Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKODLASZCZERYCHKOBIET

SONDABLISKIE SPOTKANIE Z MALYM PENISEM

Polecane posty

Gość gość
Jestem ciekawy czy jeden penis moze miec jednoczesnie opinie duzego i malego. Ja zawsze myslalem ze jestem ponizej sredniej, skazenie p***ografia wyszlo. Nie mialem jakichs kompleksow, nie mialem oporow zeby pokazac sie bez gatkow na saunie czy pod prysznicem ani pokazac go panience. Od kiedy jestem zonaty nigdy nie slyszalem zadnego narzekania, w niektorych pozycjach zonka prosila o ostroznosc bo za gleboko wchodzil np, nozyczki albo na stojaka. Pewnego razu zmierzylismy i miarka pokazala prawie 17cm i 14,5obwodu i po sprawdzeniu w necie okazalo sie ze nie jestem maly tylko srednio duzy i gruby. Duze wg, tabeli zaczynaja sie od 18. Takze jak jakas panna pisze ze byla z malym bo mial 14cm i ze porazka bo nic nie czula to niech sobie taka poszuka w necie ze 14 to srednia i 50% facetow dysponuje takimi sprzetami. Gdyby taka ujezdzala 2 cm wiecej to by byla wniebowzieta? smiem watpic. Pochwa ma okolo 10cm dlugosci i potrafi sie zacisnac na wszystkim co sie w nia wsadzi np palec, a co dopiero fujara chociazby miala miec 12 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza londyn
do szkoly :) bo widze doswiadczenia zero, tylko z ksiazek do leczenia kompleksow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak co poniedzialek wybralam sie wieczorkiem na basen, jednak po drodze mialam nieprzyjemnosc poznac fiuta pedzacego autem prosto przez kaluze, obok ktorej wlasnie przechodzilam ;| Ale mnie w****il!! Prawie podskoczylam ze szczescia, jak zobaczylam te same auto zaparkowane pod moim basenem... Mysle utopie h*ja ;) Szybko sie przebrapam, wchodze na basen (moja ofiara wlasnie wychodzi z wody) juz chce drzec ryja ;) i nastapilo objawienie... Prawie slyszalam glosne ALLELUJA ;D patrze mu na kapielowki ;) a tam glllllllllladziutko ;> Mysle sobie ale ci doj***e ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska28lb
hahaha piekne :) no ja tez lubie popatrzec co sie w kapielowkach kryje, a jak koles jest wnerwiajacy i ma malego to ma przechlapane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugo nie musialam czekac ;) Kierunek sauna, rozlozyl recznik i siada w gaciach?! Przeprosilam i mowie ze to sauna bez tekstylna i musi je sciagnac ;p A on czy ja tez nie mam, uchylilam kawaleczek cipki ;> ten sie chyba napalil bo odrazu wstal i gacie w dol ;D JEZU LUDZIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska28lb
haha no i jak bylo? :D wysmialas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciagnelam reke i mowie z beka ze pomoge a Ty w tym czasie polej wody na kamienie ;> widac nie tylko fiutka mial malutkiego ;D bo wstal z recznika caaaaly nagusienki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska28lb
wysmialas go? :) za te ochlapanie i w ogole za wielkosc? :) ile mial cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy ja szybko chyc za recznik i do wyjscia ;D Chlopak nie wiedzial co sie dzieje, stanelam na progu ;D i z z******ta beka powiedzialam "niedosc ze jezdzisz jak c**a, to siurka masz tez jak c**a ;D" I poszlam ;D po drodze minelam basen ;> i ku mojemu zadowoleniu aqua aerobik sie skonczyl ;> i wszystkie Panie oczywiscie ;D kierunek sauna!!!!!!!! Buhahahahahaha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska28lb
ja pare razy mialam szydere z wielkosci, raz nawet bylam z facetem, ktorego to krecilo :) ile mial ten twoj na oko? 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a moze z 3!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy za mały niż za duży. jeśli penis jest mały to zawsze można zrekompensować techniką i będzie fajnie. a za duży czasem po prostu sprawia ból, zwłaszcza jeśli dziewczyna jeszcze nie rodziła i nie jest rozepchana. no a już anal z dużym pytonem to w ogóle masakra :( trauma na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska28lb
rozumiem, ze mialas anal z duzym? ja sie przyzwyczailam do duzych, na pierwszy raz nie bylo latwo, ba analnie nawet za nastym ale teraz od malych to stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po analu z dużym penisem miałam szczelinę o***tu, leczyłam się ponad rok i miałam na to operację. to było okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest kolejny plus na korzysc dla mnie ;p przeciesz wielkoch**e wugladaja wrecz ochydnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska28lb
uh no to ciezko, ja takich przezyc nie mialam, moze facet byl malo delikatny albo mial grubego jak termos :) no, rozumiem cie dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I fajna ta historyjka ;> Sam nieraz miewalem podobne przygody ;p Fajnie bylo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z małym
Ja mam 10 cm, spałem z wieloma kobietami (ponad setką) i ŻADNA nie narzekała. Przeciwnie, wiele mi powiedziało, że byłem ich najlepszym kochankiem ever. Bo jeśli kobieta nie rodziła wiele razy metodą naturalną, to czy facet ma 10 cm czy 20 nie ma żadnego znaczenia, no chyba że psychologiczne, więc głowa do góry "maluchy"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podrawiam wszystkich facetów z małymi :) różnica jest, ale tylko na waszą korzyść.... poza tym faceci z dużymi się mniej starają w łóżku bo mają za duże mniemanie o sobie i wydaje im się że już sama wielkość przyrodzenia wystarczy, żeby kobieta była w siódmym niebie... a wcale tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a slyszalem, slyszalem ;) RozsiewSz plotki ze moj maly fiut jest slodki (werbalnie ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malutki temat ;p wiec pozwole sobie podniesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebred
ech zapomniałem... r-xser@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam malego niestety... i wiem ze laski wola (przynajmniej taki jest stereotyp) duze kootasy. ale nic nie poradzimy ze natura dala nam rozum a nie "ptaszyska" :) mam29 lat i jakies 12-13cm (nie mierze bo po co?). jak stoi jest naprawde bardzo sztywny i twardy...no ale maly. bardzo mnie to oniesmiela i doluje wiec do k****y nędzy przestańcie się naśmiewać, bo nie wiecie nawet ile możecie komuś krzywdy narobić. o siebie się nie martwie, ale niektórzy mają na prawdę słabą psychikę... ogarnijcie się dziewczyny i chłopaki.lubicie duze to szukajce duzych, ale z małych się nie naśmiewajcie (przynajmniej nie prosto w oczy chłopakowi) pozdrawiam i czekam na chamskie komentarze w moją stronę hehe tryskus@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻonaDużego
Moj maz ma wielkiego penisa, 21 cm i gruby, 15 cm obwodu. Seks jest z******ty, ale sa tez,problemy. Lubie seks anlny no ale przy takim penisie to jest nie lada wyzwanie. Lubie tez lody robic, ale nie powiem ze po 10-15 minutach to usta zaczynaja mnie boleć. wiec,chyba jednak wolalabym aby mial troche mniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na forum kafe-ero wszyscy maja co najmniej 18 cm. haha zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tydzien czasu swirowalam z takim jednym malym ci*uliczkiem, jak juz mialo do czegosc dosc to ja sie wycofalam jak zobaczylam w jego majtach 9cm. normalnie wpadka na calego tydzien zmarnowany, teraz juz na pierwszym spotkaniu pomacam przez spodnie czy warto sie jeszce spotkac z fagasikiem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosna baba :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zaden prawdziwy facet nie chcialby sie spotkac z taka tępa babą jak ty, typowym k***iszczem. Zryj gowno szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×