Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość kochanyptysiu
W CENTRUM HORYZONT DZIEWCZYNY WPROWADZILY NOWE URZADZENIE"ROLLETIC",WIEC TERAZ MOGE SIE PRZEKONAC JAK TO DZIALA,RAZEM Z NIM NOWE PAKIETY PROMOCYJNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanyptysiu
CO DO STEPERA JEST NAJBARDZIEJ KONTUZYJNY.SAMA CWICZYLAM NA BIEZNI,STEPERZE A TERAZ OD JAKIEGOS CZASU PRZEZUCILAM SIE NA ROWER(EFEKTY SA REWELACYJNE A DZIEKI 3 PUNKTOM PODPARCIA NIE BOLA MNIE STAWY)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już reklamujecie jakieś kluby to piszcie chociaż w jakim to mieście.. :) czy któraś z was orientuje się gdzie jest teraz najtaniej vacu w szczecinie? może są jakieś promocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złapałam bakcyla
a ja sobie ćwiczę na augustiańskiej w Estetce- kraków.To co mnie ujęło , to domowa atmosfera, fajny klimat i po prostu dobrze się tam czuję. Teraz kończę karnet mix na vacu fit i rolki , ale następny kupię dodatkowo na rowerek leżący na podciśnienie , bo raz spróbowałam i super , fajnie że po rowerku też bolą mięśnie brzucha.mam kartę benefit multisport i ćwiczę sobie jeszcze na siłowni a teraz mają taką promocję cenową , że kumpele padły jak usłyszały i dziś już 3 się skusiły choć 2 dojeżdzają z drugiego końca Krakowa.lubię takie "ciepłe " miejsca........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość electra80
Jestem po 10 razach po 30 min. i jak na razie nie widze zadnych efektow:(Przedemna jeszcze 10.Mam nadziję,żę sie doczekam efektow.Cwicze co drugi dziń wedlug wskazowek instruktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vacuuu
Hej, Mam do Was pytania: - na jakiej najlepszej predkosci spala sie tluszczyk aby nie wyrobic miesni? - jaki jest najlepszy kat nachylenia biezni, zeby nie obciazyc stawow? - ktory poziom podcisnienia jest najodpowiedniejszy (ja mam skale od 1 do 6 i nie chcialabym aby mi naczynka popekaly itp) Dzieki za odpowiedzi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanyptysiu
nie wprowadzily małe zmiany: www.vacugdansk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ! CENTRUM SMUKŁEJ SYLWETKI W SOSNOWCU. Najlepszy sposób walki z cellulitem i nadwagą !!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!! W naszym nowym salonie znajdą państwo: - VACU ACTIV - ROLLMASAŻ - VIBRA ACTIV - SAUNA INFRARED (PODCZERWIEŃ) ZAPRASZAMY NA STRONĘ www.css24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAMY DO : STUDIO VACU MAXX Z NAMI SCHUDNIESZ 4 RAZY SZYBCIEJ WYMODELUJESZ SYLWETKE I POZBĘDZIESZ SIĘ ZBĘDNEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ. SPOSÓB NA IDEALNĄ SYLWETKĘ ROLLMASAŻ • WYSZCZUPLENIE SYLWETKI • REDUKCJA CELLULITISU I ROZSTĘPÓW • AKTYWACJA UKŁADU LIMFATYCZNEGO • STYMULACJA MIĘŚNI • POPRAWA PRZEMIANY MATERII • USUNIĘCIE TOKSYN Z ORGANIZMU • DZIAŁANIA WITALIZUJĄCE VACU MAXX • TERAPIA NA VACU PRZYNOSI TRWAŁE EFEKTY • CELLULIT ZNIKA U 80% UŻYTKOWNOKÓW • REDUKCJA ŚREDNIO OD 8-20CM OBWODU CIAŁA • SZYBSZE SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ • SPADEK WAGI CIAŁA • POPRAWA SYLWETKI CIAŁA • WZROST PRZEMIANY MATERII • CENY PROMOCYJNE!!! ZAPRASZAMY Pruszków Ul. B.Prusa 21 w podwórku Tel.: (0 22)498-51-51 Numer GG 7546273 Godziny otwarcia PON-PT 9-20 SB-ND 10-15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPRESJA 1
ZAPRASZAM DO STUDIA EKSPRESJA W KATOWICACH 10 SESJI ZA 160 PLN. JESTEŚMY NA BRYNOWSKIEJ 65 SZCZEGÓŁY www.studioekspresja.pl SŁUŻYMY RADĄ I POMOCĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula33
Cześć dziewczynki. Jestem bezrobotna od dłuższego czasu i myślę o otwarciu studia z jedną kapsułą na podciśnienie, jednym rollenem i jedną platformą wibrującą. Boję się ponieważ będę musiała wziąć kredyt i nawet nie chcę myśleć co by się działo gdyby interes nie wypalił zupełnie. Proszę o podpowiedź osoby prowadzące takie małe studia i dziewczyny chodzące na vacu. Czy to powinno wypalić? Jestem z małego miasta i z tego co się orientuję jest tutaj tylko jedna kapsuła na podciśnienie. Do dziewczyn, które chodzą na vacu: czy zainteresowanie kapsułą w miejscach gdzie chodzicie jest dosyć duże? Nie liczę na cuda. Nie nastawiam się na zbijanie kokosów tylko chciałabym stworzyć sobie miejsce pracy, której poszukuję bezskutecznie od dłuższego czasu. Boję się, że ryzyko może być zbyt duże, ponieważ asortyment tego studia byłby skromny, tylko te trzy maszyny o których wspomniałam wcześniej. To jednak nie to samo co duże salony odnowy bogato wyposażone w różniaste usługi i akcesoria. Jak myślicie? Pomóżcie mi kobitki podjąć dobrą decyzję, bo jak nie wypali i zostanę z tym kredytem to nie wiem co zrobię. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPRESJA 1
TO NAPRAWDĘ DZIAŁA!!!!!! ZAPRASZAM DO STUDIA W KATOWICACH NA BRYNOWSKIEJ 65 10 SESJI TO 160 PLN LUB WEJŚCIÓWKA NA CAŁY MIESIĄC ZA 300 PLN www.studioekspresja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fun Beauty
Zapraszam do Studia Fun & Beauty w Poznaniu na os.B.Chrobrego 24,lok.2. Tylko teraz karnety na vacu maxx i rollmasaż 50 % taniej !!! Nie przegap takiej okazji !!! pn-pt 14-20 sob 11-14 tel.061 8226 862

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Havana Vacu Studio
Zapraszam serdecznie do nowego studia Vacu !!! Havana Vacu Studio Bielsko-Biała W ofercie: - Bieżnia Vacu Fit Active Pro (podciśnienie) - Stepper Vacu Fit Thermal - Masażer antycellulitowy gratis przed lub po zabiegu Vacu - Możliwość zakupu kosmetyków wspomagających odchudzanie i walkę z cellulitem Profesjonalna obsługa, klimatyczny lokal, Łazieneczka z kabiną prysznicową i wanną, garderoba, przytulna poczekalnia! ZAPRASZAMY JUŻ OD GRUDNIA!!! Więcej informacji na www.havana-vacu-studio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula33
Wklejam mój tekst ponownie, ponieważ nikt wcześniej mi nie odpowiedział. Baaaardzo Was proszę o odpowiedź :) Cześć dziewczynki. Jestem bezrobotna od dłuższego czasu i myślę o otwarciu studia z jedną kapsułą na podciśnienie, jednym rollenem i jedną platformą wibrującą. Boję się ponieważ będę musiała wziąć kredyt i nawet nie chcę myśleć co by się działo gdyby interes nie wypalił zupełnie. Proszę o podpowiedź osoby prowadzące takie małe studia i dziewczyny chodzące na vacu. Czy to powinno wypalić? Jestem z małego miasta i z tego co się orientuję jest tutaj tylko jedna kapsuła na podciśnienie. Do dziewczyn, które chodzą na vacu: czy zainteresowanie kapsułą w miejscach gdzie chodzicie jest dosyć duże? Nie liczę na cuda. Nie nastawiam się na zbijanie kokosów tylko chciałabym stworzyć sobie miejsce pracy, której poszukuję bezskutecznie od dłuższego czasu. Boję się, że ryzyko może być zbyt duże, ponieważ asortyment tego studia byłby skromny, tylko te trzy maszyny o których wspomniałam wcześniej. To jednak nie to samo co duże salony odnowy bogato wyposażone w różniaste usługi i akcesoria. Jak myślicie? Pomóżcie mi kobitki podjąć dobrą decyzję, bo jak nie wypali i zostanę z tym kredytem to nie wiem co zrobię. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPRESJA 1
ZAPRASZAM DO STUDIA EKSPRESJA W KATOWICACH. NASZA NOWA OFERTA TO WEJŚCIÓWKA NA VACU NA CAŁY MIESIĄC ZA 300 ZŁ, DODATKOWO GRATIS BODY ROLL LUB BODY COACH INFO: www.studioekspresja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do pierwszego w Wadowicach Body Slim Studio !!! U nas znajdą Państwo: - Vacu - Well - Platforma wibarcyjna - Turbo Sonic - Fitroll z podczerwienią Więcej informacji na www.bodyslimstudio.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kocur
W studiu pięknej sylwetki na zadupiu w Krakowie byłem raz i więcej tam nie pójdę. totalna katastrofa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kocur
Zapomniałem dodać... jak można nazwać siłownią coś gdzie są 2 rowerki i 2 orbitreki??? Stuknijcie się w głowę z tego studia. Totalna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanyptysiu
w centrum horyzont w gdansku www.vacugdansk.pl Panie maja fajna grudniowa promocje(kupujesz karnet na vacui/lub na rolletic i gratis dostajesz na platforme,dodatkowo karnet,ktory kupujesz w grudniu w styczniu masz za 50%ceny:) ja osobiscie chodze tam od poczatku,po pierwszychzabiegach bylam sceptycznie nastawiona,ale teraz moj brzuszek jest juz plaski i twardy,wiec z czystym sumieniem polecam(panie bardzo fajnie pomagaja i motywuja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TOMKA KOCURA
Jest tam siłowna ale dla kobiet, a nie dla ciebie mięśniaku i to za DARMO.Więc nie pisz głupot no chyba że jesteś z konkurencji. To musi boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kocur
Widać jakimi profesjonalistami jesteście...jaka siłownia dla kobiet??? Wy chyba nigdy nie widzieliście siłowni na oczy. A z konkurencji niestety nie jestem a żałuję bo jakbym otworzył obok was prawdziwą siłownię to byście z torbami poszli - naciągacze ludzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TOMKA KOCURA
Z konkurencji nie jesteś tylko była współpracownica Ada z Wilkow.. która oczernia nasze studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kocur
Jaka była współpracownica Ada z Wilkow.. Co to oznacza? Prawda w oczy kole, niestety. Byłem u Was raz z żoną i jak mówiłem więcej tam nie przyjdę. Totalna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka82
Witam :) Ja dzis tez po raz pierwszy wybrałam sie na siłke i postanowiłam korzystac z body space. Jak na pierwszy raz przyznam ze jestem zadowolona. Zdecydowałam sie na bierznie bo moja kondycja troszke kiepska, nastepnym razem wyprobuje orbitreka. Jednorazowe wejscie kosztuje 20 zł za 30 min natomias w promocji sa karnety, 10 wejsc za 99 zł. Mam zamiar chodzic sobie tak co drugi dzien, potem moze karnet typowo na siłownie :) Ciekawa jestem efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VACU PLUS ZAPRASZA NA OTWARCIE 8 GRUDNIA !! !! !! NAJNOWSZE STUDIO VACU W KRAKOWIE POSIADAMY NAJNOWSZE MASZYNY TYPU VACU -BODY SPACE PRESTIGE ORAZ JAKO JEDYNI W KRAKOWIE OFERUJEMY VACU INFRA RED ( PODCZERWIEN ) DODATKOWO NOWE SOLARIUM ODCHUDZAJACE Z NOWYMI LAMPAMI I PLATFORMĄ WIBRACYJNĄ !! !! !! ORAZ ROLLEN LUX MASAZ !! !! !! NISKIE CENY NA WIELKIE OTWARCIE TYLKO DO 20 GRUDNIA 10 WEJŚĆ NA VACU (Body Space Prestige) - 99 PLN 20 WEJSC NA VACU (Body Space Prestige) - 179 PLN 10 WEJSC NA INFRARED (jedyne w Krakowie) 149 PLN 20 WEJSC NA INFRARED (jedyne w Krakowie) 249 PLN SOLARIUM ODCHUDZAJĄCE Z BRYZĄ I VIBRĄ 0,79zł\min 10 WEJŚĆ NA ROLLEN (30min) 99 PLN 10 WEJŚĆ NA ROLLEN (60min) 179 PLN ZPARASZAMY UL. SZWAI 16 (koło Pizzeri Banolli ) KRAKÓW WIELKIE OTWARCIE 8 GRUDNIA VACU PLUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TOMKA KOCURA
Totalną porażką jest sprzęt jaki chciecie wstawiać do studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kocur
Człowieku a może byś wyjaśnił o co Ci chodzi??? Czy nie umiesz chociaż napisać swojego imienia? Co Ty sobą reprezentujesz... Porażkę trzeba przyjąć na klatę a nie oczerniać innych. Daj sobie spokój. to jest forum, na którym wymienia się zdania o poszczególnych "salonach, studiach" a nie obraża się innych jak Ty to robisz. To, że masz fatalne "STUDIO" to jest tylko i wyłącznie Twój problem. Zainwestuj kasę i kup więcej sprzętu i będzie OK no i oczywiście trochę kultury osobistej, której Ci także brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TOMKA KOCURA
NIE MAM ZAMIARU KOMENTOWAĆ TWOICH ŻAŁOSNYCH WYPOCIN I BRAKU KULTURY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×