Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKODLASZCZERYCHKOBIET

SONDABLISKIE SPOTKANIE Z MALYM PENISEM

Polecane posty

Gość a ja w sumie nie wiem
Proszę na mnie nie najeżdżać, bo nie nie jestem pustą lalą, głupią siksą itp. Zbliżam się do 30-tki, jestem normalną kobietą, w szczęśliwym związku pełnym miłości. Mój mężczyzna ma dużego penisa. Jego długość nie ma dla mnie znaczenia, nawet bym go skróciła, bo czasem czuję ból, jak on się zapomni (facet nie penis ;) ), a wcale nie jestem "krótka". Ale grubość ma dla mnie znaczenie (jest ponad standard). I proszę sobie oszczędzić tekstów o rozjechanej pochwie (współzyłam tylko z obecnym partnerem), bo dla mnie to nie jest żadna obraza. Różnie jesteśmy zbudowani i być może ja akurat nie jestem jakoś szczególnie wąska (choć byłam, więc może pochwa się jednak rozciąga i dopasowuje). Chcę powiedzieć, że uwielbiam czuć jak penis mojego mężczyzny mnie wypełnia, jak tak mocno go czuję i nic na to nie poradzę, nawet jeśli to wzbudza kompleksy we właścicielach małych członków. Byłabym z moim kochanym nawet gdyby w ogóle nie miał penisa, bo jak najbardziej wiem, co to miłość, wbrew opinii niektórych. Ale cieszę się że go ma i że jest duży :P A raczej GRUBY, bo nie mam pojęcia, dlaczego wszyscy mówicie o długości, choć ma ona drugorzędne znaczenie, jeśli chodzi o odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie...panie z ktorymi bylem tez wspominaly(jesli juz), to o grubosci a nie dlugosci ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No bo właściwie po co komu długi i cieńki penis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennata begger
Przez prawie cale studia mialam olbrzymiego faceta z oplbrzymim penisem, kochalismy sie jedynie po alkoholu bo na trzezwo mnie za bardzo bolalo! Na ostatnim roku, gdy juz nie bylam z wielkopenisiastym poznalam dla odmiany faceta z malenkim przyrodzeniem, i mialam z nim swietny seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej1980rok
Liczy się grubość,a nie długość?Też mi pocieszenie.Ja mam cienkiego i krótkiego.Mniej więcej jak mi stoi to ma grubość kciuka u ręki-no może minimalnie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej1980rok
do rennata begger A ten "maleńki" to pewnie 15cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ze to mi sie
przytrafilo ostatnio!!! Nie mam zbyt wielkiego doswiadczenia, bylam z 3 facetami w sumie i jak sie okazuje byli "duzi" w porowaniu do tego nowego, w ktorym sie na dodatek zakochalam.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej Grubość - ale portwela, myśl lepiej o kasie , dobrej pracy i statusie klasowym. Wartościowanie tego rodzaju będzie zawsze i wszędzie, dzięki kobietom. Normalka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
A to przynajmniej kobiety dają wam panowie motywację do dbania o własny rozwój intelektualny!!! hihi na to wygląda, że gdyby nie płeć żeńska to gdzieś byście mieli własną edukację, a grubość portfela to lubią panie i ...panowie też! co? panowie nie chą mieć kasiorki???? łłłłeeeeeeeee.....nie mówcie mi, że nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izóchna Lubimy mieć kasę. Ale ... lubię używać pewnego porównania: ładnaiejsza kwiaciarka u iwielu facetów będzie miała lepsze wzięcie od nieurodziwej pani mecenas. Natomiast wy, kobiety będziecie wolałby nieurodziwego prawnika od przystojnego barmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
ja tam wooole barmana.....i smaczne drinki...one sprawiają, że świat widzimy ładniejszyyyy hihi łeeee tam....uogólniasz...tak serio o wszystkich tak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wszsytkich nie :-) Ale spora część kobiet pow. 26 r. życia pewnie tak rozumuje. Dlatego taki temat jak rozmiar penisa to kompletnie błacha sprawa. Ps: ci z małymi i dużymi - razem wzięci - stanowią ok kilkunastu procent mężczyzn. Reszta ma średniego. Problemem to może i jest dla małego odsetka z patologicznie małymi (czyli kilka cm) A skoro człowiek zalicza się do ponad 80 proc. populacji to ten temat jest banalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Trudno uganiać się za barmanem, gdy sie skończyło 26 lat. Zrobiłam ostatnio przemarsz prze sopockie puby i nie zauwazyłam barmana, który by miał więcej niż 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No chyba, że wyciągamy młodego barmana z knajpy na szybki sex na pobliskiej plaży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej1980rok
Faceci chcą mieć kasę,bo wiedzą,że tylko w ten sposób mogą zdobyć ładną kobietę.A jak nie mają kasy,to zostają im tylko te brzydkie i kalekie.Albo samotność.To samo,jeżeli chodzi o penisa.Faceci z dużym zgarniają najlepsze "laski",a ci z malutkim albo bardzo długo są samotni i mają problemy z kobietami i albo są sami do końca życia,albo żenią się z jakąś ropuchą,albo mają piękną kobietę,którą zdobyli na brykę i kasę.Także mi zostaje tylko dorobić się,kupić sobie super samochód i dziewczyny u których do tej pory nie miałem żadnych szans,nagle zaczną same za mną biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej1980rok
Po co faceci pracują,zarabiają pieniądze,powiększają sobie penisa operacyjnie,kupują sobie super samochody itd-no po co? Żeby zdobyć kobietę, bo wiedzą co na nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej1980rok
Po co faceci pracują,zarabiają kasę,kupują sobie super samochody,powiększają penisa operacyjnie,kupują sobie duży dom,harują dniami i nocami itd-no po co? Dla kobiet,bo wiedzą co na nie działa i wiedzą,że tylko w taki sposób można je zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
No więc mój mężulek nie miał nic z tych rzeczy jak pobieraliśmy się... Penis spoko - nigdy nie mierzyłam mu ani on sobie, bo po co? w każdym razie jest fajny jak dla mnie....a czy duży, mały czy średni??? kurde z ciekawości mu zmierzę... ot czyli ja jakaś chyba zacofana jestem...chyba nabawię się kompleksów przez was panowie! powinnam była patrzeć na bryke, kase albo grubasa w porach...oj ja sobie narobiłam...buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BADANIA NAD DŁUGOŚCIĄ
Długość penisów podczas wzwodu (gdy stoją). % mężczyzn wielkość i długość w cm. - 6 proc. bardzo mały - 10,9 cm i mniej - 16 proc. mały 11 cm - 12,4 cm - 18 proc. średnio mały 12,5 cm - 13,9 cm - 20 proc. średni 14 cm - 15,4 cm - 18 proc. średnio duży 15,5 cm - 16,9 cm - 16 proc. duży 17 cm - 18,4 cm - 6 proc. bardzo duży 18,5 cm i więcej średnia = 14,7 cm Wzrost przy erekcji, w porównaniu ze zwisem mały - o 125 proc. średnio mały - o 95 proc. średni - o 75 proc. średnio duży - o 60 proc. duży - o 50 proc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
no więc facet - nie ma się co denerwować...skoro jesteś w średniej i jest to temat błachy to po co ta złość... może te kobiety trafiały na te patologicznie malutkie - jak to nazwaleś...no wybacz ale żeby podczas stosunku wypadał...??? każda normalna kobieta chce troszkę rozkoszy - przecież ta sfera jest ważna, prawda? dlaczego ma rezygnować z tego? żeby chłopak z patologicznie małym źle o niej nie pomyślał??? takie jest życie ...i po to jest chirurgia aby pomóc w tych patologicznych przypadkach.... powtarzam - może one trafiły właśnie na te bardzo małe....więc nie oceniaj ich po wpisach... wy też tworzycie topiki na temat pipek - i to przeróżne...na serio serio....i też babki mogłyby mówić, że szukacie sobie księżniczki z bajki: mądrej, ładnej, zawsze chcącej, do tego mało wymagającej, ponadto sprzątaczki, praczki, kucharki, a żeby jeszcze pracowała sama na siebie, nie marudziła jak chcecie gdzieś wyjść zaszaleć, i do tego żeby miała ciasną pipkę, nawet po kilku porodach....echhhh i wam wolno otwierać takie tematy....co nie? gdzież ta sprawiedliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja napisałem ze właśnie tylko pewnie w tych przypadkach jest to problem. Źle mnie zrozumiałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
no i one o takich przypadkach piszą...więc po co ten wyskok że my kobiety taaaakie niedobre i tylko na gruby portwel patrzymy???? oj oberwało by się tobie ode mnie oj...... kobietki są fajne i mi ani rusz na nie tak brzydko mówić...jaaasne???? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy one o takich piszą ? Wierzysz w to ? Bo moim zdaniem to kobiety, które rozdziewiczenie zawdzięczają temu że ktoś wynalazł wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
masz prawo mieć swoje zdanie...ale pamiętaj nie jesteśmy nieomylni... rozumiem, że denerwuje ciebie troszkę taki temat...a mnie wcale..natomiast wiesz co? kobiety założyły temat....duże wargi sromowe...wiesz ile tam było takich niepotrzebnych postów? dziewczyny piszą o swoich kompleksach a jeszcze się znaleźli tacy co im dopieprzali... Kobietki też zakładają sobie topiki...no ten godzi troszkę w męskość - ale nie twoją prawda??? więc niepotrzebnie tak mówisz... nie wiem co mialeś na myśli...że wymyślają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
jeeeeej....oczy mi się kleją...rano obudzilam się z bólem głowy...tak wczoraj z kumpelą popiłyśmy i napaliłyśmy fajek... ostatni raz..... zawsze tak mówimy.... trzymaj się....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga, Kiedyś od jednej kobiety usłyszałem zę jeden z jej facetów miał imponujący rozmiar. Gdy kilka tygodni później szłem z nią do łóżka, to wogóle o tym nie pamiętałem. Zadowolony robiłem swoje. Stereotypowo mi coś przypisujesz. W niczym nie drażni mnie taki topik. Po prostu widzę ze czasem dają sie na to łapać naiwniacy, którzy biorą to do siebie. One nawet facetom ze średnią eur. piszą ze to za mało by seks się udał. Wierzysz że szczerze piszą swoje opinie. Ale zobacz też ze czasem na raz wyskakuje kilka tego typów temtów. :-D Ciekawe kim jest ich autorka (i pewnie jednoczesnie autorka sporej częsci postów) Moim zdaniem to pewnie jakaś nieszczęśliwa kobieta obwiniająca facetów za swoją samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej1980rok
One właśnie takie lubią i takie chcą i z takimi to robią,a potem jak poznają faceta który ma 12cm,to jak mają go w sobie poczuć,jak wcześniej rozpychała je taka wielka armata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×