Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość wiolka83 do do konkurencji
Co do ceny to wiadomo, że będzie się różniła w każdym mieście. Ile się zarabia w Warszawie a ile w takim Olsztynie? To też trzeba brać pod uwagę. Było w innym fitnessie 13 wejść za 300 zł, tylko że tego fitnessu już nie ma. Nie opłacało się. Nie było wyboru bieżnia/rower/stepper. Była tylko bieżnia. Ważne jest, żeby interes się kręcił, ale sama widzisz, że w niektórych miastach z wysokimi cenami by nie wyszło. Chyba lepiej jest mieć więcej klientów, żeby był stały przepływ gotówki. Ja nie śpię na kasie, dlatego ważna jest dla mnie cena. A sprzęt jest nowiutki. No i ponieważ mieli najtaniej w mieście, dlatego tylko tam zostało bodyspace. Nazywanie kogoś szaletowcem świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. PS Nie jestem konkurencją. Jestem konsumentem, który chce, by ceny były na miarę jego portfela, a nie stołeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ile trzeba wykupić zabiegów, żeby przynajmniej zbliżyć się do spadku 12 kg? i czy mozna pić wodę w czasie treningu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wzięłam się za siebie, postanowienie noworoczne, szukam ciekawych porad i stronek gdzie mogę dowiedzieć się na temat diety i odchudzania, znalazłam już coś nie coś, ale ciesze się, że zajrzałam, na ten temat, bo może sie skuszę na tą maszyne......mam pytanie, ile trzeba wykupić zabiegów, żeby przynajmniej zbliżyć się do spadku 12 kg? i czy mozna pić wodę w czasie treningu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk210
Witam.Nie można ściśle określić ile Pani potrzebuje zabiegów żeby schudnąć te 12 kg.Jest to bardzo indywidualne.Niektórzy chudną 3 kg po 10 zabiegach a niektórzy więcej.U mnie -a urządzenie mam od 3,5 miesiąca -najwięcej ile klientka schudła to 6 kg po sesji 10 zabiegów.Cwicząc na Vacu Line barzdo ładnie wygładza się ciało,znacznie zmniejsza się cellulit i nie tyle efekty widać na wadze co na obwodach ciała.Ja osobiście jak najbardziej polecam VACU LINE ponieważ widzę na codzień na różnych osobach jakie Vacu daje efekty przy naprawdę minimalnym wysiłku.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khudak
witam vacu fit to urzadzeni,które przynosi bardzo dobre efekty jesli chodzi o odchudzanie Panujące w Vacu fit podciśnienie powoduje poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Efektem jest wygładzenia skóry, poprawa jej jędrności oraz szybka redukcja obwodu sfer problemowych: uda, biodra, talia, brzuch. z takiego urzadzenia korzysalam w salonie VIP ul.Podkamycze 2 ,z tego co wiem maja teraz promocje cenowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khudak
witam vacu fit to urzadzeni,które przynosi bardzo dobre efekty jesli chodzi o odchudzanie Panujące w Vacu fit podciśnienie powoduje poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Efektem jest wygładzenia skóry, poprawa jej jędrności oraz szybka redukcja obwodu sfer problemowych: uda, biodra, talia, brzuch. z takiego urzadzenia korzysalam w salonie VIP ul.Podkamycze 2 ,z tego co wiem maja teraz promocje cenowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio również byłam wypróbować te zmyślne urzadzenia w Krakowie chyba jest to ulica Szwai (okolice osiedla europejskiego), urzadzenia są vacu fit, zobaczymy jakie bedą efekty, salonik dosyć przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio również byłam wypróbować te zmyślne urzadzenia w Krakowie chyba jest to ulica Szwai (okolice osiedla europejskiego), urzadzenia są vacu fit, zobaczymy jakie bedą efekty, salonik dosyć przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio również byłam wypróbować te zmyślne urzadzenia w Krakowie chyba jest to ulica Szwai (okolice osiedla europejskiego), urzadzenia są vacu fit, zobaczymy jakie bedą efekty, salonik dosyć przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sama schudlam 20 kg (stan na dzien dzisiejszy) w ciagu prawie 4 miesiecy , wystarczyla dieta i cwiczenia w domu + skakanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sama schudlam 20 kg (stan na dzien dzisiejszy) w ciagu prawie 4 miesiecy , wystarczyla dieta i cwiczenia w domu + skakanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamonia
Chodzę, ćwiczę i mam naprawdę imponujące efekty. mieszkam w Zielonej Górze i chodzę do Studia vacu fitness na Moniuszki. Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamonia
Chodzę, ćwiczę i widzę efekty. Mieszkam w Zielonej Górze i chodzę do Studia Vacu Fitness na Moniuszki. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajanana
:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demolitionlovers
Witam wszystkich, ja również chciałam polecić wszystkim ćwiczenia na tych urządzeniach są na prawdę rewelacyjne efekty. Ostatnio dowiedziałam się że otwiera się nowy salon w sosnowcu, ja już się nie mogę doczekać bo nie będę musiała już nigdzie dojeżdzać...zapraszam wszystkie panie z sosnowca i okolic jeśli tylko chcą zrzucić pare kilo ,na prawdę warto:)polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demolitionlovers
Witam, ja również przetestowałam urządzenia vacu fit i chciałam je gorąco polecić. Dają na prawdę zaskakujące efekty... dla wszystkich pań z sosnowca i okolic mam dobrą wiadomość ,niebawem otwiera się nowe studio z tymi urządzeniami, podobno gdzieś w samum centrum. Ja jestem szczęśliwa bo nie bede musiała już dojezdzać tylko będa pod nosem... POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja byłam dziś pierwszy x.Moje wrazenia co do treningu 30 min na bierzni: dostałam wcześniej instrukcje od trenerki że mam przyjsc w krotkich bawełnianych spodenkach, z ręcznikiem, bluzką na przebranie i 0,5 l wody (tak też zrobiłam) pierwsze 5 min podciśnienie miałam ustawione na 20 tak by organizm sie przyzwyczaił, potem 25.juz nie pamietam jak to było z kątem nachylenia i prędkościal ale z czasem sama je pozwiekszałam uczucie w trakcie treningu: dziiiiwne, z czasem nawet okolice brzuszka czuły \"to cos\" ;) do końca prawdę powiedziawszy ledwo dotrwałam.straciłam wg wyswietlacza 300 kalorii ;D gdy zeszłam rzucało mną na lewo i prawo haha ;) jakbym wypiła 2 drinki za dużo - po 10 min wróciłam na ziemię ALE: w prawej nodze w miejscu zgięcia kolana tak mnie !@#$%^&*!!! noga że szok - ledwo chodze a bój jak w reumatyźmie czy podobnie. Ktoś miał podobnie???? Byłam o 10 rano a o 18 już padłam na twarz - a nic praktycznie nie robiłam. ------------------------------------------------------------------------------------- Co do diety: przestałam jesc mięso - zastapiłam to soją.jem ryby,activie, piję zieloną herbatę, sporo wody bez bąbelków.I PRZEDE WSZYSTKIM O 1/2 MNIEJ NA TALERZU NIZ BYŁO.INWESTUJE W OWOCE. ------------------------------------------------------------------------------------ Co do aktywnosci fizycznej: Prócz Wacu 4 x w tygodniu masaże typu roll ( po 3 sesjach po 1 h zaczełam normalnie się wypróżniać - wcześniej miałam 2 tygodniowe i dłuższe - z tym problemy)cellulit zmniejszył się o 40% po tygodniu masazy schudłam prawie 3 kg! 1 x w tyg basen 30 min żabką bez przerwy umiarkowanie. 3 x w tyg step, zajęcia na piłkach i aerobic po razie na tydzień w domu mam orbitreka ale ćwiczę spontanicznie - brak czasu ------------------------------------------------------------------------------------ NIE POLECAM SRODKÓ FARMAKOLOGICZNYCH!!! Przetestowałam różnego rodzaju specyfiki:nie są tanie, łyka się je dość sporo(jak zalecają producenci) efekt przychodzi po kilku miesiącach a jak się je odstawi to cm wracają z nawiązką ----------------------------------------------------------------------------------- RUCH + DIETA + WACU + RELAX = SUPER KOBIETA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka vacu
Obojętnie gdzie nie iść efekty są takie same a w Sosnowcu juz jest EUPHORIA Beauty Saloon gdzie mają vacu i rolki i jeszcze kilka innych usług, chodzę z kumpelą i mogę potwierdzić że efekty faktycznie zadawalające i obsługa sympatyczna:) pozdrawiam zwolenników ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka vacu
cos się przywiesiło a ja klikam i klikam i wskoczyło 3 razy, sorki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka vacu
Jakoś tak sie komputer zawiesił i naklikało mi sie trzy razy,sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_12
Dobra, poszłam na to cudo pełna sceptyzmu, trafiłam na fajną promocję ( 99 zł za 10 wejść) i stwierdziłam a co mi tam, wykupię karnet i przekonam się na własnej skórze. Nie powiem, dziś po pierwszym treningu do tej pory trzyma mnie mega zmęczenie, byłam na bieżni, bardzo mi się podobało:) Oczywiście wyszłam z niej mokra!! Zobaczymy co z tego wyniknie, drogie Panie zachwalaczki-kosmetyczki:P Czy jak tam się na was, mające te maszyny i robiące tutaj reklamę mówi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_12
Dobra, poszłam na to cudo pełna sceptyzmu, trafiłam na fajną promocję ( 99 zł za 10 wejść) i stwierdziłam a co mi tam, wykupię karnet i przekonam się na własnej skórze. Nie powiem, dziś po pierwszym treningu do tej pory trzyma mnie mega zmęczenie, byłam na bieżni, bardzo mi się podobało:) Oczywiście wyszłam z niej mokra!! Zobaczymy co z tego wyniknie, drogie Panie zachwalaczki-kosmetyczki:P Czy jak tam się na was, mające te maszyny i robiące tutaj reklamę mówi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia861
a tak krytykowalas ta maszyne..a teraz prosze..zycze powodzenia w osiaganiu upragnionych efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia861
a tak krytykowalas ta maszyne..a teraz prosze..zycze powodzenia w osiaganiu upragnionych efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_12
Jak nie zobaczę cudownego efektu ( 4 x szybciej jak zapewnia producent) to bedę krytykować i robić antyreklamę gdzie się tylko da...... Na razie dałam temu szansę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelka
już niedługo w Krakowie GALAKTYKA KOBIET!!!! śledźcie reklamy i anonse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VACU CLUB
Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego studium odchudzania DLA KOBIET VACU CLUB- PROFESJONALNE ODCHUDZANIE ŁÓDŹ PRZYBYSZEWSKIEGO 99 tel.(042)684-03-49 VACU WELL - VACU LINE - Spacer w podciśnieniu Nowoczesna metoda zwalczania tkanki tłuszczowej i cellulitu! Terapia na Vacu Well przynosi trwałe efekty! Utrata wagi do 12 kg Cellulit zanika u 80% użytkowników Redukcja średnio od 8 do 20 cm obwodu ciała Vacu Well oraz Vacu Line to specjalistyczne urządzenia łączące zalety wysiłku fizycznego i działania podciśnienia. Urządzenia typu bieżnia lub crosstrainer/steper umieszczone są w szczelnej kapsule sięgającej powyżej bioder. Jak działa Vacu Well i Vacu Line? W wyniku wykonywanego ruchu na crosstrainerze lub bieżni i panującym w kapsule podciśnieniu dochodzi do polepszenia krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie z natury kobiet odkładają się większe ilości tłuszczu: uda, pośladki, talia, brzuch. Podczas ćwiczenia w Vacu dochodzi do podwyższonego wyzwalania substratów tłuszczowych (wolne kwasy tłuszczowe) z tkanki tłuszczowej oraz na skutek lepszego krążenia krwi, także do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej, gdzie w wyniku procesów utleniania, zachodzących w mitochondriach, powstaje dwutlenek węgla i woda. Panujące w Vacu Well i VacuLine podciśnienie powoduje również poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Efektem jest wygładzenia skóry, poprawa jej jędrności oraz szybka redukcja obwodu sfer problemowych: uda, biodra, talia, brzuch Efekty działania poprawa cyrkulacji krwi i limfy wzrost przemiany materii szybsze spalanie tkanki tłuszczowej eliminacja celulitu spadek wagi ciała korzystne samopoczucie i wzrost witalności poprawa sylwetki ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_12
Po trzecim wejściu zrobił mi się wielki krwiak na udzie:O:O:O Mam nadzieję, że zniknie...Babeczka w studio odradziła mi na razie korzystanie z maszyny, aż do zniknięcia krwiaka. Nie podoba mi się to:O Ćwiczyłam na najwyższym podwyższeniu bieżni, prędkość 5 km/h, podciścnienie ustawione początkowo na 20 potem na 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaka
piaskowa czy drożdżowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×