Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość ggggrrrryyyytttt
mam problem z Lady Comp-probuje go wlasnie ustawic. Udalo mi juz z budzikiem i datami poprzednich miesiaczek. Teraz mam wprowadzic wage i wzrost i date urodzenia i nie mam pojecia jak to zrobic. Wie ktos moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agamielec
Ja mam pearly od 6 dni i narazie same żółte :D ale nie mogę się doczekać kiedy będą zielone. Super tak naturalnie i bez żadnych gum czy hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatra111111111111
zastanawiam się czy może któraś z was wie jak przekształcić lady w baby comp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
No można przekształcić wysyła się podobno do dystrybutora i płaci coś ok 500 zł i on wgrywa oprogramowanie z baby comp hehe też się interesowałam tym przekształceniem a co do wprowadzeniem tych danych o wieku i wadze to radze skorzystać ze skróconej instrukcij obsługi duzo łatwiej wytłumaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia 27
no niestety cykle bez owulacji tez się zdarzają ale nastepny pewnie będzie juz ok. Ciekawe jak długi będzie ten twój cykl. Ja kiedys myślałam że tez mam cykl bez owulacji a okazało się że się strasznie przesunął i trwał ponad 50 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatra111111111111
dzięki za odpowiedz wychodzi na to że lepiej już dołożyć i kupić baby comp tylko że ceny są kosmiczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dużo kasy ale jednak i tak biorąc pod uwagę, że to urządzenie będzie Ci służyć przynajmniej 10 lat to wcale nie aż tak drogo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
Teraz jak jeszcze mozna wziąć na raty to w ogóle chyba już każdy może sobie na to pozwolić. Choć szczerze ja tam na raty nie lubię kupować wolę sama odłożyć niż płacić odsetki w banku. No ale wiem że to szansa dla wielu bo wydatek rzędu 100zł miesięcznie chyba aż tak budżetu nie uszczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie do tych z nowszą wersją Lc jak ładujecie to podobno pokazuje wam się poziom doładowania na wyświetlaczu powiedzcie czy ładujecioe wtedy i tak co miesiąc 12 godzin czy może krócej. Ciekawi mnie po jakim rzeczywiście czasie urządzenie jest naładowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
Ja Ci nie pomoge bo tez mam wersję bez możliwości sprawdzania poziomu ładowania w czasie ładowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa uzytkowniczka
A ja mam taki problem kupiłam 2 dni temu lady comp i wedle instrukcji ładowałam go wczoraj niby te 24 h ale w trakcie tego ładowania była przerwa w dostawie prądu i do tej pory nie mam prądu i teraz nie wiem niby poziom ładowania jest już lo10 ale myślę że on mógł się ładować góra 10 h. Więc stąd moje pytanie czy mam znowu go podłączyć na 24h czy tylko na te 14???? ktoś miał taką sytuację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm szczerze mówiąc to nie wiem co w takiej sytuacji ale ja bym chyba ładowała tylko jeszcze 14 godzin bo chyba jak się za dużo ładuje to też nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa uzytkowniczka
czy ktos jeszcze może sie wypowiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela007
Ja jak ladowalam moj LC za pierwszym razem to po ok 10 godz wyswietlilo sie Lo 10 ale zostawilam na kolejne 14 poniewaz tak trzeba za pierwszym razem. Teraz jak laduje to zdarza mi sie ze zapomne wylaczyc i LC laduje sie wiecej niz zalecane 12 godz czasem nawet ponad 20 i nic sie z urzadzeniem nie dzieje, dziala bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa uzytkowniczka
No ja podłączyłam na kolejne 14 godzin mam nadzieję że przez ta awarię prądu nic się z tym akumulatorem nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie stanie nie ma co panikować daj znac jak zaczniesz dane wprowadzać i jak będziesz miała jakieś pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo te nowe mają taka informację super mój nie ma :( ale ja zawsze przestrzegam ilości godzin ładowania nie mam wyjścia skoro nie widać kiedy akumulator jest naładowany a kiedy nie. Ale ten pierwszy raz to lepiej ładować tyle ile piszą w instrukcji Nowa uzytkowniczka ale miałaś pecha z tym prądem ale myślę że dobrze że jeszcze go podłączyłaś na kolejne godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irar
Czy w LC jest wyświetlany wykres temperatury w poszczególnym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz sobie przejrzeć wszystkie temperatury do pół roku wstecz na wyświetlaczu ale wykresy graficznego nie pokazuje to można mieć na wydruku z LC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie na wydruku masz wszystkie wykresy więc jeżeli chcesz to można sobie go zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus0000
czesc dziewczyny ja na to forum zawitalam 1 raz Bylam mocno zafascynowana LC BC P- mniej i juz juz mialam dokonac zakupu ale przerazilo mnie ze tych wspanialych dni / po przeczytaniu doslownie wszytkich wypowiedzi/ strasznie malutko na poczatku myslalam ze taniej wyjdzie to do gumek czy tabletek ale jak czlowiek chce sie cieszyc mezczyzna czesciej to i tak gumki obowiazkowe a pzy np 14 swiatelkach czerwonych +6dni okresu przy 28 dniowym cyklu zostaje raptem 10 dni na zabawe ....:( zaczynam sie zniechecach i mam jeszcze zapytanko do dlugotrwalych fanek tego cudenka jak dlugo jestescie w jego posiadaniu i ile tych zielonych cudnnych lampek wystepuje przy jak dlugich cyklach ? /nadal staram sie zachecic bo tabletki juz odstawilam :)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
hmm jakich 14 czerwonych lampek ja mam góra 10 a używam od 7 miesięcy wiesz to jest kwestia decyzji zielonych przy tym mam zawsze minimum 20- 23 no i mi to wystarcza. Ja nie lubię kochać się z gumkami więc kiedy muszę przez te 10 dni to jakoś to znoszę albo bawimy się inaczej :P bo jednak to najbardziej płodne dni ale przynajmiej większość czasu mogę cieszyć się seksem bez żadnych sztucznych zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus0000
Justyna8686 ale z 20-23 musisz odliczyc dni okresu czyli zostaje jakies 17 to i tak nie jest tak zle :) ktory sprzecik posiadasz i czy nie jest dla Ciebie uciazliwy cozienny pomiar? i czy ufasz mu calkowicie na zielono :) czy prowadzisz dodatkowe obserwacje ? Jak analizowalam wypowiedzi to dziewczyny pisza ze maja problem z przelamaniem sie czy zielony na 100% mowi prawde :) ja chyba bede miala ten sam problem :) wiec potrzeba mi wiecej zachecenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
hehe wenus jak mam zielone to dodatkowo się nie zabezpieczam bo to bez sensu tak jakbyś przy braniu tabletek stosowała dodatkowo gumki. A obserwacji dodatkowych nie prowadzę bo i po co. Pozatym chyba bym nie umiała i nie chciała badać sobie śluzu itp strata czasu jak dla mnie Ale nie powiem pierwsze zielone światełko było stresujące ale trzeba się przełamać i jak się inwestuje w coś takiego to mu ufać. A u mnie okres trwa góra 4 dni więc mam więcej dni na szaleństwa:) Ja mam Pearly i pomiar wogóle nie jest uciążliwy zawsze używałam komórki jako budzika a teraz używam pearly i jak mnie obudzi to szybki pomiar a potem wstaje i zaczynam się szykować. W weekendy mierzę prawie przez sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus0000
Justyna8686 /dziekuje za odp/ to swietne co piszesz generalie wlasnie chodzilo mi oprzelamanie sie na pierwsze zielone swiatelka bo jak czlowiek chce uzywac caly czas gumki to po cu kompek po to sie kupuje zeby sie cieszc wolnoscia :) Ja intesywnie czytam o tych 3 cudach i o roznicach i na poczatku nastawialam sie na BC ale teraz coraz czesciej mysle o P bo to ten sam producent tylko troche wiecej funkcji ma .... nie wiem jeszcze myslimy z lubym:) Ja jestem straszny spioch i dlatego u mnie termometr wlasnoreczne wypisywanie nie wchodza wgre czula by sie jak terroryzowana sexe moze jak kobiety maja wprawe inaczej to odbieraja ale ja bym padla tu mnie kusi jedynie ze musze poswiecic temu codenku od 30 do 60 sekund i spojzec na swiatelko :) poki co ma za: nie biore tabletek - zdrowiej nic nie pisze i nie mecze sie z dogladaniem cyferek na termometrze mama toleracje 6h bosko dla spiocha/+-3/ moj maz ma radosc minusy: CENA / + gumki jak dni czerwone podzieliwszy na 10 lat i tak nie ma rewelacji przy BC/ musze o tym pamietac pzrz nasepne 10 lat RANO- straszne troszke :) dla mnie oczywiscie ja mam cykle 28 jak w zegarku wiec 10 czerwonych +6 dni okresu zostaje u mnie 12 dni/tylko/ chyba poki co tyle ale cay czas staram sie jeszcze zachecac wiec dziewczyny chwalcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wenus 14 dni to na początku jak urządzenie uczy się to tak a potem jest ich mniej ja mam LC i ufam mu w 100 % wiadomo na początku troche strach ale szybko sie przekonujesz że to na prawdę działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×