Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość zainteresowana_12
N A C I Ą G A C Z K A !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hotaru 85
ALE Z CIEBIE BAJERANTKA PO PROSTU ROZPACZ.NIEDŁUGO BĘDZIESZ DOPŁACAĆ DO BIZNESU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mila opinie, jak juz ktos wspomina o jakims klubie to musi byc pracownikiem, swietnie :) a cene zawsze mozna sobie sprawdzic http://www.mazowiecka13.com/cenavacu1.html wiec nie wiem co tu moze byc naciaganiem? jakbys sie wysilila i poszukala moich innych postow to wiedzialabys ze troche ich napisalam i od dlugiego czasu walcze z nadwaga a to moj pierwszy post polecajacy jakikolwiek klub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mila opinie, jak juz ktos wspomina o jakims klubie to musi byc pracownikiem, swietnie :) a cene zawsze mozna sobie sprawdzic http://www.mazowiecka13.com/cenavacu1.html wiec nie wiem co tu moze byc naciaganiem? jakbys sie wysilila i poszukala moich innych postow to wiedzialabys ze troche ich napisalam [szczegolnie ze mam zarejestrowany nick w przeciwienstwie do ciebie] i ze od dlugiego czasu walcze z nadwaga a to moj pierwszy post polecajacy jakikolwiek klub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hotaru 85
JEDYNIE Z CZYM WALCZYŚ TO Z TWOJĄ GŁUPOTĄ WŁAŚCIĆIELKO STUDIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO NAIWNEJ
JEDYNIE Z CZYM WALCZYŚ TO Z TWOJĄ GŁUPOTĄ WŁAŚCIĆIELKO STUDIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO NAIWNEJ
Omijajcie to studio na Mazowieckiej.Te bzdety wipisuje właścicielka studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hotaru
jesteś nudna upierdliwa baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAseczka987654321
hej wszystkim chcę się z Wami podzielić swoimi przeżyciami z vacu:) No więc ok. 2miesięcy temu chodziłam na vacu line (w hucie). Vacu miało 3 programy, wogóle się nie męczyłam a efektów pomimo diety było brak. Załamałam się bo przecież 150zł poszło w błoto. Ostatnio zobaczyłam u kolegi z osiedla. zielonego, że ma karnet na nowe solarium( os. sloneczne) a na tym karnecie zdięcie body spice. Postanowiłam że pójdę na 1wejście na próbę i byłam miło zaskoczona:) Dziewczyny obsługujące bardzo miłe. Spytały czy chcę być zmierzona i zważona. Strasznie przyjemnie i kameralnie, można ćwiczyć w samych stringach bo i tak nikt nie zobaczy:) Maszyny są dwie. A przed nimi plazma także się nie nudzi:) body space bardzo różniło sie od vacu line. Miało dużo różnych funkcji, a nie tak jak w tym poprzednim. Wyszłam mokrutka:) dało mi to wycisk (a kondycje mam dobrą). Tak mi sie spodobało, że kupiłam sobie karnet Dałam za niego 99zł za 10 wejść- natomiast za 180zł można mieć karnet na wejść 20. także bomba. Mam tylko nadzieje, że będą jakiekolwiek efekty, a nie tak jak ostatnio. W sumie jestem dobrej myśli ćwiczyłam z babeczką, która aż promieniała ze szczęścia bo po 6razach schudła pare cm:) No więc jestem zadowolona, że w końcu w hucie znalazłam taki fajny lokal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do laseczki
Opowiadasz brednie jeśli chodzi o vacu line.Są tz. 3 programy automatyczne tj. mają zaprogramowane konkretne parametry pracy na każdym programie.Są to raczej programy dla początkujących osób i jest 4 PROGRAM MANUALNY tj.ustawiasz tyle ile wytrzymasz jest to program dla osób o bardzo dobrej kondycji. Więc nie wipisuj mi tu bzdur że po tym programie nie ma rezultatów. Oczywiście jeżeli po treningu nie trzyma się diety to nic ci nie pomoże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do laski
BREDNIE TEKST NAPISANY PRZEZ WŁAŚCICIELA STUDIA TYPOWA REKLAMA I KŁAMSTWA NA TEMAT URZĄDZEŃ BODY SPACE TO DZIADOSTWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeee
tak robie reklame temu studiu ponieważ na to zasługuje. Tak vacu line było zaprogramowane raz sie szło 7km/h raz 3km/h pisze co przezylam. efektów niemiałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAseczka987654321
czy body space to brednia przekonam sie po czasie. jak narazie podoba mi sie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAseczka987654321
czy body space to brednia przekonam sie po czasie. jak narazie podoba mi sie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżaga333
no no to świetna wiadomość, podaj namiary na to studio body spice w hucie adres tel. Ja we wrześniu chodziłam na urzędniczą, ale tam drogo i marnie...ale miałam blisko z pracy,a mieszkam w hucie to mi jeszcze lepiej pasi. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno
podobno vacu fit jest też w hucie na os. Szklane Domy, jest nowo otwarte jakieś studio z tym sprzętem i nie tylko, powiem wam, że miałam tam iść od grudnia, ale po przeczytaniu komentarzy jednak zrezygnowałam......:O Chociaż jak czytałam ulotkę, to proponowali 50% rabat na 2gi karnet, ciekawe ile kosztował ten pierwszy.... Czy ktoś tam może dotarł do tego studia??..(Sun studio czy jakoś tak..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotaru666
zainteresowana: szkoda ze nie stać cię na mądrzejsze argumenty niż \"jestes nudna baba\" poziom dyskusji z tobą jest tragiczny, nie masz argumentów więc wolisz obrazić :) ja nigdzie nie pisałam że to najlepszy klub w szczecinie napisałam tylko że vacu w nim jest najtańsze i można łatwo zweryfikować czy jest to kłamstwo. podpowiem ci jak bo z twoim tokiem myślenia jest ciężko - otóż wystarczy porównać ceny w różnych klubach które są widoczne na stronach internetowych i w ten sposób bez wychodzenia z domu dowiadujemy się że w cosmedice karnet 20 wejść kosztuje 300zl, w spa vita 280zl a w mazowieckiej 200zl. nie wiem gdzie tu widzisz ściemnianie, naciąganie i kłamstwo może pokażesz mi gdzie kłamię zamiast używać argumentów na poziomie przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotaru666
zainteresowana: przyszlo ci kiedys do glowy ze nia masz monopolu na racje i mozesz sie kiedys pomylic? nigdy nikomu nie polecilas czegos z czego jestes zadowolona? czy jesli sie cos reklamuje to od razu trzeba tam pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka83
W Olsztynie karnet na kapsułę (20 wejść) kosztuje 200 zł. Mi to pomaga i nie ma efektu jojo. Tylko że trochę nudne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do laski
Jesteś żółtodziobem i nie wiesz na czym polega modelowanie sylwetki.Po takim wyczerpującym treningu na maxa i jesteś mokrusieńka traczisz wodę z organizmu a nie tłuszczyk i nie ma znaczenia na jakiego rodzaju vacu ćwiczysz.Rezultaty pozornie są na początku ale potem organizm braki wody szybko uzupełnia i nadal jesteś grubiutka.Więc nie pisz bredni . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do konkurencji
Tanie to nie znaczy dobre.Owszem mam studio vacu i mogę tak jak wy obniżać ceny na moje usługi ale rozumując waszym tokiem myślenia dokąd ta branża dojdzie.Wykończymy się na wzajem skorzystają tylko klienci.Ale mam dla was radę szemrani biznesmeni jak was tak rajcują niskie ceny to możecie otworzyć szalet miejski i jedno wejście 1 zł a wy zrobicie promocję na 50 gr.To będzie interes waszego życia i tylko na taki będziecie zasługiwać matołki. Pozdrawiam szaletowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie wolno w trakcie miesiączki?? ja mam bardzo słabe krwawienia. dzisiaj dostałam okres a jestem zapisana na vacu i zastanawiam się czy iść czy nie... proszę pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk210
Miesiączka jest przeciwskazaniem dlatego że gdy ćwiczysz na Vacu Line lub innym urządzeniu -pompa próżniowa umieszczona w urządzeniu wytwarza podciśnienie,które rozszerza naczynia krwionośne więc efekt może byc taki sam jak przy piciu alkoholu.Ale wybór należy do Ciebie-jednak robisz to na własną odpowiedzialność.U mnie przynajmniej klientki robią sobie przerwe podczas okresu.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolfina
Powiem wam jedno.. ceny w Poznaniu to jakas masakra.. chwilowo mieszkam w Zielonej Górze a tu cena karnetu na 10 wejść kosztuje 80/100 zł w zaleznosci od tego czy idziesz do godzuny 15 czy pozniej. no i jest wiecej miejsc gdzie oferuja to cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z wrocławia
Mam gabinet i właśnie dodaliśmy do swojej oferty Vacu Activ Termal.Różni sie ono od poprzednich urządzeń tym, że zamiast próżni wbudowana jest w nim sauna na promienie podczerone IR, co wydatnie wzmacnia efekty odchudzanie i poprawy cellulit w rewelacyjnie krótkim czasie. Ćwicząc na steperze eliptycznim na najwyższym 16 poziomie w szczelnie zamkniętej kapsule można spalić nawet 3000 kcal. zapraszam do spróbowania wrocław Bulwar Ikara 17 tel. 071-351-64-28 pon-pt 9-20 sob 10-16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z wrocławia
Mam gabinet i właśnie dodaliśmy do swojej oferty Vacu Activ Termal.Różni sie ono od poprzednich urządzeń tym, że zamiast próżni wbudowana jest w nim sauna na promienie podczerone IR, co wydatnie wzmacnia efekty odchudzanie i poprawy cellulit w rewelacyjnie krótkim czasie. Ćwicząc na steperze eliptycznim na najwyższym 16 poziomie w szczelnie zamkniętej kapsule można spalić nawet 3000 kcal. zapraszam do spróbowania wrocław Bulwar Ikara 17 tel. 071-351-64-28 pon-pt 9-20 sob 10-16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka83 do do konkurencji
Co do ceny to wiadomo, że będzie się różniła w każdym mieście. Ile się zarabia w Warszawie a ile w takim Olsztynie? To też trzeba brać pod uwagę. Było w innym fitnessie 13 wejść za 300 zł, tylko że tego fitnessu już nie ma. Nie opłacało się. Nie było wyboru bieżnia/rower/stepper. Była tylko bieżnia. Ważne jest, żeby interes się kręcił, ale sama widzisz, że w niektórych miastach z wysokimi cenami by nie wyszło. Chyba lepiej jest mieć więcej klientów, żeby był stały przepływ gotówki. Ja nie śpię na kasie, dlatego ważna jest dla mnie cena. A sprzęt jest nowiutki. No i ponieważ mieli najtaniej w mieście, dlatego tylko tam zostało bodyspace. Nazywanie kogoś szaletowcem świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. PS Nie jestem konkurencją. Jestem konsumentem, który chce, by ceny były na miarę jego portfela, a nie stołeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka83 do do konkurencji
Co do ceny to wiadomo, że będzie się różniła w każdym mieście. Ile się zarabia w Warszawie a ile w takim Olsztynie? To też trzeba brać pod uwagę. Było w innym fitnessie 13 wejść za 300 zł, tylko że tego fitnessu już nie ma. Nie opłacało się. Nie było wyboru bieżnia/rower/stepper. Była tylko bieżnia. Ważne jest, żeby interes się kręcił, ale sama widzisz, że w niektórych miastach z wysokimi cenami by nie wyszło. Chyba lepiej jest mieć więcej klientów, żeby był stały przepływ gotówki. Ja nie śpię na kasie, dlatego ważna jest dla mnie cena. A sprzęt jest nowiutki. No i ponieważ mieli najtaniej w mieście, dlatego tylko tam zostało bodyspace. Nazywanie kogoś szaletowcem świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. PS Nie jestem konkurencją. Jestem konsumentem, który chce, by ceny były na miarę jego portfela, a nie stołeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×