Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snejki

jestem dziewicą-wciąż... -

Polecane posty

Gość Daziela
Hehehe.... A to przeciez nie trudno dziewczyne spotkać..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasta18000000
ja mam 18 lat i tez jestem dziewica . nie mam obecnie chłopaka a chciałambym miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grer81
Ja też nie mam dziewczyny a chciałbym mieć.Jestem z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdoleeeeee
:D:D:D widać każda sie potrafi wyrobic, wystarczą szczere i otwarte chęci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sailor0303
Jestem 20 letnim facetem i szukam dziewicy mialem juz pare dziewczyn ale niestety tylko jedna dziewice i teraz zaluje ze ja zostawilem. Szukam ladnej zgrabnej i uroczej dziewczyny ktora zachowala cnote i chce zbudowac zwiazek oddajac ja wlasnie takiemu facetowi jak ja ktory teraz to napewno doceni. Powiem wam dziewczyny tak cnota jest drozsza niz wszystko na swiecie oddalbym wszystko za ladna dziewice z ktora moglbym sie dogadac i stworzyc zwiazek taka w ktorej bym sie naprawde zakochal. dosyc mam juz wycieruchow ktore w wieku 18 19 20 lat maja po 4,5 facetow za soba obrzydza mnie to. Piszczie do mnie na maila jesli chcialybyscie poznac takiego faceta jak ja. Na imie mam Piotr i czekam na was kochane dziewice. Mile widziane Fotki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśliwy
Witam serdecznie . Troszkę mnie to dziwi że nie możesz spotkać nikogo odpowiedniego. Szkoda że nie trafiliśmy na siebie . Dla mnie najważniesze są odczucia kobiety i to co ona czuje . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siemkowa
A więc ja mam inny problem(bo dziewictwa nie uważam za problem). Nie potrafię sobie znaleźc chłopaka, a jak jakiś mi się podoba, to nie ma szans, bo on mnie nie chce:(( Trochę się dziwnie czuję, jak wychodzę z siostrą i nie dośc, że ma chłopaka( a miała ich dużo, że niekiedy jej zazdroszczę, a różnica między nami jest zaledwie 9 miesięcy) to jest cały czas wychwytywana przez inne ciacha:( Czy mogę miec coś w sobie, co odpycha facetów??? Teraz poznałam super chłopaka, nawet przez tydzień byliśmy sobie tak bliscy, że masakra, zaczęłam się sobie dziwic, ale musieliśmy sie roztac, bo byliśmy w Sanatorium i on pojechał do swojego miasta a ja do swojego i tęsknię za nim. Kontaktujemy się, bo jest gg, nasza-klasa, GSM, ale brakuje mi go. Najgorsze jest to, że dopiero na koniec turnusu zaprzyjaźniliśmy się bardziej:(( Chyba się w nim zakochałam:(( Ale co z tego jak on mnie za pewnie nie będzie chciał, bo może wyrywa jakieś o 100% lepsze laski ode mnie u siebie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam to
Mam dziewczyne ktora kocham i ktora byla dziewica zanim ja poznalem:) jest idealem i jest za ladna bo ciagle jakies typy sie kolo niej krecom:/ A ja K***a jestem takim degeneratem ze brak slow, najgorszy z gorszych(Tyle ze przystojny;)) i ja wam mowie cencie sobie dziewictwo... Jezeli ktos tego nie docenia to ma problem... Za duzo mozna stracic wedlug mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny w-sieci
szukam dziewczyny z kujawsko-pomorskiego najlepiej że by była to dziewica, ja jakoś sie nie mogę przełamać z innymi dziewczynami jak wiem, że one już bedą robić to kolejny raz, miałem dużo okazji ale zawsze sobie odmawiałem, może i źle zrobiłem ale, może dziewczyna - kobieta chciała by, zapraszam do popisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna dziewczynka 20
A ja sobie nie wyobrażam żeby zrobić to z nie-prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrerrer
a ja mam 34 lata i tez jestem prawiczkiem.i nie to ze jestem nieatrakcyjny....baaa mam nawet bardzo ladna dziewczyne...ale jakos dla mnie seks jest niepociagajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny w-sieci
grzeczna dziewczynka 20 skąd jesteś jeśli można wiedzieć?, ja za 2 miesiące będę miał 21, i jakoś znam dużo dziewczyn ale one nie są dziewicami nawet te co mają po 16, 17 lat więc cienko to widzę, że by znaleźć dziewczynę taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny w-sieci
nikt już tu nie pisze hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abitop
mam 13 lat i mi sie chce ruchac ktura zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
jestem prawiczkiem 34 letnim i też mam proglem tak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossssa23
oo jaaaaaaa a ja bylam dziewicą 23 dlugie lata z wyboru, a teraz wiem, ze tyyyyle fajnych rzeczy sie pozbawiałam mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalal
a ja mam troszeczkę inne pytanie. Również mam 20 lat i jestem dziewicą, nie jest to dla mnie jakimś strasznym problemem tylko chodzi o coś zupelnie innego...mianowicie....moje życie tak sie potoczyło, że nigdy nie bylam w zadnym zwiazku (jestem fotomodelka a to się wiąże z ciągłymi wyjazdami itd). teraz uświadomiłam sobie, że czas najwyzszy stworzyć jakis związek, ale chodzi o to ze ja nie umiem sobie wyobrazić sobie siebie w zwiazku, nie mówiąc juz o seksie...nie umiem najnormalniej w swiecie wyobrazaic sobie siebie uprawiajacej seks, nie wiem jak to jest byc z kims tak blisko. Wydaje mi sie, ze gdybym juz poszla z jakimś mężczyzna do lozka cały czas bym myslała o tym co zrobiłam...czy inne dziewice tez tak maja?Macie takie obawy?Jakby sfera seksu Was nie dotyczyła i nie widzicie siebie w tym?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam takie obawy. Do 25 roku życia nie byłam w długim związku (nie składało się, nie miałam problemu ze znajomościami damsko-męskimi, ale... chyba mi nie zależało) i byłam dziewicą. Miałam obawy jak to będzie, jasne. I teraz wiem, że były zupełnie bezpodstawne. Poznałam właściwego faceta i wszystko jest takie proste, naturalne, bez skrępowania :) Tobie też prędzej czy później się trafi :) Nigdy specjalnie nie szukałam, ani nie wchodziłam w znajomości "z braku laku". Uważam, że szkoda czasu i nerwów na tego typu relacje, wolałam poczekać na wielkie uczucie niż się rozmieniać na drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
a ja byłam dziewicą przez 22 lata i co, i zrobiłam to z mezem kolezanki, znalam go tydzien, starszy ode mnie o jakies 10 lat, nie pytajcie w jakich warunkach, ale nie zaluje... i na 1 razie sie nie skonczylo... czy zalowac? hmm nie, normalnie balabym sie powiedziec ze jestem dziewicą a tu wyszlo tak samo przez sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka z pierwszej strony
...ale nie Autorka :P Pewnie ona też zapomniała o tym topiku, jak i ja - aż do dzisiaj ;) Tak czy inaczej z radością donoszę, że u mnie od tego czasu się "zmieniło" ;) Jakiś rok temu w końcu się doczekałam. Co prawda dziś już razem nie jesteśmy, ale NICZEGO nie żałuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka z x strony
Jedna taka z pierszej - no to Ci gratuluję :D a teraz życzę drugiego, idealnie dopasowanego, na długie wspólne lata sielanki... ;) U mnie NIC się nie zmieniło. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka z x strony
Jezu drogi, z pierWszej oczywiście :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafcio
Tak czytam ten temat i czytam, i sie zaczynam zastanawiac czy wy dziewczyny jestescie mądre ??? Padaja pytania typu : co zrobilby facet gdyby sie dowiedzial ze jestem dziewicą? czy patrzylby sie na mnie jak na jakiegos dziwoląga??? Dostaje wscieklizny jak widze cos takiego. Po 1 facet wartosciowy ktory ma zamiar zakladac rodzine itd lubi powalczyc o dziewczyne, dziewczyny ktore przedstawiaja wszystko co maja najlepsze na 1 randce czy na 2 to ...wybaczcie...ale... mija sie z celem... po 2 jezeli kobieta jest dziewica to chyba tym lepiej facet postrzega taka kobiete w sposob idealny swiadczy to o tym ze nie wywijaja tylkiem na prawo i lewo, co wiaze sie z tym ze szanuja swoje ciało i sa dojrzałe emocjonalnie.( moze i brzmi to sredniowiecznie ale tak jest) pozatym w moim przypadku fakt ze kobieta jest dziewicą ma same pozytywne cechy wzbudza wieksze zainteresowanie, zaufanie , ponadto jak wspominali poprzednicy z taka kobieta mozna czekac z seksem... pozatym dziewictwo sprawia ze facet ktory naprawde powaznie mysli o zyciu... i mysli głową... bedzie jeszcze bardziej o taką kobiete walczył. Wiec nie rozumiem waszej rozpaczy dziewczyny? Wiem ze myslicie inaczej ale bez przesady.Tracenie dziewictwa nawet po 24 roku zycia nie jest wcale takie zle bo majac partnera z ktorym wiazecie swoja przyszlosc macie cos nowego "Seks" ktory jest srodkiem do osiagania szczytu milosci a nie forma przyjemnosaci a pozatym jestescie niewyzyte wiec taki facet jest....wniebowziety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupota
jeden gościu siedzi i co minutkę wypisuje jakąś głupotkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica 22...
J a też jestem dziewicą i jakoś mi to tak bardzo nie przeszkadza, od ponad 8 miesięcy jestem w związku ale jeszcze nie uprawiałam seksu z moim chłopakiem..Mój chłopak myślał ze nie jestem dziewicą bo jak to powiedział "nie wyglądasz" ale gdy mu o tym powiedziałam był zaskoczony i ucieszył się że będzie moim pierwszym i jedynym partnerem seksualnym...Tak więc dziewictwo to nic strasznego a seks jest bardziej przyjemny gdy uprawiasz go z kochana osobą :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet wszystkim kobietom - dziewicom proponuję pomoc w "utracie wianka". W miłej, bezpiecznej atmosferze pełnej czułości i delikatności pomogę przejść na "drugą stronę". Jestem starszym, doświadczonym mężczyzną, w pełni sprawnym, czystym i dyskretnym. Możecie mi zaufać. Chcesz spróbować - napisz na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaJola_23
Hm... a miałeś wcześniej takie przypadki. To chyba głupio gdy zupełnie zielona dziewczyna leży z rozchylonymi udami i ani be ani me. Chyba spaliłabym się ze wstydu. Ale przemyślę jeszcze i może napiszę @ z prośbą o więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się - jak to się mówi: biorę wszystko na siebie :) Mam spore doświadczenie m/in. z dziewicami i zapewniam Cię, że potrafię zapewnić Ci maksimum komfortu i zadowolenia przy minimalizowaniu bólu. Nie jestem nauczycielem ale w tej dziedzinie odczuwam talent pedagogiczny ;) Pisz śmiało - nawet gdy się nie zdecydujesz może będę mógł pomóc np. radą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×