Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maja1230

DERMABRAZJA- KTO ROBIŁ NIECH NAPISZE MI CZY WARTO, BARDZO PROSZĘ!!!

Polecane posty

BARDZO PROSZE JEŚLIKTOŚ ROBIŁ NIECH NAPISZE. dla mnie dermabrazja to wielka nadzieja na gładką skóre, mam dość głlebokie blizny po trądziku i licze na to że będe miała gładką skóre. tak o tym marze, ale jednocześnie boję się powikłan, że czasem zrobią coś nie tak i będe tego załowała, jestem strasznie nieszczęśliwa z powodu tych blizn, wole nie wychodzić w dzien na dwór, czuje sie strasznie. czytałam o tym dużo w internecie ale tak naprawdę nie znalazłam ani jednej osoby która zrobiła sobie dermabrazję. czytałam o tym że np zaczerwienienie utrzymuje sie od 2 do 6 miesięcy a zarożowienie jeszcze dłużęj, pozatym opuchlizna. BŁAGAM JEŚLI MIAŁAŚ/EŚ DERMABRAZJE NAPISZ MI CZY ZLIKWIDOWAŁA CI CAŁKOWICE BLIZNY CZY BYŁY JAKIEŚ POWIKŁANIA, PO JAKIM CZASIE SKÓRA WROCIŁA DO NORMALNEGO STANU WOGÓLE JAKIE BYŁY EFEKTY CZY BOLAŁO? JAK PRZEBIEGAŁ ZABIEG? ILE KOSZTOWAŁ/? GDZIE GO ROBIŁLAŚ/ES??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy o to ci chodzi ale ja ostatnio zrobiłam sobie mikrodermabrazje. rezultaty 2 dni chodzilam troche czerwona ale puder pomogł bez problemu to ukryc po 2 dniach strasznie schodziła mi skora - płatami.. wiec pomogłam sobie oliwka (tak mi poradziła pani lekarz) efekty.. buzia gładsza ,mniej wyprysków..tzn nigdy nie mialam ich duzo ale zauwazyłam mniejsza ilosc wagrow . do tego zabiegu mialam laser na pozostałosci po krostkach - przebarwienia i male blizny-- > nie przyjemny ale efekt piorunujacy -->mialam dosc głeboka blizne po jednym wielkim pryszczu i teraz jej nie mam :)) 6 marca ide na powtórke to bedzie miesiac po pierwszym zabiegu. i mysle ze jeszcze jeden trzeba bedzi zerobic.. wiem ze dla osob z tradzikiem i po tradziku zalecane jest 5-10 zabiegów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eliss
ile placilas za ten zabieg? Musialam dodatkowo wykupic ten laser czy o byl w ramach tej mikrodermabrazji? Bo ponoc sama mikrodermabrazja usuwa bizny i przebarwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solaria
Ja też robiłam mikrodermabrazje, zawsze po oczyszczaniu twarzy bo to podobno jest skuteczniejsze. U mnie do kilku dni po zabiegu skóra była delikatnie zaczerwieniona. Jeżeli dobrze pamiętam to kosztowało to 200zł + oczyszczanie około 70zł. Przy drugiej mikrodermabrazji i kolejnych 180zł. Po tygodniu od zabiegu, gdy twarz "doszła już do siebie" skóra była wyjątkowo gładziutka, zero wyprysków. Nie pamietam jak długo utrzymywał sie ten efet ( bo ze względu na cenę zrezygnowałam z tego 2 lata temu). Przy mojej mieszanej cerze kosmetyczka polecała mi ten zabieg 2-3 razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati27
hej, ja tez mam problemy z cera tzn mam przebarwienia, bylam u dermatologa i on powiedzial ze to moze byc od roznego rodzaju tabletek, nawet witamin, czy zwyklych przeciwbolowych - ktore maja takie dzialanie fotouczulajace, w polaczeniu ze sloncem powoduja przebarwienia, deratolog zalecila mi zabieg mikrodermabrazji, efekt jest po conajmniej kilku ok. 7 a jeden kosztuje ok 500 zl (zabieg + jakas maść do tego) jak narazie sie jeszcze nie zdecydowalam, z tego co tuczytam to warto chyba zasiegnac opinii jeszcze u innych dermatologow, moze gdzies jest taniej, pozdrawiam ps. a moze znacie jakies inne sposoby na ozjaśnienie takich przebarwien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamis
a czy ktos stosowal domowa mikrodermabrazje? sa takie zestawy vichy itp? czy to sie w ogole do czegos nadaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka
dembrazja domowa. Pojawiły się kosmetyki do mikrodermabrazji domowej min.eris, chciałam to kupic ale nie wiem czy warto albo czy mi to nie popali skóry. Jak którać coś wie to proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka
dembrazja domowa. Pojawiły się kosmetyki do mikrodermabrazji domowej min.eris, chciałam to kupic ale nie wiem czy warto albo czy mi to nie popali skóry. Jak którać coś wie to proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed mikrodermabrazją bardzo polecam złuszczanie kwasami owocowymi u kosmetyczki. Warto zrobić serię 10 zabiegów. Koniecznie zanim zaczniecie się opalać. Kwasy zdecydowanie wygładzają nierówniści i regulują wydzielanie sebum. Niestety seria zabiegów dosyć dużo kosztuje. Stosowałam mikrodermabrazję Mary Kay z bardzo dobrym rezultatem. Zero podrażnień i opuchnięcia. Bardzo polecam. Cenowo porównywala do Vichy, tzn. ok 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze na mikrodermabrazje do dermatologa, jestem po piwrwszym zabiegu i dodatkowo robie w domu vichy. jedno i drugie polecam, ja tez mam male blizny, te mniejsze sie troche splycily wieksze nadal sa,... nawet jak nei zniknal to sie bede cieszyc bo cera jest cudna... gladka, brak wypryskow, brak zaskornikow i kremy o wiele lepiej sie wchlaniaja... wspomagam sei ta domowa mikrodermabrazja bo tak mi polecila dermatolog.zestaw jest niby na 3 razy ale smialo moge powiedziec ze wystraczy na 6. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkilka
ja tez sie wlasnie zastanawiam nad mikrodermabrazja, bo mam slady po trądziku na policzkach. jesli ktos tobil to we wroclawiu to napiszcie gdzie warto to zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam topik na wizazu.pl o dziewczynie ktora miala dermabrazje, bo rzeczywscie trudno cos znalezc. sama jestem tym zaintereswowana. pisala tam, ze splycilo jej blizny o 80% czyli nie do konca i przez 2 tyg miala na buzi wielka rane. chyba jednak zaczne od mikro,a jak nie pomoze wtedy sie zdecyduje na mocniejsze zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam mikrodermabrazję \"domową\" Eveline przez ok. 2 m-ce. Efekty: skóra gładsza , jaśniejsza, zniknęły małe przebarwienia. Ale nic więcej. Takie \"domowe\" zestawy napewno nie pomogą usunąc blizn. Ja stosowałam zabiegi złuszczania kwasami (w seriach po 10 zabiegów,wykonywałam je zawsze zimą,cena ok.30 zł za jeden) dwa lata z rzędu. I te zabiegi poprawiły mi bardzo stan skóry, spłyciły blizny, jednak nie usunęły ich całkiem. Teraz jestem w trakcie serii zabiegów (raz w tygodniu, cena ok. 30zł) ultradźwiękami,jestem po piatym zabiegu, a muszę ich wykonac ok. 20. Widziałam osoby po ultradźwiękach i efekty sa naprawdę super, a do tego ultradźwięki można wykonywac cały rok, nawet latem. Co do dermabrazji to tez się zastanawiałam, ale boję się,że wydam dużo kasy,a efekt nie będzie taki jak bym chciała, a poza tym jest to dość inwazyjny zabieg w porównaniu z np. ultradźwiękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO CO WOGOLE SIE ODDZYWASZ
OGRANICZONA KOBIETO, GDYBYŚ PRZECZYTAŁA TO WIEDZIAŁABYŚ ŻE ŻADNA Z TYCH OSÓB NIE MIAŁA ROBIONEJ KLASYCZNEJ DERMABRAZJI I NIE ODPOWIEDZIAŁAM MI CZY EFEKT BYŁ ZADOWALAJĄCY I CZY NIE ZOSTAŁY JEJ PRZYPADKIEM BLIZNY! RADA DLA CIEBIE: JEŚLI NIE MASZ NIC MADREGO DO POWIEDZENIA TO SIE LEPIEJ NIE UDZIELAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEŚLI MASZ OCHOTĘ OBRAŻAĆ LUDZI TO WYNOCHA Z TEGO FORUM, IDŻ SOBIE SWOJĄ RODZINKĘ OBRAZĄĆ!!!!!!! NIE BĘDĘ SIE ZNIŻAC DO TWOJEGO POZIOMU I CIE OBRAŻĄĆ JAKIMIŚ OGRANICZONYMI EPITETAMI! ZEGNAM I JUŻ SIĘ LEPIEJ NIE WYPOWIADAJ!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboabo
przeczytaj sobie to, cały wątek http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=21037227&a=21067022 nie wiem czy zostało to napisane ale po takim zabiegu jesteś skazana na dobre filtry na resztę życia, to ważne, zresztą lekarz powinien ci to powiedzieć przed zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboabo
ogólnie bądź świadoma że jest to operacja plastyczna, możliwość powikłan jest bardzo duża, nawet jeśli lekarz dobrze wykona zabieg, twoje późniejsze postępowanie ze skóra jest równie ważne szczerze mówiąc gdybym miała do wyboru operację plastyczną jakiejś części twarzy czy dermabrazję wybrałabym to pierwsze, bo to można poprawić, schrzanioną dermabrazję już mniej jeżeli masz możliwość to spróbuj jeszcze czegoś mniej inwazyjnego, w ostateczności laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Trzy lata temu miałam poszłam na zabieg złuszczania kwasem glikolowym. Efekt był ale przez tydzień wyglądałam jak przeprasowana żelazkiem. Po tym strasznym tygodniu skóra zaczęła się złuszczać. Ogólnie byłam zadowolona ale niestety, ta metoda jest tylko dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na siedzenie w domu bo widok jest tragiczny. Z kolei po świętach wybieram sie na mniej inwazyjną mikrodermabrazję laserem. Podaję stronę gabinetu w Krakowie do którego własnie się wybieram: www.dermed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati27
czesc, ja wczoraj bylam na pierwszym zabiegu- mikrodermabrazji, na razie specjalnie duzego efektu nie widaze, choc dermatolog w trakcie zabiegu powiedzial ze wyraznie widzi ze blizny sie scieraja i ze bedzie efekt, ciekawe tylko po ilu zabiegach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni_*23*
Cześć!!! Podobno znakomite efekty daje zabieg kosmetykami GlyKopeel, moja kosmetyczka mi to poleciła. Sama borykam sie z problemami cery, mam blizny po trądziku i troche przebarwień, miałam robić klasyczną dermabrazję jednak zaprzyjaźniona kosmetyczka poleciła mi inną metodę właśnie kosmetykami GlyKopeel, jestem przed takim zabiegiem , ma kosztować od 200-300 zł ale max 3 i buźka piekna! Dam znać jak będe po pierwszym zabiegu pozdrawiam! strona: www.profilestetyczny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trądzik i blizny
ile trzeba zabiegów dla sporego tradziku z bliznami i jakie są ceny mnie wiecej? Lepiej wykonac zabieg u kosmetyczki czy u demratologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermabrazja i mikrodermabrazja
jest jakas roznica miedzy tymi dwoma metodami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki musi byc odstęp
miedzy kolejnymi zabiegami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dermabrazja to bardzo fajny zabieg wykonuje go kobietom które maja tradzik lub blizny po tradziku jesli nie chcesz wydac duzo pieniedzy jest gotowy zestaw do dermabrazji firmy EVELINE kosztuje 28 zł prosty w uzyciu efekt widoczny po 4 zabiegach polecam równiez kobietom które maja zmarszczki pieknie wygładza i likwiduje plamy i przebarwienia jesli ma ktos pytania z zakresu pielegnacji cery i ciała to prosze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkooooo
chyba co się sermabrazja z mikrodermabrazją pomyliła... buehehehehe... i ty wykonujesz zabiegi? jasneeee... :P:P:P Żeby takie coś robić musiałabyś najpierw wiedzieć na czym to polega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6010
Hej! jestem po dermabrazji i polecam Ci ten zabieg. Jest on drogi, ja miałam na kasę chorych. Też się bałam tej operacji ale ciesze się że się na to zdobyłam. jest znaczna poprawa. Oczywiście blizny nie zeszły tak do końca, mam nadzieję że jak wyleczę cerę do końca po tym zabiegu, to pomoże mi krem no-scar albo cepan lub inne droższe kremy. Ale radzę Ci się zdecydować. Idź najpierw na wizytę do lekarza do szpitala chirurgii plastycznej. Po zabiegu-dermabrazji laserowej twarz goi się 8 dni, a potem przez tydzień nie można stosować makijażu. Skóra nie jest idealna po tym okresie ale z czasem się zagoi. Wszyscy którzy udakli się na ten zabieg są zadowolieni. Cały czas piszę o dermabrazji laserowej. Pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona80
dziewczyny a czym w ogóle rózni się mikrodermabrazja od dermabrazji? ja jestem po pierwszym zabiegu mikro i jestem baaardzo zadowolona, głównie dlatego, ze pozbyłam się wągrów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 24
cześć dziewczyny. Mam problem z trądzikiem uż ponad 10 lat. mam bardzo tłustą cerę i się bardzo świecę. Użwałam wszystkiego i nic. Kupiłam sobie odkład Lncome, jest świetny, ale chyba muszę zrobić sobie mikrodermabrazję bo mam blizny i nadal się śwecę. Z waszych wypowiedzi wniosjuję, zę warto. Mam do was pytanie: jak pora roku jest najlepsza na ten zabieg. Bo niektórzy mówią, ze już jest za późno, że dopiero na wiosnę, proszę o odpowiedź!!!Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodisiac
Co mogę powiedzieć z własnego kosmetycznego doświadczenia Zabieg mikrodermabrazji i rezultat po nim jest uwarunkowany niestety nie tylko od stanu i rodzaju cery, ale w dużej mierze od aparatu, którym się mikrodermabrazję wykonuję. Najlepsze efekty uzyskuje się po aparatach z głowicą diamentową a nie korundową... jednak ciężko czasami uzyskac w gabinecie kompetentą odpowiedź na temat używanego sprzętu ;/ Co do samego zabiegu uważam, że warto zrobić na porządnym sprzęcie ;) Koszt zabiegu na takim sprzecie to w Krakowie to 150-200zł....Jest to zabieg wykonywany w ciagu całego roku, jedynym warunkiem jest odpowiednia ochrona skóry przed promieniowaniem UVA/UVB filtr minimum SPF25 i zero opalania :)) Niewątpliwą zaletą zabiegu jest to, że jest on bezbolesny, prosty, trwa krótko. Zazwyczaj należy przeprowadzić serię od 2 do 10 zabiegów. Przez pierwszy miesiąc - co tydzień, przez drugi miesiąc - co dwa tygodnie. Kolejne miesiące to zwykle jeden zabieg przypominający w razie potrzeby. Co do cer trądzikowych polecam jednak zdecydowanie kwasy... gdyż oprócz działania złuszczającego mają one równiez działanie lecznicze co w przypadku skór problematycznych ma ogromne znaczenie. Pisze bardzo lapidarnie, ale uzupełniam brakujące wiadomości :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Zrobiłam sobie mikrodermabrazję razem z ultradźwiękami i różnymi maseczkami, koszt to 300 zł. Przed zabiegiem moja cera była w powiedzmy nieładnym stanie, była strasznie wysuszona-myłam twarz mydłem siarkowym, i okropnie zanieczyszczona. Po zabiegu cały martwy naskórek-ten suchy i ok połowy zanieczyszczeń zeszło. Na zabiegu byłam w miniony piątek, po tyg czyli w najbliższy piatek idę znowu na zabieg, tym razem na ultradźwięki, peeling i jakies serum bakteriobujcze, koszt to 200 zł-ultradźwięki powodują tak jak mikrodermabrazja, usuwanie zanieczyszczeń. Co do efektu-dziś jest poniedziałek tak jak pisałam wczesniej jest poprawa, buzia po zabiegu była mocno zaczerwieniona ale na ulice dało się wyjść. Mam nadzieję że po kolejnym zabiegu bedzie już diametralnie lepiej. Napisze za tydz jak cera wygląda. Pozdrawiam Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania konskie
od ok. poł roku wykonuje ten zabieg w swoim gabinecie.To rewelacje polecam....bez obaw kosmetyczka-sprawdzona nie zrobi krzywdy poniewaz sprzet na jakim pracujemy jest bardzo nowoczesny i nie ma zadnych obaw. Porzadne szkolenie,troche praktyki,wywiad z klientka to sukces. Warto goooooooooraco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×