Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Interloper

Poznałem fajną dziewczyne ,ale ma mały biust

Polecane posty

Cześć pracuje u mnie w firmie jedna bardzo fajna dziewczyna . Widzę , że mnie adoruje , podrywa , uśmiecha się do mnie . Jest bardzo atrakcyjna gdyby nie to , że ma mały biust. Bardzo się boje , że jak przyjdzie już coś do czego i zobaczę jej śmieszne malutkie cycuszki to zrezygnuje. Kojarzy mi się to z pedofilią a nie chce jej urazić . Powiedzieć jej , że się z nią nie umówie bo ma piersi jak dziecko myslicie , że to ją urazi ? Jak ją zbyć wiem że wie że jestem wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
ale ty gupi!! Bo ma małe cycki?? ;d;d;d;d perfidne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magol
szczerze - nie mysl tymi kategoriami!!! moze byc niesamowicie seksowna.... mimo malego biustu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... Masz problem, chłopaku... Mały biust... Weź się stuknij w ten durny łeb, to może się zastanowisz nad tym, co napisałeś. Jak chcesz, to poznam cię z moją koleżanką: 165 cm wzrostu, jakieś 130 kg wagi i cycki dwa razy większe, niż ta twoja pusta głowa. Reszta nie powinna ci przeszkadzać, skoro cycki są dla ciebie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nb vn
ten idiota ciągle idiotyczne topiki zakłada a do tego ściemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojejku no
ale dramat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nb vn
Jak to looper. Zapętlił się chłopak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek 30
Zerwij z nią, tak jak ja zamierzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penis w zwisie
-Co robisz?-pyta Dorota Krzyśka -Chcę pieścić twoje pirsi-odpowiada Krzysiek. -Ale to są moje plecy!!!-woła oburzona Dorotka. -Wiem kochanie, ale z przodu nic nie znalazłem-odpowiada Krzyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaha to powyżej genialne , nie wiem jakoś nie mogę się przemóc co to za kobieta-kobieta bez piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiatko - to ze ma duze to nei znaczy ze wazy 130 - opanuj sie fakt deska to nieestetyczny widok.... nie zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomóżcie.. ona ma małe piersi, ale w sumie ja mam małego peniska bo tylko 8cm... boje się, że jak jej powiem NIE to ona wygada w całej firmie, że mam takiego małego bo kiedyś jej pokazałem i się zaczęła śmiać... Boże jak ja nienawidze kobiet! Jeszcze nie spotkałe m takiej która by mnie nie wychujała :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jej wyznasz całą prawdę
o swoim mikropenisie to poczucje, że jesteście dla siebie stworzeni, nie obawiaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peniska mam normalnego boże to , że nie lubię małych piersi to według ciebie marna podszywaczko musi oznacząc , że mam małego walnij się w ten głupi łeb za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kave, ta dziewczyna to moja koleżanka, więc wiem, ile waży i jakie ma piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym podświadomie wyszukuje kobiet z małymi piersiami bo mi ojca przypominają... zresztą jeśli ja mam aż tak małego i ona ma małe piersi to może uda mi się wrewszcie stworzyc związek z kobietą... bo tak to ciągle był tylko mój pies Alfred ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz problem
jakis ze musisz sie podszywac? twoje głupie posty nie pomoga mi rozwiązać dylematu mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś takiego
że jest fajna ale.. albo jest fajna albo nie a jak nie umiesz podejmować własnych konkretnych decyzji to dupa jesteś nie facet nie cycki świadczą o kobiecości i nie penis o męskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha znawcy
panie interloper:) to zostaw ja w spokoju :) niech dziewczyna szuka faceta ktory nie bedzie sial wywodow na temat rozmiarow poszczegolnych czesci ciala:) proste:) a ty zajmij sie obszerniejsza czescia spoleczenstwa...powiedz jej ze nie jestes zainteresowany i tyle...a z pewnoscia skoro kolezanka jest atrakcyjna to niejeden sie z nia umowi :) i nie sadze zeby plakala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj klon
bzyknij ją a jak już bzykniesz i se ulżysz to powiedz że jest z tyłu deska jak Pani tereska - to bedziesz miałspokój ... blachacha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaaaa
chyba jakis pusty facet z ciebie jak sie czyms takim sugerujesz!!!!OOOO kolego obys nie zostam starym kawalerem z takim podejsciem!!!A potem bedziesz miał40 lat i zostana ci tylko takie z celulitisem i obwisłymi duzymi cycami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kto woli
lepszy maly biust niz obwisly i z rozstepami...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaaaaaaanaa
zostaw ja nie jestes jej warty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj klon
Na widok kozlów w ZOO chrząkam radośnie odbytnicą.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×