Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka 27

dyskotekowe fajne piosenki ! wpisz swoje ulubine kawalki

Polecane posty

Gość apocalypse
to po chuj spamisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieczka666
Czy zna ktos piosenke dyskotekowa, w ktorej slowa sa Beautyful beautyful night? Slyszalam ja w turcji tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annn I like DiscOo
Ta piosenka, której szukacie" ee oooo eee aaa" to: Mojito- Eo Ea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuzka!
hmm nie wiem jak sie nazywa taka jedna ale jakos leci u will a ja u! może ktoś ją zna? a reszta to szczególnie vegas i tomasz niencik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaXfs
szukam piosenki bardzo fajna ona leci jakoś tak: come come un i dalej nie wiem pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam do posłuchania: Jacob ft. Tyra C - Leaving (CM Remix Edit) drossel - to ten klub Zibo - Impreza Zibo - Zamknij Oczy Zibo-Jest nas dwoje meffis - nie daj ciała Marcin Siegieńczuk - sąsiadka z boku 2010 magnetix - libacja 2010 magnetix - kochanka jorrgus - mama ci mówiła rmx 2009 bardzo polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misyja 87546874
dr. motte & Westbam - Love parade 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia <33
Moim zdaniem fajne nuty to : Rihanna-only girl. pszczolka maja xd hah .! Kaczuchy xd ,, Bo ja tanczych chce -lion Boys-jestes szalona, tylko ty .! Bobi-noce gorące II znam jeszcze wiele ,! jak coz to piszcie na email: Aleksandra1210@o2.pl . Pozdrawiam ; ** ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BŁAGAM kto to wykonuje i tytuł gdziekolwiek byś była wciaż słyszę twe słowa twój głos... xxxxxx szczęście uciekło i w zamian nie dało nam nic ref. odeszłaś tak daleko zostawilaś mnie teraz i zawesze, z tobą być, być chce kiedyś się tego bałem a teraz już wiem chociaż jestem sam widzę cię chociaż jestem sam jesteś ze mna ja wiem cały czaaaaaaaaaaaaaaaaaaas. co to jest!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ klama
1 Bananek_2008_Crazy_DJ___Redox 2 Shakira - Waka Waka 3 pa panamericano 4 Mr.president coco jumbo remix 5 david guetta sexy bitch 6 pitbull feat t-pain hay baby 7 davit guetta feat kid cudi memories 8 sparkers sex on de bitch 9 akalina 10 pszczułka maja dj nektor remix 11 boys jesteś szalona 12 brian adams everything 13 kimono w aucie 14 c-bool feat isabelle body &soul 15 david taware hot summer night 15 inna hot 17 inna sun is up 18 jeckyll&hyde freefall 19 long junior tańczyć chce 20 klavi&remi kiss 21 madagaskar 22 mohoby bumpy 23 alon on dance 24 toples dobry DJ 25 Italobrothers - Stamp On The Ground 26 Groovebusterz - Talk To Me 27 get get down 28 Shana Vanguarde - Gimme Gimme Gimme 29 Pakito - I do it again 30 Cidinho & Doca - Rap Das Armas (lucana Radio Edit) 31 Manian - Ravers fantasy 32 Foggy - Comming Into My? Dreams 33 sexualna 34 monopol zodiak na melanżu 35 pokż jak sie kręcisz 36 helenka 37 ekspolzja 38 Garcia - Bamboleo 39 Toples - Zdejmij ubranie 40 MLP Feat Laia - Winter Night (Dj Dadde Remix 41 Sunset Stars & Kevin Forbes - I Want Your Love (Nexboy Explodes Remix 42 Carrapicho - Tic tic tac 43 dotknać cie 44 Dj Sammy - Heaven 45 Velvet - Fix Me polecam to wsyzstko dlatego ye na dzskotekach leci wsyzsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goster
z pewnością shakira-loca beenie man-gimme gimme gimme tomasz niecik - cztery osiemnastki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ai8
Aprilla wszystkie te Twoje piosenki są tak żałosne, że po pierwszych kilku, aż żal słuchać, dobry gust.. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaaaa..!!
Wojciech Gąsowski-M jak miłość.. Suupere remix..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hartsock
Znacie tytuł piosenki z okresu chyba 2003-2006, teledysk był na dyskotece, piosenka zaczyna się od gry na organach, śpiewają ją chłopacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djpartyzant
Miód malina remix techno Baklanica My chemical romance na na na Igor herbut nie ufaj mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_amfa
Siemka Wszystkim . Mam taką sprawę .. Czy ktoś byłby w stanie mi pomóc w znalezieniu nutki , która weszła mi w głowę a wertuje neta już 2 tyg. i dalej jej nie mam :/ Ogólnie to jest ona w Secie dj Hazela a mianowicie : Dj Hazel - klub Sfinks - Rawicz/Sarnowa 6.01.2007r. cz.2 ... I ta nutka zaczyna się jakoś ok. od : 43min.42sek. /// Znacie to ?? Z góry Dziękuje za pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1133
Pomoże mi ktoś?? Co to za nutka, śpiewa ją dziewczyna a w refrenie jest takie ale Ale aleeee. Taka wakacyjna piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×