Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

No kochane jesteście!! Naprawdę :)) No dooobra, to czasem coś napisze ;) tylko wiecie, gadatliwa bestia ze mnie, muszę sie trzymać na wodze hihi Helenka, o matko bosko :P ja i afirmacja -wręcz widzę jak ewoluuję ;) Ja prosta dziewucha jestem, trudno mi sobie coś pozytywnego wmawiać,( o dziwo z negatywami nie mam problemu ;) ) chociaż nie przeczę, ze mogę byc mega irytująca z tym moim podejsciem :P Przyjaciele robią sobie ze mnie jaja wiecznie na zasadzie : "nie zapraszamy Poli bo znowu będzie padać", albo "niech tylko Pola kciuków nie trzyma bo nie wyjdzie" hahaha I powiem Wam cos :D hahah TEŻ MAM ZIELONE!!! haha i tak przez nastepne pol roku ;) hyhyh głupawy dostałam hahah PS helenka, mi sie tez link z Twojej stopki nie otwiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka jak się czyta te Twoje pościki teraz to można zauważyć, że już się chyba pogodziłaś z losem bo taka jakaś pozytywna energia z nich bije. Super !!! A, że lubisz sobie pogadać tym lepiej jest co czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinko tez myślę że nie powinnaś nas opuszczać :) i fakt afirmacja albo przeczytaj sobie książkę "Sekret" mnie swego czasu bardzo pozytywnie napędziła do życia. eh cudne zdjęcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sekret" oglądałam i fakt od tamtej pory wizualizuję różne rzeczy i to naprawdę działa, już kilka rzeczy o których marzyłam mi się spełniło :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, skopiujcie sobie adres z mojej stopki wstawcie w przeglądarkę - to wtedy wam się otworzy. CO do afirmacji - padlinka, nie ma znaczenia kim jesteś, jaka jesteś - każdy może sobie tworzyć afirmacje. Nie mogę wstawić linku do artykułu o afirmacjach, bo mi jakiś spam wyskakuje, wstawię fragment: Afirmację należy dostosować do sytuacji, podam te, które afirmuję najczęściej. Przepełnia mnie radość i szczęście, że jestem. Osiągam swoje cele. Mam w sobie siłę. Padlinka, jak chcesz, to ja ci ułożę afirmacje najbardziej pasujące do ciebie. Będziesz musiała mi tylko szczerze napisać kilka swoich największych kompleksów, przeszkód, przekonań, które cię ograniczają - to jest punkt wyjścia do zamiany na afirmację. Na początek dla ciebie proponuję taką afirmację: "Wszystko co dobre właśnie mnie spotyka" a jeżeli to wydaje ci się zbyt nieprawdopodobne, to codziennie rano kilka razy patrząc na siebie w lustrze powtarzaj sobie: "Dziś jest wspaniały dzień dla mnie" albo "Dziś przyciągam dobre wydarzenia". itd. :) I żeby nie było napiszę coś o Lady-Comp, bo w końcu to o tym wątek. Ja mam pomarańczowe, ech :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zaczynam i podpinam sie pod afirmację co by padlince było raźniej ten dzień będzie dla mnie wspaniały :) ten dzień będzie dla mnie wspaniały :) ten dzień będzie dla mnie wspaniały :) ten dzień będzie dla mnie wspaniały :) ten dzień będzie dla mnie wspaniały :) ten dzień będzie dla mnie wspaniały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się przyłączę dzisiejszy dzień będzie super :)))!!!! dzisiejszy dzień będzie super :)))!!!!! dzisiejszy dzień będzie super :)))!!!!! dzisiejszy dzień będzie super :)))!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wierzę w żadne afirmacje itp. jestem bardzo pragmatyczna i dla mnie to trochę takie głupoty :P Ja mam zielone i chyba też będę miała przez 9 miesięcy :P Ale testuję dopiero jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
wiecie co dziewczyny ja to się zastanawiam skąd komputerek wie że ten cykl będę mieć krótszy mam M (plamienia) i przeważnie miałam zielone do 7 dc a tu juć pomimo niskich temperatur 5 dc czerwone obstawiam ze ON już wie a ja jeszcze nie że tym razem będzie szybciej :) powiedzcie jak u was wygląda krwawienie u mnie to w zasadzie jeden dzień krwawienie pozostałe to plamienie i tak mam co miesiąc od kiedy odstawiłam tabletki plus zero bólów menstruacyjnych normalnie rewelacja bardziej bolesne mam owulacje niż M obstawiam ze organizm nadrabia straty po tylu latach :) i sie hiperowuluje :) a jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam dobre nastawienie nie zaszkodzi :) katasha oooo dawaj jutro znać :) całkiemzielona ja mam tak, że boli mnie 1-2 dni owulka zazwyczaj nie boli no ostatnio mnie bolało i to chyba pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc nie testowałam jeszcze ale Baby comp zaczął się świecić wszystkimi kolorami więc to chyba jednak ciążą zapomniałam dzisiaj o teście bo zaspałam i i tak się spóźniłam do pracy trochę. Ale jutro to potwierdzę. Ja po odstawieniu tabletek też miałam bardzo skąpe 1-2 dniowe krwawienia i to było super ale po ciąży mam o wiele dłuższe tj 3-4 dni krwawienie a aż do 7 dni plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
Katasha to trzymam kciuki żeby się udało i całe 9 miesięcy przebiegło sprawnie :) fajnie się czyta jak ktoś z zadowoleniem zobaczył wszystkie lampki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest plus ciąży faktycznie - zielone przez kilka miesięcy :) A ostatnio jakiś guru się wymądrzał, że można przeżyć orgazm w czasie porodu. Także nie dość że zielone przez 40 tygodni to jeszcze może się skończyć hiper orgazmem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie no to raczej nie możliwe. hehe ale za to podczas ciąży ja miałam o wiele lepsze orgazmy i większą ochotę na sex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
ja jak wspominam sex podczas ciąży to mnie ciarki przechodzą dla mnie to była porażka :) w zasadzie od 5 miesiąca to już abstynencja bo bałam się ze coś się dziecku stanie nie zła jestem no nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam większą ochotę ale to po minięciu mdłości a wtedy to mój M mnie napastował a mnie mdliło potem jak mi sie chciało ale i brzuch co raz większy to on się bał ehh i taka to była nie zgodność hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszą ciążę miałam bliźniaczą, ale po kilku tygodniach jedno maleństwo przestało się rozwijać i później cała to ciąża nie przebiegała jakoś tak rewelacyjnie, od 7 miesiąca miałam założony pierścień więc już całkiem nie było jak, Z drugą było niby lepiej, ale tak jak dzusta napisałaś najpierw mdłości później duży brzuch więc też nic nie było, ale ja jakoś nie miałam chęci więc mi to pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to jestem ta nieliczna u mnie mąż się bał ale tak juz pod koniec ciąży 8-9 miesiąc a wcześniej było super. Mdłości miałam na szczęście tylko rano a wieczorem już się czułam ok więc można było:) hehe teraz znowu muszę odzwyczaić się od Baby Compa bo jednak pomiary wchodzą w nawyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mdłości były przez cały dzień i to była jakaś masakra. a co do pomiarów to fakt wchodzą w nawyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
A ja wam powiem dziewczyny ze na początku przez pierwsze kilka miesięcy mierzenie strasznie mnie stresowało żeby sięnie zbudzić wczesniej itp. dramat a teraz totalny luz mierze i jest ok czasami zadadzą mi się najpierw odwiedzić ubikacje i sobie przypomnieć :) ale z tego co widzę u mnie to nie ma wpływu na wartości. Z każdym dniem widzę ze jednak dam rade tak jak wy stosować przez lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie calkiemzielona - to po prostu kwestia przyzwyczajenia. Najgorsze pierwsze dwa cykle, potem to już luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jest, zarwane noce, stresy, a teraz to czasami zastanawiam się w ciągu dnia czy zrobiłam pomiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam! Przyszła paczka, zdecydowałam się na Perly bo jednak tańsze. Zaraz sobie siądę z kawką, poczytam instrukcję, bo ja raczej z tych czytających przed użyciem jestem ;) I będę mogła poszaleć w zielone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagi to czekamy na opis wrażeń :) ja też kupiłam pearly bo był tańszy :) a dzieciaki już mam więc służy mi za antykoncepcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga afirmuję : DONOSZĘ TĄ CIAZĘ!! DONOSZĘ TĄ CIAZĘ!! DONOSZĘ TĄ CIAZĘ!! Tydzien spedzilam w szpitalu..trafilam tam z krwotokiem i skurczami :( i co mi po tym zielonym jak mam bezwzglednyzakaz sexu za to nakaz lezenia, w c*pke se piguły ładuję zamiast czegos innego ;) Ale bedzie dobrze.Musi. a mnie budzil budzik w pearly wiec nie dalo sie zapomniec ;) za to ciezko mi bylo z wyjmowaniem czujnika termometru, zawsze zdretwialymi paluchami sie musialam nameczyc srodze :P Magi powodzenia :) ja za glupia bylam i musialam zadzwonic na infolinie zeby wogole ustawic sobie cokolwiek hehe dla mnei ta instrukcja byla jak po chinsku napisana ;) Milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka trzymam kciuki ja mam dopiero początek ale dzisiaj pierwszy dzień rano źle się czułam jakbym miała zemdleć. ale będzie dobrze kurcze współczuję Ci strasznie całą ciąże musisz leżeć w domu?? no tak a jak to zrobić przy reszcie dzieci ahh. Ja też jestem z tych czytających instrukcje i jak dla mnie była ona też trochę zagmatwana ale dodawali taką mini instrukcję na kartkach A4 i ona była na chyba 2 strony i była bardzo fajna więc ja używałam w zasadzie tylko jej :P Ale to było wiele lat temu teraz może inaczej to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×