Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snejki

jestem dziewicą-wciąż... -

Polecane posty

Hej!To może cie pocieszę. Ja straciłam dziewictwo zaledwie kilka dni temu,a mam prawie 25 lat.Też się trochę stresowałąm faktem, że wszyscy naokoło mają to za sobą a ja wciąż nie. Dodam, że nie jestem jakimś pasztetem, wręcz przeciwnie, nikt się nie domyślał, że mogłabym być jeszcze \'nietknięta; ;) Mój facet, jak się dowiedział, że jestem dziwicą, to lekko zwątpił, czym mnie bardzo zasmucił. Stwierdził jednak ,ze będzie czekał. No i się doczekał, nie trwało to długo. Nie martw się, na pewno spotkasz odpowiedniego partenra. Nie warto tego robić, byle tylko mieć \"to\" za sobą. PS. To fakt, że w stolicy mało dziewic, byłam chyba jedną z ostatnich ;), choć z kolei mam kilka koleżanek, które są dziewicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem coraz bardziej zadziwiona, ze tyle dzieiwc w takim wieku jeszcze się uchowało! Ale to i lepiej, przynajmniej mam poczucie, ze nie jestem osamotniona... ;-) Moze jest nas wiecej, niż myślę, tylko wszystkie skrzętnie sie kamuflują? ;-) Do Anioła: przypuszczam, ze spotkało Cie ze strony jakiejś dziewczyny cos nieprzyjemnego, skoro mówisz, że dziewczyny to mięczaki, tudzież gnidy\" :> ale zapewniam Cię, ze nie wszytskie sa az tak złe - ja siebie tak nie oceniam choć do ideału mi daleko... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ Rydzyk, na dźwięk Twojego nazwiska automatycznie zarasta mi dziurka więc nie ma szans, zebys pozbawił mnie cnoty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zwyczajnej_ja Ile lat mają Twoje koleżanki, jeśli masz ochote to prosze napisz dlaczego są jeszcze dziewicami. Co jest powodem? Bardzo byłbym wdzieczny za udzielenie odpowiedzi. Z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiniatko
do --- Koneser dziewic- po paru niefajnych wypowiedziach zaczales mowic sensownie i powaznie --- ja mam niestety ponad 26 lat, + dziewictwo w zanadrzu hehe ---i twoje slowa, ze moje miec powazny problem troche mnie zastanawiaja----- ale ...troche mnie ponizej..uprzedzajac pytania: ........... okazji mialam bardzo duzo ---od 16 roku zycia poczawszy...zawsze bylam jednak idealistka- i jestem, ze chcialam zeby to byl ten ukochany, ktorego bede kochac calym sercem... jako, ze takiego nie znalazlam, to jestem sobie dziewica---i juz---juz --myslalam, ze nareszcie bedzie po sprawie, ale okazuje sie ze fajny facet z ktorym sie spotykam nie potrafi kompletnie calowac, czym w oczywisty sposob nie jest w stanie mnie podniecic...Dodam, ze mam podejrzenie, ze on JEST PRAWICZKIEM, a ma ponad 30-stke... Mialam juz bliskie spotkania z facetami, wlaczajac seks francuski, uwielbiam sie przytulac, dotykac z mezczyzna, tylko zaniem do czegos dochodzilo- zrywalismy, --albo on ze mna albo to ja widzialam dziure w calym..albo uwazalam, ze facet na mnie nie zasluguje--przepraszam facetow, nie uwazam sie za nie wiadomo kogo, ale chamstwa ze str faceta nie zniese....!! No i teraz on mnie traktuje jak ksiezniczke, a ja nie moge nawet myslec o tym, ze molby mnie taki nieudony facet kochac.... I co ja mam powiedziec??? Naprawde nie wiem, czy juz powinnam skorzystac z propozycji innego, ktory barzdo mi sie podoba, pociaga tylko nie chce sie wiazac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze serio.... ma bardzo duzo racji z wiekiem ludzie staja sie bardziej wybredni i patrza na najdrobniejsze rzeczy malutkie wady potrafia wyolbrzymic patrza bardziej rozumem a nie uczuciem a to powinno byc wyposrodkowane bo nie twierdze ze slepe zuroczenie partnerem jest dobre ale nikomu jeszcze nie zaszkodziło szczypta slepoty w uczuciu a nie takie super tzrezwe patrzenie na wady partnera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcecie wiedzieć dlaczego
mam prawie 24 lata, wg ludzi jestem ładna, wszystko ze mną ok, ale jest jedno ale. Jeśli ktoś czytał topik o dużych wargach sromowych to wie o czym pisze. Jestem dziewicą właśnie z tego powodu :o ech... czuje sie taka załosna. No nic ale trzeba z tym żyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie... a na czym polega Twoj problem tak naprawde, w rzeczywsitości? Rozumiem sens pojęcia \"duze\" ale nie bardzo wiem jak to rozumieć... :-/ Mogłabyś przybliżyć? Pozdrawiam wszystkie dziewice! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się
zastanawiam się czy podczas masturbacji i używania do tego celu wyłącznie palców, można stracić dziewictwo... prosiłabym, żebyście potraktowali to pytanie poważnie, ponieważ po skończeniu w nocy nie było nic dziwnego widać, a dzisiaj rano kiedy wstałam zauważyłam niewielką ilość nie tyle krwi, co takiej lekko brunatnej substancji... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się
no proszę kogoś o odpowiedź, bo naprawdę zależy mi na tym :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torba
dziewictwo mozesz stracic tylko z facetem , w momencie kiedy wlozy penisa do pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbująca się odchudzać
no więc co oznaczała ta wydzielina o dość niespotykanym kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cool_on
aj mysle ze dziewice sa Ok super! bez wzgledu na wiek! i to zaden wstyd powiedziec ze jest sie dziewica w wieku 30 lat no tylko glupi palant bedzie sie z tego smial. dziewczyny wyluzujcie wasz czas tez nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiliki
oj, dobrze by było, gdyby wszyscy faceci tak mysleli jak cool_on... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pankracy_22_Wawa
Ja w zupełności podzielam słowa cool_on'a. Czytają te wszystkie posty widzę, że i tak dziewice są bardziej cenione niż faceci, którzy są prawiczkami. Co nie jest dla mnie budujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł koleżanki i koledzy \"po fachu\"! Czy ktos z naszego grona przestal ostatnio być jego członkiem i zakosztował seksu? ;) Jesli tak, to mówcie jakie to wrażenie w końcu poznać jego smak... ;) pozdrawiam wszystkich tych, którzy ciagle zasilają szeregi \"niewtajemniczonych\" ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiliki
helloł dziewczęta i chłopcy! odświeżam pytanie snejki: zmieniło się coś u Was w zakresie "bycia" dziewica?prawiczkiem? jakieś spostrzezenia? ;) mówcie, bo amatorzy łakną wieści! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poola
up :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 22 latka
O ponad dwóch lat jestem w związku i nadal jestem dziewicą i mimo iż kocham go bardzo i z nim chcę spędzić życie bardzo się boję, nie czuję się gotowa, choć czasem ciężko jest się opanować a mój chłopak jest cierpliwy i mówi: całe życie przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna-dziolchaaaa
a ja mam 20 lat i wspaniaego chłopaka ,który do niczego Mnie nie przymusza,powiedzial ,ze zrobimy to dopiero wtedy gdy bede gotowa,nawet po slubie (zaśmiał sie,poślubie nadrobimy) ciesze sie ,ze na takiego trafiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bundzia
eh kobiety a czego tu sie bac? Zycie jest jedno, szybko mija, potem bedziecie zalowac ze tak pozno zaczelyscie to robic. Kobieta potrzebuje zazw paru latek, zeby sie rozsmakowac w seksie. A na poczatek wystarczy rozlozyc nogi, zamknac oczy i bedzie fajnie. Seks to nie II wojna swiatowa, to tylko seks, czynnosc fizjologiczna, de facto calkiem zwyczajna choc mila, jak smaczny obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima
niby tak ale.... no walśnie, to "ale"... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąle dziewica
eee no, przed 40-tką to chyba wszystkim nam - dziewicom - uda sie wreszcie zasmakować, co to znaczy seks.. ;) życzę nam tego.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiliki
hej dziewice! ;-) zmieniło sie cos u was? ;-) bo u mnie ciagle bez zmian... :-( do bani w tym wzgledzie! ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiliki
ooo, widzę, ze coagle zastój w interesie... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooodnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiliki
wracam i reaktywuję stronkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka-A
Kurcze ,fajny temat>powiem Wam o sobie: Ja mam teraz prawie 40 lat meza i dwojke dzieci juz nastoletnich z moim mezem poznalismy sie jak mialam 17 a on 19 lat oboje bylismy niewinni i tacy bylismy przez 4 lata do slubu !to znaczy nie calkiem czysci bo znalismy swoje ciala bardzo dobrze ...robilismy niemal wszystko ale bez penetracji!Ten pierwszy raz zostawilismy na noc poslubna i dotrwalismy!dlatego ,ze zaspokajalismy sie w inny sposob i bylo super!Jestem z tego dumna ,ze nam sie udalo ale wiem ,ze bylismy dla niektorych znajomych dziwolagami niemalze,my sie tylko smielismy z tego ,najwazniejsze ,ze nam to odpowiadalo a w sypialni przezywalismy i tak nieziemskie rozkosze choc bez penetracji Mysle ,ze bylismy bardzo rozsadnymi malolatami i zyczylabym sobie aby nasze dzieci mialy tak duzo rozsadku ,co nie oznacza ze maja byc cnotliwi do slubu jak my(chociaz czemu nie) ,jestem wyrozumiala ,chcialabym tylko aby madrze wybierali co dla nich dobre a nie kierowali sie opiniami ludzi,trzeba spojrzec w głąb siebie-czego ja chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka-A
W "moich czasach" bycie dziewica tez bylo obciachowe ale dla mnie ktora miala chlopaka i ....rozkoszne chwile nic to nie znaczylo co kto o tym mysli Moje kolezanki szly do lóżka aby sie pozbyc tego balastu i co...rzadko ktora miala satysfakcje czy orgazm ,zwykle byli to chlopcy ktorzy robili co swoje a dziewczyna nie miala przyjemnosci. Same stracenie dziewictwa to nic najwazniejsze aby trafic na odpowiedniego faceta ,z ktorym potoczy sie wszystko naturalnie i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×