Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość gość
Ja dolaczam sie do licznego grona zadowolonych uzytkowniczek vacu.... zawsze przed wiosna zafundowuje sobie sesje 10 wejsc i to 10 dni pod rzad badz co 2 dzien. efekty sa niesamowite. chodze sobie z predkoscia 6,5 km na godz, 7 stopien wzniesienia (pod gorke) przy -30 bar. jest to meczace i pot leje sie po tylku ale na prawde warto! A dodam jeszcze ze podczas kazdej sesji nosze swoj pas neoprenowy aby w okolicy talii oraz boczkow podniesc temperature, aby tluszczyk spalal sie szybciej. Bazujac na wlasnym doswiadczeniu - po 5 treningu widze napiecie skory oraz wyrownanie jej powierzchni. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treningi Vacu Active odbywają się również w klubie Leiss Fitness: http://leissfitness.pl/promocja-na-vacu-i-rollmasaz/ . Znajduje się on w Sosnowcu, więc mieszkanki Zagłębia i okolic powinny się zainteresować jego ofertą. Moim zdaniem vacu to świetny sposób na spalenie tkanki tłuszczowej, pozbycie się cellulitu i wygładzanie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoja16
Jestem po 3 razach vacu + rolettic 45 min. Wagowo i w cm narazie cisza. Dieta ułożona przez trenera (dużo białka). Czekam na rezultaty. Tylko jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabealakk
na dobry początek polecam weekend w hotelu Nosalowy Dwór - mają tam wspaniałą strefę spa oraz wellnes, basen z hydromasażem i klinikę La Perla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nic na temat tego urządzenia nie słyszałam. Ale może powinnam się zainteresować? Do tej pory byłam na dwóch zabiegach endermologii na uda, z efektów jestem zadowolona, bo straciłam kilka cm, ale zostały jeszcze brzuch, ramiona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papierkowa9009
najlepiej od razu zamówić sobie całą serię zabiegów (np. 10) i zrobić ten zabieg na całe ciało. Nie ma co skupiać się na poszczególnej partii ciała. Ja za 10 zabiegów endermologii zapłaciłam 1300 zł w klinice Cosmetologica i nie żałuję. Tym bardziej polecam, bo atmosfera jest cudowna a podejście do klienta wzorowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia82x
no ja też raczej radziłabym serię zabiegów. Oczywiście to kwestia indywidualna, ale z tego co wiem to raczej efektów po 1 razie nie ma. Ale mogę się mylić. Ja miałam pięć i po 3 widziałam różnicę. Fakt faktem zabieg skuteczny, ale nie należy do najtańszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 26
Nie mam nadwagi, dbam o dietę, chodzę na zumbę, ale mimo to moim problemem jest cellulit. Sporo wydałam na kremy wyszczuplające, rolki masujące- bez efektu. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, po zabiegu cellulit stał się mniej widoczny.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Polecam. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda29
nooooo raczej, Endermologia jest genialna. Ja chodzę do wspomnianej wyżej kliniki Cosmetologica i bardzo chwalę sobie to miejsce za podejście do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 23
Nie mam nadwagi, dbam o dietę, biegam i jeżdżę na rowerze, ale i tak mam cellulit. Sporo wydałam na balsamy wyszczuplające, rękawice do masażu- bez efektu. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, skóra jest jędrniejsza i ładniejsza.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw Super efekty. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcix 44
Jest taka strona http://depilacja24.pl/ i są tam porównywane wszystkie rodzaje depilacji. warto porównać jaka depilacja wychodzi skuteczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalgorzataCis
Zastanawiam się jaką klinikę w 3mieście wybrać... zależy mi aby potraktowano mnie jak człowieka a nie jakiś problem :( a Clinica cosmetologica? co myslicie ? czytałam same dobre opinie, czy ktoś może to jeszcze potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta50
Ja potwierdzam. Ja akurat korzystam z endermologii lpg i przyznam, że z zabiegu na zabieg czuję się coraz lepiej. Nogi mają widocznie mniej cellulitu, ale to też sprawa treningów co drugi dzień i ćwiczeń cardio. Nie ma redukcji cellulitu bez ruchu - taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia009
Danusiu, zgadadzam się z Tobą w zupełności. Same zabiegi nic nie zrobią. Trzeba się ruszać. Ja często chwytam kijki i idę ponordicwalkować w pobliskim lesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicias83
no właśnie, warto też popracować nad sylwetką. Zabiegi pomagają ale nie mogą być jedynym sposobem. Ja pomogłam sobie , gdy po poł roku biegów i ćwiczeń moje ciało wyglądało cały czas tak samo. klinika Cosmetologica sprawiła się świetnie, ale widzę że jest tu więcej zadowolonych pacjentek. Ponoć do kliniki jeżdżą Panie z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genowefa65
mi taki prezent zafundowały dzieci :) dostałam karnet na 10 zabiegów endermologii w tej klinice dr Michajłowskiego. Jestem już 3 miesiące po tych zabiegach i różnica jest KOLOSALNA :-)))) polecam każemu, kto się jeszcze zastanawia. Skóra jest napięta jak chyba nigdy przedtem. Teraz noszenie krótkich spodenek jest dla mnie przyjemnością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×