Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Ja wbijam co najmniej 3 dni, nawet jak mam tylko 2, bo wtedy pearly potwierdza, że to @ a nie plamienie. Jak mam dłużej to też wpisuję, chociaż to się rzadko zdarza. Ja się powoli wściekam, już 15 czerwony dzień :( Wygląda na to, że te urządzenia sprawdzają się lepiej u osób z krótkim cyklem bo przy długich, jak moje, to sobie można czekać na zielone i 20 dni...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna1
Dodałyście mi otuchy i jeszcze wiecie co postanowiłam? No teraz to was zaskoczę! Będę korzystała ze wszystkich zielonych lampek,macie rację,szkoda kasy,a po prostu jak wpadnę to będzie 3 dzidziulek i kropka.A co? dwójkę wychowuję to trójki nie wychowam? A od razu zrobiło mi się lżej......uff.......bo żyć ze strachem to nienormalne.Dzięki dziewczyny za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **pretty woman**
a ja wpisuje 3 chociaz mam 5 i w ciaze nie zachodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak na razie sie ucze jeszcze, mierze tempke o 5 nad ranem bo mniej wiecej wtedy wstaje do wc :) a powiedzcie mi strasznie sie wierce spie po 20 minut budze sie znow nie spie z godzine potem znow zasne np na godzinke i taka cala noc czy taka temperatura bedzie wiarygodna ? czy jeszcze wspomagac sie testami owulacyjnymi chociaz juz taki sprzet tyle kasy powinien pomoc no nie wiem . codziennie po mierzeniu tempki wyskakuje mi literka M i naciskam na - poniewaz prawdopodbnie mam dostac 2 grudnia dopiero.NO i miga zolte swietelko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) mam jeszcze jedno pytanko jak dlugo urzadzenie bedzie pokazywalo zolte sloneczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka a wprowadziłaś przeszłą miesiączkę??? Bo jak nie to urządzenie nie wie nawet w jakim dniu cyklu jesteś i obawiam się że do okresu będzie żółto. Co do tego spania w nocy to ja tez śpię czasami bardzo niespokojnie ale nie zauważyłam żeby to miało jakiś wpływ na urządzenie. A co do testów owulacyjnych to odpuść LC wystarczy naprawdę A co do pisania nie na temat to nie masz za co przepraszać zawsze lżej się robi jak można choć troszkę sobie ponarzekać:P Ja to cie podziwiam że tak sobie dajesz radę z 2 dzieci. Ja jestem jeszcze bezdzietna ale myślę że od nowego roku może zaczniemy się z mężem starać mam nadzieję że z Baby comp pójdzie nam sprawnie. Bo ostatnio mam wiele znajomych które mają problem z zajściem w ciąże. Oluchna super że się przekonałaś i korzystaj ile wlezie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka Ja miewam max. 1 żółte w cyklu po paru wprowadzonych cyklach. Trzeba się niestety uzbroić w cierpliwośc z tymi światełkami...Ja miałam od początku malo żółtych bo wprowadzilam poprzednie @ a poza tym dostalam dosyć szybko @ i zielone o ile pamiętam. Niestety, oczekiwanie na zielone czasem się niemilosiernie dluży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam:) a macie krotka prosta instrukcje jak moglabym wprowadzic ostani dzien Miesiaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
hmm ale wiesz skoro zaczełaś juz używać to teraz się nie da. Dane o przeszłych miesiączkach wprowadza się na samym początku zanim zacznie się używać urządzenie. No szkoda że tego nie doczytałaś w instrukcji. Teraz do miesiączki na pewno będziesz miała w takim razie żółte bo urządzenie nie wie w jakim dniu cyklu jesteś. Tak naprawdę możesz je odłożyć i zacząć stosować dopiero jak dostaniesz miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evekkk
paulina 24 ma rację. niestety, ze światełkami poczekasz do @. ja zaczęłam używać zaraz po odstawieniu tabletek i czekałam miesiąc;/ ale już koniec czekania;] dziewczyny, ja mam pytanie. no więc, dostałam @, wcisnęłam w pierwszy dzień "M" a teraz przez dwa dni nie pytał i jest zielone światło. Moje pytanie brzmi czy mam specjalnie ustawiać, że jest "M" skoro się mnie nie pyta? wiecie o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz potwierdzić M przez kolejne 3 dni, bo inaczej nie weźmie pod uwagę @. Więc szybko wprowadź te dane bo z tego co wiem tylko 3 dni można się cofnąć żeby coś zmienić. wiesz jak to zrobić?? jak nie to moge napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evekkkkk
kurde, ale to dlaczego nie pyta o "M"? no i liczy cykl... dzięki kochana, bo wszystko by spełzło na niczym moje czekanie;/ jak się potwierdza to przeczytam w instrukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patinka24
katasha no wlasnie dzis byl 4 dzien pomiaru to chyba na nic juz :( ale jesli mozesz to napisz mi prosze. czyli jak dostane @ to musze codziennie potwierdzic + min 3 dni nawet jesli by zdazylo sie plamienie np 2 dni raz tak mialam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam grypę od dwóch dni więc nici z mierzenia:( powiedzcie mi dziewczyny czy kilka dni czy nawet tydzień przerwy robi dużo zamierzania?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewek Musisz wejść na poziom temperatur i jeżeli już wczoraj miałaś M a nie potwierdziłaś to: cofasz się minusem do dnia, który Cię interesuje i jak już jesteś to : • Nacisnąć i przytrzymać przez 5 sekund okrągły przycisk • Symbol „M” zacznie migać • Aby potwierdzić, nacisnąć przycisk plus • Usłyszysz sygnał dźwiękowy, „M” będzie się świecić. I tak przez kolejne 3 dni:) Patinka jak juz dostaniesz @ to musisz 3 dni potwierdzać nawet jakbyś miała okres jeden dzień a potem plamienia ( ja tak czasami mam) Urządzenia sa tak zaprogramowane podobno żeby te 3 dni potwierdzać i trzeba to niestety robic nawet jak okres jest krótrzy. Ja kiedyś tez musiałam przestać mierzyć na czas choroby i powiem, że to zależy w jakim dniu cyklu jesteś, ja zachorowałam zaraz po okresie ale już na czas owu wyzdrowiałam komputerek wyłapał skok i miałam normalnie zielone :) Mniejmy nadzieję że u Ciebie za dużo namieszania nie narobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evekkkkk
katasha7- bardzo serdecznie dziękuję! ale w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego nie pyta o "M" codziennie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm szczerze to nie wiem ale może na samym początku tak jest. wiem że jak się wprowadza przeszłe miesiączki to tez tylko jeden dzień się zaznacza jako M więc może pierwszą miesiączkę tak też traktuje ale najlepiej samemu wprowadzić. W następnym cyklu już pewnie będzie sam pytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
Ja nie pamiętam czy na początku pytał mi się o @ ale katasha dobrze mówi pewnie później juz będzie pytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna8686
lady stonehenge Mam nadzieje że nie masz tej groźnej grypy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oluchna w koncu się przekonałaś odnośnie pomiarów i choroby to kilka braków w pomiarach nie zaszkodzi ew. kompik doda czerwonych ale się nie pomyli. katasha nam tu na eksperta wyrasta hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe umiejętne przepisywanie z instrukcji to tez sztuka :P A tak poważnie to przepisuje z tej skróconej instrukcji bo ona jest taka prosta. Ta książeczkowa jest trochę bardziej skomplikowana. no i mając urządzenie już tyle czasu poznałam je już mam nadzieję dobrze a trzeba przecież sobie pomagać:) W przyszłym roku chyba będę z mężem dzidzię planowała więc przeszkolę się też z funkcji starankowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :-) Czytam i czytam i niewiele z tego całego "ustrojstwa" o którym piszecie rozumiem. Wiem jedno, że w moim małżeństwie obawa przed ciążą, bardzo szkodzi mnie i mężowi. Oboje nie chcemy już 3 dziecka. Ja w tej chwili stosuję Evrę - 7 albo 8 opakowanie. Ale w tej chwili już właściwie mogłabym żyć bez seksu :-( Zero ochoty. śpimy osobno. Muszę znaleźć jakiś "Złoty środek". Sama nie wiem czy wkładka czy Lc, Bc, Peary.... Mąż nie chce żebym brała hormony, ale ja samym prezewatywom nie ufam. A bez gumki - to już mowy nie ma :-) Jak zacząć żyć i cieszyć się seksem.? Pomóżcie, bo moja ginekolog-seksuolog tylko recepty wypisuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
jagoodka no to proponuje zastanowić się nad Lady-Comp. Ochota na seks na pewno wróci. Niestety hormony obniżają libido sama tego doświadczyłam a przez to w sumie po co je brać jak i tak seksu się nie chce. co do wkładki to to jednak i tak hormony a pozatym obce ciało w organizmie. Komputery cyklu mają taka skuteczność jak hormony a nie trują i nie obniżają libido więc ja jak najbardziej polecam. No i warto zadbać o małżeństwo bo wiadomo seks to ważna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka - dziękuję za tak szybką odpowiedź 👄 Masz rację - seks - ważna sprawa. A u nas to taka posucha, że ho ho :-) Niedługo mój m. zacznie się za kimś rozglądać, jeśli już się nie rozejrzał :-) Ja należę do kobiet b. płodnych, bo wystarczył seks bez zabez. dosłownie kilka razy, z tego 2 razy byłam w ciąży :-) Dlatego tak boję się kolejnej, a i małżonek ma to samo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, a ja mam faceta, ale co z tego? Hormony wypłukały ze mnie całą ochotę na igraszki :-( Czuję się jak 70 letnia babcia na emeryturze :-) Chyba nie mam wyjścia i zainteresuje się zakupem tego cuda :-) Zastanawiam się tylko, czy faktycznie kupić LC, bo jest dość drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
Mój facet bardzo się ucieszył bo po tabletkach wróciła mi ochota na seks i kochamy się o wiele częściej. No i chyba większość facetów jeżeli naprawdę kocha woli żeby kobieta się nie truła całe życie tabletkami więc myślę że przekonanie faceta nie jest tu problemem. jagooodka współczuję Ci bardzo ja fakt nie miałam wielkiej ochoty na seks jak brałam hormony ale nie było aż tak źle że w ogóle mi się nie chciało. Jak najszybciej bym na twoim miejscu odstawiła bo szkoda zycia i tego zmarnowanego seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evekkkkk
podpisuje się rękami i nogami pod tym co powiedziała Paulina 24. zresztą co to za zmartwienie co na to facet? mimo wszystko tu chodzi głównie o Ciebie. a facet będzie zachwycony że chce ci się kochać i jesteś zdrowsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×