Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snejki

jestem dziewicą-wciąż... -

Polecane posty

Gość wro91 :)
erf24tg4 mam 20 lat i marze o dziewicy :) daj jakis kontakt a nie pozalujesz o ile jestes fajna i mila dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
łał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena piórka
JA PIERWSZY RAZ ROBIŁAM KIEDY MIAŁAM 48 LAT ROBIE TO GDZIE POPADNIE Z MOIM JÓZEFKEM KTÓRY BYŁ SKLERYKEM ]RIBIŁIŚMY TO W ŁAZIENCE SAMOLOTU I UWAGA!!1 SEX W WANIIE JEST NIE WYGODNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUDIA*******
PANI MAGDO!! JA TAKŻE STRACIAM DZIEWICTWO W WIEKU 13 LAT I NIE ŻAŁUJ NAWET ROBIŁĄM TO Z KSIĘDZEM :> I CO MI TO NIE PRZESZKADZA 20 ZL NA GODZINE PEŁNO KKLIJĘTÓW I NAWET W SUPER MARKECIE RAZ DAŁAM DUPY KLAUDIA :>>>16 LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMI36
brawo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał28
22 letnia dziewica nie oznacza bardziej wartosciowej- poprostu nie miala szczescia i nie zwiazala sie z facetem 25 lat i dziewica to juz z lekka przykre i jaka tu duma? po co sie oszukiwac - zal tylko ze nie przezylo sie doswiadczen za malolata mowie tak po 17 i wyzej 20 21 to sa najfajniejsze lata wszystko sie inaczej przezywa ale juz 30 lat to wina kobiety! albo ma za bardzo wygórowane gusta a sama malo o siebie dba albo mieszka na odludziu bo nie wiem jak mozna zyjac w spoleczenstwie nie miec bliskosci i seksu z mezczyzna , moze czas spojrzec na siebie i ruszyc tylek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masorz
omy , baby , królewny paniczki kazda potrzebuje kokota do piczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIsikowaty
wiesz co ja miałem tyle lat co ty jak zrobiłem to z kobietą:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexbomba
dziwczyny uprawiajcie sex jak najczesciej i od 17 do ile sie da --> najlepszy czas . dobra sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkrocker
Mam koleżankę która do 19 roku życia była dziewicą. straciła dziewictwo ze mną. Nie byliśmy ze sobą na zasadzie związku. Bała się tego pierwszego razu. Czesto rozmawialismy o seksie. Zawsze była tego ciekawa. Kiedys, myślałem że dla zartu, powiedziala ze chcialaby ze mną "tego" sprobowac. Mówiła serio :-). "opierałem" się ok 3 miesiecy (bylem jeszcze wtedy w zwiazku). I stało się. Powoli wprowadzałem ją w ten świat. Wiedzieliśmmy na czym opiera się ten układ. Znalismy sie kilka lat a czeste rozmowy na różne tematy oraz wspolmne chwile pozwolily nam na zbudowanie wiezi opartej na wspolnym zaufaniu. Reasumując. Kochane Dziewice. Nie msicie być w związkach aby "to" zobić. Ważna jest atmosfera utworzona wokol tego oraz przeswiadczenie ze nawet robiąc to tylko 1, 2 razy z facetem, z którym się nie jest w związku, nie traci się szacunku do samej siebie ;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masturbantkaqwerty
to i ja sie przyznaje - 24 lata na karku i wciąż dziewica ;( ... nikt mnie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez pozno
Usłyszalem kiedys, "przestan walic konia to dziewczyna sie znajdzie" i powiedziec musze.ze jest w tym ziarno prawdy. Postarajcie sie pozyc w celibacie przez jakis dluzszy okres( mowiac do dziewicy by zachowala.celibat mam namysli ograniczenie masturbacji) to powinno sprawic ze narastajaca potrzeba pchnie was w czyjes ramiona. ( bo z tym jest troche jak.z jedzeniem syty nie mysli o jedzeniu. Aglodny zawsze znajdzie okazje zeby cos uszczknac.)Niech zadziala instynkt. Tylko z glowa bo nie chodzi przeciez zeby odrazu zostawac matka czy tez ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASDSAD
ASDSADSD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRINCENL
JESTEM PORZADNYM CHLOPAKIEM Z KLASA !* SZUKAM PORZADNEJ CNOTLIWEJ KOBIETY DO ZWIAZKU NA ZAWSZE O NIEBIESKICH OCZKACH WADIM SKYPE VORSTZOEKENASSEPOESTER GG 24332760 513 161 066

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga22
stary wątek ale postanowiłam się wypowiedzieć bo miałam dzisiaj z kolegą rozmowę na ten temat :P Jesteśmy w tym samym wieku i wyszło, że on już się kochał a ja nie. Był zdziwiony, że ja nic. W sumie to nie mogę powiedzieć, że nic bo odważne pieszczoty mam na koncie. Chodzi o to, że dał mi do zrozumienia, że dziwny jest fakt, iż mam 22 lata i nadal jestem dziewicą. Ja się tego nie wstydzę. Oczywiście nie rozmawiam o tym z każdym i nie każdy o tym wie. Wręcz przeciwnie, większość powiedziałaby, że jestem po. Chodzi mi o to jakie mam podejście do tego tematu. W pracy często o tym rozmawiamy i żartujemy i tam nikt nie wie, że jestem przed :P Nie żebym to ukrywała ale też nie obnoszę się z tym :P Obecnie nie mam chłopaka i to jest pewnie powód dla którego ten fakt nadal nie uległ zmianie. A nie zrobię tego z kimś tylko po to, żeby zrobić. Nie czekam z tym do ślubu,nie zachowuję dziewictwa dla miłości mojego życia, chcę po prostu zrobić to z kimś, z kim będzie mi dobrze;) Także mam nadzieję, że szybko poznam Tego wybrańca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×