Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gryzący Twój kark

Gdzie jesteś Kociczko. Tęsknię!

Polecane posty

Gość gryzący Twój kark
wielka miłość nie umiera❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzący Twój kark
gdzie jesteś Kociczko? tęsknię! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goraca kociczka
jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna suczka
i ja jestem :) lubimy sie z kociczka, stanowimy duet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzący Twój kark
mam tez problemy z tosmamoscia plciowa, czekam az sie pojawia 2 rzedne cechy plciowe aby dowiedziec sie w koncu kim naprawde jestem, bo w majtki sobie nie zagladam - kto wie co sie tam moze czaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byl podszyw
:D akurat moj tekst:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzący Twój kark
niech noc otuli nas kołdrą z gwiazd, a nad ranem spijal będę rosę z Twojego ciała❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo to
Tak bardzo czekam na tą piękną chwilę Gdy leżąc czule wtulony w Ciebie Zastanowię się znowu - czym zasłużyłem? By tu się znaleźć, By znaleźć się w niebie. W niebie gdzie włosów Twych dotknąć mogę W niebie gdzie delikatnie Cię pocałuję A moje oczy zagłębią się w Twoich Mówiąc bezgłośnie jak cudownie się czuję. Dlaczego tak późno to zrozumiałem? Myślę tak często, sam na siebie zły, Że moje niebo to nie jest miejsce, Że moje niebo to właśnie Ty. Choć czasem Cię ranię I sprawiam, że serce Twe boli Choć czasem głupie błędy popełniam, Lub mówię coś nie tak jak trzeba, To mam nadzieję, że mi wybaczysz Bo nie chciałbym stracić Ciebie, Nie chciałbym stracić swojego nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzący Twój kark
Gdzie jesteś Kociczko? W ogrodzie mych myśli Przeczekam do jutra Słońce tam zaświeci Zajdzie szara pustka. W ogrodzie mego życia Zakopię swe smutki Posadzę słonecznik Postawię tam ławkę. W ogrodzie moich marzeń Posiedzę sam trochę Przygotuję miejsce Poczekam na Ciebie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzący Twój kark
...i wreszcie spotkamy się, błądząc myślami, blask gwiazd mając w oczach, na rzęsach ros krople, otwartym ramieniem zawita nas księżyc, mgła kocem przykryje, lnem najlepszych wspomnień. wiatr do snu utuli, zanuci pieśń cichą, i znajdziemy się, chwilą wzruszeni, rozkwitnie kwiat, jak w baśni minuty miną, i choćby próbowali, nas nie rozdzielą... na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzący Twój kark
...i wreszcie spotkamy się, błądząc myślami, majonez wyborowy z Winiar mając w oczach, na rzęsach, otwartym ramieniem zawita nas pan Stefan ochroniarz z Tesco, mgła kocem z promocji w Lidlu przykryje. na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeee wytrzymam
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radakcja
informuje gryzacy.... po 14-stej to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzący Twój kark
i znajdziemy się między regałami, będź też w alei promocyjnej w Biedronce, chwilą wzruszeni, drażami nasyceni, kokosowymi rozkwitnie kwiat doniczkowy krajowy w promocji 3 w cenie 2, jak w baśni, i choćby próbowali, nas nie rozdzielą... bo co kropelka sklei sklei, żadna siła nie rozklei. na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniesiemy.
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama w czerwonych striingach
jakie to słodkie... cudowne mi gdy tak piszesz, czuję Twoje usta, Twój głos.... jestem mokra Kochany ... .... wiesz gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskie...
:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama w czerwonych stringacch
kto skasowal Twoje jedno ugryzienie Kochanie?:( i znajdziemy się między regałami, będź też w alei promocyjnej w Biedronce, chwilą wzruszeni, drażami nasyceni, kokosowymi rozkwitnie kwiat doniczkowy krajowy w promocji 3 w cenie 2, jak w baśni, i choćby próbowali, nas nie rozdzielą... bo co kropelka sklei sklei, żadna siła nie rozklei. na zawsze... 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama w czarwanach strangach
cała jestem mokra, jak wtedy, gdy wpadłam w Tesco do basenu z karpiem lustrzeniem żywym po 3,49 za kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh
;) .....wiesz gdzie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzący Twój kark
Czekam z niecierpliwością Kochanie... Chciałbym choć raz ugryźć Cię w kark... Chociaż raz dotknąć Twoich ust... Chociaż raz przepłynąć przez fale Twoich włosów... Chociaż raz utonąć w Twoich oczach... Chociaż raz zgubić się na rozdrożach Twojego serca... Chociaż raz być częścią Twej tajemniczej duszy... Chociaż raz spacerować wśród Twych zagmatwanych myśli... Chociaż raz tworzyć cały Twój bogaty śwat... Chociaż raz zatopić się w Twych ramionach... Chociaż raz tak naprawdę być Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzący Twój kark
cz naprawdę mam to przerobić? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyszytko możesz
Kochanie... cudownie mi z Tobą:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzący Twój kark
To dobrze.. Więc jeszcze Cie ugryzę Kochana ... Kocham Cię. Wiedz, że ufam Ci. Zawsze będę tam gdzie Ty.. Podaj mi rękę swą. Ja swą podaję Ci. Zranisz dziś serce me, jeśli odmówisz mi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerób to
tak jak tylko Ty potrafisz... finezyjnie..niby muślin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzący Twój kark
Nie spodziewałem się tak wielkiego zaangażowania Brakuje mi tu Ciebie Brakuje Twej obecności Twego uścisku, zapachu, dotyku Im bardziej myślę o Tobie Tym bardziej Cię pożądam Im mocniej Cię pożądam Tym gorzej się czuję gdy nie ma Ciebie Gdy wtulenie się w Ciebie jest tylko marzeniem Gdy bez Ciebie oddychać swobodnie nie mogę Wtedy jest koszmar, lecz dzięki niemu Rozumiem, jak bardzo Cię pragnę Bo chwile samotne Są dłużącym się czekaniem na spotkanie Na oddech swobodny przy serca Twego biciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna suczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna suczka
Ułóż jakiś fragment o mnie, bo zimno strasznie 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna suczka
Codziennie przez moje ręce przechodzi 20 półtusz z wilczura i 15 z rottweilera. Pomyślcie, co by się działo, gdyby zadrżała mi ręka, topór by się omsknął, a gicz cielęca miała na końcu zostawioną łapę z pazurami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzący Twój kark
o Tobie nie, uładam tylko o damie w stringach czerwonych;) którą kocham szalenie i zdania nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×