sie wypije,,,,hahahah:),,,,dobre co? nie chce przegrać swojego zycia,,,,nie chce byc smutasem - tak naprawde to nie moja natura:) i już nie bedzie żadnego ale,,,,,, ,,,,,, ,,,,coś ciekawego? myśle ,że tak: Gdybyś był, a nie bywał Raz na jakiś czas... Byłabym wreszcie \"czyjaś\" Nie \"bezpańska\" - aż tak... Gdybyś miał, a nie miewał Czas i chęć i gest... Byłabym na wyłączność A nie - ogólnie dostępna... Jesień trwa - Rdzawych liści czas, Kaloszy, peleryny i mgły Jesień trwa - Szpetnej aury czas Pod płaszcze się pcha, Wyziębia nam serca - wiatr.. autor:Obietnica miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko tak mi przykro.... Re-ni dzieki za fotki,dzieci przerozkoszneee a Ty no nooo figurka nastolatki i bardzo mila buziulkaaaaaaaaaaa.Wyslalam Ci foto swoje i swojej rodzinki.Ja mam oczy zielone a nie czerwone jak na tym jednym foto ( to jedno z pierwszych zdjec i nie umialam \"pozbywac \" sie efektu czerwonych oczu ...teraz umiem) Trzymajcie sie dzielnie i zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ci za wyjasnie Reni bylo by fajnie sie spotkac jak mi zaloza maila to tez wam wysle Kropeczko tak mi przykro z powodu kolezanki niewiem co powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani:))Buber karpatka pyszna.....pozdrow zone. Reni,Skorpionlu,Bielusia,MAlisanko,Kropeczko,,,,,,,Asiu zapraszam na kawe wlasnie zrobilam,,,,i wcinam batona....na humor.Jutro mam wolne,,a we wtorek znowu do tej okrpnej pracy. Kropko wspolczuje,,,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko......dzięki za fotki. Ale z Ciebie super kobietka, taka do tańca i do różańca. Można z Tobą konie kraść, na taką wyglądasz. Córcia ładna i widać że mądra dziewczyna. To ostatnie zdjęcie w TAKIM towarzystwie, zazdroszczę Ci że osobiscie ich znasz. Skorpionku.....Twoje fotki nie doszły, nie mogę się doczekać. Toogrusia.......ja na kawkę chętnie ale teraz nie mogę, będę wieczorem. Na razie. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️ Nie było mnie bo miałam problem z kompem ale juz dobrze. Ja chyba zrezygnuję z Neostrady bo już nie mam siły - miało być lepiej a jest gorzej. Kropeczko - tak mi przykro, strasznie Ci współczuję i wiem co przeżywasz..... Znalazłam mój adres e-mail więc podaję: bykola@wp.pl ja ze swojej strony też będę wysyłać Wam zdjęcia tylko muszę parę porobić. Ale to już jutro bo dzisiaj o 18.00 uciekam. Toogra - ja się przysiadam z kawką mam nową nazywa się PRIMA GUARANESA - bardzo dobra. Buber - masz jeszcze karpatkę ?? To poproszę kawałek ale z brzegu.. Mam zdjęcie córci ale się ze mną kłóci i nie pozwala wysłać ale ja ją przekabacę. Witaj Asia - dostaniesz.dostaniesz - cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×