Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 TYLKODLASZCZERYCHKOBIET

SONDABLISKIE SPOTKANIE Z MALYM PENISEM

Polecane posty

Go艣膰 andrzej1980rok
"facet78 Czy one o takich pisz膮 ? Wierzysz w to ? Bo moim zdaniem to kobiety, kt贸re rozdziewiczenie zawdzi臋czaj膮 temu 偶e kto艣 wynalaz艂 wibrator." Nie koniecznie wibrator,dziewczyny ,takie 13-tki wk艂adaj膮 sobie dezodoranty,og贸ry z warzywniaka,banany,nog臋 od krzes艂a i wszystko co tylko wejdzie.To nic dziwnego,偶e potem te 13-tki maj膮 wielkie pipy i nawet doros艂y m臋偶czyzna by im nie sprosta艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 andrzej1980rok
Ja jak staj臋 go艂y przy jakiej艣 dziewczynie,to czuj臋 si臋 dos艂ownie jak kaleka i jak malutki ,niedorozwini臋ty ch艂opczyk,nawet przy dziewczynie kilka lat m艂odszej ode mnie.Ja m臋偶czyzn膮 nie jestem i nigdy nie b臋d臋,zawsze ,jak b臋d臋 mia艂 i艣膰 z dziewczyn膮 do 艂贸偶ka,to b臋d臋 si臋 trz膮s艂 ze strachu i pewnie nawet mi wtedy nie stanie....Widzicie,co dziewczyny potrafi膮 zrobi膰 z doros艂ego i zdrowego faceta,takim jednym zdaniem "masz ma艂ego'?........KALEK臉 na reszt臋 偶ycia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 andrzej1980rok
Ja jestem bardzo nieszcz臋艣liwy i taki b臋d臋 do ko艅ca 偶ycia,bo wiem,偶e seks w zwi膮zku jest najwa偶niejszy dla ka偶dej kobiety.Nie ma si臋 co oszukiwa膰,ale tak w艂a艣nie jest.Jak kobieta m贸wi facetowi,偶e rozmiar si臋 nie liczy i go pociesza,to pewnie w艂a艣nie on ma ma艂ego i ona nie chce go zrani膰,ale swoje sobie my艣li i w duszy si臋 z niego nabija i oczywi艣cie zerwie z nim,pod jakim艣 innym wymy艣lonym pretekstem,偶eby go nie zrani膰,ale wiadomo jaki b臋dzie pow贸d :ma艂y penis i brak przyjemno艣ci.Dlatego jak kiedy艣 poznam jak膮艣 dziewczyn臋,to od razu na wst臋pie b臋d臋 jej m贸wi艂 "mam ma艂ego,mam 12cm".Jak odejdzie ode mnie ,to h. jej w d. niech spada do wi臋kszego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KONKRETNE LICZBY
D艂ugo艣膰 penis贸w podczas wzwodu % m臋偶czyzn wielko艣膰 i d艂ugo艣膰 w cm. - 6 proc. bardzo ma艂y - 10,9 cm i mniej - 16 proc. ma艂y 11 cm - 12,4 cm - 18 proc. 艣rednio ma艂y - 12,5 cm - 13,9 cm - 20 proc. 艣redni 14 cm - 15,4 cm - 18 proc. 艣rednio du偶y - 15,5 cm - 16,9 cm - 16 proc. du偶y 17 cm - 18,4 cm - 6 proc. bardzo du偶y 18,5 cm i wi臋cej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 JakNajbardziejPrzecietny
Tak sobie czytam .... i czytam ... i kilka wniosek贸w mi sie nasuwa :] jakosc seksu jest zalezna przede wszystkim (w kolejnosci wagi) a) od oczekiwan kobiety (jak spodziewa sie obdarzonego a sie okazuje ze tak nie jest to ciezko bedzie nawet dobremu kochankowi wygrac z rozczarowaniem) b) od tego co potrafi facet, dla mnie oczywiste jest ze powinno byc WSPOLNE dzialanie dla WSPOLNEJ rozkoszy :] zgodze sie (wiem od kumpli) ze obdarzeni mniej sie staraja :] nie wiem czy chcialbym byc kobieta pod takim kolesiem ... chyba czulbym sie jak mlocona lalka dmuchana ... mysle ze to srednia przyjemnosc c) jezeli powyzsze sa w porzadku to wtedy wielkosc ma znaczenie ... no ale oczywiscie kazda pani ma inne preferencje :] i mysle ze trzeba sie przekonac na wlasnej .... hmmm ... skorze :] co i jak bo nawet 1000 postow od kazdej z 100 000 zwolenniczek takiego a nie innego sprzetu nie przekona tak dobrze jak jeden porzadny orgazm :] Dla mnie w seksie nie tyle jest wazny orgazm :] ten moge osiagnac sam :] ale usmiech na twarzy zaspokojonej kobiety i pocalunki po namietnym seksie ....... PRICELESS !!!! :] Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 andrzej1980rok
Dok艂adnie,zgadzam si臋 ca艂kowicie,偶e je偶eli kobieta przed p贸j艣ciem do 艂贸偶ka z facetem spodziewa si臋,偶e on ma wielkiego i tego od niego oczekuje,to on z ma艂ym penisem nie ma co nawet pr贸bowa膰,bo cho膰by si臋 stara艂 nie wiem jak,wyczynia艂 cuda,to i tak jej nie zaspokoi,bo ona b臋dzie zawiedziona i rozczarowana ju偶 na sam widok,bo chcia艂a wi臋kszego. Dlatego w/g mnie dziewczyna powinna ju偶 na pierwszej randce ,na pierwszym spotkaniu ch艂opakowi powiedzie膰 ,czy chce du偶ego,czy chce ma艂ego,je偶eli powie,偶e chce du偶ego,to od razu powinni si臋 rozsta膰,bo to tylko szkoda jego czasu i jej r贸wnie偶,skoro ona i tak go potem zostawi z powodu za ma艂ego penisa.On sobie narobi nadziei,zakocha si臋 itd,a ona po roku spotykania si臋 z nim powie mu 偶e ma ma艂ego i go zostawi.Dlatego uwa偶am,偶e na pierwszej randce powinno si臋 swojej dziewczynie powiedzie膰 ile ma si臋 cm.I albo ona chce ze mn膮 by膰,albo niech sobie idzie do innego-od razu i nie zawraca mi g艂owy.Niech odejdzie,zanim si臋 w niej zakocham.A seks jest stworzony dla przyjemno艣ci kobiet,seks jest po to,偶eby kobietom by艂o dobrze,偶eby je zaspokaja膰,偶eby one mia艂y orgazm i to facet musi si臋 stara膰 ,偶eby zaspokoi膰 swoj膮 ksi臋偶niczk臋,kt贸ra tylko le偶y jak ko艂ek z rozkraczonymi nogami i czeka na orgazm.Seks to 偶adna przyjemno艣膰,seks to ci臋偶ka praca,podczas kt贸rej koniecznie trzeba zadowoli膰 swoj膮 pani膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 JakNajbardziejPrzecietny
Andrzej nie przesadzaj :] wiedze, ze jakas zouza zaszla Ci za skore .. szkoda zycia zeby cos takiego roztrzasac ... szukaj cierpliwie a znajdziesz taka dziewczyne ktora bedzie zadowolona :] ile takich pan spotkalem, ktorym sprawialem bol z okazji wielkosci a choc nie mierzylem to wiem ze jest przecietny ... moze nawet troche ponizej. Kwestia z kim odbywa sie WSPOLPRACA :P jezeli bardzo sie tym przejales co Ci powiedziala jakastam laska to bedziesz mial problem ... ale nie z malym fiutem a ze wzwodem! Jak bedziesz myslal o tym czy jest wystarczajaco duzy to skonczysz jak miliony pan ktore sie zastanawiaja nad wielkoscia ptaka (zaznaczam ze wiele z nich zaspokaja sie palcami!!!) czyli bez udanego seksu :] Jak wszystko do siebie pasuje to jest git ... jak nie pasuje to sie szuka dalej ... moze malo romantyczne ale praktyczne :P Co do tego ze jak niewolnik masz uslugiwac ... hmmm nie spotkales jeszcze odpowiedniej kobiety :] Bywaja i takie ze bez gadania biora sie do seksu oralnego gdy same juz nie daja rady :P a wtedy to Tobie sluza :] takze bez zalamki ... ja sie mocno zastanawialem nad swoim sprzetem, dlatego delikatnie wypytawlem partnerki i wiesz co? kazda miala inne zdanie slyszalem i ze jest za duzy i ze za maly a nawet ze jest idealny :] wniosek? maly-duzy pojecie subiektywne Pozdro

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 andrzej1980rok
Nie zrani艂a mnie jedna dziewczyna,tylko wiele.Wszystkie ,z kt贸rymi by艂em m贸wi艂y "masz ma艂ego"-WSZYSTKIE!!!!A by艂o ich sporo. A skoro Tobie jaka艣 powiedzia艂a,偶e masz za du偶ego,to ty musisz chyba mie膰 ze 25cm.Bo dla dziewczyn "za du偶y" to tylko taki.Tak samo,gdyby艣 mia艂 12cm,to na pewno 偶adna by ci nie powiedzia艂a "jest akurat",bo 12cm to dla dziewczyn za ma艂o,dla nich 15-to ma艂o.Ju偶 ile razy s艂ysza艂em "m贸j ch艂opak ma malutkiego,ma tylko 16cm".To co ja mam powiedzie膰 skoro dla niej 16,to ma艂y,jak ja mam 12.Albo kiedy艣 w internecie mi jaka艣 napisa艂a "ja wol臋 ma艂ego bo nie boli podczas stosunku,ale 12cm to ju偶 przesada". No-dla niej ma艂y,ale taki w sam raz,to pewnie 17cm.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja gdy pierwszy raz
zobaczy艂am instrument mojego (to by艂 m贸j drugi partner), te偶 pomy艣la艂am (nie powiedzia艂am) "m贸j Bo偶e, jaki ma艂y". I co? To by艂 m贸j najlepszy kochanek;) Poprawdzie do艣wiadczenia du偶ego nie mam, ale wiem, kiedy mi dobrze i przyjemnie;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 andrzej1980rok
Ja wie,偶e teraz to ju偶 tylko ostra,bardzo d艂uga psychoterapia jest mi potrzebna,偶ebym sta艂 si臋 normalnym facetem(przynajmniej psychicznie).Bo przez te moje kompleksy,do kt贸rych doprowadzi艂y mnie dziewczyny sta艂em si臋 wrakiem,ale takim totalnym.Ze strachu przed poni偶eniem,ponownym wy艣mianiem,jak stoj臋 go艂y przy dziewczynie,to mi nawet stan膮膰 nie chce i ona wtedy widzi malutkie i cieniutkie 7cm,przecie偶 to wstyd dla mnie.Ona patrzy si臋 na niego i si臋 g艂upio 艣mieje pod nosem,a ja stoj臋 i si臋 trz臋s臋.Ja mam problemy ze zwyk艂ym wej艣ciem w dziewczyn臋,bo mi stan膮膰 nie chce,a jak ju偶 wreszcie po wielkich m臋czarniach uda mi si臋 wej艣膰,to 2-3 ruchy i wy艣lizguje si臋,wychodzi,bo za kr贸tki i po kilku ruchach musz臋 znowu wchodzi膰,a偶 widz臋 偶e nic z tego,ona le偶y jak ko艂ek,nic nie czuje,ja si臋 bardzo staram jej sprosta膰,a偶 w ko艅cu mi ca艂kowicie opada i koniec.A ona wtedy odchodzi ode mnie. Nie ma kobiety,kt贸ra by by艂a a偶 tak bardzo tolerancyjna,偶e robi to z facetem przez p贸艂 roku i ani ona nic,ani on nic.呕adnej przyjemno艣ci,tylko zwyk艂e gimnastykowanie si臋,bo dla mnie seks,to tylko gimnastyka,od kt贸rej po jakim艣 czasie zaczynaj膮 bole膰 plecy i to w og贸le nie jest przyjemne,wr臋cz przeciwnie.Ja jestem skazany na samotno艣膰,jestem o tym przekonany.No chyba 偶e znajd臋 sobie jak膮艣 kalek臋,tak膮 jak ja,jak膮艣 desperatk臋,kt贸rej 偶aden nigdy nie chcia艂 i kt贸ra gotowa jest by膰 nawet z kalek膮,偶eby nie umrze膰 w samotno艣ci.Tylko taka jest dla mnie.Bo dziewczyna,kt贸ra jest w miar臋 艂adna i zgrabna,to ona ma pe艂no facet贸w i ka偶dy du偶o lepszy ni偶 ja.Zreszt膮 ja na 艂adne to ju偶 nawet nie patrz臋,bo nie chc臋 si臋 o艣mieszy膰,je偶eli zagaduj臋 do jakiej艣 ,to tylko do tej najbrzydszej z ca艂ego towarzystwa,no i si臋 okazuje,偶e nawet ta najbrzydsza daje mi kosza i m贸wi "nie jeste艣 w moim typie".A jak ja si臋 jej spytam "a kto jest?" To ona "Leonardo DiCaprio,Boski Enriqe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dwie przygodyy
mi si臋 zdarzy艂y z malymi penisami. pierwszy ma艂y nale偶a艂 do mojego ch艂opaka, pierwszego "powa偶nego". by艂am wtedy m艂oda i niepe艂noletnia, wi臋c nawet nie wiedzia艂am, 偶e to nie tak powinno by膰. grunt 偶e ca艂y si臋 chowa艂 w usta i jeszcze kotlet by sie zmie艣ci艂:P ( nie umiem o tym pisa膰 powa偶nie, taka mam z tego teraz zwale. koles playboy a w majtach nic. poznalam pozniej innego faceta i sie ogromnie zdziwilam... ze "to" moze byc takie wielgachne.. kolejny dwuletni zwiazek, najlepszy w moim zyciu. pozniej startowal do mnie chlop lat 36 (ja mam w tej chwili 25, a to bylo 4 lata temu), czu艂am sie zle po rozstaniu, myslalam ze moze taki dojrzaly facet to zmieni, spotykalam sie z nim pare razy , do niczego nigdy nie doszlo. po jakiejs imprezie chcial zebym u niego spala, poszlam, rozebral sie zeby isc pod prysznic.. ucieklam. "to" sta艂o, by艂o grubo艣ci mojego palca wskazujacego i takiej samej dlugosci.. 7cm to chyba by艂 max. wr贸cilam do domu i wiecej sie z nim nie spotkalam. :) jakby nie by艂o... moj chlopak obecny jest trzecim "艂贸偶koweym", jak na razie bylam w trzech dosc dlugich zwiazkach i cos chyba nie mam szczescia... obecnie mam faceta z dosc grubym przyrodzeniem i niema艂ym, za to- skrzywionym.. ale i tak go kocham:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ech...... Gdyby mi powiedziano: \"trafisz sz贸stk臋 w totka, ale tw贸j penis ulegnie zmniejszeniu o 1/3\". to bym si臋 nawet jednego dnia nie zastanawia艂. I oczywiscie zgodzi艂 si臋. :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 andrzej1980rok
To jak moje dziewczyny bra艂y mojego do buzi,to te偶 w og贸le go nie by艂o wida膰,bo ca艂y wchodzi艂 i jeszcze nie mog艂y go trzyma膰 r臋k膮,bo jak wzi臋艂y w r臋k臋,to 3/4 penisa nie by艂o wida膰,wystawa艂a tylko "g艂贸wka".

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dwie przygodyy
andrzej.. wiesz co jest najlepsze nie? ze przeciez bardzo duzy procent kobiet nie ma czegos takiego jak orgazm pochwowy tylko lechtaczkowy, wiec troche podszkole technike i jak dla mnie to mozesz nawet nie miec penisa:P pozdrawiam cieplo:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 andrzej1980rok
To jak dziewczyna trzyma艂a go w r臋ku,to ju偶 nie mog艂a bra膰 do buzi,bo ju偶 nie mia艂a czego,musia艂a najpierw pu艣ci膰 r臋k臋.Ja jak si臋 onanizuj臋 i zanim mi stanie,to te偶 musz臋 najpierw dwoma palcami,a jak stanie i wezm臋 go w r臋k臋,to jest prawie ca艂y zas艂oni臋ty.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dwie przygodyy
a poza tym - czy jesli kogos kochasz to ma dla Ciebie znaczenie czy ma male piersi czy duze na przyklad? ludzie , seks jest wazny, ale cale zycie sie wokol niego nie kreci jednak

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 andrzej1980rok
"facet78 Ech...... Gdyby mi powiedziano: "trafisz sz贸stk臋 w totka, ale tw贸j penis ulegnie zmniejszeniu o 1/3". to bym si臋 nawet jednego dnia nie zastanawia艂. I oczywiscie zgodzi艂 si臋." No tak.Jak ma si臋 kas臋,to penis jest nie potrzebny,to jest oczywiste.Tylko 偶e ja nie mam ani penisa ani kasy,ani samochodu,ani prawa jazdy,ani telefonu kom贸rkowego itd,to kt贸ra ma na takiego spojrze膰?Wszystko co dla dziewczyn najwa偶niejsze,ja akurat tego nie mam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 andrzej1980rok
Najpierw piszesz,偶e zostawi艂a艣 faceta,bo mia艂 7cm(tak jak ja w zwisie),a teraz nagle piszesz o mi艂o艣ci?Jaka mi艂o艣膰?!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 andrzej1980rok
Jak chcecie si臋 dowiedzie膰 ,co mo偶na zrobi膰 ze zdrowego faceta takim jednym stwierdzeniem 'masz ma艂ego" i jakiego mo偶na kalek臋 z faceta zrobi膰 w taki spos贸b,to powinny艣cie pozna膰 mnie osobi艣cie,to by艣cie zobaczy艂y,w jakim jestem stanie psychicznym,a to tylko przez kilka dziewczyn.One sobie posz艂y do innego,teraz ju偶 maj膮 m臋偶a i dziecko,a ja dalej jestem sam i sta艂em si臋 kalek膮.One maj膮 mnie w dupie,a ja cierpi臋 i si臋 m臋cz臋.One na nast臋pny dzie艅,po tym jak ze mn膮 zerwa艂y,ju偶 si臋 bzyka艂y z innym i j臋cza艂y,a ja t臋skni艂em i p艂aka艂em przez rok i mia艂em nadziej臋,偶e do mnie wr贸ci,a za rok zobaczy艂em j膮 z wielkim brzuchem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dwie przygodyy
po pierwsze- 7 jak juz mu stal, po drugie napisalam ze nic nas nie laczylo, tak? wiec jaka milosc?? napisalam, ze sie z nim spotkalam pare razy, poszlismy spac do niego w wiecej osob. a ucieklam, bo po poprzednim facecie bardzooo mnie ten widok zdziwil. poza tym mialam 21 lat a on 36, nie uwazasz ze to byl powod?? topic jest jednak o malych penisach wiec w tym kirunku ksztaltuje moja wypowiedz. z pierwszym chlopakiem , rowniez posiadajacym miniaturke bylam 3 lata. i nie penis byl powodem zerwania

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 andrzej1980rok
Jak膮 robot臋? Z takim ma艂ym,to ja nic nie zrobi臋,cho膰bym si臋 najmocniej stara艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dwie przygodyy
a to do pracy tez jest penis potrzebny?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 andrzej1980rok
Ja podczas seksu na prawd臋 si臋 bardzo staram,nie my艣l臋 w og贸le o swojej przyjemno艣ci,tylko ca艂y czas my艣l臋 o tym co zrobi膰,偶eby jej by艂o dobrze i staram si臋,robi臋 co mog臋(ca艂uj臋,li偶臋,dotykam,robi臋 palcami,mam stosunek) a ona sobie le偶y jak trup i pewnie my艣li sobie o zakupach.Na samym pocz膮tku seksu we藕mie mi do buzi,porobi z minut臋,a potem ju偶 si臋 tylko rozk艂ada i czeka a偶 j膮 zaspokoj臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dwie przygodyy
to Twoim problemem jest to ze masz malego czy to ze trafiasz na laski ktore nie chca sie nim zajmowac>

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 andrzej1980rok
Ja my艣la艂em,偶e chodzi o prac臋 w sensie "pracowa膰 ostro penisem,偶eby dziewczyna co艣 poczu艂a".A je偶eli chodzi o normaln膮 prac臋,to ja mam wolny zaw贸d,nic na sta艂臋,sam mieszkam mam sw贸j dom i si臋 utrzymuj臋 tylko z grania i 艣piewania na weselach,bo to w艂a艣nie robi臋.Pracuj臋 tylko w weekendy i przewa偶nie w nocy.A ca艂y tydzie艅 siedz臋 w domu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dwie przygodyy
no dobra, masz swoj dom, cos tam cos tam, a z drugiej strony marudzisz ze nie masz komorki, prawa jazdy i czegos tam jeszcze. wiec co jest tak naprawde Twoim kompleksem?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 andrzej1980rok
To ,偶e nawet dziewica mi m贸wi "masz ma艂ego".

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dwie przygodyy
wiesz co.. ja jestem przekonana, ze gdyby facet na poczatku porzadnie sie mna zajal to pozniej juz nie mialoby znaczenia co wyjal ze spodni. poza tym ja bym w zyciu facetowi nic taiego nie powiedziala bo by mi bylo wstyd. na ladne larwy trafiasz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 andrzej1980rok
By艣 nie powiedzia艂a,ale by艣 uciek艂a,no nie?A to by by艂o jednoznaczne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 andrzej1980rok
Ja zawsze si臋 zajmuj臋 na pocz膮tku,ju偶 pisa艂em(li偶臋,caluj臋,dotykam itd),li偶臋 nawet przez godzin臋 bez przerwy,a偶 mi ju偶 j臋zyk odpada,a ona sobie le偶y i nawet nie st臋knie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×